Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Mam nadzieję, że teraz karmienie pójdzie lepiej niż z Zosią, skoro tego pragniesz 😘 😘 a jak się nie uda, to trudno, Krowa za Ciebie wykarmi 😁hahahhaa
łaciata, spodziewaj się kuriera, wysłałam moje 4 kg 🙂 plus gratis 30 sztuk jajek na święta 😁 wystękałam Ci je na szybkiego 😁 hahahah bo się szybko chciałam pozbyć kilogramów 😁
Pewnie, że lepiej być szczupłą, niż otyłą.... taka jesteś, a nie że się odchudzasz i chcesz wyglądać jak anorektyk... taki masz organizm, ale do anoreksji Ci brakuje. Zaraz jak dostaniesz nasze kilogramy, to oszalejesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U mnie by się przydało popracować nad brzuchem i bokami, ale jak ja mam ćwiczyć, jak jestem sama z małym i jak zaśnie, to ja marzę tylko o tym by odpocząć? Co innego jakby mąż był, to by się małym zajął, a ja bym poleciała na fitness. A tak to tylko mogę z dietą zadziałać.
Widziałyście Grycanki u Wojewódzkiego?? 😮 😮 Ta matka wygląda lepiej niż córki 😜 A ta blondyna to nie uważa, że jest otyła 🤪 🤪 ona prawie szyi nie ma 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga, Ty byś mogła być modelką 🙂 tylko trochę wzrostu pewnie brakuje. Chociaż oni by i tak powiedzieli, że gruba jesteś hahahhahaaa... wymogi świata mody....
Agata, nie ociągaj się 😁 zamawiaj co tam trzeba i pakuj torbę 😁 zawsze lepeij być przygotowanym, jakby miało coś się zacząć wcześniej. Dobrze, że po Zosi masz dużo rzeczy 😁
Ciekawe czy Sylwia już wie 😁 uuuuuuuuu
chociaż mi się wydaje, że to za wcześnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Aga, Ty byś mogła być modelką 🙂 tylko trochę wzrostu pewnie brakuje. Chociaż oni by i tak powiedzieli, że gruba jesteś hahahhahaaa... wymogi świata mody....
Agata, nie ociągaj się 😁 zamawiaj co tam trzeba i pakuj torbę 😁 zawsze lepeij być przygotowanym, jakby miało coś się zacząć wcześniej. Dobrze, że po Zosi masz dużo rzeczy 😁
Ciekawe czy Sylwia już wie 😁 uuuuuuuuu
chociaż mi się wydaje, że to za wcześnie.
168 ☺️ 😁 TYLKO ŻE JA NIENAWIDZĘ DŁUGICH SZPIL ☺️ ☺️ bo moment mi kręgosłup siada wtedy ☺️ ☺️
Kura to czekam na kuriera i dziękuje za jajca 😁 ha ha tego mi brakowało 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cieszę się, że z maleństwem jakiejkolwiek płci jest, jest dobrze 🙂
Łaciata, ja przez 4 lata chodziłam tylko i wyłącznie w szpilkach, nawet nie miałam w szafie adidasów ani innych płaskich butów... A teraz nie noszę szpilek, aczkolwiek leżą w szafie 😉 kręgosłup mi siadł... a zresztą nie wyobrażam sobie żebym z wózkiem robiła tyle kilometrów na szpilkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Także teraz stawiam na wygodę 😁
chociaż wtedy chodzenie w szpilkach było dla mnie najprostszą rzeczą na świecie 😁
Dziewczyny, powiedzcie mi, bo ja nie wiem jak to jest... miałam zaledwie kilka razy w życiu gorączkę i nie wiem jak to jest po prostu. Mały jest powiedzmy rozpalony, 40 stopni gorączki, a ma gęsią skórkę... jemu jest gorąco, czy zimno?? Bo już nie wiem jak go ubierać, albo czy go przykrywać... Tylko się nie śmiejcie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Także teraz stawiam na wygodę 😁
chociaż wtedy chodzenie w szpilkach było dla mnie najprostszą rzeczą na świecie 😁
Dziewczyny, powiedzcie mi, bo ja nie wiem jak to jest... miałam zaledwie kilka razy w życiu gorączkę i nie wiem jak to jest po prostu. Mały jest powiedzmy rozpalony, 40 stopni gorączki, a ma gęsią skórkę... jemu jest gorąco, czy zimno?? Bo już nie wiem jak go ubierać, albo czy go przykrywać... Tylko się nie śmiejcie 😁

Nina przy gorączce nawet tak wysokiej może być cholernie zimno człowiekowi (wiem nawet po sobie,no i Oliwka umie tez powiedzieć)....
a próbowałaś drugiego leku na zmiane??
i myślisz że to od ząbka?? może go owiało czy coś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia to ja się ciesze jak coś mogę ci urodzić za ciebie 🤪

Nina ja jak już to teraz buty na wyzszym klinie lub koturnie,ale nie wysokim bo mam obciążony kręgosłup,i moment się męczę i mnie boli nieziemsko,a do samochodu jak jedziemy to ubieram na obcasie,i biorę adidasy też ha ha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mu też dawałam zawsze na zmianę, ale został mi paracetamol w dawce 11 ml, a on mi by tego nie wypił... dlatego poleciałam po czopki z paracetamolem 😁 Jak ja mu ledwo daję Ibufen w skoncentrowanej dawce 2,5 ml...
Dziś przed kąpielą chciałam mu dac ten Ibufen i efekt - zwrócił jedzenie z całego dnia... poduszki, mały cały, podłoga, wszystko uwalone 🤢 🤢 nie wiedziałam za co się brać 😮 😮
a czopa też cięzko dać, bo tak nogami kopie 😉 a po czopku często kupa, więc taka zabawa hahaha.
Myślę, że to na zęby, gdyż zawsze przy zębach ma gorączkę, a kaszlu , kataru nie ma. Zresztą on jeszcze ani razu wlaściwie nie był chory. Odpukać 😁

Miniatura... ja mam plan... jak tak chcesz rodzić za kogoś, to zostać surogatką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ja mu też dawałam zawsze na zmianę, ale został mi paracetamol w dawce 11 ml, a on mi by tego nie wypił... dlatego poleciałam po czopki z paracetamolem 😁 Jak ja mu ledwo daję Ibufen w skoncentrowanej dawce 2,5 ml...
Dziś przed kąpielą chciałam mu dac ten Ibufen i efekt - zwrócił jedzenie z całego dnia... poduszki, mały cały, podłoga, wszystko uwalone 🤢 🤢 nie wiedziałam za co się brać 😮 😮
a czopa też cięzko dać, bo tak nogami kopie 😉 a po czopku często kupa, więc taka zabawa hahaha.
Myślę, że to na zęby, gdyż zawsze przy zębach ma gorączkę, a kaszlu , kataru nie ma. Zresztą on jeszcze ani razu wlaściwie nie był chory. Odpukać 😁

Miniatura... ja mam plan... jak tak chcesz rodzić za kogoś, to zostać surogatką 😁
nie miała bym serca by oddać własne dziecko,którego czuła bym ruchy itp 😞

Nina ja jak chce dać czopka to wpierw udaje ze smaruje pupe kremem 😁 ha ha

a dziś Maja nauczyła się nowego tekstu : ja pytam "kto jest mamy" a ona woła "jaaaa" nagram wam ale nie dziś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja teraz to ciągle w balerinach biegam, powyrzucałam adidasy i nie mam żadnych ☺️ ☺️
ale nawet nie mam do czego ich nosić 😜
marzy mi się czasem taki strój, ale nie wiem czy bym się w tym dobrze czula.

http://sklep.endorfinajeans.com/sd-030-step2-melange-40.html

http://allegro.pl/endorfina-spodnie-dresy-outline-2-black-s-36-i2197600980.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze, brakuje mi teraz czasu ....
Nina, ja bym takich spodni dresowych nie ubrala, nie podoba mi sie to, to taki 'murzynski' styl .
jesli mowa o butach, to ja co prawda mam jedna pare adidasow, ale nie ubieram ich za czesto, wole np. tenisowki 😉 no i szpilek tez nie nosze, bo za wysoka jestem, max obcas, to tak ok.8cm.
legginsy, albo waskie jeansy i do tego wygodne buty na obcasie, to jest to, co mi sie podoba. nie wiem jak teraz w pl, ale u nas jest szal na buty w kolorze bezowym. tez juz sobie kupilam bezowe buty, torebke i okulary 😎
Nina, biedny Lukaszek, czesto Ci goraczkuje 🤨
a przy goraczce jest bardzo zimno czlowiekowi 😉
wystawilismy Kayi piaskownice do ogrodka, kupilismy piasek do niej, nie mialam okazji jej zobaczyc jak sie bawi, M mowil, ze ladnie sie bawila, ale niestety nie pomyslal o zrobieniu zdjecia... jak znowu sie zrobi cieplej, to pstrykne co nieco 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Nina ja bym takich dresów nie założyła bo napewno bym się źle czułą 🤢 A Ty napewno kinder joy jesteś heheh ja ostatnio też lubie zakłądać obcasiki ale takie niskie wygodne nigdy nie lubiłam wysokich szpilek bo lubie wygode, do tego leginsy fajne i tunike i juz dzis wam pstrykne moje foto jak na urodziny bede szla do siostry 😜 Kasiu a jak w pracy??? Z czasem pewnie się jakoś ogarniesz i będziesz miaął więcej czasu hehe bo tylko dobrą organizaacje trzeba złapać. Cos jeszcze miałam pisać hmmm 🤔 Nie pamietam jak sobie przypomne to napisze 😉 teraz lece bo chce jeszcze okno w dużym pokoju obmyć bo znowu jest brudne i firanke muszę spowrotem założyć i odkurzyć, no i jak mi straczy sił to mam w łazience płytki na ścianach do mycia już na świeta bo podłogę wczoraj na kolanach wyszorowałam 🙂 no ale pewnie dziś wszytskiego nie zrobie bo lenistwo weźmie górę 😜 Mini ja urodzę sobie sama hehe bo to było niezapomniane przeżycie 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje 🙂
czekam na Pawła i torta Oliwki 🙂 nie wiem czy wam mówiłam ale Oliwka kocha my Little pony,więc z barbie zmieniliśmy koncepcje na kucykowe przyjęcie efekt wam pokaże dziś jak wrócę z zakupów 🙂

Kasia myślę że i Ty i Gośka macie ten sam problem - brak czasu bo pracujecie,Marta i Ada zresztą też,pewnie nie długo nowe mamusie dojdą do grona pracujących,ja też o tym marze....

Buziaki dla wszystkich 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini co to dzisiaj za bojowy nastrój na fb?
ja dzisiaj na zakupy przedswiateczne sie wybieram bo jutro niedziela handlowa i potem wielki tydzien to nie bedzie gdzie nawet na mieście zaparkować.... tylko lipa bo bierzemy mała i teściową, tak bym z małą ogarneła i wszedzie zaszła, bo na baltone chciałam do typowego agd a tak kiszka tylko góra 2 markety i koniec 😞
co do dresów ja jak tylko jestem w ciąży to dres non stop ;p hehe w nic innego sie nie mieszcze i tak mi najwygodniej, czasem sukienke założe ale nie bardzo bo mnie jakoś rajstopy uwierają chociaż niby są ciążowe
moge powiedzieć że mała mi się obsunęła dość nisko, chyba niżej niż wcześniej bo odczuwam ucisk na szyjke dość mocny, ale poza tym żadnych objawów niepożądanych, zgaga minęła jak ręką odjął , mdłości i kłopoty z oddychaniem też 🙂
co do szpilek miałam okres że dużo w nich chodziłam ale potem ciąża i gin kazała odstawić bo zawroty głowy to tamto łatwo wyrżnąć kanara i sobie zerwać ściegno czy zwichnąć kostke, a potem chusta więc odpada, teraz też bede wyglądać jak matka polka 😁 jak mi dziecko da tak jak Zosia w kość to w normalne ubranie ubiore sie dopiero po pół roku 🤪 no chyba że nie wytrzymam i odstawie do łaciatej na karmienie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam wolne dzis jutro i poniedzialek, musze dom ogarnac, sterta prasowania,
mysle, ze jak juz wpadne w rytm, to bedzie ok. teraz caly czas mialam szkolenia do 17tej, a potem zaczynam 4 godzinne zmiany, wiec bedzie o wiele lepiej. juz nawet bylam raz na 4 rano 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O RETY kASIA NA 4 RANO??? Maz gral w cs wiec dlatego byl caps lock wlaczony sorki 🙂 ja ide zrobie malemu foto i jeszcze mialam wam jego buciki pokazac to tez zrobi musze jechac i nowe mu jeszcze kupic moze juztro mojego wyciagne jak nam ie bedzie chcialo. I zaraz lece ogarniac łazienke okna jednak nie myje bo mi deszcze co chwila w szybe pada wiec bez sensu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
4 rano Kasiu to noc 🙂 a buty pewnie chodzi w kolorze nude 🙂 u nas szczególnie nie zauważyłam takiej mody.
Agata, co to znaczy że normalnie ubierzesz się dopiero za pół roku?? Nie przesadzaj, dziewczyny też mają dwoje dzieci, a ubierały się ładnie od razu. Ja mam jedno dziecko, ale odkąd wróciłam ze szpitala codziennie się maluję, codziennie myję włosy i suszę, do tego codziennie sprzątam, ale odkurzam co dwa dni, gotuję dla siebie, bo męża nie ma, wiadomo i ubieram się jak kobieta, a nie w co popadnie. to, że jesteśmy matkami, nie może oznaczać, że mamy przestać być kobietami, żonami. Nie zmieniłam swoich przyzwyczajeń. NIe wyobrażam sobie, żebym chodziła jak typowa kura domowa. Bo to na pewno miało by wpływ na moje małżeństwo. nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałam, ale myślę że dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...