Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Pieknie Hania wygląda, cud dziewczynka 🙂

A Kacperek jaki przystojniak, twarzowa fryzurka 🙂 Fajnie, że był grzeczny u fryzjera 🙂

Izunia - wstaw jakies nowe fotki z urodzinek 🙂

Ale dzisiaj pogoda u mnie była 😲 Oberwanie chmury, niebo czarne, jakby noc była, a od deszczu aż biało było, R mówił, że jak wracał z pracy to pod wiaduktem było tyle wody, że głupie ludzie, którzy próbowali przejechać stali w wodzie do połowy samochodów.
Dobrze, że spacerek zaliczony przed burzą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też była dzisiaj straszna ulewa, aż czarno było. A obok mojego bloku uderzył piorun, aż podskoczyłam ze strachu 🤢
Spacerek zaliczyliśmy dopiero wieczorkiem jak się rozpogodziło.

Irciu ja też bym się właśnie tego bała, że Emi latałaby głową na prawo i lewo, albo co gorsza odszczeliłaby jakąś histerię... 🤢 Na szczęście narazie nie czeka nas taka wizyta 😉 Pójdę z małą jak troszkę podrośnie, może już więcej będzie rozumieć, choć dzieci często boją się fryzjera, nawet kilkulatki nie dają sobie dotknąć włosów...pożyjemy zobaczymy heheh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki!!
Amelia super wyglądasz!! Haniulka jak i Piotruś to Twoje małe kopie!!! Śliczności 🙂
A z Kacperka jaki przystojniak!!! nowa fryzurka jeszcze bardziej dodała mu uroku!!!a co za piękne błękitne duże oczka 🤪
Ja dostałam się na pedagogikę także od września ruszam dalej z nauką i jeździłam składać dokumenty. Co do mszy na roczek w naszym przypadku była to nasza inicjatywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A zapomniałam się wam pochwalić że w czerwcu w końcu wyszły nam dwie dolne jedynki a teraz przebiły się troszkę cztery ząbki u góry. Co do chodzenia parę kroków już zrobi ale do czasu zanim zorientuje się że ją już w ogóle nie trzymam wtedy od razu siad i albo na czworaka albo krzyczy żeby ją złapać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ellie przystojniak z Tymusia 🙂 I przepiękny miał torcik na roczku 🤪

Eva a widzisz Kini nie wychodziły ząbki a teraz przegoniła już m.in. Emi 😉
U nas chyba wkońcu jakieś zęby wyjdą (OBY!!!) bo mała od dwóch dni tak marudzi, że mam już czasami dość 🤢
Wogóle mam strasznego doła 😞 😞 😞 W chwili obecnej strasznie cienko przędziemy z kasą, chyba będziemy musieli sprzedać auto 😞 Do tego ta choroba M. i Emi, która marudzi niemiłosiernie 🥴 Same problemy 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ijeeeee doczekalam sie zdjeci slicznego Tymusia
fiu fiu jaki torcik mial 🙂 sliczny
a powiedz mi Ellie czy ta masa marcepanowa jest smaczna ? nigdy szczerze mowiac nie jadlam z niej tortu

Edytko dobrze.ze z piknikiem wsyztsko sie wyjasnilo
hmm odnosnie pieniazkow nie zastanawialas sie by wrocic do pracy w kocu z tego co pamietam to Emi moze zajac sie zarowno twoja mama jak i tesciowa
moze to bylo by jakeis wyjscie z sytuacji ??

zobacz ile mamusiek wraca do pracy niektore nawet zostawiaja dzieci w zlobkach (AMelka,Ellie, Elunia) w ogole tak sobiei mysle,ze zdecydowana ilosc mam pracuja badz w najblizszym okresie bedzie pracowala . .. coz zeby dzieci mialy wszystko trzeba z czegos zrezygnowac tzn z spedzonych z nimi czasu 24 h ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi myślałam już o tym, ale u mnie w pracy na moim miejscu jest teraz przyjęta jakaś dziewczyna i nie chciałabym tak nagle dosłownie z dnia na dzień pozbawiać jej pracy (a napewno zostałaby zwolniona...).
Poza tym tu chodzi o to, że mąż pracuje u takiego kolegi w firmie i wcześniej mieli duże zlecenia, więc kasa była, nie jakieś kokosy, ale żyliśmy. A teraz jest przestój i dlatego mamy problem. Musimy sprzedać auto, spłacić pozostałą częśc kredytu, który na niego wzięliśmy i który co miesiąc nas obciąża, a M. musi zmienić pracę na stałą z comiesięcznymi pewnymi dochodami, bo do tej pory nie miał stałej pensji tzn. było zlecenie = była kasa. Dlatego różnie to u nas bywało bo nigdy tak naprawdę nie wiedzieliśmy kiedy i ile będziemy mieć pieniędzy...A ja mam już tego dość...nie mam już siły zastanawiać się czy będziemy mieć na rachunki... 😞 A jak co miesiąc M. dostanie konkretną kwotę to od razu będziemy wiedzieć na czym stoimy i ile musimy przeznaczyć na życie przez cały miesiąc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A z tymi babciami to też nie jest tak do końca, bo obie są schorowane i na dłuższą metę podejrzewam nie dałyby rady zajmować się Emi. Moja mama ma miastenię (zanik mięśni) a moja teściowa stwardnienie rozsiane...Wiadomo, że oferują mi swoją pomoc, ale nie chciałabym ich mimo wszystko aż tak obciążać...
Na nianię nas nie stać bo wtedy moja cała wypłata szłaby właśnie na nianię, więc jedyną różnicą byłby fakt, że obca osoba opiekuje się Emi a kasy i tak więcej byśmy nie mieli...
A żłobek zostawiam jaką ostateczną ostateczność kiedy już nie będzie innej opcji wyboru. Nie uważam tej ewentualności za straszne zło, i jeśli będę do tego zmuszona to napewno tak zrobię, poprostu dopóki mamy inne możliwości to jak najdłużej chciałabym sama wychowywać małą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przykro mi Edytko z powodu kłopotów, niestety wiem, jak to jest 😞
Mam nadzieję, że szybko uporacie się z nimi i wszytko będzie dobrze 🙂

Ellie - super torcik, a Tymek to kawał faceta 🙂

Koralik - współczuję ci, że musisz oglądać swoją "ukochaną" teściową, ale czego nie robi się dla dzieci....

Moje dziecię też jest ostatnio marudne, fochy strzela aż mnie cholera czasem bierze...obawiam się, że mogą mu iść kolejne zębole 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Lusiu 😘 😘 😘 Klaruje nam się jedno rozwiązanie, więc chyba nie będziemy musieli sprzedawać auta...ale jeszcze nic nie piszę aby nie zapeszyć...

Emi na szczepieniu była bardzo dzielna. Podczas ukłucia nawet nie pisnęła, chyba nawet nie zauważyła, że coś się stało 🤪 Odpukać narazie dobrze się czuje, już od ok. godziny śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/hpim0210.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/816/hpim0210.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/hpim0228e.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/8950/hpim0228e.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/hpim0217g.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8148/hpim0217g.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
IJEEEEEEEEEEEE

ale wpadlam na mamusie, a tutaj widze mnoza sie zdjecia Gabrysi 🙂
sliczna dziewczynka
a mama jaka utalentowana jaki sliczny torcik
kochana moze Wojtusiowi na roczek jakis upieczesz 😜 ? 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

wlasnie pije kawe i chcetnie poczestowalabym sie tym torcikiem 😉 🙃 🙃 🙃 🙃
choc pewmie nawet na okruszki juz sie nie zalapie ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie MAMUSIE, WCZORAJ WAS DOCZYTAŁAM ALE NIE MIAŁAM JAK ODPISAĆ.
my nada; u teściów, wracamy w sobote wieczorem.
wkleiłam wam zdjęcia tortu który zrobiłam na rocznice.
amelio haniutek:CUD, MIÓD I ORZESZKI 🤪 🤪 🤪 🤪

eLLIE SUPERASNY TORCIK, BĘDZIE MIAŁ tYMI PAMIĄTKĘ NA ZDJĘCIACH. I PROSIMY O WIĘCEJ ZDJĘĆ tYMUSIA:d
Irciu, Kacperek wygląda ślicznie w nowej fryzurce, juz taki doroślejszy heheheh 😁7
KKKoralik, no czego sie nie robi dla dzieci...nawet teściowa się zniesie!!!!
no i nie wiem co jeszcze ``miałam napisac.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - super torcik 🙂 Masz kochana zdolności, chyba będe u ciebie zamawiać wypieki 😜
A Gabrysia jaka pannica 🙂

Edytka - trzymam kciuki za powodzenie 🙂

Powiem wam, że bez auta czasami ciężko, jak w przypadku kiedy trzeba coś przewieźć, ale generalnie już się przyzwyczaiłam 🙂 No i jaka oszczędność 🙂
Więc w razie czego, piszę, bez auta da się żyć 😁
Acha, i podobno nasze auto już zrobione jest, ale wiadomo, nie odbierzemy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu pewnie, że bez auta można żyć, sama o tym doskonale wiem, bo całe życie jeździłam autobusem 😉
Ale wiadomo, że człowiek szybko przyzwyczaja się do luksusu ☺️

My narazie odłożyliśmy decyzję o sprzedaży auta, bo teściowie nas wspomogli, ale jakbym miała do wyboru zamieszkać z teściami i dalej mieć auto albo sprzedać auto ale zostać w naszym mieszkaniu to ZDECYDOWANIE wybieram drugą opcję 😉 Mimo, że teściów mam kochanych ale jednak wizja rezygnacji z własnego kąta jest dla mnie gorsza niż brak samochodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja zdecydowanie tez wolę taką opcję 😁 Tym bardziej, ze mam durną tesciowa, poza tym ona nigdy by nm czegos takiego nie zaproponowała.....co innego moi rodzice 🙂
Ale to, super, że was teście wspomogli - tak wczoraj pomyślałam o tym, że może ktoreś z rodziców wam pomoże 🙂 A tu proszę 🙂

Wiecie co, od kilku dni Franek ma łupież, nie duzy, ale ma 😞 Czytałam na jakimś forum, że inne dziecko miało tez od szamponu Johnsona, a my włąśnie taki mamy, tyle że już od prawie 3 miesiecy, więc nie wiem, czy dopiero teraz mógłby dostać ten łupież 🤔 Ale smaruję mu głowę oliwką, i chyba jest lepiej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...