Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Agata, moja uwielbia też garnuszek klocuszek i póki co też raczej wrzuca klocki górą ale i próbuje w te otworki 😜
Ola, gratuluję decyzji- widać że jesteś przekonana więc życzę samych sukcesów w drodze do celu 🙂
Nina, to masz małego terrorystę w domu hehe, w sumie nie wiem jak Ci doradzić...Gabi jak wie że czegoś nie wolno to kiwa głową na "nie" próbując coś zbroić ale nie robi tego bo wybijam jej to z głowy, odciągam od "tego" i tłumaczę. Oczywiście prób jest wiele i trochę płaczu ale później jest ok 🙂 Nie ukrywam jednak że są i takie rzeczy które bardzo ją kuszą hehe i jeszcze jej nie oduczyłam. No ale dzieci interesuje tyle rzeczy że czasem jej pozwalam na coś i tylko pod warunkiem co to jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Co do siedzenia to nie pamiętam ale Gabi szybko mi siedziała, pierwszy raz usiadła sama jakoś w drugiej połowie maja ale stabilnie już na pół roku siedziała na pewno. No ale raczkowała mi późno bo na 11 miesięcy więc z chodzeniem jeszcze ćwiczy 🙂
Mini, gratulacje że Majusia ładnie sobie radzi z chodzeniem! Tym bardziej na kafelkach bo to nie lada sztuka 😉 🤪

Nie wiem co jeszcze miałam napisać...

P.S. W pracy na razie cisza bo przychodzą rodzice zainteresowani zapisem dzieci więc poki co to ściemniamy trochę, sprzątamy i czytamy literaturę niezbędną do pracy z dziećmi np. psychologię rozwojową dzieci czy teorię wychowania + zabawy i gry we wczesnej edukacji dziecka etc. Jutro wolne ! 🙂 Idę do sanepidu bo muszę książeczkę wyrobić i odbiorę przy okazji nowy dowód swój i Rafała 🙂

Gabisia śpi od 21 także zaraz siadamy z mężem do laptopa i jakiś filmik obejrzymy 🙂 Tylko wcześniej chyba go po piwko wyślę hehe. Jutro mamy palnowane szczepienie i nie wiem czy się udać by przy okazji sprawdzili stan zdrowia Gabi i wtedy ewentulanie jej nie dopuścili do szczepienia czy nie ryzykować bo to poradnia dzieci zdrowych... Chyba z nią do prywatnego pojadę... Jak myślicie????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umieram głowę mi rozsadza 😠
Ninka u mnie Maja gryzie,szczypie ciągnie za włosy i ŚLINI 🤢
powiem nie wolno to albo krzyczy albo rączkami chce pacnąć albo płacze zła 🤢
nie wspomnę już że jest strasznie zadziorna i wyrywają sobie z Oli zabawki wzajemnie 🤢
Marta wysypka to na 3 dniówkę mi podpadała by moja tez dostała też po 3-4 dniach a gorączka może na ząbki??
Majka chodzi ślicznie po kafelkach,ale oby nie za szybko bo są naprawdę ślizgie jak w samych rajstopkach się chodzi.... ja jej zakładam na to skarpetki antypoślizgowe,bo w papciach jeszcze nie umie iść.... a może powinnam spróbować inne paputki....
ja jutro rano do lekarza z Pindami na kontrole,ale może Paweł nas podrzuci 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Ale jestem niewyspana 😞,nie mogłam spać a o 5 wstałam 😞
Za tydzień robię badania TSH,bo lekarz podejrzewa niedoczynność tarczycy 😞,ostatnio ciągle chudnę,szłam do pracy w sierpniu to ważyłam 53 kg,w listopadzie 48 a wczoraj 46,3,a jem dużo.
Albo nerwy albo tarczyca.
Malutki już zdrowy(od sylwestra miał zap.oskrzeli)

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to szafa w wiatrołapie w środku są wieszaki na kórtki i pólki na buty
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/140/sam1063r.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4396/sam1063r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


a to mój łysek 😉 [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/sam1061d.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4859/sam1061d.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
troche słabo widac pozniej spróbuje od mojej siostry lepsze foto zgrac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ważę 44kg i nie mogę przytyć a żre jak świnia...
no ale karmie Majkę piersią wiec może dla tego.....
za to mój byk waży 80 parę 😮
Maja już zdrowa wg lekarki,buba ma dalej pulneo w kroplach i oscylocoptinum czy jakoś tak taki proszek na języczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aduś, cieszę się, że z Sebusiem już ok! 😉 A u Ciebie to może i wina stresu i ciągłej bieganiny, a to praca, a to dom i tak w kółko... No ale badanie wykluczy tarczycę więc warto zrobić 🙂
Sylwia, Dominiś śliczny! I pije herbatkę z takiej samej butli co moja Gabi hehe, tylko my inny smoczek bo z Aventa nie załapała. Szafa oczywiście pierwsza klasa! 🤪

My byliśmy u lekarza i okazało się , że to trzydniówka więc szczepienie odroczone na 6 tygodni... Osłuchowo ok tylko kaszel gardłowo nosowy czy jakoś 😜 Jutro do pracy i chyba w czwartek, a piątek wolny. Sobota znów drzwi otwarte więc na samą myśl już mi się nie chce 🙃 😁

Moje skarby śpią a ja mam czas dla siebie 🙂 Miłego popołudnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ooo i widzę, że Majeczka zdrowa!- super 🙂

Ja waże dużo bo 60 kg przy wzroście 170 cm, a mój tak w granicach 95 kg ale jak byłam w ciąży to ważył setkę, dacie wiarę? 🤪 😁 😁 Wzrost ma 185 cm.

Aha, Gabi waży 11 kg więc jakoś nie za dużo chyba, a wzrost 80 cm 🙂 Ważona była na siedząco 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 nadrobiłam rano, ale nie pamiętam już co 😉 głowa mnie boli, także wybaczcie 😉 Dominiś taki łysol jak mój 😁 Szafa elegancka, nie ma jak to w domu mieć fachowca 😁 mój "fachowiec" to głównie psuje i ma imadło w rękach, także same szkody hahah.
szkoda, że Czita nie może wejść na mamuśki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Hej 🙂 nadrobiłam rano, ale nie pamiętam już co 😉 głowa mnie boli, także wybaczcie 😉 Dominiś taki łysol jak mój 😁 Szafa elegancka, nie ma jak to w domu mieć fachowca 😁 mój "fachowiec" to głównie psuje i ma imadło w rękach, także same szkody hahah.
szkoda, że Czita nie może wejść na mamuśki 😞

spróbuje z przeglądarką bo możne po tych zmianach coś jej nie działa ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczynki, jestem wypompowana, kregosłup mi rozsadza, dalej nie znam płci bo maluszek schował pupcie za moją kość łonową i szukaj wiatru w polu - mały cwaniaczek, poza tym moje wyniki moczu kiepskie i te problemy z zoładkiem, znowu na oddział mnie chciał kłaść, ale się nie dałam, dostałam antybiotyki i za 2 tyg do kontroli, mówie do męża że sie w końcu finansowo przekręcimy przez tych lekarzy i te leki, a on się śmieje że już popłyneliśmy i jego to bawi a ja się tym martwie, wczoraj pół nocy nie spałam bo o tym myślałam,
a wogóle mam przeczucie że to będzie dziewczynka, na tą chwile myśle o imieniu Ola, a na drugie Balbina po mojej babci, ale jeszcze może mi się odwidzieć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aga_ta napisał(a):
czesc dziewczynki, jestem wypompowana, kregosłup mi rozsadza, dalej nie znam płci bo maluszek schował pupcie za moją kość łonową i szukaj wiatru w polu - mały cwaniaczek, poza tym moje wyniki moczu kiepskie i te problemy z zoładkiem, znowu na oddział mnie chciał kłaść, ale się nie dałam, dostałam antybiotyki i za 2 tyg do kontroli, mówie do męża że sie w końcu finansowo przekręcimy przez tych lekarzy i te leki, a on się śmieje że już popłyneliśmy i jego to bawi a ja się tym martwie, wczoraj pół nocy nie spałam bo o tym myślałam,
a wogóle mam przeczucie że to będzie dziewczynka, na tą chwile myśle o imieniu Ola, a na drugie Balbina po mojej babci, ale jeszcze może mi się odwidzieć 🤪

Agata nie idziesz do szpitala, bo……? Z tego, co pamiętam to jest już drugi raz, kiedy chcą cie położyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
aga_ta napisał(a):
czesc dziewczynki, jestem wypompowana, kregosłup mi rozsadza, dalej nie znam płci bo maluszek schował pupcie za moją kość łonową i szukaj wiatru w polu - mały cwaniaczek, poza tym moje wyniki moczu kiepskie i te problemy z zoładkiem, znowu na oddział mnie chciał kłaść, ale się nie dałam, dostałam antybiotyki i za 2 tyg do kontroli, mówie do męża że sie w końcu finansowo przekręcimy przez tych lekarzy i te leki, a on się śmieje że już popłyneliśmy i jego to bawi a ja się tym martwie, wczoraj pół nocy nie spałam bo o tym myślałam,
a wogóle mam przeczucie że to będzie dziewczynka, na tą chwile myśle o imieniu Ola, a na drugie Balbina po mojej babci, ale jeszcze może mi się odwidzieć 🤪

Agata nie idziesz do szpitala, bo……? Z tego, co pamiętam to jest już drugi raz, kiedy chcą cie położyć.


własnie... Agata teraz nie patrz na siebie tylko diecko... wiecznie złe wyniki w moczu to te ż zła oznaka.... wiec dlaczego nie chcesz sie połozyc w szpitalu... pozatym szpital opłaci ci leczenie jak w nim bedziesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kafinka napisał(a):
aga_ta napisał(a):
czesc dziewczynki, jestem wypompowana, kregosłup mi rozsadza, dalej nie znam płci bo maluszek schował pupcie za moją kość łonową i szukaj wiatru w polu - mały cwaniaczek, poza tym moje wyniki moczu kiepskie i te problemy z zoładkiem, znowu na oddział mnie chciał kłaść, ale się nie dałam, dostałam antybiotyki i za 2 tyg do kontroli, mówie do męża że sie w końcu finansowo przekręcimy przez tych lekarzy i te leki, a on się śmieje że już popłyneliśmy i jego to bawi a ja się tym martwie, wczoraj pół nocy nie spałam bo o tym myślałam,
a wogóle mam przeczucie że to będzie dziewczynka, na tą chwile myśle o imieniu Ola, a na drugie Balbina po mojej babci, ale jeszcze może mi się odwidzieć 🤪

Agata nie idziesz do szpitala, bo……? Z tego, co pamiętam to jest już drugi raz, kiedy chcą cie położyć.

ze względu na Zosie, poza tym wiem jak wygląda leczenie u nas w szpitalu bo już nie raz leżałam, tylko stersu się dojem, antybiotyki moge w domu jeść, nie musze na szpital się kłaść i tak poza moim lekarzem nikt nie jest w temacie po co leże i takie tam, obchód czesto wyglada tak: wystaje głowa przez drzwi od sali "dobrze sie czujecie to fajnie" ha nawet na odpowiedz nie czeka, ja tam leże bez sensu nic ze mna nie robią tylko leże bo leże i sie wkurwiam bo ani się wyspać, ani odpocząć a mała w domu wariuje beze mnie, ciagłe płacze, niechce jeść niechce spać a mnie to nakręca jeszcze bardziej i jeszcze gorzej jest, żebym wiedziała że ok wezmą mnie do szpitala coś zrobią przejdzie wypuszczą, a oni biorą żebym poleżała na obserwacji, nikt mnie nie obserwuje, ale kaska leci i na nasetpnej wizycie znowu to samo, przecież atak zołądka miałam już jak leżałam w szpitalu i co zaaobserwowali? nic, nawet w karte nie wpisali i nikt się tym nie przejmował, a teraz nagle leżeć bo zołądek boli (sam lekarz stwierdził że to ucisk z ciąży i niestety będzie męczyć do końca nic nie poradzimy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Czy wasze maluchy też wkładają łapki do kontaktu? bo moje dziecko robi to przy każdej lepszej okazji 😮


już nie ale grzebie w śmietniku 😮 moja Alka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...