Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂 Mini, cieszymy się, że się nie moczysz już w nocy 🙂 najwyższy czas, bo już stara dupa jesteś 😁 hahahah. Oczywiście gratulacje dla Majusi.
Ja czekam na mojego Księcia 😁 to już dzisiaj, także i u Mini zleci szybko! 🙂
także mnie tu raczej nie będzie, ale wrócę 😁 w piątek nad morze.
Kaffi, bywaj częściej.
Dziś mi się sniła Sylwia z dziećmi. Dziwny sen... Dzieci wpadały z wysokości 4 pięter do wody, a ja je ratowałam 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini gratulacje dla Majki 🙂 Ja się za noce u Dominika zabrałam bo ostatnio bardzo rzadko mu się zdarzało,że po nocy miał mokrego pampersa wiec juz dwie noce śpi bez 🙂 oj dziewczyny czekają na swoich facetów to się będzie działo heheh 🤪 ja w niedziele mam chrzciny więc się pomału szykuję do tego wydarzenia bo to mój pierwszy chrześniak 😁 Nina ale Ty masz sny 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tu nikogo nie ma... wiecie wysiadam już czasem Mini też tak miałas? Adaś jest dzieckiem które niczym się samo nie zajmie normalnie jakby adhd miał... Domi mi ostatnio pyskuje, Pawła ciągle nie ma a jak jest to nie ma na nic czasu... a ja wysiadam i psychicznie i fizycznie maskarka normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
tu nikogo nie ma... wiecie wysiadam już czasem Mini też tak miałas? Adaś jest dzieckiem które niczym się samo nie zajmie normalnie jakby adhd miał... Domi mi ostatnio pyskuje, Pawła ciągle nie ma a jak jest to nie ma na nic czasu... a ja wysiadam i psychicznie i fizycznie maskarka normalnie
ha ha Sylwia kiedyś wiedziałam że to i u ciebie nastąpi 🙂 uwierzy każda mama mająca więcej niż jedno dziecko przez to przechodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane !!!!!!!!!!!!
WRÓCIŁAM !!!!!!!!!!! 😁 😁
A więc piszę 😁
Nad morzem niestety nie byliśmy 😞 To jedyny minus całego pobytu w Polsce 😞 Pojechaliśmy do Polski i zawieźliśmy babcię do Jej syna - miała tam zostać tydzień. Po powrocie ( odwieźliśmy Babcię z Mamą ) do domu wyszliśmy z M na miasto a gdy wróciliśmy z miasta okazało się, że policja przywiozła Babcię bo znaleźli ją kilka dobrych kilometrów od domu gdzie mieszka wujek .... Jak pojechaliśmy było wszystko ok - okazało się, że po naszym odjeździe upili się i wypchnęli Babcię z działek a siłę ! A więc zrezygnowaliśmy z morza bo nie mieliśmy sumienia zabrać mojej Mamie Alusie nad morze i żeby miała świadomość, że Ala jest w Polsce ale nie przy Niej. Poza tym Mama pojechała później odebrać Babci rzeczy i pieniądze które dała wujkowi na życie dla Babci i musiała zostać wezwana policja bo mojej Mamie jeszcze się oberwało za to że chce swoje pieniądze odebrać ... ehhh Ale było minęło wcale nie żałowaliśmy, że nie pojechaliśmy.

Poza tym było wspanialeeeee ! Pogoda, jezioro, codziennie wypady na miasto, zakupy, dostałam piękny pierścionek od męża hihi a do tego od 15. lipca jestem właścicielką mieszkania 🙂 Ala była niegrzeczna bo widziała, że przy Babci może robić wszystko, ale i tak rozłożyła wszystkich na łopatki tym ile mówi i jaka jest mądra hahaha

Byliśmy w Ciechocinku ale sami trochę pozwiedzaliśmy i wypoczeliśmy a do tego chyba przytyliśmy po 5 kg na głowę hahaha

Co do stroju kąpielowego to ja mam jedno częściowe z takiego powodu jak Sylwia - rozstępy ale jest bardzo ładny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witaj Kasiu nareszcie wróciłaś!!! Szkoda,że Polska nie do końca udana ale ważne,że pobyliście trochę t 🙂 No ja brzch mam okropny i nic tego nie zmieni chociaż Paweł mówił,że moge nosić i duczęściowe ale nie chcę straszyć ludzi wokół hehe
Mini gratuluję Majce tak szybkich postępów u nas też kolejna sucha nocka bez pampersa u Dominika i nawet nauczył się,że musi mniej pić na nockę 🙂 Mini dopadło mnie kurcze i naprawdę czuję się jak stara kura domowa i wiele bym dała,żeby mieć dobrą opiekę dla chłopaków i iść do pracy... chyba potrzebuję wakacji... no ale jak dobrze pójdzie to na następny weekend pojedziemy do teściów nad morze bo maja przyczepę swoją i jada na wakacje i nas na weekend zaprosili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Piękne 🙂 Wielkie Gratulacje na Majusi 😘 Kasiu to aż przykre takie zachowanie wujka na prawdę 🥴 powinien się zająć babcią jak trzeba a nie organizować sobie ''imprezę '' 🤢 Twoja mama staje na głowie żeby wszytko było dobrze 🙂 ... Ja nie mogę coś mojego nakłonić na jezioro 😞 Sylwia przychodzi taki moment że kobieta wysiada i potrzebuje trochę odpoczynku 🙂 czy siostra nie mogłaby zająć się chłopcami np na cały dzień ? na prawdę taki dzień tylko dla Ciebie zdziała cuda haha a tak w ogóle nie macie się czym przejmować żadnym brzuchem jesteście piękne i młode 🙂 myślałyście o takim kostiumie ? http://lenato-bielizna.pl/p/46/34090/kostium-kapielowy-meredith-rossi-passione-m-210-czerwony-126--jednoczesciowe-damskie-stroje-kapielowe.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga Oliwer bardzo opiekunczo wygląda na zdjęciu 🙂

Kasia czyli koniec laby?? 🙂

Dziś też dałam jej spać w majtkach w nocy raz przebudzilam na siusiu i rano już sama biegła mam nadzieje że ojciec też jej będzie pilnował bo jedzie na weekend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 wczoraj byłam z siostrą na zakupach bo na chrzciny musiałam buty do sukienki kupic, zostawiłam dzieci z teściowa wracam obaj śpia ale Domi jakiego guza na środku czoła miał....aż rozcięte ma bo się przewróciła hehe nie mam do niej pretensji bo wiem jak żywe mam dzieci, siostra nie wiem czy dałaby radę ta najmłodsza bo ta o rok młodsza ode mnie to pracuje więc ciężko by było, ale może w sobote dam Dominika do mojej mamy to chociaż z jednym spokój będzie 😉 Kafinka ja zdjęcia nie widzę hmmm a co do stroju to właśnie też o takim myślałam, ale nie było nic w tym stylu u nas a z netu trochę się bałam zamówić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Ja pracuje a po pracy nie mam siły wejść i się odezwać. Do tego upały żyć nie dają :/

Sylwia filmik jest BOSKI ! Domi mnie rozbawił nieźle hihi Mały Artysta 😉 😁

Ja też zdjęcia nie widzę Kafinka 😞

Zabieram się do mycia okien i kiedy ja to zrobie ? 😞 Chyba kogoś wynajmę do mycia chociaż dolnych bo wyglądają już kiepsko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się melduje bo pewnie do 1 sierpnia nie zajrze bo będzie mój romeo 🙂
no i planuje się oświadczyć 🙂 mimo że nie mam jeszcze rozwodu bo sprawa jest w toku to nie zamierzamy czekać akurat z tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...