Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia ale masz pannice dużą 🙂

Monia u mnie dzisiaj pech od rana w szkole dowiedziałam się ,że Kamila przedstawienie przekładają na 2 dni wcześniej co mi nie bardzo pasuje 🥴 i jak wracałam ze szkoły to w aucie silnik wywaliło i musiałam szybko kombinować ,żeby gdzieś bezpiecznie zaparkować i zostawić auto 🥴 na szybko do mojego dzwoniłam ,żeby z pracy się zwolnił bo miałam 2 kobity umówione i musiałam do pracy zajechać a mam (32 km) i musiała bym jechać 2 -oma autobusami 🥴 co mi nie na rękę ....ale do pracy zajechałam i pech się odwrócił bo dzień się super kończy 🙂 a tak po za tym dzieci rosną ,rozrabiają, biją się czyli normalka 😁 a co u was i u Julci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia raczej na dobre,bo byl zbyt duzym zlodziejem czasu,ktorego mi ciagle brakuje.moze jak wszystko ogarne,zdam na prawko,skoncze szkole to pomysle nad tym jeszcze raz,ale na chwile obecna powrotu nie planuje.
Madzia :-) Dla was moze i swoja,ale pewnie na watku jest wiecej ludzi niz ty i Kasia,dlatego to napisalam 🙂 Opowiadajcie co u was 🙂 U nas jakos leci.W weekend w koncu sie przeprowadzilismy,wynajelismy dom z ogrodem,wiec Julia jest w 7 niebie.Szkoda tylko,ze ogrodem nie moze sie cieszyc,bo ma zapalenie ucha i jest na antybiotyku..U mnie bez zmian.Poza tym,ze robie prawko i szkole.Firma w ktorej pracuje mi ja oplacila wiec czemu nie skorzystac:-) A tak to jakos leci,nawet nie wiem kiedy dni mi uciekaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i u nas tez przeprowadzki....z bloku teraz przeprowadzamy sie do domu z ogródkiem...wielkie remonty bo chata dawno nie była robiona...ale za to my wejdziemy na nowiutkie.;0 mamy czas do konca maja i nie wiem czy to wszystko ogarniemy,bo jak widze ten gruz z rozbitych ścian NA PODŁODZE TO OGARNIA MNIE PRZERAŻENIE...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Kaska dom to inny swiat:-) My mielismy wczesniej mieszkanie takie 2-pokojowe,bez ogrodu.Teraz wlasnie wynajelismy dom,u gory sa 2 sypialnie i lazienka,a na dole kuchnia,salon no i 2 wejscia no i ten upragniony ogrod:-) Jaka to wczoraj wygoda byla,dziewczyny marudzily,ze chca na dwor to im drzwi otworzylam,a ja w domu grilla na parapetowke przygotowywalam:-)U nas sie fajnie trafilo,bo raz ze dom jest kompletnie wyremontowany,nowe dywany,swiezo malowany,nowy piecyk gazowy,nowe grzejniki itd wiec to juz jest duzo,a jeszcze fakt,ze wychodze z domu i 10m dalej jestem w parku na placu zabaw to w ogole wypas:-) A do Julii przedszkola mam 3min na nogach.Trafilo nam sie niesamowicie,tym bardziej,ze za ten dom placimy tylko 75£ wiecej niz za tamto mieszkanie:-)
Magda daj przepis na paczki:-) Pamietam jak moja mama zawsze robila i byly przepyszne :-) No prawko dobra rzecz.Jestem zla,bo zmarnowalam pol roku z innym instruktorem,anglikiem,ktory jak sie z czasem dowiedzialam jest naciagaczem,bo jak ma jakiegos imigranta to go bedzie dluuuugo uczyl.Teraz sobie znalazlam sobie Polaka,mialam z nim 3 lekcje i jestem zachwycona:-) Zupelnie inny swiat,znowu mam ochote robic to prawko:-) Ty sie lepiej pochwal jak tam ci salon funcjonuje?Sama bym chetnie do ciebie wpadla wloski zrobic:-)Szkoda,ze tak daleko ode mnie
Od nas godzine temu ostatni goscie wyszli,odgruzowal dom po parapetowie i czas chwile odsapnac.I znowu bedzie poniedzialek 😞 A jak wam weekend minal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu to tym bardziej powinnas miec checi na ten remont:-) My planujemy tak za 2 lata kredyt na dom wziasc,zobaczymy co z tego wyjdzie.Narazie ciesze sie tym,co mam:-) Jejku,co za paskudny poniedzialek.Rano odkrylam zalany salon,bo w nocy cos sie w salonie cos z grzejnikiem stalo i od 8 chodzilam i zbieralam wode.Wlasnie hydraulik wyszedl i juz naprawil.Pol dnia bylam bez wody i grzania:P A do tego Piotrka auto firmowe na trasie sie zepsulo,silnik padl na amen i nie wiadomo kiedy do domu wroci..A ja o 17:15 prace zaczynam.Znajoma sie w razie co Julia zajmie,ale to znaczy ze bede musiala zawiesc jej Julie i do pracy autobusem.Wiec zamiast o 16:30 bede musiala wyjsc o 15tej:P Jak ja nie lubie poniedzialkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia salon funkcjonuje nawet spoko są lepsze i gorsze dni ale nie narzekam jestem u siebie 😁 niestety dzieci często jeżdżą ze mną ale mam 2 dodatkowe pomieszczenia więc mają gdzie biegać 😉
http://www.mojewypieki.com/przepis/paczki-kajmakowe tylko zamiast kajmaku dałam dżem truskawkowy 😉

tak Kasia jestem fryzjerką 🙂

wczoraj robiłam karpatke i powiem wam ,że w ciągu 10min była zjedzona 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ci Julii? kurde szkoda mi dzieci które chorują 🥴 wczoraj było przedstawienie w szkole na dzień babci i dziadka u Kamila było o 9 :30 wiec byłam i mój dzielny syn powiedział do mikrofonu przed publicznością pięknie wierszyk oczywiście łezka się zakręciła ☺️ a u Adziulki była akademia na 12 i niestety byłam 10 min. bo do pracy musiałam jechać i powiem szczerze ,że też pięknie wierszyk powiedziała i też byłam dumna 😁 a wczoraj tez zostałam zafiskalizowana w pracy i od dziasiaj śmigam wszystko na kasie 😉

Monia powiem ci tak jak masz jeździć na rowerze to proponuję na wiosnę Julcia na swoim ,twój na swoim a ty na swoim rowerku i będziecie mieć rodzinne przejażdżki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu ja bym chetnie oddala,ale w UK sie nie da
Magda Julia miala infekcje ucha,kolejny raz.Lapie ja srednio raz na miesiac.Na szczescie juz jest ok.Co do rowera to tygodniu sama nim staram sie jezdzic,a w weekendy zawsze jezdze z Julia.Julia to po prostu uwielbia 🙂Obie mamy z tego radoche.Jak Piotrek wroci z Polski(leca w niedziele na tydzien) to planujemy tez jemu tez rower kupic i bedziemy mogli sobie cala rodzinka wypady robic.Tym bardziej,ze u nas kolo domu sa same sciezki rowerowe 🙂Wiec mamy gdzie szalec 😁
A co tam u was dziewczynki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...