Skocz do zawartości

..:: Listopadówki 2009 ::.. | Forum dla mam


Sathi_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
No ciekawe gdzie te nasze dziewuszki... 🤨 Czasem mam takie głupie myśli, czy u nich w ogóle wszystko w porządku, czy tylko po prostu przestały pisać, bo np. nie miały czasu.


Haniu jakaś premedytacja by imię było na "A"? 😜


Otlesiu ojej, a co to się Ci stało w rękę? 😞


Sandra no zdziwiłaś mnie... To bardzo wcześnie w wieku 1,5m. 😮 Raczej bym wyszła z takiego założenia jak Ty - mleko teraz najlepsze, no i potem już go nie będzie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 730
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
🙂 Dziewczyny po całym dniu nadwyrężaniu lewej ręki już pisać nie miałam siły. Nie wiedziałam czy bardziej mnie boli zdrowa lewa czy skręcona prawa...Co się stało? Pacjent mi skręcił rękę 🙂 jak ana razie jestem dalej na chorobowym
1,5m i wprowadzanie innych posiłków niż mleko? Jakaś porażka, ale każdy swój rozum ma i tak zrobią co chcą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
U nas wszystko dobrze tylko nie mam czasu naprawde bo wrocilam do pracy i kazda wolna chwile spedzam z moimi chlopakami 🙂
U nas sukces wielki moje dzieckoniebuzywa juz pieluszek,dla niektorych z was wyda sie to smieszne bo wasze dzieci juz dawno nie sikaja a moj Szymus jakis miesiac chodzi i spi bez pieluszki,jednak wytrwalosc poplaca 😉
W poniedzialek skladam podania do przedszkoli mam nadxieje ze wszystko pojdzie po naszej mysli,trzymajcie kciuki.
Dla naszych przyszlych mamusiek wszystkiego dobrego no i oczywisvie dla calej reszty tez,pamietam o was tylko nie mam kiedy napisac.
Postaram sie czesciej zagladac,wmiare mozliwosci....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sathi to długa historia 🙂 Niestety taka praca w warunkach ekstremalnych...

Gratulacje dla Szymusia. Ja mam z Jasiem inny problem bo owszem potrzeby sygnalizuje nie siusia w gatki, ale nie chce sam zdejmować i podciągać majteczek, więc nie wiem czy przyjmą Jasia do przedszkola. Nawet jak miałam rękę w szynie mało kiedy udało mi się go uprosić żeby się podciągnął. Czekam więc do września.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HAPPY ST. PATRICK DAY DZIEWCZYNKI I DZIECIACZKI 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/dscf47721024x750.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/625/dscf47721024x750.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a TU MIA CO ROKU TEGO SAMEGO DNIA 17 MARCA 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/spaddysday.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/8449/spaddysday.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super fotki Sandra! 😁 Pięknie świętowały dziewczynki... 🙂


Ach! Jaka piękna się nam dziś pogoda zrobiła! 😆 Szok normalnie, 20 stopni! 😎 He, he i dziś już zrobiliśmy w mieszkaniu wiosenne porządki, choć pierwszy dzień wiosny dopiero za kilka dni. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No chować to może jeszcze nie (zwłaszcza, że od pon ma być znów ochłodzenie), ale troszkę je na wieszaku odsunąć i zrobić miejsce na lżejsze kreacje, he, he, czemu nie? 😉 Trzeba zaklinać wiosnę, niech już idzie! 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra dziewczynki są urocze 🙂 widać że się bardzo kochają 🙂

Ja mam nadzieje że wreszcie kurtki schowamy głeboko do szafy 🙂

Ja dziś byłam u lekarza i dziecko rozwija się prawidłowo i będziemy mieć tym razem chłopczyka 🙂 będzie Adaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maiha gratulacje!
Ja wrocilam do pracy,pierwsze dni byly najgorsze,Szymus plakal jak wstawalam do pracy,teraz to przybiega do mnie z szerokim usmiechem i krzyczy mama,nawet nie wiecie a moze wiecie jakie to jest cudowne uczucie 😉
Szymus jest chory,ma kaszel i katar,pani doktor nad serduszkiem uslyszala jakies szumy i kazala zrobic nam krew i przyjsc na sprawdzenie,jezeli wszystko bedzie ok i wiem ze bedzie ok to nic nie bedziemy musieli robic,gdyby cos wyszlo nie tak w badaniach to musimy jechac na echo serduszka,wiecie cos moze o tym?
Moj M czytal zreszta pani doktor mowila ze jakis procent dzieci ma podczas choroby i po niej takie szmery i zeby nie panikowac bo dziecko z tego wyrasta ,ale ja jak zwykle martwie sie na zapas....
Trzymajcie kciuki by wszystko wyszlo dobrze.
Cos Asia dlugo do nas nie zaglada,ciekawe co u niej?
Sandra twoje dziewczynki sa przecudne,takie zawsze radosne,usmiechniete...super
Zycze wam cieplutkiej slonecznej pogody,bo dzis pierwszy dzien wiosny...choc ja sie wogule nie ciesze bo pare kilo mi sie przytylo i nie mam w co sie ubierac buuuuuu;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marzi Echo serca to takie usg serduszka, które bada strukturę i pracę serduszka. Badanie bardzo podobne do zwykłego usg. Co do tych szmerów to nie martw się na zapas.
Mi się kończy chorobowe, będzie trzeba w poniedziałek wrócić do pracy.

Jaś zawsze na mnie czeka jak wracam z pracy; ściska mnie, całuje i jestem wtedy tylko Jego. Najbardziej to uwielbiam jak się przytula i mówi" Mama kocham Cię"

Jaś często ogląda Wasze pociechy na aguagu. Jak widzi Mie woła " Mama patrz Mia, Mia" ; na Witka mówi "Mama patrz to ja Jaś" Ostatnio oglądał Olka ze smutną minką i mówi do mnie" Mama patrz On chory
3majcie się Całusy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maiha gratulacje chłopaka! 🙂 No to czekamy na małego Adaśka. 😉


Marzi12 trzymamy za Was kciuki! :* I widać, macie dobrą lekarkę, dobrze bada no i, że zwraca na takie rzeczy uwagę - bo jak tak rozmawiam, to dobry pediatra nie często się trafia.


He, he, Otlesiu, ja myślę, że nasi mali faceci to by mieli jeden, wielki, wspólny temat - motoryzację... 😉 Bo jak patrzę to widzę, że u Jasia też tego sporo. 😉


Mnie ostatnio chandra złapała... Nie wiosenna niestety, a życiowa. Szukamy mieszkania i tak jakoś, heh, wybredna jestem okrutnie. A wciąż tyle niewiadomych... Ech, ale mniejsza, nie będę smucić.


Pochwalę się rękodziełem, co to miało być pieskiem, a przypomina trochę króliczka, heh. 🙃

Tak.. tak czasem w tym wszystkim muszę porostu zrobić, coś mało potrzebnego, ale jakoś odprężającego. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HANIU GARTULUJE!!!!!!!!!!!! WIDZISZ, I TYM RAZEM WYWRÓŻYŁAM PŁEĆ DZIECKA 🤪
SANDRZE 2 DZIEWCZYNKI A TOBIE DZIEWCZYNKE I CHŁOPCA 🤪 🤪 🤪
a teraz Cię zaskoczę! moja siostra też będzie mieć chłopca i tez Adasia 🤪 🙃 hehehehe
jak przeczytałam Twojego posta to prawie spadłam z krzesła.... znowu coś 🙂 ale fajnie, ciesze się i dbaj o siebie, wypoczywaj duzo 😘


OLGA a Ty pracujesz cały czas? tez bedzie chłopczyk? na kiedy masz termin rozwiązania? trzymajcie się ciepło 😘


SATHI super, super, super! masz zdolności kobieto, jak i Sandra. Ja równiez uwielbiam prace plastyczne ale daleko mi do Ciebie 😉



U nas inna niania, tamta była tylko 3 dni ale szkoda nawet sie rozpisywać. Obecna jest prawie od początku marca. Nie narzekam, ale parę rzeczy mnie ciut denerwuje 😉
ale jest naprawdę Ok, póki co heheh.
Myslę, że byłabym 100%zadowolona i spokojna gdyby opiekowała się Sz moja mama...

Kamerki są, podgląd jest, a ja jestem spokojniejsza i teraz bardzo się cieszę, że je założyliśmy. Zobaczyłam jedną rzecz, która mi się bardzo nie spodobała. A tak bylabym nieświadoma.


Z moim przyszłym miejscem pracy jak zwykle, ze wszystkim pod górkę, ciągle jakieś problemy, bariery.... ehhh aż się odechciewa.


dziewczyny a co u Asi Leniucha? nic sie nie odzywa juz tak długo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jeszcze nie umiem uwierzyć że będe miała syna-po cichu liczyłam na dugą dziewczynkę i teraz nie umiem przywyknąc do myśli że będzie chłopak, zaczekam do następnego USG i jak się potwierdzi chłopak to zacznę kompletowac wyprawkę bo nic nie mam dla chłopca większosć rzeczy to różowe 😜

Beatko to gratuluje siostrze syna 🙂 a imię wybrała naprawdę super-ja tez jestem zauroczona tym imieniem dlatego tez będzimey miec Adasia 🙂 Twoja siostra ma termin na czerwiec tak?? chyba dobrze pamietam 🙂
A co się stało z pierwszą nianią?? pisałą sż ejesteś z niej bardzo zadowolona
A co do interesu to ani się obejrzysz a będziesz juz otwierać 🙂

Marzenko super że wróciłas do pracy nawet ci trochę zazdroszczę ja bede suzkac pracy pod koniec roku 🙂 mame wykorzystam jako nianię 🙂
a co do kg sie nie przejmuj, zrobi sie cieplej to wszystko zgubisz 🙂 po z atym praca tez pomoze ci wrocic do wagi poprezdniej

Paulinamasz talent 🙂 podziwiam 🙂
Powodzenia w suzkaniu mieszkania-to juz szukacie czegoś na stałe?? żeby się na dobre osadzić 🙂 czy tylko przejściowe??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haniu wielkie gratulacje. Synusie są bardzo kochane sama się przekonasz.
mnie chcieli zamknąć w szpitalu Michalinka chciała już wychodzić. no ale odmówiłam hospitalizacji i staram się więcej odpoczywać co nie jest łatwe z moim charakterem .w niedzielę trochę się przesiliłam , pchałam Olka na rowerku potem rower się popsuł więc lipa straszna, jakby nie było mało to olkowi obtarła sie nóżka więc go niosłam. ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haniu zobaczysz szybko przyzwyczaisz się do synusia 🙂 Bezie tak samo kochany jak córunia. 🙂

Olga uważaj na siebie i Michalinkę 🙂

Ja w końcu schowałam wszystkie kurtki zimowe Jasia do worków i głęboko schowałam 🙂 Wczoraj Jaś miał swój debiut w przedszkolu 🙂 Były dni otwarte był w sumie ok 1,5h w tym na 1h został tam beze mnie. Trochę nie miał humorku 🙂 ale nie było tak źle. Trochę popłakiwał to przedszkolanka poszła po jego kuzyna do "0" i chwilę się bawili razem. Jak przyszłam po niego to siedział u przedszkolanki na kolanach z smutna miną 🙂. Ogólnie P. Agnieszka (przedszkolanka) zrobiła na mnie dobre wrażenie mam nadzieję, że będzie miała 3 latków od września 🙂. W domu Jaś stworzył niezłą historię jak było w przedszkolu. Wersja Jasia: Było fajnie, dzieci be; bo biły Jasia. Bawił się zwierzętami i "ijo ijo" Pani miała jabłko i nie dała Jasiowi 🙂 (wersja {Pani Jaś nie chciał nawet jabłka) Z tym biciem to już tak wymyśla, zaczął najpierw opowiadać, że dzieci ciągnęły za ręce; wieczorem już mówił że biły po dupce.

Mam nadzieję że rozczytałyście sens mojego monologu 🙂

3majcie się Miłego weekendu - mam nadzieję, że ciepłego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie! dzięki za troskę i smski 🙂 u nas wszystko ok tylko cierpie na ciągły brak czasu, a jak już siadam di kompa to na mnie siada Olo i nie da sie nic zrobic.
biegam do pracy (po za tym to szukam nowej bo w tej malo kasy placa ostatnio zarobilam zaledwie 900zł i teraz u nas krucho), Olo chodzi do przedszkola, a moj M bedzie musial zostawic nas na dwa tygdnie bo ma nadczynnosć tarczycy i podadza mu jod radioaktywny a wtedy nie mozna przebywac z malymi dziecmi itp.
Caly czas mysle nad drugim dzidziusiem, ale jest tyle watpliwosci. z drugiej jednak strony tak sie bedzie odkladac i odkladac te decyzje ze pozniej nic z tego nie wyjdzie.
Teraz jesze moj pies sie cos rozchorowal i ma biegaunke wiec latam z recznikami, szmatami i sprzatam po nim oraz latam jak najczesciej na dwor.
u "lekarza duszy" nie bylam, rozumiecie brak czasu he he 🙂 (wymowki, wymowki)
jak mi sie uda to poczyatm wczesniejsze posty
zycze zrdowka dla pociech 🙂 oraz dla Was mamusie 😉 i lece do pracy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolinko opowieść jest świetna doskonalę rozumiem sens bo olek podobnie opowiada. np. szymon płakał bo nie chciał jeść obiadu oczywiście czytaj olek miał chimery i znowu nie jadł obiadu..... natasia całowała sie z michasiem a ja później dostaję fotke jak olek ściska i całuje natasię ..... itd. ostatnio myślałam że widziałam cię w juraszu ale twój mąż mi się nie zgadzał więc stwierdziłam że to chyba nie ty. oczywiście mogłam zapytać ale zakręcona jestem i tyle.

leniuszku uważajcie na siebie i trzymam kciuki w poszukiwaniu pracy. ogólnie wszędzie jest lipa ja zarabiam na opłaty gdyby nie michał to zęby w ścianę. co do drugiego dziecka to nigdy nie jest odpowiedni czas a prawda jest taka że jak jest 1 dziecko to i 2 się też jakoś wychowa. myślę że gdyby nie przypadek to tez pewnie z 2 dzieckiem świadomie byśmy nie działali, zawsze jest jakiś powód, a to kasa, a to praca, a to że olek już taki odchowany, pamperów nie trzeba zmieniać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beatko nie powiem, też mnie zaciekawiło, jak i resztę dziewczyn, co z tamtą nianią było nie tak. 🤨 Ale mam nadzieję, że teraz wszystko już okej? A co to znów była za rzecz tym razem co się nie spodobała? 🤔


Haniu przyzwyczaisz się, zobaczysz, pokochasz chłopca tak samo jak córcię! 🙂 Choć trochę rozumiem Twój strach - ja zawsze chciałam mieć chłopaka i nawet dziś, gdybym miała mieć drugie dziecko to jakby miała być dziewczynka to bym się czuła mało pewnie. ☺️

A szukamy lokum chyba już na stałe... Heh i właśnie to "chyba", ech. 🤢 A jeszcze ostatnio usłyszałam od bliskiej osoby "przecież kolorowe ptaki chyba nie mają swojego gniazda"? Tak, taki niby żart, no ale widzę, że "super" mnie postrzegają najbliżsi... Ech.


Jejku Olga, naprawdę uważaj! Macie jeszcze tyle czasu, nie nadwyrężaj się kobietko, niech Michasia, jeszcze pogości troszkę w brzuszku! 😘


Karolcia no to gratulacje dla dzielnego Jasia! 🙂 He, he, a z tymi opowieściami to mój też uwielbia zmyślać. 😉 I jak tak dalej będzie to chyba zostanie pisarzem fantastyki. ;D


Asiu chyba już dość tych wymówek! Naprawdę, wybierz się do specjalisty, bo choć teraz może wydawać się ciut lepiej, to jednak jesień, zima i chandra - to wszystko nie zwalczane wraca. 😞
I trzymam kciuki za Twojego faceta, zdrówka dla niego!
Co do dzieci to chyba ma rację Olga - w naszym pięknym kraju jak się nie jest obrzydliwie bogatym, to patrząc na koszty życia i wychowania to nawet nie byłoby okazji na pierwsze dziecko, a co dopiero na drugie. Ale czy warto potem żałować, jeśli serce podpowiada inaczej?... 😉


(Ach serce... Ja chyba powinnam wiosną takie osłonki zakładać na oczy, he, he... 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...