Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej jak sie macie laseczki 😉
U nas wporzadku Alus zdrowy popula do przedszkola wczoraj przyniosl nowa piosenke o mikolaju 😉 Oprocz tego jest dalej uparty i niegrzeczny a wyrazy "jezus Kurde" nie chca mu za cholere wyjsc z glowy za co co chwila laduje w pokoju za kare :/
Wczoraj moj sie zdenerwowal powiedzial :kurwa" a ten oczywiscie powtorzyl :/ mam nadzieje ze zapomnial bo dostal kare za to
Kupilismy mu gadajacego elmo na Mikolaja 😉swietny jest 😉
A wy wiecie co kupicie dzieciaczkom?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia dobrze ze juz jest ok z mama 🙂
Marta jak bedziecie zwracac aleksowi na brzydkie slowa to bedzie to robil specjalnie moj tez czasem powie cholera jasna czy korwa ale ja nie zwracam uwagi tylko mowie ze to brzydkie slowo. A co do prezentow to na mikolaja jak co roku nie dajemy nic bo maja w przedszkolu a pod choinke znalazlam w makro takie ksiazki z pytaniami i jezdzacym piratem za 45 zl jedna i chce to im dac ,zabawek maja duzo a i tak bawia sie tylko jednymi kami bawi sie smerfami z niespodzianek a cora to roznie raz lqlkami raz ksiazkami a czasem z kamilem smerfami. Takze czesc zabawek wywalilam i zostawilam te ktorymi sie bawia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia tez musze zrobic przesiew w tych zabawkach w koncu bo dwa wielkie kufry tego i caly regal a tak jak mpwisz bawi sie tylko ciufcia z torami i pietrowymi garazami z autkami :/
Mysle ze elmo tez zostanie mu darowany dopiero na swieta bo w pt bedzie mikolaj w przedszkolu i moi rodzice z siostra przyjada z prezentami wiec chyba za duzo by mial w dupce napchane
A co do przeklenstw masz racje ja tez od jakiegos czasu ignoruje jak cos powie brzydkiego i widze ze uzywa "jezus kurde" coraz mniej 🙂 Pozdrowionka :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
Hej laseczki my po wczorajszych jaselkach strasznie zadowoleni Alus swietnie powiedzial swoja role pasterza i nawet wyrywal sie zeby za innych mowic oczywiscie prowodyrowal zeby zdmuchnac swiece ze stolika i raz nawet mu sie to udalo bo pani go nie zdazyla zlapac hahaha lotrunio jeden a potem inne dzieci podchwycily i ttez tak chcialy hahaha ogolnie bardzo fajnie to ewszystko wyszlo wzruszajaco i smiesznie 🙂
Pozdrawiamy serdecznie :****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...