Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusie
Adrianek super ubostwia siostre cały czas przytula całuje az w szoku jestem myslałam ze bedzie zazdrosny a tu nic 🙂 a jak Angelika i Kamilek ? matko normalnie od tego osłabienia juz 2 raz mnie bierze chorobsko ostatnio 2 dni lezałam z 40 stopniowa gorączka az moj musiał wolne brac bo nie byłam w stanie mała sie zajmowac i czuje ze znow mnie cos bierze stan podgoraczkowy dreszcze normalnie zyc nie umierac 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
A moje dzieci różnie raz się biją raz kloca a raz kochaja 😁 także wszystko w normie bym powiedziała 😜 Takie pogody SA do dupy ze nie dziwie ci się ze chora jesteś......a dzieciaki zdrowe ? A jak twój eM na wieść o coreczce?
To dobrze ze dzieciaczki zdrowe 🙂 u mnie młoda ma katar ale i tak jej juz przeszedł ale ciezko było a moj em jak powiedziałam mu po usg ze dziewczynka stwierdził ze jaja sobie z niego robie a teraz zapatrzony w corcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Kasiula napisał(a):
tak sobie luknęłam na forum bo dawno mnie tu nie było....i np nie ma wogóle wątku 2014.czy ja go nie widzę ....a tą stronke ktos wogóle prowadzi ???


Kasia szczerze to kiedyś pisałam do admina dawwwnnnnoooo temu i zero oddzewu więc nie wiem 🤨

elloo 😆

Założyłem wątki 2014 i 2015 przy okazji ale widząc po "umarłym" wątku 2013 nie wiem czy będzie ktoś zainteresowany zakładaniem dyskusji (stąd też wynikał brak wątku 2014).

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...