Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

Więc jej powiedziałam że przy K wielce słodzi jak coś potrzebuje itp i że z tego co powiedziała wychodzi że powinnam puścić się z milionerem by jeb.... Na mnie i dzieci...

aż się zagotowała a ja wyszłam do drugiego pokoju poczekałam 5 minut przyjechał k ubrałam siebie i dzieci podziękowałam za pilnowanie i wyszłam. Ona przy k była cicha jakby wcześniej nic się nie stało!

dziś k podrzuci mojemu bratu pendriva płyty bo młody pożyczył kupi dla niej czekoladki za pilnowanie dzieci i odda klucz od ich domu.

mam już dosyć...ostatnio dowiedziałam się że mój ojciec potrafi powiedzieć o mnie że się Puściłam a widać matka nie lepiej ale "krzysiu załatwi to czy tamto pojedzie tu czy tam " to wtedy jest baja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂 Mini kurcze współczuję bo napewno Ci ciężko!!! Ale może dobrze Wam zrobi takie wygadanie co na sercu leży... ja nie rozumiem Twojej mamy akurat ... chociaż z moją też się ciężko dogaduję to wiem,że nie odmówiłaby mi pomocy gdybym jej potrzebowała. KAfinka 12 tys to dużo zapłaciłaś hehe tzn jak na ceny rynkowe to pewnie tanio,ale znajomy pewnie połowe na materiał tylko wydał z tej kowoty.. no chyba,ze macie dużo koszów cargo i jakieś inne bajery typu samodomykające się drzwiczki i szuflady itd... 😉 no, ale wiem już,że Paweł może się ze swoimi cenami u Was ogłaszać 😉 Nina trzymam kciuki by Twojemu M się tam ułozyło i wiesz ja chyba bym wyjechała gdyby mnie tu za wiele nie trzymało a tam miałabym lepsze życie ale wiesz tak mówię bo nie musze takiej decyzji podejmować więc mi łatwo mówić 😉 KAsia się narobiła a mimo to jaka szczęśliwa!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina dobrze by było jakby słońce się pojawiło bo wtedy Maję na słońce a ja na zakupy haha tak serio to liczę że to słońce jej choć trochę pomoże 🙂 a jakbyś dojechała do męża na parę tygodni to może oni by dali wam jakieś małe mieszkanie na czas waszego pobytu !!! Wczoraj rozmawiałam jeszcze z Olim i powiedziałam że jak nie poprawi zachowania to nie będzie weekendów u dziadków żadnych wakacji ani wyjazdów do zoo czy wyjścia do kina. Myślę że dało mu to do myślenia bo sam mi powiedział że jak się nie poprawi to nic nie będzie ani nic nie dostanie .... Maja jak się drapała tak się drapie dostaje zyrtec i fenistil w kroplach na swędzenie ale poprawy to ja nie widzę 🤢

Mini masz swoje życie powinnaś im to wszystkim UŚWIADOMIĆ .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej !!! Witam w wiosenny poniedzialek 😎 😎 😎 🤪
Zacznę od Krowy 😞 Aga Ty jestes kowalem swojego losu !!!!!!! Rodzice maja prawo wypowiedziec swoje zdanie i obowiącek troszczyć sie o córke i wnuki , ale maja (moim zdaniem) obowiązek wspierać swe dzieci , pomagać i trwać przy nich. Rodzice powinni cieszyc się szczęściem swoich dzieci . Współczuję Mini,myślę że dobrzę że powiedziałaś mamie co myślisz , może da jej to do myślenia. Gratuluję podjęcia pracy 😉
Kaffi żal mi małej, na pewno biedactwo cierpi. Myślę że tego słońca juz coraz więcej będzie 😉, a Oli, buntuje się . Oby zrozumiał ża takie zachowanie wiele przyjemności odbierze i będzie grzeczny 🙂
Kuro no to jednak musicie się rozłączać 🤢, ja na twoim miejscu pomyślała bym o wyjezdzie za mężem, jak On dostanie pracę na stałe to możecie to przemyśleć. Ja też mam nadzieję że lato będzie 😆
Kasia ty to silna babeczka jesteś 🤪 tylko podziwiać , w pracy sie narobisz to i jeszcze w domu za gary sie łapiesz 😉 Mnie się juz nie chce - leń jestem ☺️
Sylwia gdyby ktoś przebywał na moim ogrodzie i ruszał moje rzeczy równiez byłabym wściekła. Nie dziwię Ci się. Musicie się odgrodzić !!! Koniecznie.
A co z Martą ???? Marta gdzie jesteś ???
Wiecie co to sa haluksy ??????? Ja właśnie na nie cierpię 😠 😠 😠 W niedziele mamy chrzciny u Tomka brata córeczki. Chcę sobie kupić jakieś buty wyjściowe (szpilki) ale niestety nie mogę bo moje haluksy cholernie mnie bola w takich dopasowanych bucikach i w dodatku obcas jeszcze obciąża te kości 😞 😞 😞 I mam naprawdę duuuży problem z butami. Dla mnie odpowiednie sa adidasy , trampki lub jakieś klapeczki. Więc dla mnie butów nie ma i w czym ja mam iść ?????
Moja Ola śpi właśnie , wstanie to zjemy obiad i znów na spacer pójdziemy bo piękna pogoda dziś 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia ja wiem co to haluksy mam na lewej stopie 😞 😠 ale nie odbieram sobie przyjemności chodzenia w szpileczkach haha wkładam i śmigam 🙃 ostatnio byłam na imprezie i przetańczyłam w nich prawie całą nic 🙂 w tym roku mam cztery imprezy rodzinne i na pewno pójdę w szpilach 🙂
też jestem ciekawa co Martą ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kafinka napisał(a):
Gosia ja wiem co to haluksy mam na lewej stopie 😞 😠 ale nie odbieram sobie przyjemności chodzenia w szpileczkach haha wkładam i śmigam 🙃 ostatnio byłam na imprezie i przetańczyłam w nich prawie całą nic 🙂 w tym roku mam cztery imprezy rodzinne i na pewno pójdę w szpilach 🙂
też jestem ciekawa co Martą ?

Kafi ale nie boli Cię ?????? Jak zakladałam w sklepie buty na obcasikach to cholernie mnie bolała szczegolnie prawa stopa 😞, ja nie jestem w stanie w takich butach wytrzymać 10 minut 😞 😞 😞. Zazdroszcze tym kobietom które noszą szpilki i wysokie obcasy na co dzień .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia pewnie że boli 🤢 ale jak już kupuje buty na obcasie to szukam właśnie takich które nie są ciasne właśnie w tych miejscach gdzie jest haluks. Długo to trwa ale zawsze jakieś znajdę 🙂 jakiś czas temu kupiłam specjalne wkładki do butów dwie stówy kosztowały i nic nie dały 😞 wkładam je do butów narciarskich wtedy stopy mi tak nie latają haha
jakie masz te haluksy duże, małe czy takie ledwo wystające ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Pisałam do Marty na komórkę, ale milczy jak zaklęta 😜 także pewnie ma jakieś zawirowania i pełno na głowie 😞
Pigi to jest robocop, bez kitu 🙂 i jeszcze nie użala się nad sobą 🙂 pełen podziw dla niej 😁
i pewnie w nocy Mańkowi żyć nie daje, tyle ma energii 🙂
Mini, bardzo dobrze, że mamie wszystko wygarnęłaś, bo nie ma co trzymać tego w sobie, a ona po Tobie jedzie. Jestem tego samego zdania co Czita. Rodzice powinni wspierać swoje dzieci. To baaaardzo przykre, jak własny ojciec moze powiedzieć tak o córce, jesli ona na to nie zasługuje 😞
Znalazłabyś milionera, to też by coś im nie pasowało, także nie dogodzisz.
Może przemyśli swoje zachowanie.
Ja wiem co to haluksy, ale na szczęście nie mam. W szpilkach już dawno nie chodzę, bo kręgosłup mi nie pozwala. A to taki piękny widok - kobieta w szpilkach 😁
Także pozostają mi baleriny, ale bardzo je lubię 😁
Czita, idź w kaloszach hahahha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina wiem o czym mówisz mój kręgosłup też jest bardzo słaby 😞 długie chodzenie na wysokim koturnie już powoduje ból a co dopiero szpilki 😞 więc tyle do samochodu ubióre coś wyższego 🙂

powiem wam że mimo tej kłótni wcale nie czuje się tak źle, co prawda dziś strasznie długo Spałam... Ale jak się wzięłam za siebie to i dom wycycany i pranie i wspólne wejście do domu i zakupy 2 godzinne bo bez wózka 😁 i przygotowane na 2 obiady na jutro bo co innego my i co innego dzieci a w piekarniku pieczę się już spod do Karpatki 🙂 no i wogóle byłam wyciszona 🙂

Wczoraj ok 14 tysięcy kart złożyłam więc się nanosiłam bo od palety do stolika montażowego po złożeniu za to do maszyny a grubość takiej karty to jak blok techniczny tylko większa długość 🙂 ale już mi się dziś źle siedziało w domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaffi nie wiem czy one sa małe 🥴 (duże nie są), ale bolą jak cholera od jakiegos miesiąca 😠 😞, myślę zeby zapisac się do ortopedy , ale co on mi pomoże ??? Wygodne , niskie buty i jakieś gadzety na haluksy typu aparaty czy opaski.
Ninka ja tez lubie baleriny - uwielbiam je , ale czasem chciałabym wyglądać sexy 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 w szpileczkach 😉
Mućka lepiej się czujesz bo powiedzialaś mamie prawdę , wygarnęłaś co czujesz. Fajnie że praca Cie uskrzydliła 😆
A ja mam juz zreperowana pralkę 🤪 zapłaciłam 430 zł. 🤢 I juz pranie zrobiłam 😁 Jestem szczęśliwa że mogę prać hahahaha, bez pralki jak bez ręki - serio 🙂
No to ja mówie Wam dobrej nocki, spadam bo musze się podszykować do pracy na jutro a zaraz "lekarze" uwielbiam ten serial i jeszcze kocham "przepis na życie"
No to pa ślicznotki moje 😉 😘
Ach zauważyłam że Kasiak dawno nie pisała 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Napisałam dużo i mi się komp zawiesił przy stawianiu postu do Was 🙃

Kasia pisała, że pracuje ostatnio 🙂

Gosia i Kafi na haluksy są wykonywane specjalne zabiegi nie wiem czy w Polsce ale warto się dowiedzieć. Widziałam program w którym kobieta miała robiony zabieg na haluksy z miejscowym znieczuleniem i zaraz po tym wyszła o własnych nogach z gabinetu - nie były na 6 miesięcy wsadzone w gips jak normalnie. Robią dwie małe dziurki wsadzają drucik prostujący place a tym samym nastawiający kość i dziurki są wielkości hmm może pół cm.

Co do mnie to ja nie narzekam bo kocham pracować nie ważna jaka to praca ta w hotelu na prawdę nie jest zła p czasem się narobię a czasem ściemniam, żeby przerobić 4 godziny chociaż 🙂 Poza tym czuję się taka spełniona pracując 🙂

Nie wiem coś miałam jeszcze napisać i du*** zapomniałam hahaha
Aaa dzisiaj grillowaliśmy z bratem 🙂 Mniam... 😁
A co do szpilek kocham ale noszę rzadko bo nie mam gdzie haha 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 ja rano tylko wpadłam i nadrobiłam a później zebrałam chłopaków i do babci mojej na kawe zajechaliśmy. Ja wiem co to haluksy,a le na szczeście nie mam ich bo wiem że to i ból i kłopot z butami... Co chciałam napisać hmm... Czy nasze Maje mają dziś imieniny? Dziś moja siostra na noc przyjeżdża więc nie wiem czy zjarzę wieczorem,a le postaram się 🙂 LEce obiad nakładać a później korzystać z pogody bo troszkę słonko się znowu przebija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gonia88811 napisał(a):
Kaffi nie wiem czy one sa małe 🥴 (duże nie są), ale bolą jak cholera od jakiegos miesiąca 😠 😞, myślę zeby zapisac się do ortopedy , ale co on mi pomoże ??? Wygodne , niskie buty i jakieś gadzety na haluksy typu aparaty czy opaski.
Ninka ja tez lubie baleriny - uwielbiam je , ale czasem chciałabym wyglądać sexy 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 w szpileczkach 😉
Mućka lepiej się czujesz bo powiedzialaś mamie prawdę , wygarnęłaś co czujesz. Fajnie że praca Cie uskrzydliła 😆
A ja mam juz zreperowana pralkę 🤪 zapłaciłam 430 zł. 🤢 I juz pranie zrobiłam 😁 Jestem szczęśliwa że mogę prać hahahaha, bez pralki jak bez ręki - serio 🙂
No to ja mówie Wam dobrej nocki, spadam bo musze się podszykować do pracy na jutro a zaraz "lekarze" uwielbiam ten serial i jeszcze kocham "przepis na życie"
No to pa ślicznotki moje 😉 😘
Ach zauważyłam że Kasiak dawno nie pisała 🤔

Gosia ortopeda ci za wiele nie pomoże jedynie co może zrobić to da skierowanie na rehabilitację. Kiedyś prosiłam o skierowanie na prześwietlenie stopy to usłyszałam że nie dostanę... Mojego M ciocia miała operację na dwie stopy właśnie taką o której pisze Kasia i ma spokój ale długo dochodziła do siebie (gipsu nie miała) mam taki aparat na palec ale mi nic nie pomógł 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane 🙂
Ja dzisiaj w 4 godziny wyrobiłam się w pracy a więc już nawet na zakupach byliśmy z Alusią 🙂
Kafi moja ciocia miała operację na haluksy i była w gipsie to coś strasznego - 6 miesięcy jest się prawie cały czas przykutym do łóżka 😮 Fakt teraz ma ładne stopy i zero problemów z bólem itp.
Teraz idę szykować rybkę zapiekaną z warzywami 🙂
A wczoraj zrobiłam jeszcze biszkopt czekoladowy z masą budyniową, bitą śmietana i na to kawałki czekolady mniaaaaaaaaaaaaam 😁 Dobre wyszło 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 ja też wiem jak wyglądają haluksy mimo że sama nie mam.
Gosiu skorzystaj z rad Agi dużo szukania ale może coś się znajdzie sexi 🙂

do mnie dzwonili czy bym nie chciała w tyg też chodzic do pracy bo prezesowi się spodobała moja praca ale nie stety brak możliwości zostawienia gdzieś dzieci 😞
jedyną dość dobrą opcją byłby klub malucha ale to tylko na 9 godzin a ja z dojazdem potrzebuje ok 12 😞 no i bym wychodziła po opłaceniu go ok 50zł w tyg na czysto albo i mniej 😞 więc zostaje poczekać do stałej pracy i we wrześniu gdy do przedszkola będę mogła je dać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Krowa jak pech, to pech 🙂 niech Ci prezes popilnuje dzieci za darmo 😁 jak tak mu zależy 😉 dziś usłyszałam w tv, że ogłoszenie o przyjęciu do przedszkola 19 kwietnia, więc czekam niecierpliwie... 😁
Póki co będę małego prowadzać do mini-przedszkola od 9 do 12 h, kosztuje tylko 10zł. Jeśli mu się spodoba oczywiście 🙂 ale to też nie codziennie. Jest też rytmika, muszę pomyśleć 😁 Niech ma zajęcie chłopak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Kafinka moja siostra studia nie ma swojego ma jakieś możliwości wynajęcia i swoje jakieś sprzęty przenośne, ale co jak dokładnie to szczerze nie wiem jak byś chciała to mogę Ci jej nr gg dać albo na facebooku mozesz ją u mnie znaleźć. Nina trzymam kciuki za przedszkolaka, u mnie dopiero w lipcu zapisy bo nowe przedzkoszle powstanie.... Mini kurcze szkoda,że nie masz z kim maluchy zostawiać bo fajna okazja... Ja byłam dziś na szczepieniu, Adaś ma 69 cm długości i waży 7,1 kg więc jest długi i lekki teoretycznie bo wygląda dobrze 😉 a od wczoraj przemieszcza się po podłodze pełazjąc 😁 nastepny szybki chłopak mi rośnie 🙂 spróbuje Wam go jutro nagrać 🙂 A teraz spadam odpocząć bo męczący dzień był hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...