Skocz do zawartości

Pazdziernik 2009...:):):) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziękujemy za życzonka....zwłaszcza to z pampkiem 😁...bo wysiadam już 😮
Moni zdrówka dla wszystkich...zrób im marchwiankę albo kup z hippa gotową i kleik ryżowy to im dupki pozatyka....no i borówkę zaparzyć....
Malinko Wam też zdrówka i pogody ładnej.....
Aha Moni,a co to za imprę oporządzałaś....bo widziałam na fejsie jak prezesowa torta kroiła 🙂
Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 425
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej
Maxarko wiesz,na początku roku dołączyłam do fundacji Portalfm-pomagamy dzieciom z Płocka - tak wirtualnie a teraz właśnie został otworzony oddział tej fundacji w Gdańsku gdzie zostałam kierownikiem i stąd ten tort 😜
tak się udzielam charytatywnie hihi
dzieciaki już lepiej uffff.....i mogłam sie dziś wyspać 😆
miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 😞juz kiedys wam pisalam ze mam problemy z moim mezem....otoz wczoraj moj kochany maz mnie poszarpal bo chcialam wyjsc wieczorem z siostra z domu....powiedzial ze jak wyjde to zostawi gracjana samego w domu...chcial mnie wyrzucic za drzwi i wyzwal od szmat...chcociaz ja w zyciu nigdy go nie zdradzilam...i nic zlego nie zrobilam...chce go zostawic tylko nie wiem jak...powiedzial ze rozwalam rodzine...a to on nie widzi tego co mi robi...nie jestem jego niewolnica...!powiedzial ze zawsze bedzie robil to samo jak bede chciala sama wyjsc...ze mnie ustawi do pionu...matko kochana jak to pisze to tak boli ze cholera...to jak mnie traktuje!tak sie boje...co ja mam zrobic???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
Malinko tak mi przykro Kochana......Nie wiem co Ci poradzić,ale wiedz,że ktoś kto raz posunął się do przemocy będzie to powtarzał......Niestety,ale taka jest prawda......Jeżeli uważasz,że poradzisz sobie sama z dzieckiem i tak będzie lepiej dla Was to zostaw gnoja.....niech sobie żyje am jak nie potrafi rodziny szanować....Młoda jesteś jeszcze....masz 1 dziecko....jeszcze możesz sobie życie ułożyć.....Jakkolwiek nie zdecydujesz jestem z Toba i trzymam kciuki...
Monia to gratulacje Kierowniczko 😉
A u mnie tzn.u Nas też się zmiany zapowiadają....Prawdopodobnie mój Mąż wyjezdza na dniach do Londynu,bo stracił pracę i finansowo nie damy 😞......Tylko cholernie mi żal Olisia,bo on az piszczy za Tatusiem i nie wiem jak to zniesie 😞......W 2009 wróciliśmy z tamtad w styczniu i powiedziałam jak tylko okazało sie,ze jestem w ciązy,że juz nigdy nie pozwolę na to żebym sama musiała wychowywać dziecko i ,że teraz ma siedzieć na dupie.....i co?.....k.....odchował 3 lata Olisia i znowu sama zostanę......Ja nie wiem jak ja to ogarne wszystko?....dzieci,psy,dom,centralne,odśnieżanie itp 🤢
Ah ide spać,bo chyba nic nie wymyślę i wiem,że i tak wyjedzie,bo musi 😮
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah Maxaro...takie zycie do dupy...ale napewno znajdzie sie jakies wyjscie...a ty silna babka jestes... 🙂ja nie wiem co zrobic...przykro mi jest bardzo ze tak zrobil...i powiem ze to juz drugi raz...zachowuje sie jak wlasny ojciec...mysle caly czas...podobno gracjana tez potrafi szarpnac...nie wiem jak sie zachowuje do niego jak jestem w pracy...tu niby sie boje ze jak odejde to gracjana pozbawie ojca a z drugiej strony to ze jak zostane to gracjanowi spieprze dziecinstwo...i sobie zycie...nie wiem co robic...jak zakonczyc cos co uwazalam kiedys za szczescie... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiesz co Malinko on tak tylko mówi....Założę sie,ze szybko by Ci dziecko oddał 😉.....bo faceci się nie nadają do takiej pełnej opieki 😉......Przemyśl wszystko i podejmij decyzję,bo szkoda się męczyć i nie zadręczaj sie,że dziecko ojca straci,bo lepiej żeby było z saą Matką niż z ojcem ,który wszczyna awantury i w dodatku posuwa się do rękoczynów....Dałabyś radę sama jestem tego pewna.....
A jeśli chodzi o ten wyjazd to ja nie chce żeby on jechał,ale chyba musi,bo nie damy rady finanowo i w dodatku zima więc wydatki większe....mam tylko nadzieję,ze nie na długo,bo jak Kacper był mały to też tak było i miał wyjechać trochę zarobić,a wyszło z 5 lat 😮....
Wiecie co zauważyłam,że ten rok i u wielu moich znajomych jest najgorszym rokiem od kilkunastu lat.....Większość moich koleżanek klepie biede dosłownie....pozyczają po 20...30 zł,bo nie ma normalnie na chleb ,mimo tego,ze pracuje w domu 1 lub 2 osoby.....
Ja sobie tak myslę ,ze wszystko przez to podnoszenie cen ....tu 50 gr....tu 1 zł....prąd droższy ,gaz i wszystko inne i jak sie to naskłada to wychodzi ,ze przeciętnej rodziny nie stać na normalna egzystencje i albo płaci rachunki albo jedzenie 😞....a niech ten rząd trafi sz......,bo to oni do tego doprowadzili.....Nienawidzę swojego kraju i Malinko zazdoszcze Ci swobody....siedz tam jak najdłużej,bo tutaj w naszej pięknej ojczyznie nic dobrego nie czeka 🥴..
Sorki,ze mnie takl wzięło na zale,ale takie mam do dupy ostatnio samopoczucie
Mimo wszysstko pozdrawiam serdecznie
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🤨wczoraj wieczrem rozmawialam z mezem...wszystko na spokojnie bez zalow i krzykow...mysle ze sprobujemy nasz zwiazek naprawic...moj m nie jest zlym czlowiekiem,jestesmy ze soba prawie osiem lat...dobrze nam bylo razem,gdzies po drodze,brak czasu,przestalismy ze soba normalnie rozmawiac...ciagle sie tylko klocilismy o kazda pierdole... 🤨zobaczymy jak bedzie teraz...ostatnia szansa...dla nas,dla niego...wczoraj mu to powiedzialam... 🤨zobaczymy... 😉
Maxaro ja puki co to do kraju nie wracam... 🤨wiem ze ciezko w Polsce jest...wszystko przez nasz popieprzony rzad... 🤨ale szczerze to tu tez nie ma rewelacji...z jednej pensji czlowiek nie da rady oplacic wszystkiego...ja poszlam do tej pracy...tojuz 7tydzien jak tam robie i jest tragedia... 🤨caly czas nacisk na target ktory trzeba wyrobic,o wszystko sie czepiaja...ale puki mnie samej za cos nie zwolnia to musze tam robic nie mam wyjscia...oplaty nas gonia...pozyczka ...rachunki...czynsz...zycie tu jest drogie...ale trzeba dac jakos rade... 🤨
pozdrowionka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Dziewczyny wpadłam na chwilkę zameldować,że moja siora właśnie rodzi.....i wrzuca n bierznąco fotki na fejsa,heheheh
Oliwier chory-ma zapalenie jamy ustnej i masakra jak się drze....nic jeść nie może,a w nocy spał z wywalonym językiem na wierzch i kazał sobie dmuchać na niego 🤢....dostał antybiotyk,maści i płyn robiony do pędzlowania.....Mam nadzieje ,że mu to szybko przejdzie ,bo ja zwariuję.....w nocy co chwilę syrena.a w dzień wyje.....chociaż p.Dr powiedziała,ze cieżko się to leczy
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂o to gratlacje dla siostry 🙂wrzuc pozniej zdjecie dzidzi 🙂 🙂
A ostatnio moja kolezanke spotkala straszna tragedia...ale troszke na wlasne zyczenie...dziewczyna byla w 27tyg ciazy i wypala mnostwo fajek w dodatku nie dbala o te ciaze...porod sie ruszyl o wiele za wczesnie...urodzila synka ktory wazyl nie caly kilogram...niestety po kilku dniach malenstwo umarlo... 😞 😞 😞 🤨 🤨 🤨teraz ona dopiero zrozumiala co stracila i cierpi... 🤨 🤨 🤨 😞
Smutno mi jak o tym mysle... 😞
A tak z innej beczki to 25listopada lece sobie na 5 dni do Polski z Gracjanem sama...moj zostanie w uk...bo musi pracowac... 🤔ale w sumie po tych ostatnich przejsciach to przyda nam sie chwila bez siebie... 🤨troche wytchnienia... 😜 😜 😜
Buziaki dla Oliwierka...niech szybko zdrowieje...my narazie odpukac zdrowi... 🙂
Buziaki 😘 i milego wekendu 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj zdróweczka dla Oliśka 😘
gratki dla siostry 🤪
Malinko smutne takie wieści ech...
cieszę się że przylatujesz do PL - odpoczniecie sobie nieco 😉
dla wszystkich zdrówka
u nas hmm jakoś - grunt że wszyscy zdrowi - szkoda że ja nie mam możliwości gdzieś wyjechać - brak mi wytchnienia hehe
dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
No i zostałam ciotką....o 3.15=chłopak ,blondynek,54cm i 4kg....szkoda ,ze znowu miała ciężki i długi poród,bo 23 godz i pękła na koniec,ale tak było też z 1....30 godz rodziła.....Najważniejsze,ze juz po wszystkim
Oliś o niebo lepszy.....przespał juz całą nic i na śniadanie zjadł grysik bez płaczu...i mówi,że nie boli już buziaczek....chyba antybiotyk pomógł,bo dostał Sumamed forte,a czytałam ,ze mocny i bierze sie go tylko 1 raz dziennie pomógł ten płyn robiony do pędzlowania
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 🙂ja do pracy juz wstalam 🙂kawa wypita 🙂Maxaro gratulacje zostania ciocia 🙂to siostra ma juz dwojke clopakow tak? 🙂moja starsza planuje dzidzie ale czy jej wyjdzie hmm czas pokaze...ma juz 38lat...i jej maz ma problemy ... 🤨ja narazie przestalam myslec o dziecku bedie to bedzie... 🤨brry...jak zimno...az sie nie chce na dwor wychodzic...chce wiosne 🤨! 😉bylismy wczoraj z Gracjanem w centrum zabaw dla dzieci...bylo super...Gracjan sie wybiegal... 😜ah cos mi sie wczoraj wieczorem przebudzil...czegos sie wystraszyl znowu...mowi mama boje sie i wio do nas do pokojju...nie pozwolilam...dalam wieksza lampke i zasnal... 🤨tak wiec dzis poszukiwania lampki...aby potwory odgonic 😉
buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
Co tam u Was?
U nas już ok....W poniedziałek byliśmy na wizycie u pulmonologa i na razie obydwaj-Kacper i Oli są na wziewach ,ale jest super teraz....Poza tym Kacper ma być od przyszłego tygodnia odczulany 3 do 5 lat,ale podobno duża poprawa jest...Monia ,a Ty bylaś kiedyś odczulana?
Malinko co u Was?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć kochane 😎
Maxarko ja leczona byłam długo proszkami do inhalacji - wciągałam je do płuc przez specjalny inhalator i kiedy po kilku latach nastąpiła poprawa mama zaprzestała leczenia....a mi już jako dorosłej osobie astma nie daje tak mocno w kość - miewam sporadyczne ataki,a lekarze nic nie widzą i zaś nie leczę
nigdy mi nawet nie przyszło do głowy odczulanie hehe....
u nas już dzieciaki zdrowe co widać od razu bo broją jak zające w kapuście 🙃
za to mnie ogarnęła melancholia jakaś - wkurza mnie wszystko,życie coraz droższe ech...a zarobki szkoda gadać a jak coś ci się powinie i sypnie do końca to państwo zamiast pomóc to jeszcze dzieci zabierze 😮,i nieustające awantury z m - wiecie co? czuję się zmęczona 🤢
może ta jesień tak nastraja? plucha,szaruga bleee
no to posmęciłam hehe
pozdrawiamy i ślemy buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEj>>> 😞eh mam dola tak wielkiego ze nie chce mi sie pisac...okres dostalam,boli mnie zab,w pracy do dupy...chyba to byl moj ostatni dzien tam byl... 😞mam dosyc...ryczec mi sie chce i sama nie wiem czemu...jest mi po prostu smutno 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jestem znow bezrobotna... 😞 😞 😞ciag dalszy dola... 🤨 🤨 🤨przepraszam ze wam smece...jak dojde do siebie to sie odezwe...moze z lepsza nadzieja na jutro 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA! 🙂CO TAM BABAECZKI....?JA JUZ TROCHE LEPIEJ... 🙂CHOCIAZ ZABEK DOSKWIERA ALE NIC DO WYJAZDU DO POLSKI MUSZE JAKOS WYTRZYMAC...JESZCZE 11DNI... 🤨PIWKO SOBIE OTWORZYLAM WIEC HUMOREK MAM... 🙂MOJ POSZEDL NA DRZEMKE BO NA NOCKE IDZIE...GRACJAN TIMMIEGO OWCE OFLADA A JA SIE NUDZE... 🙂BUZIAKI 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
To faktycznie dużo to leczenie.....u nas 200 250....a ja leczyłam w ciąży,bo jest wtedy za darmo 😁.....tylko za plomby płaciłam...
U nas nudy....siedzimy w domu ,bo zimno i Oli mnie terroryzuje i muszę z nim malować ,wycinać....zrobiliśmy pirata wzrostu Olisia z kartonu,bez nogi miał być i z hakiem zamiast ręki,a teraz mikołaja robimy,bo Oliś ma obsesje na jego punkcie.....
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...