Skocz do zawartości

Sierpień 2009 :) | Forum dla mam


marta-lion_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gosiu, Michał przepada za Grzesiem, wpatrzony jest w niego jak w obrazek. Zdarza się, e Grzes usiądzie obok niego i cos tam mu pokazuje, albo przyjdzie i podzieli się z nim chrupkiem. Lubią razem skakać na łóżku, tzn Grzes skacze a Michał podskakuje i to go bardzo cieszy.

a z pieluchami to zazdroszczę, że Oli tak szybko zapomniał o nich, nawet w nocy, bo dzieci potrafia do 4 lat nawet z pieluchą spac. Wydatek na pieluchy Tobie odpadł 🙂

a co do rozmiaru, ja w ciazy miałam takie fajne B, idealne do dłoni, a teraz? rozmiar A, i to kształtem takie jak u rdzennej murzynki, masakra, Grzes doił z nich długo, Michał też uwielbia cycka no i biedne straciły swój kształt 😞

od tego euro to zaczełam jeśc chipsy i pic piwo, przez to brzuch urósł. Od jutra ograniczam złe jedzenie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasia zgadza się Kuba mi też na jakiś czas znów sikał w majty.. inie tylko sikał:/ trwało to jakiś niecały miesiąc a teraz znów jest super 🙂 Sam biega i się załatwia a jak potrzebuje to woła o pomoc... 🙂 Codo nocy to ja zakładam pampers.. właściwie nie wiem po co bo jak Kub rano wstaje to ma suchy.. chyba tak na wszelki - nie mogę się zmotywować żeby spróbować bez bo przecież całkiem niedawno mu się jeszcze w dzień zdarzało:/

Jak czytam o Grzesiu i Michale to jakbym swoich widziała 🙂 Kiedyś... boi teraz to Matik tak dokucza Kubie, że głowa mała.. nieraz udaje, że mu Kuba coś zrobił żeby młody ochrzan dostał... Ale na szczęście Kubek coraz mądrzejszy i umie sobie z nim poradzić 🙂
w ogóle Kubuś się bardzo ostatnio zmienił - zrobił się spokojniejszy, bardziej słucha - śmiało go mogę wziąć na rowerze czy na nogach na spacer. A nawet do sklepu nie musze go już w wózek ładować bo szuka tego co potrzebne (dzielnie mi koszyk nosi 🙂) i nawet nie patrzy i nie wyje za zabawkami jak całkiem niedawno robi 🙂
Ma jeszcze chwile, że próbuje coś wymusić wrzaskiem ale metoda na karę w swoim pokoju działa 🙂
coś jeszcze miałam pisac ale nie pamiętam... niestety net mi tak działa dzisiaj, że nie dam rady nadrobić o co mi chodziło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeju ja tak samo przez to euro pije piwko i czipsy jem dajcie spokoj prawie codziennie bo moj maz oglada kazdy mecz (specjalnie wzial urlop na euro zeby ogladac heheh) i ja z nim zeby mu smutno nie bylo hehhe
fajnie ze rodzenstwo niby takie male a juz sie tak ladnie bawi 🙂 a Mati to cwaniak hehhe
Gosia moj Oli to taki znowu dranski sie zrobil ze masakra dzisiaj doprowadzil mnie doslownie do granic wytrzymalosci do dostal w dupe ☺️
on znowu zadnych zabawek nie chce tylko kable wyobrazcie sobie ze idziecie do sklepu z zabawkami z dzieckiem i mowicie mu ze moze wybrac sobie co chce a ono wyszukuje kabel z kontaktem podlaczonym do lampy i go chce zadnych innych zabawek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra jakie piękne zdjęcie!!! 😘

Gosia to u mnie chłopcy się kablami nie bawią bo nie mogą. A Kubę to mi ostatnio chyba podmienili bo dopóki Mateusz nie zacznie zygać to jest anioł nie dziecko 🙂 dzisiaj zostawiłam go w aucie i poszłam zapisac Macia do przychodni a jemu się siku zachciało. Szarpał się z zamkniętym autem, walczył z włączającym się alarmem ale trzymał i nie zsiusiał się do samochodu 🤪 Mój kochany mądrala 🙂

A Mać nie spał całą noc prawie i wstał (zarządził wstawanie raczej:angry 🙂 o 4.30!!! :/ gówniarz pyskaty.. nie wiem co z nim robić. On w ogóle nie słucha 😞 robi wszystko po swojemu i ma głęboko w dupie co się do niego mówi 😞 nie widziałam bardziej upartego i zawziętego dziecka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi.. bo Kubek się w nocy obudził (przeziębiony jest) więc wykorzystałam to żeby zabrać go do toalety i żeby się wysikał.. A jeśli się sam nie obudzi? też wstawać do niego w nocy żeby się wysikał? budzić go specjalnie? Jak Wy robicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. pewnie pójdę skontrolować stan łóżka w nocy ale jak się sam nie obudzi to chyba też nie będę...
zobaczymy... 🙂
Sandra jak się czujesz? poookaż się nam cała z brzucholkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoro nie siusial jak mial pieluszke to pewnie nie bedzie i chcial siusiu w nocy. Ja bym chyba zabila jakby mnie ktos obudzil w srodku nocy i sie zapytal czy mi se czasem siku nie chce 🙂)

Czuje sie dobrze, ja tam jakos nie lubie narzekac 🙂) Choc troche niedogodnosci by sie nazbieralo, ale co to zmieni 🙂) Teraz sobie z nadia po 10 -15 km smigamy po nogach w gorach i mega zadowolone jestesmy 🙂 a odpowiedz na druga czesc wypowiedzi brzmi : nie 🙂) hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy pobudkę o 23.00.. ale sam wstał i poszedł do łazienki więc musiało mu się chcieć 🙂 mam nadzieję, że Kubeć i pampersy to już całkiem zamknięta historia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
super Gosiu, oby tak dalej z Kubą 🙂
je jestem wnibowzięta że Grześ woła siku, tak inaczej już, nie trzeba zbytnio kontrolować 🙂

osttanio w tesco kupiłam mu pieluchomajty żeby łatwiej było ściągnąc jak zachce mu się siku w łożku, jak przed spaniem sobie lezy i bawi się. Sprawdzają się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja dosc czesto robie domowa pizze 🙂
jejku no my tez mecz ogladalismy ale dluuugi hehe 🙂ale dobrze sie zakonczyl 😁
wczoraj bylismy z malym na imprezie organizowanej przez zaklad pracy Michała, fajnie bylo Oli sie wybawil, na zamku dmuchanym poskakal, najedlismy sie za darmo heheheh a co 😁 tylko deszcz zepsół wszystko ale i tak fajnie bylo 🙂
Kasia ja wlasnie murzynka piekę 🙂
kurde odkad jestem w tych Niemczech to 2 kg przytylam kurde siedze w domu i tylko slodycze wpieprzam!!! dosyc tego !! od jutra dieta murzynek moim ostatnim ciasekiem 🙂
aaa i zapisalismy Oliwierka do przedszkola od wrzesnia bedzie chodzil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wczoraj Grzesiu był oficjalnie pasowany na przedszkolaka 🙂 dyrektor połozyła na jego ramieniu wielka kredkę - ale było przeżycie 🙂

Gosia, a jak się dogadujesz z Niemcami. np w sklepie czy w jakiś instytucjach? masz jeszcze jakies problemy językowe czy już odważnie szprechasz po germańsku? 😜

a co z Marzeną? macie jakies wieści co u nich?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny. Wczoraj byłam u ginekologa.Na usg wyło już ładnie widać malutką fasolkę z bijącym serduszkiem w pęcherzyku.Ucieszyłam się,że ciąża rozwija się prawidłowo,a jeśli chodzi o ten drugi pęcherzyk z płynem który niepokoił mnie ponad 2 tygodnie temu to nadal jest.Tylko teraz wygląda to jakby jeden pęcherzyk był na drugim a nie obok jak wcześniej.
Jak zapytałam się co to może być dlaczego tak jest,to Profesor powiedział,że opcji jest kilka.
Albo jest to ciąża biźniacza ale jeden z maluchów się skutecznie ukrywa(chowa za tym jednym)
albo ciąża miała być bliźniacza ale jeden zarodek się nie rozwija.
Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć.Lekarz widzi dwa pęcherzyki ale tylko jeden zarodek z serduszkiem.W dodatku tego pęcherzyka nie widać dobrze,że jest np.pusty czy coś tylko jeden nachodzi na drugi.
Niby w mojej rodzinie dziadek miał rodzeństwo biźniacze od strony mamy i babcia od strony taty miała też siostry bliźniaczki ale sama już nie wiem.Sandra słyszałaś o takich przypadkach?
Dziewczyny czytam Was cały czas ale nie zawsze mam chwilkę,żeby napisać.Na zwolnienie zamierzam iść za tydzień ale boje się,bo nie zamieram nic mówić pracodawcy,tylko mój mąż zawiezie zwolnienie.Tak mi poradziła pani prawnik,żeby pracodawca nie mógł mnie
zwolnić dyscyplinarnie.
Kasiu no to faktycznie Grześ miał przeżycie,no i bedzie pamiątka w postaci filmu na kamerze 🙂
Gosiu,na pewno szybko nauczysz się niemieckiego,taki rzut na głęboką wodę jest podobno najlepszy,ani się obejrzysz a będziesz myśleć po niemiecku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...