Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej 🙂 moja szwagierka ma prawie 40 lat, więc wiek tu chyba nie gra dużej roli. Sylwia jak byłam u dentysty dwa lata temu to powiedział mi, że mam krzywy zgryz i że powinnam nosić szyny na noc. A teraz mam jeszcze bardziej krzywą dolną szczękę od ósemki, która rośnie. Jak się patrzę na siebie w lustrze to tak się nie rzuca w oczy, ale jak zaczynam się śmiać albo szczerzyć zębiska to już widać 🙃 Byłam na kontroli miesiąc temu to mi powiedziała, że koniecznie muszę wyrwać ósemkę, bo ściska mi dolne zęby i zaczynają nachodzić jeden na drugi 🤢 Co jakiś czas puchnie mi dziąsło od tej ósemki i wtedy czuję jak one są ściśnięte 🤨
Ps. w podstawówce też nosiłam aparat, który przypominał smoczka haha 🙃
Kafi czemu cie nie widzę tam gdzie cie widzę?? 😁 😁
mi 8 ładnie już się nie mal zagoiła 🙂 ale bolało jak cholera nawet myślałam że 7 dziurawa była,ale najwidoczniej ból promieniował od 8 wyrwanej 🤢

a ja cię widzę haha 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aga_ta napisał(a):
moja pisanka nie daje mi spać 😞 jeździ po moim pęcherzu zarazka jedna 🤪
Mini ja nic o krążeniu nie pisałam tylko o zębiskach 🤪
Kafi chyba jednak trzeba wyrwać jak Ci puchnie, to ani przyjemne ani zdrowe
ja sie musze jakoś umówić jak bede u rodziców bo mam dwie jedynki do naprawy i pewnie na usuwanie kamienia bo mi się okropnie zbiera

prace nabierają rozpedu, przy kąpaniu mm mi powiedział że w najbliższa wolna sobote jadą z tesciem do lasu po drzewo na hustawke (ławke) bo teść sie złosci że Zosia do sąsiadów zachodzi się na takiej pochustać 🤪 normalnie ja jestem w szoku 🤪

Pójdę, ale nie wiem, kiedy boje się strasznie wiem, że to może i śmieszne mam stracha wielkiego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kafi nie przejmuj się ja wizyte do dentysty zawsze odkładam kilka miesięcy bo się boje, chociaż mam dobrego dentyste i nigdy nie boli to żeby nie wiem co i tak się boje, zreszta chyba jak wieksza część społeczeństwa więc może jednak jesteśmy normalne 🤪
U mnie noc zarwana, Zosia znowu wylądowała w naszym łóżku, a moja pisanka szalała pół noc i znowu szaleje, na brzuchu nowe rozstępy to przez to jej wypychanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nabłyszczyłam cały domek zostawiłam tylko gary mojemu by nie myślał że tylko ja będę wszystko robiła 🙃 😁
Coś boli mnie głowa dziś,może od tego że non stop słyszę jak Oliwia próbuje Mają dyrygować i już mnie cholera strzela 😠 stale "nie dotykaj mnie jak nie pozwalam" albo "beksa lala" ,"idź stąd,jesteś niedobra" ,"już cie nie lubię" stale się jej czepia 😠 😠 i już mnie szlag trafia ,a ona jak zwrócę jej uwagę to jeszcze wielka pokrzywdzoną zgrywa lub idzie do pokoju z obrażoną mina i drzwiami trzaśnie 😠 😠

Gratuluje Kayce 😁 a Pauliny bobo coś się nie śpieszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJ JA TEZ jestem 🙂 bylam na pobraniu krwi sobie dzis i tez wlasnie ogarnelam troche kuchnie bo wczoraj robilam kluchy na obiad wiec bałagan był niezły a siostra była u nas to nie chciało mi się stać przy garach i ej myc ☺️ no gratulacje dla Kayi mądra dziewczynka 🙂 Mini ciśnienie chyba niskie bo Paweł leży z migreną, mnie też od rana pobolewa głowa 🤢 a co do ząbków to wiem, ze to jeszcze się kształtuje wszystko hehe, ale ma takie śmieszne krzywuski, że się ciągle śmiejemy, że czas zbierać na aparat 😉 Pauliny maluszek się nie spieszy zceka na poprawę pogody pewnie bo u was chyba też nie za ciepło co? u nas dziś już się poprawia pogoda i nawet Paweł dziś się za piaskownice zabrał tylko ta głowa... coś miałam jeszcze napisać, ale bez notatek to skleroza ☺️ ide obrać ziemniaczki do obiadu póki Domi jeszcze śpi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa wogole wczoraj chcialam malemu kapcie do domu kupic bo ostatnio w tych skarpetkach biegal no i nie dostalam kapci dla niego 😮 musiałam kupic, a w zasadzie to siostra sie uparla i jako chrzestna kupila mu sandalki narazie bedzie w nich chodzi po domu bo maja usztywniana pietke wiec sa ok oooo takie ma dokladnie http://allegro.pl/sandalki-navy-befado-wkl-skora-roz-29-wkl-19-i2247790836.html
no, ale wiecie co juz by zrobili jakis wzór, linie dla dzieci z szerokim i wysokim podbiciem bo dostać butki to jest problem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, a ja sie wkurzyłam 😠 dzwoniłam do cyfrowego polsatu bo nam ciagle nie działa jim jam i disney junior (bo sa jakieś skrajne na ustawieniach anteny i dekoder starsznie czuły na pogode) i chciałam sie dowiedzieć czy moge uruchomić pozostałe bajki za dopłatą, a baba mi mówi ze owszem jeśli wyrazimy zgode na zmiane warunków to od 5 maja bedziemy mieć bajkowe, no kopara mi opadła, cały miesiąc mam czekać? jak dzwonie do n-ki to najpóxniej w ciagu 48 godzin mam a zwykle w ciagu 2, i to musiałabym tak naprawde za te 3 czy 4 dodatkowe kanały z bajkami zapłacić 20 zł, płaciłabym 60 zł za "nic" w telewizji, za 68 zł to w n-ce full wypas wszytsko poza hbo aktywne, ja nie wiem myślałam ze te oferty już sie zrównały a tu widze raząca dysproporcje, a i jeszcze bym musiała te warunki podpisać na 36mies, ja pierdziele a zamierzałam z n-ki zrezygnować po tej przedłużce ostatniej i zostać tylko przy polsacie, ale chyba jednak nie zrezygnuje,
Zosia korzystała z okazji ze jestem zajeta telefonem i ubiła kubek a jak sie zezłościła ze jej zabrałam a teraz wywala wszystkie ksiazki i płyty 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
hej, a ja sie wkurzyłam 😠 dzwoniłam do cyfrowego polsatu bo nam ciagle nie działa jim jam i disney junior (bo sa jakieś skrajne na ustawieniach anteny i dekoder starsznie czuły na pogode) i chciałam sie dowiedzieć czy moge uruchomić pozostałe bajki za dopłatą, a baba mi mówi ze owszem jeśli wyrazimy zgode na zmiane warunków to od 5 maja bedziemy mieć bajkowe, no kopara mi opadła, cały miesiąc mam czekać? jak dzwonie do n-ki to najpóxniej w ciagu 48 godzin mam a zwykle w ciagu 2, i to musiałabym tak naprawde za te 3 czy 4 dodatkowe kanały z bajkami zapłacić 20 zł, płaciłabym 60 zł za "nic" w telewizji, za 68 zł to w n-ce full wypas wszytsko poza hbo aktywne, ja nie wiem myślałam ze te oferty już sie zrównały a tu widze raząca dysproporcje, a i jeszcze bym musiała te warunki podpisać na 36mies, ja pierdziele a zamierzałam z n-ki zrezygnować po tej przedłużce ostatniej i zostać tylko przy polsacie, ale chyba jednak nie zrezygnuje,
Zosia korzystała z okazji ze jestem zajeta telefonem i ubiła kubek a jak sie zezłościła ze jej zabrałam a teraz wywala wszystkie ksiazki i płyty 🤢
Agata to wy nie wiecie co zrobić??? zerwać umowę z ich winy i niech oni płacą kare,bo to oni nie dotrzymują warunków umowy a w ogóle to pier... bym płacenie za coś co nie działa,nam cyfra gdy była jakaś awaria i ok 10-15 dni nie działała to zmniejszyli kwotę za abonament na następny miesiąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Hej 🙂 melduję się na chwilę. zaraz mamy gości (4 rocznica ślubu), także tylko nadrobiłam. W weekend może mnie nie być, bo daję kompa do przeczyszczenia, a mąż wyjeżdża, także się nie martwcie hahah 🙂
GRATULACJE I DUŻO MIŁOŚCI KURAKU 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Hej 🙂 melduję się na chwilę. zaraz mamy gości (4 rocznica ślubu), także tylko nadrobiłam. W weekend może mnie nie być, bo daję kompa do przeczyszczenia, a mąż wyjeżdża, także się nie martwcie hahah 🙂
GRATULACJE I DUŻO MIŁOŚCI KURAKU 😘 😘

dołączam się 🙂

Mini nic nie wskóram bo to poniekąd moja wina bo powinnam mieć teoretycznie cały czas 100% jakości i siły, a tak się nie da bo antena co jakiś czas zmienia chyba ustawienie, w n-ce jest ze musi być powyżej 50% i wystarczy, no i ustawiliśmy wgledem n-ki na 100% i 98% i w polsacie też działa ale wg jego ustawien w dekoderze to "zasiegu" brak 🤪 a jednak wszystko nagle działa, coś jest zrypane z tym dekoderem, ale jeszcze sie przemecze bo to była decyzja mm bo on chciał mieć polsat sport i on własciwie prawie zawsze działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaya idzie do przodu z mową 🙂 mój jakoś stanął, choć czasem mnie zadziwi, bo powiem szybko: powiedz Emi (jego kuzynka), to od razu powie Eni, albo Emi. Ale tylko raz, także myślę, że jest leniwy po prostu. Dziś kupiliśmy mu nocnik, ale tak jak myślałam zakończyyło się katastrofą, bo on boi się takich rzeczy 😜 na razie nie próbuję, bo nie chcę go zrazić, także za tydzien pewnie zląduje w piwinicy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Kaya idzie do przodu z mową 🙂 mój jakoś stanął, choć czasem mnie zadziwi, bo powiem szybko: powiedz Emi (jego kuzynka), to od razu powie Eni, albo Emi. Ale tylko raz, także myślę, że jest leniwy po prostu. Dziś kupiliśmy mu nocnik, ale tak jak myślałam zakończyyło się katastrofą, bo on boi się takich rzeczy 😜 na razie nie próbuję, bo nie chcę go zrazić, także za tydzien pewnie zląduje w piwinicy 😜
masz racje uważaj by nie przestraszyć bo później znienawidzi go jak moja Oliwka kiedyś ☺️
gratuluje lapka x 2 😁 ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RATUNKU MAJCE IDA 4 CAŁY DZIEŃ A TO WCHODZI APA A TO CHCE NA DÓŁ A NA DOLE ZNÓW CHCE DO GÓRY...STALE JĘCZY,WYJE MASAKRA 🤢 🤢 🤢 🤢
NAWET CYCA POCIĄGŁA BY SOBIE ULŻYĆ,ALE JEST OKROPNA,I NA DODATEK WYMUSZA WSZYSTKO,COŚ CHCE TO WYJE AZ JEJ SIĘ DA,ALBO AŻ ZAJARZY ŻE NIE I KONIEC 🤢 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALBO DZIŚ EKSPLODUJE ALBO KOGOŚ ZAMORDUJE!! CISNĄ MI SIĘ DZIŚ TAKIE SŁOWA ŻE .....ŻE ZARAZ BYM MIŁA BLOKADE ROCZNĄ NA SERWIS,A WTEDY BYM PEWNIE SOBIE DOŁOŻYŁA WNERWA 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga, wiem co czujesz 🙂 przechodziliśmy ostatnio zęby, a teraz i tak jest dalej wymuszanie, ale tata pojedzie to się wezmę za niego i koniec! 😜 chyba to ten bunt dwulatka i wszystko jest na nie. Ciągle tylko kręci głową i jest NIE! no i nie muszę mówić o kładzeiniu się na podłogę i wrzasku 🤢 🤢
Mogę Cię pocieszyć, że już masz ostatnie 4 ząbki, więc obyś przetrwała i koniec 😁 pewnie jeszcze Oliwka Cię dobija i Byk też hahah 😜
A Oliwia ma charakterek hahah oj ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Aga, wiem co czujesz 🙂 przechodziliśmy ostatnio zęby, a teraz i tak jest dalej wymuszanie, ale tata pojedzie to się wezmę za niego i koniec! 😜 chyba to ten bunt dwulatka i wszystko jest na nie. Ciągle tylko kręci głową i jest NIE! no i nie muszę mówić o kładzeiniu się na podłogę i wrzasku 🤢 🤢
Mogę Cię pocieszyć, że już masz ostatnie 4 ząbki, więc obyś przetrwała i koniec 😁 pewnie jeszcze Oliwka Cię dobija i Byk też hahah 😜
A Oliwia ma charakterek hahah oj ma 😁
Nina BYK BYK BYK BYK ale mam kupe dziś i od jakiegoś czasu innych określeń na niego 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...