Skocz do zawartości

Sierpień 2009 :) | Forum dla mam


marta-lion_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Heyo, tydzien mnie nie byo.. a tu taki spokoj ;//

Na sczescie namiotu nam wczoraj nie zwialo,ale z nerwow do 2 spac nie moglam, wiec padnieta troche dzis jestem ;(
Super , ze wreszcie moglam wparowac do prywatnej wanny 😉

Szkoda, tylko, ze pogoda srednio na opalanie byla.. ale nie ma co narzekac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my dzisiaj z Julką wróciłyśmy do domku od mojej mamy z Bydgoszczy,fajnie było,żadko mam okazję spotkać się z moją rodziną bo tutaj w Komornikach i Poznaniu tylko rodzina męża a wiadomo to nie to samo. Jestem już na zwolnieniu laski więc luzik,czuję się dobrze,ciągle chodzę zmęczona,czasami rano wymiotuję i mam mdłości,ale ogólnie nie mogę narzekać.
Mogę teraz Julce poświęcić więcej czasu(uczę ją jeździć na rowerze,ale leniuch z niej do pedałowania,trochę popedałuje,pojedzie kawałek i już nie może he he.. 🙂
Jestem spokojniejsza nareszcie i mam nadzieje,że dzidzia rozwija się prawidłowo.
Następna wizyta 30lipca więc jeszcze troszkę ale jestem dobrej myśli,bo inaczej człowiek chyba by na łeb dostał.
Na ostatniej wizycie ginekolog stwierdził,że wszystko jest ok,raczej jest jedna dzidzia,płyn jeszcze jest ale dużo mniej.
Sandruś no to ładnie,odeśpij sobie teraz,jak to człowiekowi niewiele do szczęścia potrzeba,swoja wanna po tygodniu namiotowania 🙂ja niestety nie mam wanny tylko pryszic a fajnie jest tak czasem sobie poleżeć w wannie z cieplutką wodą pełną pachnącej piany,ah 🙂
Sandra a jak się czujesz?
Mój mąż poleciał zrywać wiśnie do sąsiada więc jeszcze mnie czeka drelowanie i zrobienie coś z nimi a jest ich dużo.
Buźka mamusie,miłego wieczoru,papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze, że ja też nie pozwalałam sobie na "ciążowe zachcianki"... od czasu do czasu ale naprawdę rzadko.. Ważyłam 94 kg!! 🥴
czy jestem szczupła to nie wiem.. nie czuję się. Ale mam świadomość, że od czasu ciąży z Kubusiem mam paranoję na tym punkcie.. :/ trochę chore ale jak nie myślę o diecie, o tym, że mi tu i tam za dużo jeszcze się wylewa to się nieswojo czuję ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia, tylko uwazaj żeby nie przeszło to w anoreksje. ja w LO pamiętam, że też miałam obsesje na punkcie wagi, zleciałam do 57 kg, brak miesiączki na pół roku, wstawałam w nocy żeby ćwiczyć, wypadanie włosów.. no i ludzie zcazeli podejrzewać, ze anoreksja czy bulimia. No ale w porę się opamiętałam i jakos wróciłam do normalności..

czekam az chłopaki wstaną i jedziemy do sklepu kupić Miśkowi ubranko na chrzest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia nie mam w sobie tyle samozaparcia żeby do anoreksji dobić 🙂 Mam określony cel i mam nadzieję, że w końcu się uda 🙂
a poza tym.. to wiesz.. po 2 dzieci, z wiszącymi cyckami chciałabym być chociaż chuda, żeby dla samej siebie czuć się kobieco.. bo narazie to mi jakoś nie idzie :P

Ale fajnie, że chrzcicie Miśka jak taki duży 🙂

pogoda piękna się zrobiła więc ja cały dzień będe prała 😞 i sprzątała.. robimy remont ganku i mam go już dość..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ja też trzymam kciuki!!! 😘
no i ja też zaczęłam rozsyłać cv.. jak tylko się pojawia jakaś oferta to dajesz.. ale kiepsko..
teraz czekam na odp do 10.08..:/ no i jeszcze na tel od jednej baby.. zobaczymy... także też kciuki trzymajcie!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamuski 🙂
u nas wszystko wporzadku, zostały nam juz tylko 4 dni zlobka i koniec 😞 szkoda bo fajnie bylo, a od wrzesnia do przedszkola.
A ja odliczam dni do urlopu, ktory mam od 13 sierpnia dwa tygodnie 🙂
Kasia i jak wiadomo cos juz z praca?? a wogole zapraszaja na rozmowy jak wysylasz cv?
Sandra a ty na kiedy masz termin?? jak samopoczucie?
Teraz w piatek wybieramy sie na weekend do Poznania do szwagra 🙂 jedziemy odwiedzic zwierzatka w zoo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Marzena, dziś wysłałam kolejne 2 cv, łącznie już 76... cisza...

czekam do piątku, mają się odezwać z tego call center. Na zakonczenie rozmowy powiedzieli mi ze wypadłam dobrze, że jest szansa, no ale nie moga obiecac bo muszą wszystkich przeszłuchać. No i czekam na ich telefon. A tak to nikt więcej się nie odzywa, chyba odstrasza ich ta przerwa u mnie w zatrudnieniu, jakbym co najmniej zapomniała jak się pracuje i w ogóle.. ehhh...

Marzena, to może na Twoim urlopie się spotkamy? moze pojedziemy do Parku Kasprowicza koło orzełków na ten duży plac zabaw? chłopaki sobie poszaleją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Masakra, z ta praca...ja po powrocie do Zlobka, tez bede czegos szukac innego.. ale to jeszcze troche... 😉

Ja na 22.09.
Nie narzekam poki co 🙂 Wiadomo, ze jest raz lepiej raz gorzej, ale wazne zeby dupsko uruchomic i sie mobilizowac 🙂
Od polowy sierpnia zabieram sie za wyprawke, bo to juz chyba czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...