Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam
Izunia dbaj i uważaj na siebie zwłaszcza teraz jak są takie upały może na razie więcej leż i odpoczywaj.

Ja pochwalę się moją córcią.
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1932/698d51f0b722c6a1med.jpg[/IMG][/URL]

Za chwilkę nasze pociechy będą miały trzecie urodzinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super Lenka 🙂

Kurcze też do mnie to nie dociera, że mamy już takie duże dzieci...ani się obejrzymy, a wyruszą do przedszkola, potem do szkoły...a potem to już z górki...śluby, wnuki...masakra 🤪 A dopiero co 3 lata temu o tej porze też umierałyśmy w ukropie z wielkimi brzuszkami 😁 🙃 Ja pamiętam zajadałam namiętnie winogron i siedziałam przed wiatrakiem przy zasłoniętych roletach hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Ale z Lenki słodka lalunia 🙂
Kurcze ale upaly masakra(nie narzekam hehe...)niema czym oddychac 34 st w cieniu masakra 😮 😮
Maly od trzech dni ma basen rozlozony wiec sie kapieluje na calego hehe... 🙂ale dopiero pojdziemy tak kolo 14 sie kapac 🙂
U nas sikanie w pampka juz za nami wola na calego wszedzie i raczej juz mu sie nie zdaza posikac,ale za to sika w nocy wiec mu zakladam na poczatku jak go oduczalam to sie budzil i wolal ze chce siku,a teraz nic spi i sika....A wasze dzieciaczki maja jeszcze pampki na noc???
A tak pozatym jakos leci Kacper nawija jak zakrecony jak tylko sie obudzi kolo 8 tak do samego wieczora gada jak najety i te jego pytania hehe... 🙂Ale na szczescie chodzi spac przed 20 wiec wieczor mam dla siebie i chociaz troche od niego odpoczne 🙂
Izuniu wykorzystuj Fabiana na calego hehe..jak cie troszke porozpieszcza tylko mu wyjdzie na dobre 🙂A jak tam zareagowali twoi tesciowie na to ze zostana dziadkami??
Buziaki uciekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ELUNIA napewno ciezko...ja bym chyba nie wytrzymala.... 🥴wczoraj bylam u gina i slyszalam serduszko malenstwa...walilo jak dzwon 🤪 🤪termin mam na 8 lutego i maluszek ma 1cmi 23mm 🙂nastepna wizyta 22 lipca....dzisiaj idziemy obraczki zamowic... 🙂moich rodzicow chyba nie bedzie na slubie ....nie odzywam sie do nich bo obiecali nam ze sie zloza na sale po pare zloty i powiedzieli ze sie nie doloza...zreszta mam to gdzies....nie bede sie denerwowala....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elunia no ja też nie wiem czy dałabym radę tyle wytrzymać bez Emi...bardzo dziwne uczucie jak miałoby jej nie być w domu...raz jak ją zawiozłam ok 17 na noc do dziadków, bo szliśmy na Sylwestra to było mi tak pusto w domu, że szok...

Iza ja bym chyba też nie zapraszała rodziców, jakbym miała z nimi takie problemy jak ty ze swoimi...po co ci nerwy...a jeszcze jakąś aferę na weselu by urządzili...
Super, że maluszek jest zdrowy i rośnie jak na drożdżach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!
W koncu udalo mi sie zalogowac. nie mialam dostepu z zadnego komputera przez kilka miesiecy, nie wiem co sie dzialo.
Bylismy w Polsce przez 3 tygodnie, w ten weekend wrocilismy, mialysmy zostac z mala do polowy lipca ale tata sie stesknil za nami i przyjechal wczesniej po nas. Teraz pewnie bedziemy sie nudzic przez cale wakacje bo jednak w Polsce wiecej sie dzialo.
Wieczorem wstawie kilka fotem i doczytam co pisalyscie ostatnio. Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie




Nie wiem co z tym logowaniem bylo, wciskalam zaloguj i nic sie nie dzialo. Ale jest juz ok 😉
Pomalu przygotowujemy sie do przedszkola. Mala juz sie cieszy, tylko chce ja odzwyczaic od butli bo jeszcze kasze ciagnie a ostatnimi czasy to by jej wcale nie wypuszczala z buzi. Narazie argument, ze dzieci w przedszkolu nie pija kaszy dziala i butle dostaje tylko na noc. Bo tak to nawet sok musiala pic z butli a nie z kubka. Z aparatami sluchowymi tez sie ostatnio mielismy, bo ich nie mozna nosic jak pada, sa mocne upaly itd, a jak bylismy w polsce to mala juz od 8 rano w pampersie wychodzila na dwor do piachu albo do basenu i w sumie tych aparatow nie nosila bo nawet nie bylo jak. W domu ich zakladac po powrocie nie chcila i myslalam, ze ebdzie kicha, ale tutaj tez argument z dzieciakami zadzialal i nosi bo dzieci w przedszkolu tez nosza 😁 nawet ani razu nie wyciaga w dzien, jestem dumna:p Teraz w lipcu bede chciala isc z nia kilka razy do przedszkola na probe zeby nie miala szoku jak juz od wrzesnia bedzie sama jezdzic.
W Polsce mala miala kupe radochy bo dziadkowie porobili jest plac zabaw na podworku, dziadek wysypal kupe piachu, 2 baseny, do tego chodzila ogladac kury, palilismy ognisko, lowila ryby i kilka razy bylismy w małpim gaju i nad jeziorem gdzie plywala skuterem na prąd dla dzieci, rowerem wodnym i zjezdzala na zjezdzalni do wody 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moga sie przegrzac albo zwracie jakies, tak samo jak sie telefonow komorkowych nie powinno zostawiac na sloncu bo potem dziwnie moga dzialac... A oprocz slonca mala jeszcze w piachu ciagle siedziala a piasek tez moze wpasc w jakas dziurke i do naprawy trzeba oddawac. Osttanio juz jeden aparat musielismy oddac do serwisu bo nie dzialal nawet nie wiem czemu, a zauwazylam dopiero po kilku dniach 😉 Mala nie chciala aparatow nosic, a przy wlaczaniu zawsze swieci sie taka dioda i swiecila jak zawsze wiec myslalam, ze jest ok a co bralam to cisza i glupia wymienialam baterie bo myslalam ze padly a po zmianie baterii nie sparwdzalam czy slychac i tak dopiero na 3 dzien zakumalam, ze jednak nie bateria:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie wakacyjnie! 🙂
Od jutra mam 3 tygodnie urlopu!!!Jupiii. Jedziemy ze znajomymi na 2 tyg na mazury- jeszcze nigdy nie byliśmy.
Hania też się cieszy,że po wakacjach idzie do przedszkola. Mam wrażenie,że przedszkole traktuje jak miejsce do którego chodzą starsze dzieci niż do żłobka,więc jest strasznie dumna,że i ona tam będzie.
No a mój synek...skończył już pierwszą klasę!Aż łezka się w oku kręci.

Izunia- dużo zdrowia dla Ciebie i dzidziusia!
Dziewczyny-która będzie następna?

Olusia- wracasz do pracy od września czy planujesz urlop macierzyński? 😉
Viki jest bardzo drobna. Hania ostatnio przytyła i przekroczyła 12kg!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelko gratuluję tak długiego urlopu 🤪 Boziu a twój synuś już jest taki duży, jestem w szoku jak to zleciało... 🤪

Ja mam urlop od 29.07-11.08. Nigdzie nie wyjeżdżamy, ale mieszkamy blisko jeziora więc jak tylko pogoda dopisze to będziemy tam z Emi częstymi bywalczyniami 😜 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez chcem jechac na mazury.... 🤨 🤨 🤨tez nigdy nie bylam...bawcie sie dobrze i wypoczywajcie...moi tescie pojechali na tydzien do karpacza i chata wolna 🤪 🤪szukamy mieszkania do wynajecia...ogladalismy jedno dzisiaj ale to jakas melina byla....az sie wystraszylam...a jak smierdzialo...coz szukamy dalej...bo chcemy za miesiac isc na swoje....ja czuje sie dobrze....ciaza przebiega prawidlowo....tylko nie moge znowu sie doczekac nastepnej wizyty...jakbym mogla to bym codziennie podgladywalam maluszka na usg...chcialam wam wyslac zdjecie usg co mialam na wizycie robione....ale nie mam juz apataru 🥴musze sobie koniecznie kupic....bardzo bym chciala wam pochwalic sie swoim centymetrowym maluszkiem....teraz to juz moze z 2 cm ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂

Monia - najlepszego dla Gabi!! Wczoraj miałam tak skołowacialy dzień, że zapomniałam!


Olusia - fajnie że wpadłaś 🙂 Viki jaka duża dziewczynka, chociaż na buzi to chyba niewiele się zmieniła 🙂

Amelko - dzieciaki rosną, synek twój skończył 1 klasę, niedługo skończy szkołe hihi

Izunia - super, że z dzidzią wszystko ok 🙂


U mnie się pokomplikowało, ale nie będę się niepotrzebnie rozpisywać 😞 Miałam nie robić urodzinek Franka w sobotę (akurat wtedy przypadają), powiedziałam już teściowej, ale zmieniłam zdanie, zrobię, niech się oni wstydzą, nie ja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkim trzylatkom moc buziaków!! :****
Iza jaka niespodzianka mało mam czasu by tu zaglądfać tak jakbym chciała a tu taka niespodzianka 🙂) ! gratulacje!
U nas już tzw. wakacje- jak kolejny rok studiów mam zaliczony kinga pierwszy rok przedszkola zakończyła z dyplomem i czeka już na kolejny rok do przedszkola bardzo jej sie spodobało i na wycieczki jezdzilła i już ma za sobą pierwsze przedstawienie( jako krasnoludek) i w chórku w kosciele występowała, teatr z przedszkolakami też zaliczony, pierwszy bal choinkowy- przedszkole to super sprawa!! mieliśmy bardzo intensywny rok , a od wrzesnia z nowości dojdzie jej jeszcze angielski.
Myślałam ze wszystkie dzieciaki mają już pampersy za sobą u nas jeszcze troche i dwa lata minie jak już nie używamy najwazniejsze by konsekwetnie do tego podejsc i jak nie zakładamy to już koniec trudno moze na początku pare wpadek bedzie ale tak szybciej sie od uczczy niz na zasadzie tyroche pobiega bez a pozniej z pampersem bo tak trudniej dziecku to kontrolować ja tak zrobilam i nie zaluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Nasza Lenka już tydzień jest u dziadków i już nie chce wracać do domku bo u babci jej dobrze i dziadki się spisują bardzo.
Za dziesięć dni jade z Lenką nad morze na wczasy i już się ciesze bo trochę się zrelaksuje i odpocznę. Wreście porządny urlop się zapowiada.

Wszystkiego Najlepszego dla Naszych Trzylatków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA FRANUSIA I HANI Z OKAZJI UKOŃCZENIA 3 LATEK 😘 😘 😘 Spóźnione ale szczere ☺️

Ja odliczam dni do urlopu, a tych dni jeszcze trochę zostało, bo 2,5 tygodnia...Ale pewnie zleci ani się obejrzę, bo odkąd wróciłam do pracy to mam wrażenie, że moje życie jest w trybie szybkiego przewijania do przodu...poniedziałek-weekend-poniedziałek-weekend i kuku...koniec miesiąca...i tak w kółko...szaleństwo jakieś 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W sobotę idziemy na weselicho do mojej dobrej koleżanki. W poprzednią sobotę byłam na panieńskim i powiem szczerze, że dawno się tak dobrze nie bawiłam.
Na wesele bierzemy Emi ze sobą, a ok. 21 mój tata po nią podjedzie i będzie spała u nich.
We wrześniu mamy następne wesele 🤪 🙃 Kurcze fajnie z jednej strony, bo lubię takie imprezy, ale nasz budżet bardzo na tym cierpi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...