Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sorry, że zwiałam...
ale pękło mi kurwa jebane akwarium w kuchni! 200 litrów!
Ja pierdole! Niby zostały tam 4 rybki.. ale 2 glonojady po ponad 30 cm...
cała kuchnia zalana... zajebiście:/ i nie ma komu rybek dać żeby nie zdechły 😞
kurwa kurwa kurwa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze bo u nas chyba na klejeniu poszło:/
I problem z rybkami.. bo nie mam ich komu oddać a są za duże żeby je włożyć do tych mniejszych akwariów... 2 jeszcze względnie bo mają na oko po 10 cm...
Ale mam 2 glonojady: 30 i 35 cm... no i żywcem nie mam ich gdzie wcisnąć ani komu oddać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do akwarium jeszcze to poszło dno.. nie wiem jakim cudem! akwa miało jakieś 15 lat.. zrozumiałabym jakby szyba.. Ale dno?? 😮 jedno trzaśnięcie i pajęczyna się zrobiła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ojcu madzi

Na jednym z nich ucharakteryzowany na mroczną postać pozuje na cmentarzu. Jeszcze bardziej zastanawiający jest jednak podpis pod zdjęciem: "Likanie - przy nas wampiry są niczym".

Kim lub czym są "likanie"? To mitologiczne postaci składające bogom w ofierze dzieci po to aby... przeobrazić się w wilkołaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sweety napisał(a):
o ojcu madzi

Na jednym z nich ucharakteryzowany na mroczną postać pozuje na cmentarzu. Jeszcze bardziej zastanawiający jest jednak podpis pod zdjęciem: "Likanie - przy nas wampiry są niczym".

Kim lub czym są "likanie"? To mitologiczne postaci składające bogom w ofierze dzieci po to aby... przeobrazić się w wilkołaki.


????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny błagam was co za spekulacje ?czekajcie na sekcje a nie jakieś czytacie bzdury jakiś szmatławców co pismo to piszą cały czas inne wersje ....tylko o ojcu dziecka piszą jedno i to samo ,że o niczym nie wiedział.....nie popadajmy w paranoje ...


bry babolki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa znowu mnie ta reka boli znaczy zaczyna bolec a tu caly tydzien przedemna
w niedziele jade do pl jednak
po pierwsze dopadnie mnie deprecha jak nie pojade a po drugie mam pekniete okulary jak sie rozleca bedzie horror ze mna bo chodze i sie wkurza na wszystko i wszystkich dla bezpieczenstwa otoczenia musze jechac i zalatwic nowe hahaha
kazdy pretekst jest dobry hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...