Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Lusiu bardzo mi przykro...
Irka coś po tym wiem jeśli chodzi o płacz dzieci w przedszkolu. Nawet nie wiedziałam że Ty też pracujesz w przedszkolu. Gdzieś mi umknęło nie regularnie piszę i czytam... U nas od pukać chorób póki co nie ma. Kindze w przedszkolu się nie nudzi. Ma swoją ulubioną przyjaciółkę. Bez problemu budzi się rano, czego ja sama o sobie tego nie mogę powiedzieć ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusie
Dziewczynki coś nas coraz słabiej tu widać... Dzieci nam urosły i już całkiem innej opieki wymagają od nas. Ale to zleciało! a mnie na sentymenty wzięło bo wszystko wskazuje na to, że moje plany weszły w życie. Jak wszystko dalej tak dobrze będzie szło to w sierpniu powinnam zostać po raz drugi mamą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusie
Eva super ogromne gratulacje 🙂

jakoś nasze lipcowe mamuśki nie śpieszą się by byc po raz kolejny mamusiami, a szkoda, bo chętnie pooglądałabym zdjęcia rodzeństwa 🙂

U nas wszystko po staremu przedszkole-praca, dom ...
szkoda, że nasz wątek właściwie umarł śmiercią naturalną, ale chyba ju taka kolei rzeczy, że każdy teraz zabiegany i nie ma czasu na nic ...

Aniu jak Staś i lambria mam nadzieje, ze uśpiona ? nie wiem co mam z pocztą na mamusiach, bo wiadomości nie dochodzą , także twojej nie dostałam 😞 .

Lusiu Ja myślałąm ,że Ty jesteś w szczęśliwym związku, a tu widzę smutna wiadomość 😞 eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusie
Hej kobitki, co tam u Was? Coraz mniej mamy czasu, żeby tu zaglądać, a szkoda!

Eva, wielkie gratulacje 🙂

U nas w miarę w porządku, Staś choruje w tym sezonie dużo, ale chyba już wreszcie wychodzimy na prostą. Co do lamblii, to niedługo będziemy powtarzać badania, ale póki co wygląda na to, że nawet jeśli są, to nam zbytnio nie przeszkadzają 🙂
Nasze dzieciaki już za rok do szkoły! Wyobrażacie sobie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusie
Hej dziewczyny!
jakos sie nam tu posypalo i nic sie nie dzieje.
U nas ok, przeprowadzlismy sie w styczniu, malej sie podoba bo mamy kawalek wlasnego podworka z miejscem na trampoline itd.
Chcielismy sie postarac dla Viki o rodzenstwo ale poronilam dwa razy i teraz musimy odczekac, niestety teraz mam stracha przed kolejnym zajsciem.

Jakos sobie nie wyobrazam malej w szkole, dla mnie jest jeszcze za malutka na noszenie plecaka z ksiazkami, nie wiem jak to zniose 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laseczki 🙂
No niestety posypalo si nam,a szkoda 😞
Olusiu bardzo mi przykro,moze nastepnym razem sie uda trzymam kciuki z calego serca 🙂
Eva gratulacje 🙂
My tez jestesmy w trakcie robienia dzidziusia,zobaczymy co to bedz,wczesniej juz chcielismy,ale mialam straszne powiklania po anginie i nie moglismy nic dzialac...
Powiem wam ze zaluje ze nie zdecydowalam sie wczesniej na drugie dziecko po dwoch latach byloby inaczej mialby sie z kim bawic,a tak jak przyj z przedszkola to tylko jeczy mamo pobaw sie ze mna a to jest wykanczajace... 😠
A tak pozatym jakos sie kula Kacper mial w lutym usuniety migdal,bo kaszlal od prawie roku i podejrzewali,ze to moglo byc przyczyna,a okazalo sie ze nie,ale tak musial miec usuniety bo mial ucisk na trabki sluchowe,i tak w lewym uchu jest cos jeszcze nie tak,byl podejrzany o astme,az w koncu po dlugim leczeniu i odwiedniu 2 laryngologow i 2 alergologow,udalo sie ustalic przyczyne kaszlu,okazalo sie ze jest uczulony na cytrusy a pil non stop wode cytrynowa i to spowodowalo refluks,dostal odpowiednie lekarstwo i skonczyl sie nocny kaszel i ranny ale musimy uwazac bo jak zje cos kwasniejszego to od razu mamy nawrot kaszlu....
Pozdr i buziaki dla wszystkich mamus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Mamusie
Hej mamusie
Widze,ze tu nikt nie zaglada,ale pochwale sie wam bedziemy mieli dzidziusia jestem w 10 tyg ciazy i jak narazie wszystko rozwija sie prawidlowo,tak ze jak dobrze pojdzie to w styczniu juz bedzie z nami,akurat termin mam na dzien dziadka 🙂
I to tyle u nas 🙂
odezwijcie sie czasem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie

Olusia przykro mi że musiało Cię to spotkać. Mam nadzieję że teraz już będzie tylko lepiej! Trzymaj się kochana! Tule mocno!

Irka jak się cieszę 😉 również gratuluję!!! U mnie szykuje się chłopak do wyjścia to może u Ciebie będzie dziewczynka do pary 😉 ale najpewniej będzie jak już będziemy miały te nasze maleństwa w swoich ramionach. Ja już jestem na etapie odliczania 35tc.

Wszystkie Was pozdrawiam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Eva, Irka gratuluje! Fajnie, ze powoli nasze lipcowe mamy ruszaja z dzialaniami o todzenstwo. Ja tez znowu jestem w ciazy, 9tydz i termin mam na walentynki. Troche sie stresuje bo po dwoch poronieniach mam obawy a do tego jeszce wyszlo ze mam krwiaka i musze uwazac na siebie ale ogolnie jestem dobrej mysli.
A przenioslyscie sie ponownie na brzuszek czy nie udzielacie sie na forum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coś mnie tknęło by tutaj do nas zajrzeć 🙂

ale SUPER wiadomośći 🙂

Eva , Ircia, Olusia 🙂 OGROMNE gratulacje 😉
Eva no to będziesz miała parkę 🙂 imię macie już pewnie wybrane pochwal się 🙂
IRCIA , OLusia szczęśliwych kolejnych tygodni ciąży życzę Wam z cąłego serducha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny dzięki mam nadzieję,że wszystko będz ok i dzidzia urodzi sie zdrowa 🙂
EVA o dziewczynce to ja nawet nie marze nastawilam sie na drugiego chlopca zobaczymy co to bedz hehe,w czwartek ide do lekarza to juz bedz 14 tydz tak ze powinno byc juz cos widac,z Kacprem akurat w 14 tyg sie dowiedzialam 🙂
OLUSIU moje wielkie gratulacje mam nadzieje ze tym razem bedzie wszystko dobrze zreszta niema innej opcji musi byc dobrze 🙂
A co do forum to raczej nie bede nigdzie pisala myslalam o brzuszku,ale tak jakos z czasem gorzej,zreszta jakos mnie to przy drugiej ciazy juz nie kreci,za duzo obowiazkow chyba ☺️ 🤔
JUSTI a na ciebie kiedy kolej przyjdzie hmm??? Nie chcialas zeby Wojtuś byl jedynakiem bo sama bylas,zmienilas zdanie???Mam nadz,ze nie hehee 🙂
Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ircia no to koniecznie pochwal się po wizycie 🙂
choć moja chrześnica włąśnie w 14 tyg miała być chrześniakiem 🙂
a w 20 tyg. i tak zostało do końca została dziewczynką 🙂
moim skromnym zdaniem to te połówkowe badanie jest najbardziej wiarygodne 🙂

Jeśli chodzi o rodzeństwo dla Wojtusia to były u Nas i wzloty i upadki w staraniach / planowaniu ... póki co plany i marzenia muszą jeszcze troszkę poczekać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesiące później...
  • Mamusie
Stuk puk heeeeeej 😁
Nie było mnie tu.....hmmmm....nawet nie wiem jak długo!!! Dziś coś mnie natknęło, żeby do was zajrzeć, a tu pełno nowin...
Wszystkim ciężarówkom serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania 😘 Śwież upieczonym po raz drugi mamom pociechy z dzieciaczków 😘

U mnie hmmm...stara bida hahahah 😁 Emi też dość często choruje i w styczniu wybieram się z nią do laryngologa. Co jakiś czas dają tez znać o sobie jej wysypki także nadzieja, że z tego wyrośnie ciągle się oddala 😠 🤢

O rodzeństwo dla Emi się nie staram, bo nie ma za bardzo z kim :P Wobec tego sprawiłam młodej kotkę, żeby jej było raźniej 😁 😎 😜

"Tatuś" Emi powoli się wykrzacza i coraz rzadziej interesuje się córką (co wcale mnie nie dziwi niestety 😠 ) Ostatni raz widział ją dzień przed urodzinami i ani na Dzień dziecka, ani na urodziny nie dał jej żadnego prezentu ani nawet życzeń jej nie złożył 😠 Temat jak dla mnie zamknięty. Od rozwodu minął rok więc staram się już o tym wszystkim zapomnieć.

W nowym mieszkanku żyje się nam super, w końcu mamy spokój!!!!!

To tyle u nas 😉 Będę tu co jakiś czas zaglądać, bo jednak widzę, że co jakiś czas każda z was się odzywa 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Tymczasem życzę Wam kochane szczęśliwych, rodzinnych i spokojnych Świąt 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fakt Edytko, czas mija, nie zagląda tutaj prawie nikt, a ja czasem wpadam, podczytać, ale nic więcej.

Po zdjęciach poznałam, że inne mieszkanko, ale to twoje czy wynajmujesz? A co z teściami, przecież płaciłaś o ile dobrze pamiętam za wszystkie media i prąd, tylko czynszem oni się zajmowali....

Co to twojego byłego, to przykre, że tak to się potoczyło, że taka nagła i ogromna zmiana w nim nastała, że nawet własnym dzieckiem się nie interesuje.


U mnie dobrze. Wszystko poukładało się tak jak sobie zaplanowałam, pracuję w Lidlu już ponad rok, o rodzeństwo dla Franka się nie staram 🙂 Tak jest dobrze, choć nie ukrywam, że czasami chciałabym cofnąć czas 😉 i przeżyć to jeszcze raz.


Gratuluję Wam dziewczyny 😘 Irka to już brzucholek wielki 🙂 A niedawno czytałam że dopiero początek 🙂

Szykuję się powoli, bo na 16 do pracy. Nie chce mi się, mam lenia, ale chociaż pospałam 🙂

Buziaki dla Was i Wesołych, Radosnych i Spokojnych Świąt!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu mieszkanko moje 😉 Oczywiście z pomocą banku 😉
Byli teściowie wyrzucili nas z mieszkania bez mrugnięcia,a dopóki się nie wyprowadziłyśmy to mnie gnębili...nabawiłam się przez nich nerwicy, ale już wychodzę na prostą 🙂

A w ogóle kochana powiedz mi ty dalej jesteś z R?? Czy masz nowego partnera??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny! Fajnie, ze ktos tu zaglada jeszcze, ja czasem sprawdzam czy ktos cos napisal 🙂
Ja sie niedlugo rozpakowuje, viki bedzie miala brata, cesarke mam zaplanowana na 27stycznia ale mam cukrzyce i maly wazy juz 2700 i moze mi przyspiesza jeszcze o kilka dni.
Edyta kurcze kicha, ze to tak sie potoczylo u was tym bardziej ze tak dobrze sie zapowiadalo. Wiem co to nerwica i mam nadzieje, ze szybko z tego wyjdziesz i ze wszystko sie dobrze ulozy. Emi to mala ksiezniczka rosnie i kurcze jakie ona ma wlosy dlugie!

Wlasnie Lusiu z kim Ty teraz jestes? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olusia wow toż to ty rodzisz lada chwila 🤪 I super, że trafiła wam się parka 😆 Trzymam kciuki za szybkie i pomyślne rozwiązanie 😘 😘 😘 😘 A powiedz jak Viki reaguje na wieść o braciszku?? 🙂

Emi tylko z wyglądu jest księżniczką bo ma etap ubierania się tylko w sukienki albo spódniczki, włosów absolutnie nie daje sobie obciąć, ewentualnie leciutko podcinać końcówki, ale z zachowania tzn jak nie potrafi usiedzieć minuty na jednym miejscu, gada nawet jak myje zęby i wariowania z kotem to typowy chłopak 🙃 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem z R moje drogie 🙂 Tak się nam poukładało fajnie - w końcu, że nie narzekam 🙂

Przestałam ufać ludziom, więc nawet gdybym była samotna, wątpię, że odważyłabym się na nowy związek. Mam uraz i lęk, więc pewnie wybrałabym życie solo. Jedyne, na co mnie było stać, to zaufanie, że R się zmieni i nie zawiodłam się.


Edytko - super z tym mieszkankiem! Gratuluję! W końcu mogą za przeproszeniem cmoknąć się tam, gdzie słońce nie dochodzi...co za ludzie!

Olusia - rozpakuj się bezpiecznie kochana 🙂 Po tak długim czasie dziewczyny w końcu wzięły się za robotę hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko, też mam taką nadzieję 🙂 Z resztą mam takie wrażenie, że jesteśmy na siebie skazani haha
Uwierz mi, naprawdę nie mam ochoty na nowe znajomości i szukanie, bądź "czekanie" na księcia z bajki. Wiem, że każdy następny z czasem okaże się palantem. Po co mi to? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusie
Hej
Ale mnie dawno nie bylo,pewnie wiecie z fb ze urodzilam coreczke Maje 19.01 3460 i 54 cm dluga.Porod drugi w porownaniu do pierwszego to byl pikus jednak sie to sprawdza,ze drugi jest latwiejszy.Malutka jest kochana na poczatku miala swoje humory jak to noworodek,ale po 9 tyg moge powiedziec ze jest super oby tak dalej.
A Kacper to kochajacy braciszek zakochany po uszy w siostrzyczce zreszta tak samo jak rodzice.Myslalam ze bedz zazdrosny bo w kocu bylmpepkiem swiata,ale okazalo sie inaczej,stal sie bardziej cierpliwy i wyrozumialy.
To tle u nas z nowosci.
Olusiu gratuluje synusia,ale nam sie udaly parki co nie?
Edytko sper ze ci sie uklada,ale chyba kooos masz widz na fejsie,a co do twojego bylego to jestem w szoku ze niema kontaktu z Emi,nie spodziewalam sie po nim tego...A twoi tesciowie to jacys durni ludzie jak mogki was wyrzucic na bruk jakas masakra....
Lusiu super ze ci sie ulozylo z R. Mam nadz,ze bedz wszystko ok miedzy wami
Uciekam,ale odezwe sie jeszcze
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...