Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gabi jeszcze nie śpi... Ja jutro wolne ale w sobotę znów drzwi otwarte...

Moje dziecko lubi kuchnię i wyjmowanie różnych ciekawych rzeczy z szafek i szuflad oraz łazienkę- idzie, staje przy wannie, szarpie się za ciuchy i mówi "bach bach" haha.
Ogólnie to rzadko się zdarza żeby się w nocy budziła, a jak już to max 1 raz na herbatkę 🙂

Nie wiem co miałam napisać...Skleroza jak zwykle. Aha- smażę sobie karpika 🙃 😁 I zaś wypiję drineczka. A teraz obejrzę Na Wspólnej i Julię b 😁 ani wczoraj ani dzisiaj nie widziałam 🙂

Miłego... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus_D napisał(a):
Ewcia jaka okrąglutka hehe, śliczności!
Mini, wierzysz w przesądy? 🙃

eeeeeeeeeeeee nie wiem zależy czasem tak czasem nie 😁 🙃
np.w ciąży z Oli usłyszałam po kupnie wyprawki że nie kupuje sie przed czasem bo to źle wróży a następnego dnia jechałam do szpitala z zagrażającym poronieniem 🤨
więc to jest zależne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruzia napisał(a):
mini23 napisał(a):
ruzia napisał(a):
Ja w przesądy nie wierze 🙂 bo jutro mam urodzinki 13 w piątek 😁 😁 😁

STTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTO LAT 😁

Dziękuje Mini 🙂 🙂 😘
kurcze ale u nas wieje 🥴

Magda u nas wichura tez aż nasze choinki latają jak dzikie a cis szkoda gadać 🤢
Lena chyba w budzie siedzi mimo że na schodach ostatnio nocami koczuje i śmieci znosi rożne.....
a mój po 1 do pracy jedzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Magda, wszystkiego co najlepsze w dniu urodzin!! 🙂
Ewunia jaka szykowna dama uuuu 😁 A Mati jaki rozkoszny 😁 nie pozwala krzyczeć hahah.
Co ja miałam za noc... do 3 nie spałam, wzięłam małego do nas, jak nigdy tego nie robię, ciasno jak nei wiem co, ale już w miarę spał. Ja spałam góra godzinę (przerwanego snu). Sylwia, 4-6 razy to też dużo, ale mój teraz praktycznie w ogóle nie śpi, budzi się co 5 minut 🤪 🤪
I to ja tylko do niego wstaję, bo jak tata go weźmie, to on krzyczy i pokazuje na mnie, że ja mam wstać 😮 😮 🤢 🤢 🤪 🤪
już nawet o owsikach pomyślałam 🤢 🤢 już takie głupoty mi przychodzą do głowy, że nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Wszystkiego najlepszego 🙂
Powiedzcie czy Wasze maluchy już coś mówią?
Co do zabezpieczeń to ja mam wszędzie w kontaktach i szafkach,ale kibelek i miski psa są na topie 😁
Dziś na 10 fryzjer,także jutro dam fotkę 😁

MIłego dnia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Ewunia rozkoszna !!! 🤪 A Tobie Magda najlepszego życzę przede wszystkim dużo spokoju 😁 Ada jutro rano koniecznie fotke dawaj!!! Co jeszcze chcialam napisac hmmm Dominik dzis np bardzo ładnie spał jak zasnął okolo 19.30 to tylko raz do niego wstałam, żeby dać mu smoczek (on już długo w nocy nei pije i nie je) i spał do prawie 7 rano, no, ale to są takie dni 😁 Lece śniadanie szykować i pewnie niedługo Majke mi przyniosą więc zajrze pewnie wieczorem no chyba, że oba maluchy pójdą razem spać hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieśtem 😁
Ada Maja mówi am (am), buba (oliwia),mama (mama) 😁 lala (lala) ałeł,bałeł (paweł),ma (masz),be (bebe) a tak to jak cos mi się przypomni to napisze 😁
wkłada lale do łóżeczka lub wózka i przykrywa kołderką,robi lali buju buju i "aaaa" mówi 🙂
jak poprosisz o buzi to da ci a zaraz później leci dać tacie by było sprawiedliwie 😁
zamyka i otwiera buteleczke od picia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DD 😉

Moja dużo po swojemu mówi a tak to mama, tata, baba, bebe, aaa (spać), co to, to to, kto to (mało wyraźnie), nie, ce to (chce to- zauważyłam w wielu sytuacjach i rzeczywiście wskazuje palcem i mówi "ce to"), da (daj) i wiecej nie pamietam 😜 Lali daje picie, jak lala płacze to utuli, włoży do wózka i śpiewa aaaa, butelkę przykrywa, tran potrafi już prawie zakręcić tzn korek hehe. Na tą chwilę mi nic do głowy już nie przychodzi 🙂 Aduś, czekamy na fotki 🙂

Nina, oj współczuję biedulko takiej nocy... Powiem Ci, że młoda jak się czasem budziła często wieczorem jak zasnęła czy w nocy to też myślałam o owsikach 🤢 Okazało się, że to jednak wina gorączki i trzydniówki... Warto iść do lekarza i on sam zobaczy co i jak. Moja siostra jak była z Nikolą prywatnie to lekarz spojrzał tylko na odbycik i powiedział że nie ma owsików bo jeśli by miała to powinny być takie kropeczki czerwone wokół i zaczerwienione jednocześnie a ona nie miała.

Gabi ma 9 ząbka, ale nie czwórkę tylko piątkę dolną haha, czwórki się przebijają 🤪

Dzisiaj byłam w sanepidzie bo książeczkę muszę wyrobić do pracy. Potem do lekarza medycyny pracy.

Lecę niedługo na spacer bo teraz jestem u rodziców i zaś do domku posprzątać bo jutro do pracy więc czasu nie będzie 🙂

Miłego dnia kochane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Eeee, ale cisza 🙃
Na dworze u nas okropnie, wieje, śnieg padał i zimno brrrr 🤢
Gabi śpi od dwóch godzin, zasnęła we wózku ale wniosłam ją do domu bo za zimno na dworze. Teraz wykorzystuję czas więc sprzątam i robię kebaba z frytkami i surówką na obiad 🙂
Sylwia, jak sobie radzisz?? Widzę, że się zaznaczyłaś 🙃 🙂
My wieczorem na bilard z kuzynem i kuzynką śmigamy także Gabi z babcią 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...