Skocz do zawarto艣ci

Pazdziernik 2009...:):):) | Forum dla mam


Go艣膰

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 425
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusie
Jak tam Malinko starania o berbecia? 馃槈........Celujecie na dziewczynke? 馃槈
Monia zajeta pewnie...dw贸jka do szko艂y.....dwoja siuraczy pampersowych w domu....do tego M膮偶....oj ma na pewno Dziewczynina nasza rece pe艂ne roboty....ah 偶eby tak doba mia艂a cho膰 30 godz..... 馃槣
Buziaczki
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

No wlasnie chcemy sprobowac ucelowac... 馃檪 馃檪 馃檪wszystko wyliczylam dokladnie...tak mi sie wydaje ze dokladnie... 馃榿i bedziemy probowac...a sie okaze czy cos wogole z tego wyjdzie...bo wiem ze jak sie chce dziecka to czesto sie czeka z kilka miesiecy a jak sie o tym nie mysli to jest od razu...z Gracjanem nam wyszlo po miesiacu od razu...byly dwie kreseczki... 馃檪wiec czas pokaze ... 馃お 馃お 馃お
buziole 馃槝 馃槝 馃槝
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem,jestem 馃お
nie wiedzia艂am 偶e tu jeste艣cie hehe...
a doba i 30 godzin by艂oby ma艂o 馃檭 a do tego m膮偶 na urlopie to jakby 5 dzieci w domu by艂o 馃槷 馃槈
jak znajd臋 wi臋cej czasu to co艣 wi臋cej napisz臋
buziaki kochane moje 馃槝 馃槝 馃槝
no i malinko trzymam kciuki za dziewuszk臋 馃榿
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka Dziopki....
Co tam u Was?
M贸j 艂obuziak 艣pi,ale zaraz pewnie si臋 obudzi i trzeba bedzie na jakie艣 zakupy is膰....
Co艣 mi juz 2 noc niespokojnie 艣pi Olis ,budzi sie z 5 razy i pop艂akuje.....Nie wiem czy to nie te 5 w ko艅cu sie wyzynaj膮 馃........Jak u Was z uz臋bieniem? 馃槈.....Mamy juz 5? 馃槈
Kurcze ale sie zimno zrobi艂o...normalnie zmarz艂am w nocy i Olis te偶 mia艂 rece zimne....Kurcze czu膰 zime juz w powietrzu....a dopiero co sie cieszy艂am ,ze w ko艅cu wiosna 鈽猴笍....Nie mog艂oby by膰 odwrotnie zima 3 miesiace,a lato 8...a tak to u nas pewnie w pazdzierniku 艣nieg zesypie i znowu do kwietnia bedzie....albo tak jak w tym roku w maju bedzie pada艂......
Dobra juz nie gledze....
Mi艂ego dnia Mamusie i Dzieciaczki
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hej...hej 馃槣 馃槣 馃槣
U nas po staremu...Maxaro ale masz dobrze...mi juz Gracjan nie spi w dzien... 馃槥 馃槥 馃槥ale za to wieczorem 19.00i juz spi... 馃檪 馃檪 馃檪dzis tez mi sie z 5 razy w nocy budzil...kurcze moze to rzeczywiscie te zeby mu tez wychodza... 馃え 馃え 馃えmoglyby wyjsc i by byl swiety spokoj... 馃お 馃お 馃お
No pogoda do niczego,u nas tez zimno...dzis bylo calkiem fajnie to caly dzien spacerowalismy...bylam u siostry potem poszlismy na plac zabaw... 馃檪 馃檪 馃檪w nocy tez mi zimno,co chwile Gracjana przykrywam bo sie skopuje z kolderki...tak sie kreci w nocy ze ja nie wiem... 馃槻 馃槻 馃槻 馃槻
Uciekam na moj serial...Pierwsza milosc.... 馃榿 馃榿 馃榿 馃榿 鈽猴笍 鈽猴笍 鈽猴笍
buziaki 馃槝 馃槝 馃槝
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
Ogl膮dacie walke?....bo ja chyba zwariuje....mo偶e na rtl sie nam uda....bo teraz mamy tel na karte i tam nie da rady 馃槧.....w艣ciek艂am sie,bo to walka 100-lecia,a A damka kocham normalnie......
Oli艣 艣pi,ale obudzi艂 sie jakie艣 5 min temu i zacz膮艂 biega膰 po pokoju.....przeni贸s艂 sie do mojego 艂贸偶ka.....Chyba juz najwy偶szy czas opu艣ci膰 jego pok贸j 鈽猴笍....ju偶 dor贸s艂 do spania sam.....Tylko ta niania cholerna ....znajac siebie to j膮 zawloke do sypialni i bede do niego latac jak tylko zakwiczy 馃槷....i tego sie boje,偶e po nocy b臋de z pokoju do pokoju biega膰 馃ゴ
Buziaki
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Co tam s艂ychac?
Tak sobie my艣le,偶e strasznie szkoda,ze z reszta dziewczyn z naszego pazdziernika sie kontakt nam urwa艂....czesto my艣le o nich i ich Dzieciaczkach 馃槥....Zuzi,Amelce,Kacperku........Marnie u nas wysz艂o z tym utrzymywaniem kontaktu w por贸wnaniu z innymi miesiacami.......no poza Nasza 3jca.....Malinko Ty na pewno nied艂ugo wr贸cisz na brzuszek.... 馃槈.....
U mnie pogoda bajka....normalnie az gor膮co jest.....ciekawe tylko jak d艂ugo?
Marzy mi sie kr贸tka i 艂agodna zima 鈽猴笍
Planujecie cos na 2 gie urodzinki?....Ja w艂a艣nie sie rozgladam za prezentami dla Oliska i za jakimi艣 akcesoriami imprezowymi typu balony itp
Pozdrawiam i mi艂ego dnie zycze
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hej 馃檪 馃檪 馃檪rzeczywiscie Maxaro smutno tu bez reszty dziewczyn...ale co zrobic,widocznie im nie zalezalo na kontakcie z nami...ja sie z wami zzylam...i jakos tak bez naszego forum nie moge zyc... 馃檪codziennie tu zagladam... 馃檪tez czesto wspominam jak to bylo jak bylysmy jeszcze wszystkie na forum...ale jak urodzilysmy to tak jakos sie wszystkie wykruszyly... 馃槥

Wczoraj bylam u kolezanki ktora nie dawno urodzila coreczke...i Gracjan jak spala w kolysce to ja lekko w buzke reka udezyl...na szczescie nawet nie poczula...glupio mi sie zrobilo...mowilam mu ze tak nie wolno i wogole ...ale najgorzej mi sie zrobilo przykro jak maz mojej kolezanki powiedzial oj lepiej zeby Gracjan rodzenstwa nie mial... 馃槥kurcze jak mozna tak mowic...wiedza o tym ze planujemy dziecko...Gracjan jeszcze wielu rzeczy nie rozumie...tlumacze mu jak moge...ale co mam poradzic ze on jest bardzo zywym dzieckiem...te wszystkie dzieci takie przy nim spokojne...a Gracjan jak ogien...ostatnio nawet to ten Kuba ktorego pilnuje to sie Gracjana boi bo Gracjan ciagle go zaczepia...mysle ze chce sie z nim poprostu bawic...a Kuba mowi do swojej mamy:mama a gracjan jest niegrzeczny... 馃槥juz mi ostatnio jakos przykro tego sluchac...chyba zrezygnuje z opieki nad tym malym...bo przychodzi do nas i ciagle przed gracjanem ucieka... 馃槧
Aj szkoda slow... 馃槧 馃槧 馃槧

No Maxaro a my sie dowiemy co wyszlo z naszych staran o dzidzie tak okolo 27wrzesnia...wtedy powinnam okres dostac...hmmzobaczymy czy sie udalo czy nie...cos czuje ze nie...bo jak sie chce to nie ma... 馃え

A u nas pogoda koszmarna deszczowo i pochmurnie i znowu mnie jakies dolki i smutki lapia... 馃槥 馃槥 馃槥
buziole 馃槝 馃槝 馃槝
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Malinko musze Cie pocieszy膰...NIE JESTE艢 SAMA!!!!!Ja tez my艣la艂am,ze tylko Oliwier jest niegrzeczny i bije inne dzieci,ale z tego co napisa艂a艣 to jednak sam nie jest...Jego te偶 sie inne dzieci boja....Przychodzi do mnie kole偶anka z 2 dziewczynkami 2latka i 11 miesi臋cy i strasznie sie Oliwier zn臋ca nad t膮 2 latka....normalnie jakby艣cie to widzia艂y to jak sadysta normalnie....ona jak go widzi to do matki z p艂aczem od razu....jak wstaje z krzes艂a to ta od razu dyla do mamy....a najgorsze jest to,ze on sie bawi np.i nie przejdzie ko艂o tej Oli 偶eby jej nie uszczypnac....zbic...za w艂osy pociagnac i efekt jest tego taki,ze ta ma艂a caly czas ryczy podczas pobytu u nas....ostatnio ta m艂odsza tez lac zacza艂 i te偶 mu t艂umacze ,ze nie wolno,a on i tak swoje....widac wiek taki....
Wczoraj w kosciele to 3 dziewczynki zaatakowa艂 ,taka malutka kopna艂 w krocze i m贸wi do wszystkich dzieci opcik-tj ch艂opczyk i pierze.....wstyd mi i zabieram go od dzieci,ale co ja mog臋 innego zrobic.....poza t艂umaczeniem....
Sikania nauki cd.....ale chwilowo wysiadam...dzisiaj znowu sie wyrozbiera艂 i zesika艂 calutka pod艂oge,a p贸zniej sie w tym wytala艂...ahhhh
Pozdrawiam i 3 mam kciuki Malinko za 2 kreseczki
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemanko
Dziewczyny m贸j Oliwier chyba zwariowa艂 馃ゴ.....rozbiera sie do naga sam ,艣ci膮ga pampersa i sika po pod艂odze,a p贸zniej ucieka...albo tak jak dzisiaj zla艂 sie w kuchni na p艂ytki,a p贸zniej bieg艂 z pokoju i sie na tym po艣lizgna艂 i wygleba艂 sie ......W og贸le to strasznie sie zachowuje,a m贸j Krzysiek to m贸wi,ze on sie zachowuje jak 5 latek 馃ゴ....Wczoraj go zostawi艂am na dos艂ownie minute samego na podw贸rku,bo posz艂am do domu po picie,a s膮siad mnie wo艂a zebym szybko przysz艂a za garaze....patrz臋,a Oliwier na p艂ocie wisi 馃ゴ....chcia艂 przejs膰 do sasiada i jak mu kaza艂am z艂azi膰,bo si臋 tam nie mog艂am zmiesci膰...to on spad艂 na pustaki i drze膰 sie zacza艂....lledwo go wyciag艂am.....cyckami po p艂ocie tar艂am 偶eby wejs膰 po niego,a s膮siad sie patrzy艂 jak na psychiczn膮 鈽猴笍.....
Pozdrawiam
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Siema! 馃檪
Maxaro to Oli jest dobry...zawsze jak czytam twoje opowiesci....to przepraszam cie ale nie moge sie powstrzymac od smiechu...nasze dzieci sa przezabawne.... 馃槣 馃槣 馃槣 馃槣
Gracjan tez ostatnio przechodzi samego siebie...ledwo oczy otworzy to juz ba艂a i ba艂a(czyli bajke chce)kurde nie chce mu za duzo pozwolic tej telewizji ogladac...ale jak mu nie wlacze to stoi i sie drze... 馃え 馃え 馃えa tez mi sie rozbiera...rano wszystko sciaga i w ten o to sposob musze z wyrka wstac i go ubrac... 馃え 馃榿 馃槈
Gracjan to ostatnio chytry sie zrobil...wyrywa innym dziecia zabawki...jak ktos do nas przyjdzie i jakies dziecko wezmie cos jego to ten zaraz leci i zabiera...wczoraj pilnowlam koezanki synka u niej w domu w Gracjana wieku to myslalam ze nie wyrobie...mlody co chwila Szymkowi zabawki zabieral...a jak go opieprzylam to stal i wy艂... 馃えale kurde nie chce mu na wszystko pozwoli膰... 馃え 馃え 馃え
Wczoraj sie z moim m臋偶em pok艂贸ci艂am...bo kur... przyjdzie po pracy pilot w reke i ma wszystko w dupie... 馃槧 馃槧 馃槧i tylko sport...mam dosy膰 tego sportu... 馃槧 馃槧tak go wyzwa艂am 偶e nie wiem...i dzi艣 g艂owa mnieod rana boli...bo sie niepotrzebnie denerwuje...a ten do mnie rano dzwoni i m贸wi:ju偶 ci przesz艂o?a ja m贸wie :nie! 馃槧czasami wola艂abym by膰 sama... 馃え
Dobra lece g艂owe umy膰 i sie ogarn膮膰 bo wygl膮dam strasznie ... 馃榿 馃榿 馃榿
buziaki 馃槝 馃槝 馃槝
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemanko
Malinko to dobrze,ze masz dzieki naszej rodzinie adams贸w ubaw 馃槣......i widze,ze Gracjanek sie tez rozbiera....kurcze moze oni jakimis ekshibicjonistami zostana? 馃榿....
M贸j teraz zasna艂...ale z godz pospi i wstaje....
Dzisiaj rano kupsko zrobi艂 i sie wyrozbiera艂 i mi do 艂贸偶ka wlaz艂.... 馃あ....musia艂am go ca艂ego my膰 i po艣ciel zmieniac....艣winia jedna ma艂a...
M贸j te偶 bajki oglada....ale vive to m贸g艂by ca艂y dzie艅 oglada膰....wczoraj wlaz艂 na kibelek jak zawsze i z lustra p贸艂ki z lustrem 艣ciaga艂 kosmetyki,a jak us艂ysza艂 bruno marsa to biegiem do pokoju i s艂ysze ,a on szybko -ma艂pki...on uwielbia ten teledysk.....
buziaki i mi艂ego dnia
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
No s膮 Malinko 艂obuziaki...Teraz diabe艂ka po艂ozy艂am i szukam szmatek na zime na allu 馃槥......
Co kupujecie na 2 gie urodzinki z zabawek,bo ja nie wiem.....on sie niczym nie interesuje....kolory lubi zgadywa膰.....tylko,ze na niebieski m贸wi blue ,a na zielone green ...sama go angielskiego ucze to ten woli po angielsku zamiast po polsku 馃榿....i liczy tak-jeden....trzy...sze艣c...osiem...dziesie膰 馃榿....skubaniec taki cwaniaczek ,ze szok....Ludzie mu daa 3 latka,a jak m贸wie,ze jeszcze 2 nie ma to zdziwienie.....Co艣 mi sie wydaje,ze mi w przysz艂osci ten Olis pi贸ra wybierze 馃あ....
No nic spadam cos gotowac...Co Wy gotujecie Dzieciom...Bo u mnie obowiazkowo codziennie Oli a swoja zupke z ciel臋cinka i jarzynkami...a drugie to juz z nami wpula...chyba,ze ma na rybke ochote to mu robie....wczoraj np.kupi艂am mu fileta ze sk贸ra z 艂ososia,posoli艂am ,pieprzem cytrynowym posypa艂am i na oliwie usma偶y艂am ....by艂 zachwycony....
Pozdrowionka
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hej...
co tam u was???
u mnie dolek jakis... 馃槥 馃槥 馃槥teraz tak sobie mysle ze bardzo ale to bardzo chcialabym isc do pracy...do ludzi...cos w tym zyciu robic...a jak bede w ciazy to nie bede mogla...mam sto mysli na minute...chcialam dzidzi a teraz boje sie...i czekam co bedzie...okres czy nie...i z jednej strony chce zeby sie pojawil a z drugiej nie...normalnie nie wiem co sie ze mna dzieje...a tu jeszcze osiem dni czekania... 馃え 馃え 馃えczy mozna zrobic wczesniej test ciazowy??? 馃え 馃え 馃え
Pozdrawiam 馃槝 馃槝 馃槝

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
馃榿.....Malinko mi to sie wydaje,偶e masz hu艣tawk臋 nastroju i dlatego taka rozbita jeste艣.....Ja Ci wr贸偶臋,ze jednak bedzie Dzidzia i szczerze Ci ego 偶ycz臋.....
Ja te偶 tak mia艂am przy Oliwierze -chcia艂am Dziecka,艂yka艂am kwas foliowy,wyleczy艂am nad偶erke...a i tak przez chyba p贸艂 roku kombinowa艂am zeby Dzidzi nie by艂o 馃榿....
Buziaki dla Wszystkich
馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Siemka... 馃檪coraz blizej 26...i co tu duzo mowic stresuje sie... 馃槷 馃槷 馃槷pewnie nie wytrzymam i zrobie test wczesniej... 馃槣 馃槣 馃槣
Ja od dwoch dni zla chodze jak osa...wyzywam kazdego co mi sie nawinie...nawet na gracjanka krzykne czasami a potem mi przykro jak na mnie popatrzy tymi swoimi kochanymi oczkami... 馃えkurcze moze cos jest na rzeczy...hihi 馃槻
W dodatku juz nie pilnuje kolezanki synka...mialam dosyc..zaczelo sie od tego ze zaczal bac sie Gracjana...jak tylko mlody sie do niego zblizyl to byl ryk....a Gracjan koniecznie chcial zainteresowania Kubusia i caly czas za nim biegal...no i raz rzucil w niego kartka...Kuba w ryk...jakis czas pozniej wlozyl mu chrupka do buzi...Kuba ryk...Gracjan placze bo cos mu nie pozwolilam...Kuba juz ryczy i tak w kolko...i chowal sie doslownie za moja dupa bo sie tak mlodego bal...a wczoraj jeszcze byl to na wejsciu juz ryczal i nie chcial wejsc do mnie do domu i jakos mnie to meczylo i dalam sobie spokoj...nie mam cierpliwosci do dzieci zwlaszcza nie swoich...kolezanka chyba obrazona na mnie...powiedzialam ze do konca tygodnia moge go jeszcze popilnowac i koniec(wyjasnilam jej cala sytuacje)...dzis zadzwonil jej maz ze juz Kuby nie przyprowadza i szczerze to odetchnelam z ulga... 馃えmusialam to z siebie wyrzucic bo jakos mnie to meczylo... 馃え
Co tam u was??
Ps.Maxaro odnosnie tego pytania co mlody je to on je wszystko co my...tylko jak jemy cos tlustego i ciezkostrawnego to Gracjanowi cos innego gotuje 馃檪 馃檪 馃檪
buziole 馃槝 馃槝 馃槝
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hej...gdzie jestescie dziewczynki?
kurcze pisze sama do siebie... 馃槥
Wkurzona jestem bo kataru dostalam...nosz fuck...i czuje ze chorobsko mnie bierze... 馃槥
A i podejrzewam ze okres przyjdzie...bo brzuszek pobolewa tak fest...wiec ze starania pewnie nici... 馃え 馃え 馃え
buziole 馃槝 馃槝 馃槝
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...