Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum dla mam


Kasia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 350
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej 🙂
u mnie obiad teściowa robi:P więc nie wiem co będzie 🙂

pogoda nie za ciekawa ale zbieram za chwilę chłopaków i lece latać za papierami do rodzinnego..:/ masakra z tym jakaś.. no ale jak chcę jakiś doDATKOWY GROSZ TO NIE MAM WYJŚCIA...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
julcia napisał(a):
dzien dobry 🙂
a u nas zupa fasolowa hahaah wiec tez mam fasole:P moje dziecko wlasnie wstalo ide mu sniadanko zrobic 🙂

pogoda chyba sie poprawia wiec moze wyjde znim na spacer chociaz na godz chyba ze chmury beda cwansze:P bo od 2 dni leje
u mnie zupa fasolowa była wczoraj: 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
julcia napisał(a):
a ja juz mam plan na jutro tz pomysl na obiad 🙃 Oliemu zrobie zupke jarzynowa a dla nas narobie pierogi z kapusta i ruskie narobie z 2 kg maki to czesc zamroze i bede miala 😁 😁 😁wiec jutro urobie sie po pachy haha
hihi to podziel się 🙂
ok podziele sie zapraszam 🙂 a wogole to dzien dobry 🙂 ja wlasnie gotuje juz zupe malemu zaraz wstawie ziemniaki na pierogi i kapuste 🙂 a teraz Oli spi a ja pije kawke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
julcia napisał(a):
Kasia napisał(a):
julcia napisał(a):
a ja juz mam plan na jutro tz pomysl na obiad 🙃 Oliemu zrobie zupke jarzynowa a dla nas narobie pierogi z kapusta i ruskie narobie z 2 kg maki to czesc zamroze i bede miala 😁 😁 😁wiec jutro urobie sie po pachy haha
hihi to podziel się 🙂
ok podziele sie zapraszam 🙂 a wogole to dzien dobry 🙂 ja wlasnie gotuje juz zupe malemu zaraz wstawie ziemniaki na pierogi i kapuste 🙂 a teraz Oli spi a ja pije kawke 🙂


to wyslij i mi jak zrobisz po kilka sztuk kazdych 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ok zostawie:P powiedzcie mi jak u was wygladaja obiady czy to tylko ja tak mam ze robie zupe malemu i drugie dla nas? tz zupy robie norlamne ze my mozemy zjesc 🙂 bo 2 danie moj Oli nie zawsze chce zjesc ziemnkaow wogole nie zje surowki tez tylko miesko wiec gotuje mu zupy z duza iloscia roznych warzyw i je chetne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a moze macie jakies fajne przepisy dla dzieciaczkow? moj lubi tez makarony ale nabardziej kocha parowki 🤔 i kanapki z czekolada a aaaaa i jak u was z nabialem? moj leka nie pije wogole czasami wypije troszke kakao i nie przepada za serkami jogurtami jak dlugo nie zje to wtedy zje nawet 2 naraz ale to zadko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Julcia nie jesteś sama....Ja też gotuje mojemu zupki specjalne...a drugie to z nami je......Tez nie przepada za warzywami wiec mu w zupach przemycam...Ja robię tak zupki gotuję na cielęcinie...a jarzynkę mrożę sobie tak z 5 woreczków i zawsze mam ....daje tak 1 marchewka,pół pietruszki,1 burak,trochę korzenia selera,kawałeczki pora,3 różyczki brokuła,dużo zieleniny-koperek i pietruszka zielona.Mięso mu z wywarem miksuje ,a jarzynki dziabdziam widelcem i dodaje....Oliś nie ma problemów z połykaniem kawałków,tylko dla mnie jest wygodnie to pózniej poporcjować....i ma zupkę pożywna na 3 dni,a resztę zamrażam jak więcej jest....Przynajmniej wiem,ze codziennie ma pełnowartościowy posiłek ,aha i łyżeczkę oliwy z oliwek dodaje do codziennej porcji....Poza tym staram się co najmniej 2 lub 3 razy w tygodniu podawać rybę morska tez przyrządzaną na oliwie....A tak to je z nami....kocha po prostu mięso ,on mógłby ciągle je jeść 😉....W masarni krzyczy i pokazuje paluszkiem i mówi MIĘSO,a wszyscy pękają...z nami tez je zupy różne....czasami wychodzi tak,ze 2 zupy je i 2 drugie 🤔....Ma apetyt....Natomiast wędlin nie bardzo,chleba w ogóle nie je....od jakiegoś tygodnie parówkę rano zjada.....chociaż wiem,ze to niezdrowe ☺️ i do tej pory nie lubił parówek także w ogóle nie kupowałam......A jeśli o mleko chodzi to mój do 15 miesiąca był na piersi i w sumie to nigdy mleka żadnego nie kupowałam.....tylko 2 razy dziennie je kaszki mleczne....rano owsiankę ,a wieczorem jakąś inna....
Ja dzisiaj chyba jajka sadzone zrobię i do tego marchewkę z groszkiem zasmażana ,bo mi się nic nie chce,a jutro gołąbki nam się zachciało robić,wiec po kapuchę muszę iść do sklepu 😉
Pozdrawiam i miłego dnia życze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry

fajnie masz justiks 🙂 tylko pozazdroscic moj to skubaniec patrzy co je:P a uwielbia tez barszcz bialy bo jest jajo i jak go karmie to zaglada czy na lyzeczce jest jajo jak niema to nie ruszy haha a co do karmienia dzieci jedza wam same czy karmcie? bo ja karmie i chyba zle robie bo powinien sam juz jesc ale ja wtedy pewniejsza jestem ze zjadl cos 🤔

co dzis na obiadek? myslalam o golabkach bez zawijania 🤪 🤪 🤪

milego wekeendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Gołąbki wyszły 😜......Oliś jadł dzis 2 zupku swoja i pomidorówkę na żeberkach z makaronem literki-strasznie mu się to podobało,ze literki jadł 😉....no i mięsko z zupy obowiazkowo ,chyba z 4 żeberka wpulił....pózniej mu dam jeszcze gołąbka....on w ogóle duzo je 😉.......
Co do karmienia dziecka to mój sam je.....tylko z zupami mu czasem pomagam,bo mu jeszcze ucieka zupka z łyzki,ale smiesznie sobie z tym radzi,bo bierz drugą rączkę i sobie trzyma tą łyżke z jednej i z drugiej stony 😁.......no i jak mi się spieszy to go też karmie ☺️....Dzis np.sam jadł tą pomidorówkę i wygladał 😮....cały był do przebrania,no ale musi się uczyć samodzielności.....
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...