Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

Meldunek:P
ja mojej daje sie wyryczec...serce sie kraja ale skutkuje po napady sa krótrze...
nie mówie ze czasem wymiekam bo czasem dla spokoju ulegam...;/

o dziekujemy za pozdrowwioneczka 🙂
moja śppi 🙂 ogólnie raz dziennie od godziny nawet do 3 😮 🙃
w nocy póki co lepiej ale nie zapeszam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wróciłam 3 rodzinki odwiedziłam a 3 na kiedy indziej zostawiłam 😁
Kasiu nie zapomni dać nam foto tak by się pochwalić 😁
Oleńka ja też nie raz ulegam 🤢
Ada współczuje nocek,pewnie maluchy tez nie dają ci pospać 🤔
wiecie co dałam ogłoszenie (skoro siedzę w domu by zarobić coś) że zaopiekuje się dzieckiem u siebie w domu a jakiś pajac wczoraj pisał do mnie że ma mój numer z ogłoszenia i czy jestem wolna bo on tak 😠
no to mu odpisałam "a numer męża chcesz?? i to ogłoszenie o opiekę nad dzieckiem a nie matrymonialne!! 😠 i już zrezygnował 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adusia napisał(a):
Co za bałwan 😠idiota!!!
A dasz radę z trójką siedzieć hi hi 😉

Mali śpią 🙂 a ja za 2 godz do pracy 😞
Dają mi pospać,wcale ich nie słyszę,bośpię...w stoperach 😁 🙃...zpracy przyniosłam
Spokojnej nocy 🙂
dam 🙂 tam gdzie mieszkaliśmy często miałam a to LaUre,a to Gracjana czy dzieci szwagra nawet na noc 🙂
poza tym może by ktoś był do towarzystwa dla Oliwki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Hej 🙂 Mini, ale odważna jesteś 🙂
Mnie już drugi dzień głowa coś boli 🥴 U nas panuje ospa i szkarlatyna i się zastanawiam czy Oliwiera do przedszkola zaprowadzać....

ja bym odczekała,chociaż z drugiej jak teraz się zarazi to później dla niego lepiej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe wątpie czy Zosia grzeczna, ale my doszliśmy do kompromisu we dwie, jak coś robie i nie moge przerywać to jej staram się to wytłumaczyć, że za chwile pójdziemy się bawić albo książki czytać teraz nie moge musze skończyć i pokazuje jej brudne rączki, a ona brudnych rąk nie akceptuje, są be i już 🤪 i jak skoncze bawie sie z nią, wie że zawsze jak tak powiem to jej nie olewam bo za chwile sie nią zajme
http://youtu.be/0AwypaGPazU a to zosia demolka 😁
co do ospy to zarazić się nią można dobrych kilka dni przed pojawieniem objawów wiec jeśli wcześniej chodził to już mógł coś złapać, każda choroba to zagrożenie, ale tak jak mówi mini lepiej jak ją wcześniej przejdzie się, tzw choroby wieku dziecięcego lepiej przejść w dzieciństwie żeby potem za bardzo nie pomieszały w zdrowiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Ada, Sebuś to ma wyczucie smaku - parówki, a potem mleko hehe. Ja bym w stoperach nie zasnęła 😉
Mini, dałaś mi fajny pomysł!! Może i ja też się zaopiekuję dzieckiem, mały by miał się z kim bawić. Ale muszę to przemyśleć 😉 jakoś mam lęk, że u mnie by coś się temu obcemu dziecku coś stało 🤢 🤢 tylko ni mogłoby być chodzące, bo bym oszalała 😉
A Ty odważna jesteś jak na trójkę się piszesz 😁 a facet nienormalny, tyle jest ogłoszeń "chętnych i gotowych na wszystko pań", to odpowiada na całkiem inne ogłoszenie. Zosi demolki też nie mogę obejrzeć 😞 mój też nie lubi brudnych rąk, zaraz się otrzepuje, a jak ja mam brudne to krzyczy na mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Cześć 🙂
Ada, Sebuś to ma wyczucie smaku - parówki, a potem mleko hehe. Ja bym w stoperach nie zasnęła 😉
Mini, dałaś mi fajny pomysł!! Może i ja też się zaopiekuję dzieckiem, mały by miał się z kim bawić. Ale muszę to przemyśleć 😉 jakoś mam lęk, że u mnie by coś się temu obcemu dziecku coś stało 🤢 🤢 tylko ni mogłoby być chodzące, bo bym oszalała 😉
A Ty odważna jesteś jak na trójkę się piszesz 😁 a facet nienormalny, tyle jest ogłoszeń "chętnych i gotowych na wszystko pań", to odpowiada na całkiem inne ogłoszenie. Zosi demolki też nie mogę obejrzeć 😞 mój też nie lubi brudnych rąk, zaraz się otrzepuje, a jak ja mam brudne to krzyczy na mnie.

Nina już nie raz miałam kilka maluchów do opieki naraz więc 3 ,w dodatku za kasę też się przyda byle nie własne 🤪
Gdybym mieszkała w Koronowie to bym pilnowała Gracjana a tak dowóz się nie opłaci tutaj ☺️ a troche kasy nam się przyda ☺️
u mnie filmik działa tylko do połowy tzn aż do momentu gdy Zosia podchodzi do kuchenki,ale wg mnie jest na nim grzeczna 🤪
albo po prostu przy moich torbaczach pojecie grzeczności mam zawyżone 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
zosi demolka nie mozna obejrzec :/

już powinno pójść, bo coś się przetwarzało, mi się normalnie otwiera, Zosia tu dość delikatnie zdejmuje zabawki z kuchenki, zwykle robi to szybciej i z wiekszym krzykiem ale wersja łagodna jest lepsza 🙂

a nie pochwaliłam się, dostałam od męża statyw do aparatu 🙂 haa teraz mówie że musi mi zalatwić lustrzanke pożądną bo mam zwykły ... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Krowa, już dodałam ogłoszenie 🤪 🤪 zaszalałam 😉 jestem wymagająca, bo dziecko nie może chodzić, praca 4h, w podobnym wieku i w nad godzinami się muszę zastanowić 🤪 🙃 zawsze można spróbować 😉
Wg mnie Zosia bardzo grzecznie ściąga swoje gary z kuchenki 😁 widać,że nie jest małą złośnicą po prostu 😁
Każde dziecko jest inne, dlatego jest wyjątkowe 🙂
Mój nie chodzi, ale zwaliłby to szybko w sekundę 😉 nerwowy po tacie 😉
Agata, też bym chciała lustrzankę 😁 a po ile one chodzą?? 😉 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Krowa, już dodałam ogłoszenie 🤪 🤪 zaszalałam 😉 jestem wymagająca, bo dziecko nie może chodzić, praca 4h, w podobnym wieku i w nad godzinami się muszę zastanowić 🤪 🙃 zawsze można spróbować 😉
Wg mnie Zosia bardzo grzecznie ściąga swoje gary z kuchenki 😁 widać,że nie jest małą złośnicą po prostu 😁
Każde dziecko jest inne, dlatego jest wyjątkowe 🙂
Mój nie chodzi, ale zwaliłby to szybko w sekundę 😉 nerwowy po tacie 😉
Agata, też bym chciała lustrzankę 😁 a po ile one chodzą?? 😉 ☺️ ☺️

to fakt ona tego złośliwie nie robi, tak się bawi 🙂 chodzimy i się smiejemy z niej że to dziecko zagłady i zniszczenia 🤪
no już za 1 tys z hakiem coś kupisz, ale ja tak 2,5-3 to coś w miare przywoitego na własne potrzeby, ja mam w domu starego zenita 🙂 i nawet umiem nim robić zdjęcia, tyle że już chyba żaden fotograf nie wywołuje kliszowców, a szkoda, bo tym aparatem trzeba się namęczyć ale zdjęcia naprawde świetne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Krowa, już dodałam ogłoszenie 🤪 🤪 zaszalałam 😉 jestem wymagająca, bo dziecko nie może chodzić, praca 4h, w podobnym wieku i w nad godzinami się muszę zastanowić 🤪 🙃 zawsze można spróbować 😉
Wg mnie Zosia bardzo grzecznie ściąga swoje gary z kuchenki 😁 widać,że nie jest małą złośnicą po prostu 😁
Każde dziecko jest inne, dlatego jest wyjątkowe 🙂
Mój nie chodzi, ale zwaliłby to szybko w sekundę 😉 nerwowy po tacie 😉
Agata, też bym chciała lustrzankę 😁 a po ile one chodzą?? 😉 ☺️ ☺️

Moja jak szajbuś jak pizgnie to raz 🤢
Oli nie zbiła mi nic z porcelany ani figurek a przy Majce moje aniołki i babci zresztą już też są bez głów 😁 ha ha Nina no to czekamy na oferty 🤪
ja bym zaś wolała malucha co chodzi i umie się bawić tak ok 3-4 latka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Krowa, już dodałam ogłoszenie 🤪 🤪 zaszalałam 😉 jestem wymagająca, bo dziecko nie może chodzić, praca 4h, w podobnym wieku i w nad godzinami się muszę zastanowić 🤪 🙃 zawsze można spróbować 😉
Wg mnie Zosia bardzo grzecznie ściąga swoje gary z kuchenki 😁 widać,że nie jest małą złośnicą po prostu 😁
Każde dziecko jest inne, dlatego jest wyjątkowe 🙂
Mój nie chodzi, ale zwaliłby to szybko w sekundę 😉 nerwowy po tacie 😉
Agata, też bym chciała lustrzankę 😁 a po ile one chodzą?? 😉 ☺️ ☺️

to fakt ona tego złośliwie nie robi, tak się bawi 🙂 chodzimy i się smiejemy z niej że to dziecko zagłady i zniszczenia 🤪
no już za 1 tys z hakiem coś kupisz, ale ja tak 2,5-3 to coś w miare przywoitego na własne potrzeby, ja mam w domu starego zenita 🙂 i nawet umiem nim robić zdjęcia, tyle że już chyba żaden fotograf nie wywołuje kliszowców, a szkoda, bo tym aparatem trzeba się namęczyć ale zdjęcia naprawde świetne 🙂

Agata nie żartuj przecież wiele ludzi nadal posiada właśnie kliszowca bo jest tańszy więc na pewno wywołują 😁
mój kliszowiec ma Majka i Oli jako zabawkę 😁
Fakt Zosia z gracją się bawi i kultura 😁 ha ha moja nawet lalkę za nogę ciągnie i trzaska o meble 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meldunek 🙂

Obżarłam się pizzą i robię pieczarkową zupę. Ktoś chętny? 😜 😉
Kwaska pamiętam więc dziękuję za pozdrowionka 🙂
Kasia, o kurcze- pierścień 🤪 Fajne takie tradycje przekazywane z pokoleń na pokolenie! Gratuluję 🙂
Zosia jest przesłodka! Widać kuchnia jej nie obca haha 😁
Mini, Nina- super, że zdecydowałyście się na taki krok 🙂 Opieka nad obcymi dziećmi niezwykle odpowiedzialna ale i jaka wdzięczna 😉

Co do aparatów to mam zwykły cyfrowy bo starcza na moje potrzeby 🙂 Aaaa i nie znam żadnej osoby w kręgu rodziny czy znajomych która miałaby w tych czasach kliszowca... Ale ma swoje plusy bo zdjęcia się wywołuje w miarę na bieżąco a w cyfrówce to kwestia samozaparcia chyba 🙃

Piję piwko i oglądam Dirty Dancing 🙂 Kocham ten film! 😉 Potem Julka i spać 🙂 Wolne do poniedziałku tylko w sobotę na 2 godzinki muszę lecieć do pracy.

Miłej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus_D napisał(a):
Meldunek 🙂

Obżarłam się pizzą i robię pieczarkową zupę. Ktoś chętny? 😜 😉
Kwaska pamiętam więc dziękuję za pozdrowionka 🙂
Kasia, o kurcze- pierścień 🤪 Fajne takie tradycje przekazywane z pokoleń na pokolenie! Gratuluję 🙂
Zosia jest przesłodka! Widać kuchnia jej nie obca haha 😁
Mini, Nina- super, że zdecydowałyście się na taki krok 🙂 Opieka nad obcymi dziećmi niezwykle odpowiedzialna ale i jaka wdzięczna 😉

Co do aparatów to mam zwykły cyfrowy bo starcza na moje potrzeby 🙂 Aaaa i nie znam żadnej osoby w kręgu rodziny czy znajomych która miałaby w tych czasach kliszowca... Ale ma swoje plusy bo zdjęcia się wywołuje w miarę na bieżąco a w cyfrówce to kwestia samozaparcia chyba 🙃

Piję piwko i oglądam Dirty Dancing 🙂 Kocham ten film! 😉 Potem Julka i spać 🙂 Wolne do poniedziałku tylko w sobotę na 2 godzinki muszę lecieć do pracy.

Miłej nocy 🙂

Marta ja mam 2 płyty do wywołania 🤪
tez mam zwykłą cyfrówkę chociaż też bym chciała lustrzankę bo są śliczne zdjęcia 🙂
a teraz melduje że byłam pierwsza i że idę spać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tez mykam spac 🙂
a zdjecia boje sie zrzucic na plyte, bo to nosnik dosc nietrwaly i balabym sie wykasowac wszystko z karty- zdjecia mam na 16Gb memery card i teraz kupilismy druga - 8 gb
a pierscien w sumie zadna rewelacja - duzo zlota - 6gr i wielkie czerwone oczko. mi sie tez podobaja takie pamiatki rodzinne przekazywane z pokolenia na pokolenie, wiec w sumie nie ma znaczenia jak on wyglada 😉 fakt jest faktem - tam jest naprawde porzadne zloto w sprzedazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...