Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ehhhh weekend był ciężki ale już jest dużo lepiej 😉 Opuchlizna z oka zeszła, choć zaczęło mi atakować też drugie oko, ale na szczęście w porę zaczęłam zakrapiać też drugie i jest ok. Gałki mam jeszcze zaczerwienione ale już najgorsze za mną.
Psychicznie też się poddźwignęłam, miałam po prostu taki mały kryzys bo wszystko dopadło mnie naraz 😜

Iza wrzuć nam jakieś zdjęcie w ciąży bo niedługo już tego stanu nie uchwycisz bo pewnie lada chwila urodzisz 😉 Ja z mojej strony mogę polecić na lekkie przyspieszenie tematu masaż brodawek hihihi. Jak pamiętacie u mnie sprawdziło się w 100% 😜 🤪 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć mamuśki

u nas wszystko ok
wkurzam się tylko na sprawę TRynkiewicza .... ostatnio w tv, radio wiele się o tym mówi pewnie słyszałyście jeszcze okazało się , że być może tfuuu oby nie zamieszka jakiś kilometr od nas http://www.tvn24.pl/lodz,69/trynkiewicz-uderzalem-z-gory-na-oslep-nagranie-z-wizji-lokalnej-z-1988-r,391746.html

fakt jest taki, że i tak mam zamiar sie stąd wyprowadzić,ale ... mam nadzieje, że za 2-3 lata,a póki co mam mieszkać koło takiego dup... ?
ehh włos mi się na głowie jeżą kiedy o nim czytam , mój m. bieże to na luuuuuuz bo póki co bĄBEL jest wszędzie z nami, ale Ja i tak jestem cała tą sytuacją przerażona 😞


Izunia no to kochana gratulacje, że dotrwałaś z maluszkiem do końca mimo problemów 🙂 a macie juz imię wybrane ?? nie wiem czy pisałaś ??

Edytko oj to się porobiło 😞 myślę podobnie jak dziewczyny, że podjełąś słuszną decyzje, próbowałaś walczyć o wasze małżeństwo jednak chyba rzeczywiśće tój mąż nie dorósł do bycia odpowiedzialnym mężem i ojcem ... faceci ... 😞

Lusiu po raz kolejny zapytam nie szkoda ci czasu , życia, nerwów przy R. przede wszytskim powinnaś pomyśleć o Franku - bo z tego co piszesz R. to żaden wzór do naśladowania ...
weż przykład z Izuni, Edytki podjeły dobrą decyzję kiedy nie było na to za późno ..

Monika to się porobiło u ciebie w rodzinie 😞 same zakręty
jestem pod wrażeniem relacji mimo wszystko twoich rodziców wobec siebie po tym wszytskim co ich spotkało ..Ja nie potrafiłabym mieszkać ze swoim byłym pod jednym dachem..
super, że jesteście na swoim , a kredyt eh kto w tych czasach go nie ma 😞

Amelka a Ja ci zazdroszcze tej twojej parki urwisów 🙂
chciałabym mieć taką parkę ☺️ ☺️ ☺️
Ja od kilku miesięcy poznaje lepiej swoje ciało i różne metody planowania płci heheh wiem troche to śmieszne, ale może akurat się uda zaplanować dziewczynke ☺️ ☺️ ☺️ 😁 😁 😁 póki co edukuję sie tylko biernie 🙂

co u nas .... złapał mnie jakiś cholerny ból zatok do tego katar i tony chusteczek do jutra siedze z bąblem na L4 , bo oczywiście znów jest przeziębiony...
musze zmienic lekarza pediatrę , bo juz ktorys raz słyszę " on jest osłuchowo czysty nic mu nie jest , a wszyscy w trójkę niepotrafimy spac , bo kaszle jak gruźlik ..
(wyslala nas do alergloga zobaczymy co przyniesie wizyta ...

oto kilka najświeższych zdjęć
czy wy też macie tyle zaległości w wydrukowaniu zdjęć ?? masakra Ja mam znow tyle zdjęć do wywołania, że czasu i chęci brak na ich segregację 😞

pastuszek na przedstawieniu
[URL=https://imageshack.com/i/ngyqmhj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/844/yqmh.jpg[/IMG][/URL]

sylwestrowo-pikolowo
[URL=https://imageshack.com/i/nmy73qj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/850/y73q.jpg[/IMG][/URL]

najświeższe zdjęcie, bo z ubiegłej soboty - Babciowo - urodzinowo[URL=https://imageshack.com/i/1qwq7cj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/62/wq7c.jpg[/IMG][/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi ja myślę, że nawet jak Trynkiewicz wyjdzie na wolność to "życzliwi" ludzie nie dadzą mu długo się tą wolnością nacieszyć...

Co do zatok to polecam ci gorąco robić okłady z kapusty. Ja robiłam takie Emilce w weekend i do tego inhalacje nebulizatorem z soli fizjologicznej i efekty były rewelacyjne. Emi ma tendencję do ropnych, gęstych katarów, a im towarzyszył właśnie ból zatok. Po okładach katar zaczął jej schodzić w ilościach ogromnych, kapusta i inhalacje rozbiły i uwolniły wszystko to, co zalegało jej w zatokach.
Gotujesz wodę, wrzucasz liść kapusty dosłownie na minutę aby się sparzył, wyciągasz i delikatnie albo rozwałkowujesz albo rozbijasz tłuczkiem (chodzi o to aby stał się bardziej miękki) i przykładasz ciepły do czoła. Ja jak liść trochę wystygł to na chwilę wkładałam go do tej ciepłej wody, w której się gotował i znów był ciepły. Dzięki temu okłady trwały nieco dłużej. U nas efekty były rewelacyjne, a dziś prawie nie ma kataru, z którym mała męczyła się X czasu...
Zresztą przy zapaleniach piersi podczas laktacji okłady z kapusty są niezastąpione więc wiadomo, że działają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
Monia ja też nie wiem...Emi też co chwilę ma jakieś dziwne suche plamy, już nie wiem jak sobie z nimi radzić. Wkurza mnie to, bo małą to swędzi.
Ja robiłam Emilce testy jak miała 2,5 roku i nic w nich nie wyszło...podobno nawet do 6 roku życia może nic nie wyjść...u nas po mleku ewidentnie widzę, że małą obsypuje bardziej niż zwykle a w testach mleko było ok 😮 Nie mam pojęcia o co chodzi. Powiem szczerze myślałam, że do 2-go, 3-go roku życia Emi z tego wyrośnie, a tu dupa...Ja kąpę małą codziennie w krochmalu, myję ją mydełkiem naturalnym w płynie, smaruję po kąpieli balsamem do skóry atopowej MEDIDERM...widzę, że skóra jest lepsza ale chciałabym, żeby te zmiany już w ogóle nie występowały...wiadomo, że nie są jakieś ogromne na całe ciało, ale dla Emi są uciążliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej...
U Nas już po testach. Jedyne uczulenie jakie wyszło to na świnkę morska, ale w minimalnym stopniu. Lekarz twierdzi ze jest to za mały stopień uczulenia by wychodziły takie suche plamki. ...prawdopodobnie taka uroda Gabi, niby ma z tego wyrosnąć...trzeba jej tę skórę natłuszczać i tyle.
My po przeprowadzce mamy w łazience prysznic, więc z moczenia w krochmalu NICI...
jedynie co możemy zrobic to smarować ją tym krochmalem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej...
U Nas już po testach. Jedyne uczulenie jakie wyszło to na świnkę morska, ale w minimalnym stopniu. Lekarz twierdzi ze jest to za mały stopień uczulenia by wychodziły takie suche plamki. ...prawdopodobnie taka uroda Gabi, niby ma z tego wyrosnąć...trzeba jej tę skórę natłuszczać i tyle.
My po przeprowadzce mamy w łazience prysznic, więc z moczenia w krochmalu NICI...
jedynie co możemy zrobic to smarować ją tym krochmalem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...