Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej od piątku wieczorem mam wolny weekend wczoraj byłam na zakupach z mamą a dziś pierwszy raz od dawna spalam do 10 pewnie mogła bym dłużej ale k mnie obudził bo się martwił że tak długo nie daje znaku życia 🙂

SYLWIA w Adasia oczach idzie się zakochac 🙂 poza tym życzę ci dużo siły :-*

NINA pisalas mi o tej imprezie żałuję że u nas czegoś tak świetnego nie ma i trzymam kciuki by wkońcu udalo wam się razem wyjechać 🙂

KASIA dobry pomysł z tym przedszkolem zwłaszcza jak chodzi o naukę angielskiego.
ją też chce zrobić prawko akurat znów ma być łatwiej podobno a więc muszę pomyśleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 wesele udane ogólnie fotki dam Wam jak już coś zdobędę hehe Nina nie wiem czy przegapiłam ale jedziesz do ?UK? Mini ales się wyspała zazdroszcze hehe A Adaś ma chyba faktycznie coś w oczkach bo jak dzis go na poprawiny wziełam to wszystkich urzekał 😁 Kasiu bardzo fajnie,że chcesz Alę do przedszkola puścić napewno będzie jej łatwiej z językiem a i pobawi się troszkę 🙂 Kasiu kurczę nie wiem co tam nabroił Patryk ale trzymam kciuki,zeby się ułożyło 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Kasiu tak jak napisałaś na fb małe dzieci mały problem .... itd.
Ja już ćwiczę testy powoli ale zamówię kodeks drogowy i go przeczytam aby mieć ogólną wiedzę na temat jazdy w uk i wtedy testy robi się z głową a nie po to aby je wykuć. Do końca roku muszę mieć to za sobą ...
Mini Ty się do mnie na gg odezwij i napisz litanie co u Was ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
A ja dzis byłam obejrzeć samochod, miał być do odbioru jutro , ale będzie pojutrze bo jutro muszą go jeszcze wypolerowac a dzis jest juz full,M samochod jeszcze nie dojechał , pewnie dojedzie jutro , oby sie nie przesunęło , bo insurance kończy mi sie 16go na ten samochod którym jeżdżę teraz.
Poza tym mam u siebie Nikodema, bo wczoraj Paulinie w domu rura pękła , hydraulik próbuje zlokalizować gdzie , a woda im sie lala i u góry w łazience i ze ściany na dole w przedpokoju i w piwnicy po kostki wody.... Teraz maja wodę zakrecona, zakaz korzystania z toalety....horror
Kasia, rób testy, nie trac czasu na suchy kodeks, do testów na cd sa jeszcze właśnie przepisy, ale to wszystko jako komplet- wyjaśnienia do pytań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiula mam właśnie taką płytkę - jest na niej wszystko - opisy do testów, próbne egzaminy i nawet 10 przykładów z hazard perception do tego opisane wszystko jak załatwiać formalności itp. a dałam tylko 10f a na emano kosztuje 36f a też jest nowa bo babeczka dostała przepadkiem dwie takie same.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Nie śpię od 6, bo za ściana Niko i Kaya szaleją 🤢
W pokoju sajgon, ale ogólnie ładnie sie bawią , nie biją sie, nie krzyczą na siebie ... Pamietam jak Paulina z Patrykiem bardzo często sie bili i klocili.
Niko i Kaya w sumie jak rodzeństwo , jak nie widza sie kilka dni, to tęsknią i chcą sie spotkać 🙂
Rura u Pauliny naprawiona, wiec śniadanie zaraz, posprzatanie pokoju i odstawić Nikona 🙃
Aga, co to za wpis na FB ?
A z rozwodem coś sie ruszyło ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Dobrze, że już rura naprawiona 🙂 Śmiesznie, że Kaya jest w sumie ciocią Niko 😉 jak będzie starsza, to dla śmiechu będzie kazała mówić do siebie ciociu.
O nie... Pigi na drodze 🤢 🤢 już to sobie wyobrażam 😉
Oczywiście żartuję i ... trzymam kciuki 😁
Lecę się syzkować, bo na 10:30 do lekarza... Nie wiem czy za mocno małemu wczoraj ucho wyczyściłam, ale dziś obudził się z uchem we krwi zaschniętej. Ech.. Ja wczoraj u ortodonty byłam i bolą mnie zęby strasznie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm jak by to określić pow wplacie 600 zł pani mówiła że ona najbliższym czasie zostanę poinformowana o dacie rozprawy 🙂
więc liczymy że w tym roku do świat będę wolna a w lutym chcemy z k. wsiąść slub konkordatowy i nawet rodzina jest za 🙂
z dalszymi planami.... ni cóż wczoraj k stwierdził że nie chce czekać 2-3 lat i chciałby nasze wspólne dziecko praca jest pewna ale też w międzyczasie będzie szukał takiej by razem wyjechać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga, oby wam sie szybko udało z rozwodem 🙂 a P nie będzie stwarzać problemów ?
Rodzeństwo ? !!! Hahaha 😠 😁 ona potrafi dogadać sie tylko ze starszymi od siebie lub rownolatkami. Z Tomkiem strasznie sie nie lubią . Poważnie , 1szy raz widzę aby dzieci tak sie nie lubily. Tomek jak ja widzi to od razu do bicia sie zabiera, albo strasznie krzyczy, Kaya go popycha albo wszystko zabiera, oni nie mogą przebywać w jednym pomieszczeniu 🤢
Poza tym ja juz STARA jestem na CZWARTE dziecko 🙃 i jeszcze wiele wiele innych powodów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...