Skocz do zawartości

Pazdziernik 2009...:):):) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 425
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hejka... 🙂gracjan to jak oglada bajki i reklamy leca to mowi:to musze kupic a tamto musze kupic...a ja aha fajnie a on to idziemy do sklepu mama... 😉a ja mowie ze mama az tyle pieniazkow nie ma...to on leci do takiej skrzynki na te zlociaki i przynosi te drobne i mowi a ja mam... 😜ostatnio puzle mu duze kupilam to mowi :mama te sa idealne dla mnie...he...powala tekstami... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
U mnie to samo 😮....wszystko z reklam musi mieć....i tylko...Mamo kupisz?....a jak są reklamy lalek i innych zabawek dla dziewczynek to go wypuszczam....KUPIĆ?....a on NIE!!!BO TO JEST DLA DZIEWCZYN,A JA JESTEM CHŁOPCEM 😁....ale czasem lubi oglądnąc jakąś bajkę dla dziewczyn -hello kitty czy truskawkowe ciastko.....ale to tak cichaczem żeby nikt nie widział 😁
Z zabawek to ja mam mnóstwo wypatrzonych....ale nie wiem jak z kasą będzie....Myślałam o gitarze elektrycznej z mikrofonem,bo on uwielbia koncerty nam dawać.....o teatrzyku z kukiełkami.....klockach duplo....jakimś zestawie gigant plastycznym....w sumie to jakbym w totka wygrała to bym mu pół sklepu z zabawkami kupiła,a drugie pół do domu dziecka zawiozła 😁....ale to tylko marzeenia....
Pozdrawiam i miłego tygodnia życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂gitara elektryczna...super sprawa...gracjan ma...bardzo ja lubi...tanczy...skacze....spiewa... 🙂
W niedziele lece do Polski...moj mi marudzi a moze nie polecisz... 🤨 🤔ale ja chce musze dentyste zalatwic bo mi zeby nie daja spokoju... 🤨a Gracjan przy okazji dziadkow odwiedzi... 🙂bedzie niespodzianka bo nic im nie powiedzielismy...ale ich zaskocze... 🙂 😜jejku jak ja sie nudze...deszcz pada...i strasznie za oknem ponuro...az sie nie chce wychodzic... 🤨 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ach te reklamy....hehe
mój też chciałby wszystko,ale na razie wygranej w totka brak 😉 😜
a marzenia można spełniać Maxarko 😆 ja teraz organizuję mikołajki na oddziale onkologicznym - dostaną pluszaki zebrane w szkole i do tego ciut słodkości 🤪

w ogóle taka szaruga za oknem bleeech.... 🤢

pozdrawiam,miłego dnia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂w niedziele do polski... 🙂z moim sie nie odzywam...nie wiem czasami czy jest sens to wszystko sklejac...jak trzyma nas przy sobie tylko gracjan i to cholerne przyzwyczajenie... 😞brakuje mi prawdziwej milosci...przytulania...czulosci...chcialabym zeby wkoncu ktos o mnie pomyslal...byl obok gdy jest mi smutno i zle...m mnie nie rozumie...jest zimny jak lod... 😞a ja sie czuje jak sluzaca...a pan tylko spi...!!!ah dobra nie bede wam marudzic...wiem ze jak znajde prace i sie usamodzielnie...to chce cos zmienic w swoim zyciu... 🤨musze.. 😞buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😞 😞 😞dziewczyny nie lece do polski!moj mi zagrozil ze bedzie sie ze mna o gracjana szarpal... 😞dzis caly dzien klotnie...rycze po katach...pobilam z nerwow kilka kubkow...najgorzej ze gracjan patrzy na te nasze awantury!tak mi zle!musze szybko znalezc jakies rozwiazanie z tej sytuacji i wyprowadzic sie...bo juz nie moge...gdyby nie gracjan to zrobilabym sobie cos glupiego... 😞bo naprawde nie chce mi sie zyc... 😞!jestem nieszczesliwa...a ja glupia liczylam na jakoms zmiane w naszym zwiazku...on mi powiedzial ze sie nie zmieni! 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malinka24 napisał(a):
😞 😞 😞dziewczyny nie lece do polski!moj mi zagrozil ze bedzie sie ze mna o gracjana szarpal... 😞dzis caly dzien klotnie...rycze po katach...pobilam z nerwow kilka kubkow...najgorzej ze gracjan patrzy na te nasze awantury!tak mi zle!musze szybko znalezc jakies rozwiazanie z tej sytuacji i wyprowadzic sie...bo juz nie moge...gdyby nie gracjan to zrobilabym sobie cos glupiego... 😞bo naprawde nie chce mi sie zyc... 😞!jestem nieszczesliwa...a ja glupia liczylam na jakoms zmiane w naszym zwiazku...on mi powiedzial ze sie nie zmieni! 😞 😞 😞


tulę mocno kochana 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.. 😞nie polecialam ale to w sumie przez gracjana...pochorowal mi sie biedny a go ciagac nie bede...balam sie ze go jeszcze dobije...zmiana klimatu itp...moze pod koniec roku polecimy/// 🤨narazie ok u mnie...z m. gadam bo gadam...znajde prace i czas pokaze... 🤨
buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 😁
zapracowana 😜 a teraz jeszcze do tego fundacja zabiera mi czas 🤔 - szykuję się do mikołajek dla dzieci z oddziału onkologicznego,do tego "tworzę" trochę gadżetów na sprzedaż świąteczną...i tak mija dzień za dniem
cieszę się że dzieciaki zdrowe i oprócz tego że broją jak mopsy to jest wszystko ok
mogłoby być lepiej w relacjach z m ale to już chyba się nie zmieni 😮
co do sierpniówek to zostało nas chyba koło 20 a koleżanka założyła prywatne forum gdzie czasami zaglądam
właśnie piekę rogaliki i chyba zrobię sobie kawkę 😉
miłego dnia kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂co tam u was ???u nas narazie ok...gracjan juz prawie zdrowy...troszke jeszcze kaszle...ale tak poza tym to juz super z nim jest... 🙂eh okres mi sie spoznia trzeci dzien...czuje ze cos jest na rzeczy... 🤨pozdrawiam cieplutko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
no to Malinko dawaj znać co i jak 😁
Monia podziwiam za działania w fundacji 😘
U nas w miarę....Mąż w sobotę poleciał do Londynu 😞
A ja ogarniam całą bandę....starsi się uczyć nie chcą....mały rozrabia....ale najważniejsze,że zdrowi
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxaro bedzie dobrze zobaczysz...na pewno ci smutno...rozlaki sa zawsze trudne... 😞ale dasz rade...a to do jakiejs pracy pojechal?my narazie ok...ja nie pracuje...bo ciezko znalezc cos odpowiedniego...wynajmniemy jeden pokoj w domku u nas zeby sie jakos odbic bo zima i rachunki do placenia pewnie duze przyjda... 🤨eh wiecznie cos trzeba kombinowac...caly czas walka o pieniadze...o dobre zycie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
Tak Malinko do pracy pojechał....na szczęście od razu na drugi dzień poszedł,bo dużo tam znajomych mamy i rodzina moja i jego.....także pomieszkuje na razie u mojej siostry i swojego siostrzeńca czasami....też mnie zima przeraża... 🤢
Wczoraj mi na mkołaja pies zdechł 😞....został jeden...nie wiem dlaczego?....poszłam im kasze z miesem ciepłą zanieść i wołam go ,a on leży przed buda 😮....ah
Oli wczoraj juz dostał prezent wieczorem....Kacper zapukał do okna i ten wychodzi,a tam prezent i list....w,którym mikołaj napisał,że wszystko widzi z nieba i sikanie w majty też,że ma sie to zmienic....
Teraz mój brat pojechał z Kacprem na odczulanie,a ja czekam jak diabełek wstanie...
Malinko dostałaś @
Monia co słychać?....jak ferajna+małż 😁
Buziaki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...eh dostalam co zrobic...widocznie nie czas na drugie dziecko...juz o tym nie mysle...moze pozostaje mi wychowanie jedynaka... 🤨my mikolajek nie robilismy...Gracjan i tak prawie co chwile jakies zabawki dostaje...tak wiec kupimy cos fajnego na swieta... 😜no moj dalej z pielucha...mam dosyc a nie chce wogole na nocnik...przydaloby mi sie jakies wsparcie kurcze bo juz nie wiem co zrobic... 🤨ogolniezimno na dworze i nic sie nie chce... 🤨byle do wiosny... 🤨szkoda psiaka ile mial lat?
Dobrze ze twoj maz ma prace... 🙂 🙂 🙂
Ja dalej w domku....wynajelismy jeden pokoj i teraz Gracjan z nami w pokoju jest...musimy jakos wytrzymac do lata... 🤨ciagle trzeba kombinowac zeby pieniazki byly... 🤨
buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
Pies miał 8 lat....A co do pieluch to mój już ponad rok nie nosi pampersa przez dzień....tylko do spania i w dłuższą podróż,a i tak leje w gacie....kupy też w majtki i też już siły nie mam....nic do niego nie dociera....
Pozdrawiam
Moni,a Ciebie diabełek jakiś porwał czy mikołaj z aniołkiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 😁
nikt mnie nie porwał niestety hehe 🤪 a przydałby się jaki rycerz na białym rumaku 😉 😜
u nas na mikołajki słodycze dzieciakom dałam i już
i po mikołajkach w szpitalu - mega przeżycie


Bart cosik gorączkuje - mam nadzieję że to nic poważnego
a tak poza tym w miarę ok
pozdrawiamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
Monia wielki szacun za to co robisz dla tych dzieciaków
Malinko ,a co u Was ?Podobno na wyspach szykuje się zima stulecia
U nas po staremu....zasypało nas...biało i pięknie...tylko,że tyłka z domu nie chce się wystawiać....Oli się nudzi ,łazi i wymyśla...
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂u nas dzis zimno...ale sniegu narazie nie ma...podobno ma byc mocna zima...lepiej nie... 🤨
Ja przeziebiona...i nie bardzo sie czuje... 😞
Gracjan kazal dzis sobie majtki zalozyc...osikal sie raz i zaczal sie drzec ze mama zaloz mi pampersa...eh wysiadam przy tym upartym dziecku.... 🤨 🤨
Gracjan tez sie nudzi w domu...i tez wymysla...od stycznia przedszkole...boje sie co to bedzie... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej 🙂ale tu pustki 😞a mi sie nic nie chce...eh chyba sie musze kawki napic... 🙂swieta tuz tuz...a mnie znow ogarnia smutek....jak co roku mysle o mamie...wiecie to juz siodme swieta bez niej...siedem lat... jak to zlecialo...a mi sie wydaje jakby to bylo tak nie dawno jak sie dowiedzialam ze umarla... 😞eh tesknie za nia bardzo...jeszcze mam dni ze placze...mowia ze czas leczy rany...gowno prawda... 😞!dobrze ze chociaz czasami odwiedza mnie w snach... 🤨
Oki koncze to moje zalenie... 😞
Nie wiem co mlodemu kupic pod choinke....macie jakies fajne opcje??? 😉
co tam u was???pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
Malinko tulę.....moje to będą 2-gie święta bez Taty......i w dodatku Męża ,bo nie przuylatyuje...i prawdopodobnie zobaczymy sie dopiero na wielkanoc....no ale finansowo się powoli podbudowujemy i tylko to mnie pociesza.....może lepiej bym to znosiła gdyby ciepło vbyło,bo zawsze gdzieś wyskoczyć można i w ogóle lepszy nastrój ,a teraz zimno,ponuro....i samotne wieczory 😞.....ah....życie
Co do prezent ow to u Nas jakieś symboliczne zawsze pod choinka....on chce śmieciaka....albo tą rybkę co sama pływa jak sie ja do wody wrzuci....
Moni,a Ty pewnie pieczesz pierniki albo jakieś odjechane ozdoby robisz znając Ciebie 😁....a to już pewnie ze 4 lata jak sie znamy,co?
Ja w ogóle w tym roku klimatu nie czuje,nic mi sie nie chce.....a tu czeka pieczenie,smażenie i gotowanie.....jeszcze dzieci mnie w szkole wkopały w pieczenie i na pięątek mam mufinki zrobić,kapuśniaczki i ciacha bałwanki 🤢
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...