Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Femmka napisał(a):
mojej tez juz grzyweczka prawie do oczek wchodzi,ale podcinac jej nie bede, bo chyba ma niskie czolo i wydaje mi sie ze ladniej bedzie wygladac jak bede jej wloski spineczka podpinac albo na gumeczke zwiazywac,,,na szczescie nie zdejmuje i w spokoju zostawia,,,,nawet jak ma taka spineczke, to lubi sie w lusterku przejrzec 🙂
tak ja nauczylam, ze codziennie jak ja przebiore z pizamik idziemy do lusterka sie ogladac 🙂
teraz wyciaga z komody moje czapki i szaliki, idzie do lusta, przyklada je do siebie , oglada sie i cieszy - modelka mala 😁
a! Klarci kreca sie wloski 🙂 -po mamusi 🙂 tak bardzo zawsze chcialam, zeby miala krecone 🙂


Ehh a moja dalej łysa hehe
Jula tez spi raz dziennie albo 11-13 albo 12-14
Jeny juz mnie szlak przez tesciowa bierze... Ona do mnie ze jak ja dziecko ucze jej dzieci jak miały 6mc juz jadłynormalnie tak tylko ze ona nie widzi jak ja jej daje i coje ehh:/ Bo słodyczy jej nie daje itp, a wogole to zaczeła mi dziecko nazywac Mańkutem bo jestem głupia ze ja ja ucze robic wszystko lewą raczka tylko ze ona sama sie uczy a zreszta mi to nie przeszkadza jeny mam nerwy jak cholera://
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anusia0608 napisał(a):
Femmka napisał(a):
mojej tez juz grzyweczka prawie do oczek wchodzi,ale podcinac jej nie bede, bo chyba ma niskie czolo i wydaje mi sie ze ladniej bedzie wygladac jak bede jej wloski spineczka podpinac albo na gumeczke zwiazywac,,,na szczescie nie zdejmuje i w spokoju zostawia,,,,nawet jak ma taka spineczke, to lubi sie w lusterku przejrzec 🙂
tak ja nauczylam, ze codziennie jak ja przebiore z pizamik idziemy do lusterka sie ogladac 🙂
teraz wyciaga z komody moje czapki i szaliki, idzie do lusta, przyklada je do siebie , oglada sie i cieszy - modelka mala 😁
a! Klarci kreca sie wloski 🙂 -po mamusi 🙂 tak bardzo zawsze chcialam, zeby miala krecone 🙂


Ehh a moja dalej łysa hehe
Jula tez spi raz dziennie albo 11-13 albo 12-14
Jeny juz mnie szlak przez tesciowa bierze... Ona do mnie ze jak ja dziecko ucze jej dzieci jak miały 6mc juz jadłynormalnie tak tylko ze ona nie widzi jak ja jej daje i coje ehh:/ Bo słodyczy jej nie daje itp, a wogole to zaczeła mi dziecko nazywac Mańkutem bo jestem głupia ze ja ja ucze robic wszystko lewą raczka tylko ze ona sama sie uczy a zreszta mi to nie przeszkadza jeny mam nerwy jak cholera://

ojj widzę że teściowa działa jak płachta na byka
moja też ma czasami takie teksty że hoho

wczoraj na przykład poruszyła PO RAZ KOLEJNY sprawę KOLCZYKÓW
mówi do Anastazji "no śliczna jesteś jeszcze ci tylko niech mama uszka przebije to juz w ogóle będziesz jak laleczka" 😠 😠 😠 😠
dobrze wie że jestem bardzo bardzo przeciwna kolczykom mąż też, po drugie wie że w żłobku nie wolno
i dodaje "aj tam porwiemy cię kiedyś i przekłujemy i jak już będziesz miała to ci mama nie zdejmie" 😠 😠 😠 😠 😠
chyba bym wzieła największy nóż jaki mam w domu złapała teściową za ucho i taką dziurę zrobiła że już by sobie mogła tam obraz w dębowej ramie powiesić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej już jestem 🙂
miałam dwa podejścia do usg bo za pierwszym razem fasola nie dała się zmierzyć i nie chciała się ruszać, zjadłam snickersa wypiłam 0,5 l wody i poszłam i co się okazało?
pytam czy już można poznać płeć a on na to że za wcześnie ale wygląda mu na DZIEWCZYNKĘ 🤪 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anusia0608 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=zW1_ANe0l94

Ostatnio ulubiona piosenka Juli hehe tanczy przy niej ispiewa jak hoho
wogole piosenki mini mini jej sie podobaja chyba dlatego ze inne dzieci tam tancza
Moje dziewczyny też szaleją przy piosenkach z mini mini. Jak nie w tv to puszczamy na płytach bo mamy 3 z czasów gdy Natala była młodsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/wkrety-unix-do-drewna-3-3-5-rozne-dlugosci-50-szt-i2036700381.htmldziewczyny nie uwieżycie ale dzisiaj u patryka w kupie znalałam taki wkręt
wczoraj czym mi się dusił i zaczęłam reanimację i jak włożyłam mu palec to to wpadło do środka a dzisiaj znajduję 😠 całe szczęście nic mu nie jest. teraz nie spuszczę go z oka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Śpiący Bartuś jeszcze raz dziękuje 😘

Kasiu ja niestety ale dzieci potrafią wszystko połknąć, ja u Bartusia raz w kupie znalazłam 1groszówkę.

Przyjechał Adam z pracy i walną tę o to przemowę.
" Pyza co ty mi z dzieckiem zrobiłaś?? Matko i pomyśleć że on taki duży a rok temu o tej porze zwyzywałas mnie od najgorszych, mało palców mi nie połamałaś i majaczyłas jak oszalała a teraz mały już taki duży. Kocham Cie Pyzuniu ale chce jeszcze Córcie 😉"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia superasnie 😁 to teraz trzymam kciuki zeby nic miedzy nogami nie wyroslo 😁
Femka ja sie wlasnie boje ze maryla gdzies sie tak huknie, bo ona wstaje i sie puszzca i do tylu jak kloda leci 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia no to teraz jeszcze musisz poczekać kilka tyg. i się dowiesz na 100% co tam jest 🤪 bo niekiedy później coś tam między nogami wyrasta, mi też późno powiedział w 19tyg. kurcze , a nóż wróżba się sprawdzi 🤪 będę Ci zazdrościć wtedy spełnienia marzenia o córce, bo ja bym chciała synka, ale 3 dzieci to na pewno nie będę mieć, więc tutaj to tylko mam 2 razy sztuka 😁

No i zamówiliśmy sobie żarełko z pizzerii, jakąś kanapkę na ciepło, nie mogę się doczekać z głodu.. no i sprzątam dzisiaj jak oszalała i piorę dużo na niedzielę, żeby wszystko wyschło i nie straszyło suszarkami w holu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
wesa napisał(a):
Kasia ale swietnie, no to bedzie dziewucha na bank, a który ty już tydzien??
13,5 🙂


Weź sobie suwaczek zrób 😜 😜 żebyśmy wiedziały co i jak..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
a ja ostatnio tak sobie myslalam i wymyslilam ze nawet wolalabym 2 dziewczynki 😜


Mój to specjalnie nie jest za chłopcami 😉 nie widzę żeby jakoś pałał miłością do płci męskiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia super, tez trzymam kciuki za dziewusie

u nas tez urodzinki w niedziele - chyba juz pisalam - nie pamietam

tort robi nam ciotka, mama ma popiec ciasta i mięsko, zrobic devolaje i mielone, siostra jakies ciasto ma jeszcze upichcic a ja reszte, czyli zrobie jeszcze kotlety z piersi w platkach kukurydzianych, ze dwie surowki, dwie salatki, moze upieke jeszcze jedno ciasto, i jakies przystawki, wedlina, cukierki, gorace napoje i starczy

u nas jeszcze jutro ksiadz chodzi...
pa uciekam
milej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Laura znowu cyrkuje jak ma spać 😠

Miłosz śpi, ale może ze dwa razy się zdarzyło że się nie przebudził w poszukiwaniu smoczka


Kryzys zażegnany.. ręka mi odpada.. obudziła się gdzieś z godz. temu z wielkim rykiem jak zwykle to ją szybko przebrałam, chciałam dać mleko to wyła na jego widok, to dałam na podłogę aż się zanosiła od płaczu, wszędzie źle 😉 wzięłam ją na ręce zawinęłam w kołderkę, uspokoiła się, myślę śpi to ją odłożę do łóżka jak to zrobiłam tak ona się od razu obudziła i dalej jęczy.. to dałam mleko wszystko wypiła i się uspokoiła to siedziałam przy niej i głowę głaskałam tak długo aż zasnęła 🤢 ciekawe kiedy kolejna pobudka będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...