Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂
Anulka, dobrze Cię widzieć 🙂 bardzo się cieszę, że trafiliście na szpital przyjazny dzieciom 🙂 trzymam kciuki za trafną diagnozę i szybkie pozbycie się dziadostwa ze skórki :*

Agnieszka po 2 dniach w przedszkolu znów jest chora 🤢 katar, kaszel, gorączka. Mam dość. Podjęliśmy z mężem decyzję, że wypisujemy Agnieszkę z przedszkola. Może na wiosnę uda się ją znów tam zapisać, muszę pogadać z dyrektorem... w chwili obecnej bez sensu jest płacenie miesiąc w miesiąc 350 zł czesnego, żeby dziecko mogło sobie tydzień do przedszkola pochodzić 🤢 będę miała problem z organizacją opieki nad Młodą w czasie kursów, na które się zapisałam - trochę liczyłam na pomoc przyjaciółki w razie wu, ale przyjaciółka zapisuje się na ten sam kurs, więc ta forma opieki odpada. Najwyżej będę jakoś z mamą/ojczymem gadać, albo mąż będzie brał raz na jakiś czas dzień urlopu, zobaczymy jak już będę miała wyznaczone terminy i godziny szkoleń. CV tam gdzie mogłam, to poroznosiłam, nic więcej już nie jestem w stanie zrobić, więc pozostaje mi bierne czekanie. A jak zadzwonią, to wtedy będę kombinować.

Mąż pojechał właśnie do Reala po zestawy plastyczne dla Młodej - bibułę, plastelinę, modelinę, flamastry, jakieś wycinanki itp., bo przeciez jakoś o rozrywkę bedę musiała zadbać w domu, żeby mi się dziecko na śmierć nie zanudziło 🤨

Miłego weekendu babeczki 🙂

O właśnie, jakieś muffinki bym zjadła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ech... Kwasiek, szkoda ale chyba słuszna decyzja niestety, skoro Agnieszka i tak prawie nie korzysta z przedszkola. U nas jest o tyle lepiej, że się nie płaci nic za nieobecności.
A co do atrakcji, to może zróbcie pierniczki i potem udekorujcie je razem? Albo pizzę, ze wspólnym mieszaniem, gnieceniem ciasta, wałkowaniem i układaniem składników? Odkryłam jeszcze genialne i mało znane tworzywo z pianki kukurydzianej. Cuda można z tego zrobić, łącząc tylko wodą:
http://czarodziej.eu/pl/zabawki-i-gry_kreatywne_playmais?&page=1
Podobne rzeczy można robić ze zwykłych flipsów, tyle że będą jednokolorowe.
A poza tym u nas teraz króluje radosna twórczość z pudeł kartonowych, tzn. albo budowanie czegoś z pudła (domek dla tygryska, może być dla lalek razem z mebelkami!) i potem kolorowanie kredkami czy farbami albo po prostu wycinanie z kartonu jakichś kształtów np. mamy już całą rodzinę lwów 🙂 Jak Stasiowi coś się nowego wymyśli, to leci teraz i krzyczy: "Tatusiu, zlób mi pieska z pudeła!".

A Stasiek dociągnął z katarem i kaszlem do piątku i wygląda na to, że zaczyna mu przechodzić. Ciekawe, czy mu się uda dotrwać do Mikołaja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
ja chora na antybiotyku od wtorku ale juz wiem ze na tym sie nie skonczy bo kaszel i katar niezmiennie ropny tyle ze juz nie mam goraczki, w poniedzialek ostatnia dawka i podejde pewnie silniejszy dostane.

Komsi!!!!!!!!!!!!!! Maxym to normalnie ful wypas!!!! jaki on sliczny z tymi dlugimi blond wloskami i kbieto syna bys sie nie wyparla, mega podobny do Ciebie pewnie do Kindzi tez ale jakos nie pamietam jak on wyglada 😉 i te bawarskie ciuszki!!!!nie no napatrzec sie nie moglam, przystojniak pewnie juz serca lamie 😆 i rzeczywiscie wyglada tak dorosly, cud-miod i maliny 🙂

Kwasku u nas standardem jest podziekowanie na maial (duzo dajemy ogloszen bo na stanowisku przedstawicieli jest duza rotacja) i niestety formula ze Pani CV pozostaej w naszej bazie danych jest tekstem ktora ma podbudowac odrzuconych...ale w sumie jak mowisz to juz inaczej na psychike dziala.

Anulka, macie z Olinka schody z ta alergia, nawet nei wiedzialam ze zeby wykonac te badania musicie posiedziec w szpitalu, czemu nie moglo to byc na takiej zadzadzie jak naklocia ktore wykonuje sie w gabinecie?

Zuziaku, przykro slyszec ze sie popieprzylo, Adam najwyrazniej nie dojrzal do posiadania rodziny tyle ze obawiam sie ze jak zaskoczy to bedzie za pozno, Zuzka zawsze bedzie jego corka ale Ty jestes jeszcze mloda i zycie mozesz sobie na nowo ulozyc, trzymam kciuki za to zebyscie to Wy byly szczesliwe a czy Adam bedzie w tym uczesniczyl to juz jego sprawa.

Ann trzymam kciuki za praca ale z drugiej strony jak pamietam kiedys pisalas ze jak macie terminy na projekty to i siedzzenie po nocach w gre wchodzi a przy 2-3 latku ciezka sprawa, tym bardziej ze nie masz pomocy u dziadkow z racji ich wieku...ciezkie decyzje ale w sumie jak Stas bedzie mial 3 latka to juz na pelny etat podzie do przedszkola, wtedy bedzie Ci latwiej a tak wogole super ze nie musisz placic za nieobecnosci Stasia, u mojej Kamu jak i u Agniesi za miejsce zawsze musialam placic.

oki, milego weekendu kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka

u nas właśnie imprezka ale dzieciaki trzeba było uśpić to mam chwile bo tetuś usypia córcie a jego bratowa swojego synka więc siedze z teściem i męża bratem którzy oglądają właśnie mmma czy jak to sie tam pisze

komsi maxym jak z obrazka i taki duży się wydaje tzn "bardziej dorosły" niż igula a dziś była taka fajna oby ją całować przyjechał męża brat z żoną po synka bo zostawili go na tydz bo chcieli sobie "odpocząć" od dziecka no cóz bywa i tak ładnie się bawili przez cały tydz
ale igula zazdrosna o babcie i omnie bo mały wsadzał dupke do mnie na kolana jak tylko miał okazje a w czwartek dała nam tak czadu że już mi się płakac chciało i nie wiedziałam co robić a problem był z usypianiem bo ona nie chciała spać uciekałą za łóżeczko i się chowała nie dała się dotknć przytulić itd itp i suma sumarum usnęła na siedząco

Madalena jak już mieszkacie to teraz ci nie przepuszcze dawaj tu szybko fotki
u nas kuchnia już prawie gotowa jeszcze płyte gazową zamontować i lodówke dokupić drzwi zamontowane klamek brak he he kanapy zamówione czas realizaji połowa stycznia nie pamiętam czy pisałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
My chore jestesmy, Marika przeziebienie a ja mam angine ropna z tym ze nie mialam kiedy isc od lekarza i narazie lecze sie sama, Piotrek pojechal w trase i we wtorek bedzie wiec jakos musi sobie radzic same, jutro moze tesciowa przyjdzie to do lekarza bym wyskoczyla ze soba i Marika zeby ja osluchac oby ode mnie sie nie zaziebila ta angina, bo w czwartek mamy mikolaja w bawialni i chcialabym bardzo isc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
od dwóch dni cisza, szok 😉

u nas zmiana decyzji. Bylam z Agnieszka u innej lekarki, wg niej Agnieszka musi swoje odchorowac. Morfologie zrobimy, jak juz wyzdrowieje. Poki co zmiana lekow i obserwacja plus spacery, kontakt z dzieciakami i od przyszlego tygodnia powrot do przedszkola. katar wczesniej u Agnieszki trwal 2 tygodnie, teraz jest 3 dzien choroby i kataru praktycznie juz nie ma (umie smarkac! 🤪 ) wiec to jest na plus powrotu do przedszkola. Ale jezeli grudzien tez bedzie caly przechorowany, to od stycznia ja wypisujemy. Troche marnie u nas z kasa, listopad skonczylismy z 1 tys debetu 🤢 w grudniu moze maz dostanie jakas premie. Na czyjas pomoc finansowa poki co liczyc nie mozemy raczej... ale jakos to bedzie.

Poza tym wygralam ostatnio w konkursie zestaw dla dzieciaka: recznik kapielowy, sliniaczek, skarpetki i butelke - zestaw jak znalazl na prezent dla przyszlej mamy 🙂 mam tylko dylemat dla kogo: siostry ciotecznej czy przyjaciolki, ale raczej trafi to do przyjaciolki 🙂 jest teraz w 9 tygodniu ciazy, termin ma na lipiec, a jej mama umiera teraz na raka, wiec wsparcie (i psychiczne i materialne) pewnie bardzo im sie przyda...

aaa i maz mi zabiera komputer, tym razem juz na zawsze, wiec nie bede mogla tu byc tak czesto jak do tej pory 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej babeczki widze ze z poczatkiem grudnia sypia sie choroby 😞 u nas jak narazie ok maly nie chodzi do przeczkola wiec chyba dlatego (odpukac w niemalowane )jest zdrowy jak rybka i czerpie z mamy ostatnie sily,a mialam pytac czy dajecie dzieciaczkom wedzone ryby NOI zdrowka dla wszystkich jak najwiecej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

U nas odpukać Olcia zdrowa. W żłobku Mikołaj będzie w środę 5-go. Wogle jestem pod wrażeniem, bo Ola zaczęła nam śpiewać piosenki, których uczy się w żłobku np. na czasie o Mikołaju - muszę to nagrać na pamiątkę 🙂

Nie wspomniałam, jak Ola była przyjmowana na oddział to ją zmierzono - 95 cm i zważono - 14 kg.

Laaf, na dobrą sprawę wystarczyłaby wizyta trawająca przypuszczam ok. 1 h, ale tak byłoby w poradni alergologicznej, a w szpitalu nie dostaliby kasy od NFZ, więc żeby ją dostać to trzeba spędzić tam więcej niż 1 dzień. Disgnostyka alergologiczna lub inna wygląda następująco: 1 dzień - przyjęcie na oddział ok. południa, lekarz bada dziecko i przeprowadza wywiad i to na tyle, ew. zalecenie leków, 2 dzień - w przypadku Olci badanie, pobieranie materiałów do zbadania, konsultacje, 3 dzień - badanie, sprawdzenie czy nastąpiła poprawa czy nie, zalecenie kuracji, udzielenie niezbędnych informacji i wypis do południa. Trochę marnotrawienie czasu, ale duży plus, że jest opieka lekarska, dostarczane maście i lekarstwa. Przy wypisie dostałam 2 opakowania robionych maści + recepty na kolejne maście i inne lekarstwa.

Kwasiek, przy częstym chorowaniu to faktycznie szkoda kasy, a przede wszystkim dziecka, ale wydaje mi się, że jednak to dobra decyzja, żeby Agusia pochodziła jeszcze do przedszkola. A jak będziesz chodzić na kursy to też przedszokle będzie dodatkowym odciążeniem i nie będziesz musiała za każdym razem szukać opieki dla młodej. Zdrówka dla Agusi! Ola jeszcze nie dmucha w chusteczki (bardzo chciałabym, żeby nauczyła się), a przynajmnie wychodzi to nieudolnie, Fridy nienawidzi, ale jak mus to mus, jest jeszcze sól morka, która nawilży i trochę ulży w katarku.

Komsi, Maxymek super na tych pozowanych fotkach 🙂

Alicja, zdróweczka dla Was!

Kasia, ja jeszcze nie dawałam wędzonej ryby, ale my rzadko kupujemy.

Dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry wszystkim ja ta wczesnie bo dzis druga zmiana wiec musze zdazyc ogarnoc domek co nieco ugotowac obiadek noi Gerdziem sie pobawic .jak dziewczyny wasze dzieciaczki sypiaja jeszcze w pampersach czy ktoras juz nauczula bez jak tak to chetnie poczytam rad jak wogule zaczac bo moje pruby koncza sie porazka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
My juz zdrowe, wczoraj bylysmy na kontroli i w sumie nic nam nie jest Marika tylko dostala jakis jeden syrop a ja plyn do gardla.
U nas jest bialo sniegu napadalo , i mrozno.
Dzis w bloku zmieniaja rury i w kranie bedzie leciec ciepla woda wiec pozbedziemy sie boilera z tym ze tak wierca ze szok
Marika jeszcze na noc ma pampersa ale na dniach chce juz sie ich pozbyc calkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Kasiu, Agnieszce wędzone ryby nie podpasowały - a szkoda, bo podobno bardzo zdrowe są i dobrze działają na "wygląd" krwi 🙂
Co do pampersów, to Agnieszka w pampersie jeszcze śpi, bo zdarzy jej się zsikać - zwłaszcza podczas choroby. Dziś np. pampers był cały zasikany. Jakoś ciągle zapominamy o kupieniu podkładów pod prześcieradło... 🥴

Alicja, cieszę się, że już jesteście zdrowe 🙂
Anulka, założyłaś sobie już tego bloga? 😎

Dziewczyny, ściągnijcie sobie z sieci piosenki dla dzieci "śpiewanki - pokazywanki" - 24 fajne, krótkie piosenki, które Agnieszka od razu pokochała i które ciągle teraz u nas lecą (puszczamy przez tv) - niestety nigdzie nie znalazłam ich dostępnych w wersji oryginalnej (płytowej),a szukaliśmy parę ładnych miesięcy.. 😞 na necie tez nie były dostępne, nie wiem jak jest teraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

A my dziś znowu startujemy ze spaniem. Strasznie się denerwuję, ale tym razem nie siedzę w szatni tylko umówiłam się, że przyjdę na 14:00.

A, i news z wczoraj: wracam do pracy od stycznia. Klient zaakceptował moje ograniczenia czasowe 🙂

U nas Mikołaj (w osobie M) przyjdzie jutro po południu, bo jeśli by przyszedł w czwartek rano, to chyba byśmy nie wyszli do tego żłobka 😉 Z kolei chcemy żeby ten domowy był pierwszy, przed tym żłobkowym który będzie w czwartek w ciągu dnia. No bo przed wręczeniem prezentów musi przecież Stasiowi zadać szereg pytań o to czy się prezenty należą 😉

A co do śpiewania, to Staś też ostatnio jakoś się rozśpiewał i roztańczył. Przy czym przypomina to raczej rap z czasów Liroya (zasadniczo podskakuje, macha rękami i wykrzykuje słowa piosenek), a najśmieszniej jest kiedy tworzy swoje własne wersje albo nowe zwrotki 🙂 Np. do piosenki "Dzik jest dziki" dodał zwrotkę o lwie: "Lew! Jest gloźny! I może uglyźć!".

A z innych ciekawostek, to zaczęliśmy rozmowy na temat "skąd się biorą dzieci" 😉 Stasiek kiedyś zapytał: "A jak mnie nie było to gdzie byłem?" na co dostał odpowiedź że w brzuszku u mamusi. Strasznie go to zafascynowało i teraz codziennie dopytuje dalej. Wczoraj ustalał, kto może mieć w brzuszku dzidziusia: "a tatuś może? a babcia? a dziadzio? a pan policjant?" itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ann, gratulacje! 🙂 🙂
Stasiek - fantastyczny 😁
powodzenia ze spaniem 🙂 Agnieszce do przedszkola zaniosłam jedną z lalek, z którą teraz śpi - może i Wy weźcie ze sobą jakąś przytulankę do spania?

Nas Mikołaj odwiedzi w nocy, nie mamy niestety nikogo,kto chciałby się przebrać... Może uda nam się złapać Mikołaja w jakimś centrum handlowym - niby nie to samo, ale przynajmniej zobaczy go na żywca, a nie na jakiejś ilustracji... skręcam właśnie kulki z bibuły, już niemal pęcherze na paluchach mam, no ale Mikołaja ulepić jutro trzeba.

A kurcze, jutro chyba moja mama przyjedzie z prezentami... zapomnialam.
We czwartek mamy wizyte u larygologa i sie umowilam z mama na jutro. Jutro też muszę zacząć piec - lekarz, do którego idziemy, jest podobno łakomczuchem i uwielbia słodycze i ciasta, więc zamiast cos mu kupowac (nie lubie tego, czuje sie, jakbym dawala lapowke), to dostanie domowej roboty ciasta i kawe. Nie wiem tylko co upiec, bo opcji jest wiele: na pewno sernik, na pewno zrobie pączusie na serku homo, na pewno muffinki cytrynowo-kokosowe i nie wiem czy szarlotkę czy panią Walewską... 🤨

Wlasnie dzwonili z przedszkola, Mikolaj bedzie jutro o 10:30, bedzie sesja zdjeciowa z Mikolajem i prezenty. No i mam kurde teraz dylemat, moze zaprowadze Agnieszke na to spotkanie z Mikolajem? W sumie nie gorączkuje, ma lekki katar i czasami kaszle, ale tragedii nie ma... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka

ja sie melduje ledwo żywa wczoraj spadłam z Igą na rękach ze schodów jej na szczęście nic sie nie stało ale ja myślałam że się nie podniose bo nie miałam się jak nawet przytrzymac w trakcie upadku bo trzymałam ige łokieć stłuczony ale da się wytrzymać gorzej z tyłkiem upadłam centralnie na kant schodka na końć ogonową i tak zjechałam ze 3 stopnie myślałam że dziś będzie lepiej ale jest gorzej nawet żebra mnie bolą szyja mięśnie brzucha a tyłku nie wspomne czuje sie jak emerytka jakaś

Igula śpi w pampersie bo codziennie praktycznie pełny i nie wiem co jej sie porobiło ostatnio bo popuszcza mi w majty a już tak ładnie wołała normalnie uwstecznia mi się dziecko

Kwasiek ja bym agnieszke wysłała jak mówisz że jej lepiej a jak pisałaś do domu nie macie jak załatwić mikołaja to w przedszkolu go zobaczy my robimy w domu ale dopiero w wigilie nie stać nas na podwójne prezenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas pierwsze koty za płoty 🙂 Tym razem było zaskakująco gładko, Staś bez żadnych protestów położył się spać razem z dziećmi i ku zaskoczeniu wszystkich, zaraz zasnął 🙂 Potem został jeszcze na podwieczorku (ja juz byłam w szatni) ale z przejęcia nową sytuacją nie zjadł nawet ciasta marchewkowego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Jak pisałam Mikołaj będzie u Oli w żłobku jutro, w czwartek dostanie rano Mikołajka od nas, a popołudniu przyjedzie moja mama i siostra.

Kwasiek, wiesz co nie założyłam tego blloga, może kiedyś. Na razie zostanę przy zamieszczaniu poszczególnych fotek kulinarnych na fb. Poza tym zaprowadź Agusię na samą wizytę Mikołaja do przedszkola, panie dzwoniły, więc wydaje mi się, że tym bardziej idźcie. Mała będzie miała radochę i dostanie prezencik 🙂

Ann, super, że udały się negocjacje powrotu do pracy na Twoich warunkach.

Sylwia, bidulko, to przytrafił Ci się wypadek. Wracaj szybciutku do formy, choć wiem, że to bolesne, bo sama kiedyś potknęłam na schodach i zaliczyłam kilka schodków zjeżdżając na tyłku, uderzając się w okolice krzyża, miałam mega siniaka.

Alicja, fajnie, że jużjesteście zdrowe.

Kasia, moja Ola już prawie od m-ca śpi bez pieluchy. A sposób? Jak już nie było wpadek dziennych z siusianiem/kupką, Olcia zaczęła sama biegać na nocnik lub sedes oraz nas informować, poza tym zaczęła siusiać przed spaniem i po, wtedy postanowiliśmy odstawić całkowicie pieluszki. Acha, całyczas kładę podkład na prześcieradło w razie W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,ja męczę sie z kaszlem, do tego bol dziś przy kaszlniu w klatce piersiowej,w piatek do lkarza jak sie nie poprawi,a dziś chcemy jechac na 2 dni do mojej mamy w koncu,a jutro do siostry na mikołajki do chrześniaczki.Kubus tez ma kaszel ale nie jest tak zle. No Sylwia ja spadłam ze schodów zaraz po porodzie to dopiero był ból.Kasia Kubus tez odpiluchowany w miare ale czasem popuści w dzień a w nocy ma tylko pampersa do spania.
Kwasiek próbuj dalej z roznoszeniem cv,na pewno sie uda,a tak pozatym moja przyjaciołka tezjest w ciazy po ponad 10 lat starania a ma 38 lat,wiec czas najwyższy i bardzo sie cieszymy,jest midzy nami 13 lat różnicy ale fajnie sie dogadujemy 😉 i tez termin na lipiec,bo prawie 8 tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłyśmy w przedszkolu 🙂 Agnieszka Mikolaja się nie bała, ale też nie było "hurra!" 😉 zdjęcia zrobione, za jakieś 2 tygodnie będą do odebrania - bardzo ciekawa jestem 🙂 dostała zestaw lekarski i czekoladki, właśnie bada żabę 🤪 obiadu w przedszkolu nie chciała, natomiast w domu zjadła 3 michy pomidorówki 😁
Dziś piekę żeberka wieprzowe - pierwszy raz wrzuciłam żeberka do marynaty i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Póki co pachnie zachęcająco 🙂 No i dziś będę robić szarlotkę i sernik, jutro muffinki i pączusie 🙂 moja mama tez jutro jednak przyjedzie.

Sylwia, zglos sie na izbe - u nas tez byl taki wypadek, mama spadla z corka ze schodow, corke zaslonila, ale kregoslup sobie rozwalila i kolano zwichnela. Lepiej sprawdzic, skoro mowisz, ze Cie boli.

Ależ mi Młoda fatalnie zasypia. To już kurde ten etap - "mama, siku!", "mama, pić!", "mama, kupka", "mama, siku!", "mama, przykryj!", "mama, żaba!". A mi już ręce opadają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka

Dawid spi bez pampera juz conajmniej od 4 miechow, tyle ze u nas nadal problem z kupa i trzeba mu zalozyc bo wola ze chce i sam przynosi niedyrydy coby kupa do kibeka poszla...

Kwasku nie gniewaj sie ale zaneguje fakt ze poszlas z Aga do przedszkola ale juz sie usprawiedliwam, wlasnie w taki sposob mamy mysla ze to tylko lekki katar ato tylko lekki kaszel i to sie wlasnie roznosi, jakos nie jestem zwolenniczka hartowania na "sile".

Ann gratulacje, wracasz do swiata "zywych" 😁 a jak bedziesz pracowac?

Sylwia jakos chyba niedoczytalam posta ☺️ cozes kobito sobie narobila??? 😮

Kasia ja juz dawno temu dawalam Dawidowi rybe wedzona na poczatku smakowalo a teraz unika a szkoda...bo toto mega zdrowe z puszki nie jest to nie szkodzi.
A tak wogole to co porabiasz? w domku z Gerdziem czy pracujesz? czy znow nie doczytałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/55946859.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img21/47/55946859.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/83097869.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img62/842/83097869.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/84919652.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img835/5310/84919652.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/81653001.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img809/4224/81653001.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/91574382.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img194/8278/91574382.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/51294012.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img835/8228/51294012.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/93645411.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img339/2740/93645411.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/15578271.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img96/1121/15578271.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/502/30015600.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img502/2544/30015600.th.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wkleiłam co sie dało ale jakoś marne te zdjęcia wyszły wogule nie odzwierciedlają rzeczywistość.

Sylwaia to dobrze ze tylko tak sie to skonczyło bo mogło buc róznie.

Anulka ciesze sie ze popyt w szpitalu był dosc miły dla Olci , oby tylko dowiedzieliscie sie na co Olcia ma alergię.

Ann gratuluje pracy. a tak sie martwiłas a tu Stas pięknie spał ;-) dzielny chłopak.

Angela
życze zdrówka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Mało co widać na tych zdjęciach, ale to co mogę wypatrzyć, to wygląda fajnie 🙂

Kwasiek, a ja z kolei myślę, że dobrze zrobiłaś. Mówię to po ponad tygodniu chodzenia Stasia do żłobka z katarem (początkowo) i kaszlem (aż do teraz). Wcześniej w takim stanie go nie posyłaliśmy, ale ponieważ nie przynosiło to żadnych dobrych efektów, tym razem spróbowaliśmy (za błogosławieństwem naszej zaprzyjaźnionej lekarki). Dużo lepiej tym razem znosił to przeziębienie i w sumie szybciej doszedł do siebie niż wtedy kiedy siedział w domu. Ja się z kolei przyglądam teraz uważnie innym dzieciom i widzę że większość z nich jest w stanie podobnym do Stasia a niektóre nawet w sporo gorszym. Generalnie uważam że izolacja zakatarzonych dzieci ma jakiś sens dopiero wtedy kiedy wszyscy rodzice solidarnie się na to zgodzą, a nie tak jak było u nas, że tylko Staś zostawał w domu a cała reszta dzieciaków z takim samym katarem chodziła.

U nas Mikołaj był wczoraj i powiem Wam, że nie doceniliśmy naszego synka 😉 Za Mikołaja przebrał się M, na początku Stasia zatkało, ale potem zaczął się już normalnie zachowywać a na koniec okazało się, że doskonale wie że to tatuś jest Mikołajem 😉 Bardzo mu się to podobało i nawet rano pytał, czy Tata dziś też będzie Mikołajem 😉
Co do prezentów, to jestem zaskoczona grą Wędkarz (taką że łowi się na wędkę z magnesem różne rybki, żabki, ślimaki itd). Myślałam że to będzie dla Stasia jeszcze za trudne a on wziął tę wędkę i pyk, pyk, pyk, wyłowił bez żadnego problemu wszystko co było w akwarium 😉 Ciekawe, że to jest zabawka rekomendowana dla dzieci w wieku przedszkolnym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...