Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej dziewczyny!
To ja tez napisze, ze sie rozpakowalam 😉
Irka nie dosc, ze nam sie parki udalo strzelic to jeszcze sie rozpakowalysmy prawie w tym samym czasie :P
20.01.2016 Kilian urodzony w 36+4tc przez cc. Niestety troche musielismy zostac w szpitalu bo maly mial odme i lezal przez prawie 2 tygodnie na neonatologii, potrzebowal pomocy w oddychaniu, byl karmiony sonda i ogolnie codziennie ryczalam jak go widzialam. Do tego oczy otworzyl dopiero na 5dzien i tez sie martwilam, ze cos jest z nim nie tak. Jak juz saturacja byla dobra to sie przyczepili, ze nie przybiera i siedzielismy w szpitalu jeszcze ze wzgladu na wage. za to teraz grubcio wazy juz ponad 6kg, przybiera ok500g tygodniowo. Ze sluchem tez na szczescie wszystko ok.
Viki zakochana siostra, wszystkim sie chwali ze ma slodziutkiego braciszka ale nosic nie chce bo za ciezki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej kochane 🙂
Na wstępie gratuluję wam takich trafień w parki 😁 Strzały w 10-tkę 😜

Tak to prawda jestem w związku 🤪 🤪 🤪 Bardzo szczęśliwym związku 🙂 Co jest najważniejsze, to Emilka w pełni zaakceptowała Mirka, co więcej, traktuje go jak tatę, a on ją jak córkę. Mimo, że była raczej nieśmiałym dzieckiem to z nim załapała kontakt praktycznie od samego początku 🤪 Na razie niestety dzieli nas odległość, więc spędzamy ze sobą całe weekendy, albo on u nas, albo my u niego. Ale niewykluczone, że jeżeli będzie się układało tak dobrze, jak do tej pory, to w ciągu najbliższego roku będziemy się do niego przeprowadzać 🤪 Na razie wiadomo trzyma nas tu zerówka Emilki ale do szkoły chciałabym ją posłać już u niego. A Póki co jest jak jest 😉

Olusiu musiałaś strasznie przeżyć pobyt małego w szpitalu 😞 🥴 Bardzo bardzo się cieszę, że już wszystko z jego zdrówkiem w porządku 😘 😘 😘 😘 😘 😘 A jak ze słuchem Viki?? Coś się poprawiło, czy nadal nosi aparat??

Ircia wspaniale, że Kacper zaakceptował obecność siostrzyczki 🙂 🙂 🙂 I, że mała jest dla was wyrozumiała z zachowaniem 😘 😘 😘 😘 Oby tak dalej, niech rosną zdrowo 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, ja właśnie się zastanawiam nad kolejnym dzieckiem, ale przyznam, że troszkę się boję nawału obowiązków 😞 ostatnio kiepsko u mnie ze wzgledu na nawal pracy i na zdrowie... męczą mnie zatoki (macie jakiś dobry lek do polecenia?) i ogólnie jestem jakaś przemęczona. czy wy tez mialyscie watpliwosci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
Dziewczyny, Irka i Olusia postarałyście się haha gratuluję Wam dziewczyny!

Ja nie planuję drugiego i mam nadzieję, że tak zostanie.

Edytko
Tobie też gratuluję nowego związku, mam nadzieję, że Wam się uda <3


U mnie ostatnio słabo ze zdrowiem. Pochorowałam się, zapalenie stawów mnie dopadło, już drugi miesiąc, ale widzę poprawę, odpukać w niemalowane.
Dodatkowo porobiłam sobie różne badania, min usg jamy brzusznej i wyszło, że mam stłuszczenie wątroby. Wyszło mi małokaloryczne jedzenie 🤢 Teraz faszeruję się tabletkami, no i dieta. Nieraz niedobrze mi się robi, jak muszę połknąć te wszystkie leki - antybiotyki, leki na wątrobę, osłonowe...ble....ale siła wyższa niestety.

Posyłacie swoje dzieciaczki do szkoły od września? Ja początkowo byłam na tak, ale przeanalizowałam sobie wszystko i jednak zrezygnowałam. Pozytywnie byłam nastawiona po zebraniu w przedszkolu, gdzie odwiedzili nas przedstawiciele szkół podstawowych. Wszystko tak ładnie, pięknie wyglądało, że nic tylko posyłać. Ale wiem, że na dobrze wyjdzie młodemu jak jeszcze rok posiedzi w przedszkolu.

Ostatnio ważyłam i mierzyłam Franka, ma 124cm wzrostu i 34 kg. A jak u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurczę, tyle się napisałam, i połowę mi wcięło 😠 😠 😠


W skrócie 🙂 - napiszcie, czy posyłacie dzieciaczki od września do szkoły? Edytka, wiem, że ty tak 🙂 Ja młodego przetrzymam jeszcze rok w przedszkolu, wyjdzie mu to na dobre.

Ostatnio się pochorowałam, już drugi miesiąc mam zapalenie stawów, dodatkowo porobiłam sobie różne badania i wyszło, że mam stłuszczenie wątroby 😞 Wyszło mi wysokokaloryczne jedzenie 🤢 Teraz leki i dieta....
Rano, jak mam połknąć te wszystkie leki to niedobrze mi się czasem robi od ich ilości.

Ważyłam i mierzyłam też Franka, ma 124 cm wzrostu i 34 kg 😮 A jak u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusia to z Franka kawal chlopaka! Ale on od poczatku sie zapowiadal na duzego, ciekawe jaki wysoki bedzie jak dorosnie. U mnie Viki ma 116cm i 18kg, za to Kilian 3miesiace i juz wazy 7100 i troche ponad 62cm.
Moja Viki zostaje jeszcze rok w przedszkolu, i ja chcialam i nauczycielka bo z niej jeszcze mentalnie przedszkolak jest. Szkola jej nie ucieknie 😉
Ojj wspolczuje, dla mnie kazda dieta to katorga, chociaz jak mialam cukrzycowa w ciazy to tragedii nie bylo, mialam zamiar na niej zostac jeszcze przez jakis czas ale niestety ciagle mi sie jakas czekolada przykleja do reki. 3mam kciukinkochana zebys wytrwala, wyjdzoe Ci to na zdrowie na pewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...