Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Kasia napisał(a):
aniu a może takie mu kupcie 😉hihi
http://allegro.pl/lozko-auto-samochod-dzieciece-baby-boo-i2038748415.html


raczej nie jeśli już to polujemy na coś bezpłciowego żeby potem w razie co siostra miała 🙂
PEWNIE ŻE TAK, JA TYLKO TAK SOBIE CI GO POKAZAŁAM 🙂 OKLASK DLA WAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu super nowina, czyli wszystko idzie w dobrą stronę 😉
Klara ślicznie wyglądała, jak baletnica 🙂
Ahh spóźnione życzonka dla Bartusia!! 😘 Hania, piękne to łóżko co pokazałaś, na jesień chcę kupić jakieś w tym stylu dla Mai...a Wy laski kiedy przeniesiecie dzieci do "dorosłych" łóżek?
Tosia słodka hehe, ja jak zalożę Mai spinkę to zaraz szuka na głowie i ściąga...
u nas trochę śniegu spadło, ale taki wicher wieje, że psa nie wypuściłby na dwór brrr...myślałam że dziś wyjdę z córcią na spacer...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka ale tu dzisiaj cichutko
byłam w szkole egzaminu popisałam mam nadzieje pozytywnie
a teraz zasypiam normalnie na siedząco
byłam w smyku zobaczyć czy zostało coś jeszcze z przecenionych ubranek ale już nie było w czym wybierać za to mąż uparł sie żeby kupić jej takiego 80cm Kubusia Puchatka
na razie wybiłam mu to z głowy mówiąc że Anastazja nie będzie się bawić takim wielkim misiem bo go nawet nie udźwignie i z doświadczenia wiem że takie zabawki tylko stoją na półce i zbierają kurz - na razie podziałało i odłożył miśka na półkę ale nie wiem na jak długo
bo znając jego upór - równy mojemu 😁 - misiek niedługo zagości w naszym domu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny używałyście kiedyś łóżeczek turystycznych
co o nich myślicie
bo ja myślę o zakupie takiego łóżeczka na wyjazd do Sopotu - całkiem możliwe że pojedziemy autem więc mogę sobie na to pozwolić
znalazłam takie http://allegro.pl/kinderkraft-lozeczko-turystyczne-zabka-i2040694286.html
kosztuje niecałe 200zł z przesyłką
a ja musiałabym zapłacić 50zł za każdą z 4 dób w hotelu
nawet jeśli zaraz po przyjeździe sprzedam je za połowę ceny i tak zaoszczędzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny używałyście kiedyś łóżeczek turystycznych
co o nich myślicie
bo ja myślę o zakupie takiego łóżeczka na wyjazd do Sopotu - całkiem możliwe że pojedziemy autem więc mogę sobie na to pozwolić
znalazłam takie http://allegro.pl/kinderkraft-lozeczko-turystyczne-zabka-i2040694286.html
kosztuje niecałe 200zł z przesyłką
a ja musiałabym zapłacić 50zł za każdą z 4 dób w hotelu
nawet jeśli zaraz po przyjeździe sprzedam je za połowę ceny i tak zaoszczędzę


Kochana jako posiadaczka takiego łóżeczka(Barti śpi w nim u teściów) pozwolę wyrazić swoją opinię.
Bartek śpi w nim chętnie.
Łóżeczko dobre na wyjazdy
Niestety łóżeczke mają "materac" twardy jak chol*ra więc trzeba wkładać materazyk
A tak to same plus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już po drugiej imprezce Tak jak myślełam druga strona niewykazała się co do prezentów;(
mały dostał
dres z chińczyka rozmiar 98
klocki drewniane jedyna znośna zabawka 🙂
samochód od lat 3 😞
cymbałki
zestaw mały majster całkiem całkiem zabawka 🙂
i od dziadków dostał zaproszenie na zakupy, mamy sie w tygodniu wybrać.
Pradziadkowie nieźle odmówili przyjścia " My nie przyjdziemy bo gości będziemy mieli i wiecie nie chcemy ich opuszczać" Co do czego przyszło na spacerze spotkałam prababcie z piwskiem w ręku 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka wam...
Ejj ja jak zwyjle w nerwach...
Mąż był na weekend w domku corcia zadowolona...
Jula padła mi jak nie wiem o 19 hehe chociaz czas dla siebie mam..
Za tydzien roczek.. Ale impreza 28stycznia dopiero, teściowa mnie tak wnerwiła powiedziała ze ona sama zrobi Juli to ze kładzie sie kieliszek rozaniec ksiazeczke i kase bo trzeba w roczek a nie ze tydzien po.. Ehh rtłumaczyc jej ze dla nas to wazne jest i ze roczek bd wtedy kiedy tata jej bedzie a nie ze ona sama sobie bd robic wychowała swoje dzieci a ja wychowuje teraz swoje i ma mi sie nie wtracac... Kurcze nie mam pomysłu na prezent na dzien dziadka i babci.. Chcielismy kalendarz robi go druga wnuczka, kubki maja poduszki maja ehh zero pomysłu hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wogóle to pierwszy raz słysze o tych mlekomatach hehe
Kurde Moja niunia ma skaze białkowa nie moze jest serków czekolady itp nie wychodzilo jej to az tak jednak po przesadzeniu przez tesciowa czekolady wysypało mi ja ponowanie mimo ze prosilam ze nie wolno jej ale twierdzi ze to nie jest to ze to wina proszku:/:/ Pierwszy raz ja po danonku wysypało teraz po czekoladzie jeny mam nadzieje ze jej to az tak nie swedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania niestety ale swedzi 🥴 MAryla sie non stop drapie. jak bedziesz unikach produktow mlecznych i tych co zawieraja mleka nawet sladowe ilosci (i te z laktoza) to nie bedzie jej wysypywac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Ania niestety ale swedzi 🥴 MAryla sie non stop drapie. jak bedziesz unikach produktow mlecznych i tych co zawieraja mleka nawet sladowe ilosci (i te z laktoza) to nie bedzie jej wysypywac 😉


Wiem własnie ehh ja mam tak samo tyle ze to tesciowa ja zapycha tym wszystkim mimo prośby bo twierdzi ze przesadzam ze to nie jest to bo miala by twarz wysypana ehh:/ Nie wiem jak dotrzec do niej ale nerwy mam jak cholera,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anusia0608 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Ania niestety ale swedzi 🥴 MAryla sie non stop drapie. jak bedziesz unikach produktow mlecznych i tych co zawieraja mleka nawet sladowe ilosci (i te z laktoza) to nie bedzie jej wysypywac 😉


Wiem własnie ehh ja mam tak samo tyle ze to tesciowa ja zapycha tym wszystkim mimo prośby bo twierdzi ze przesadzam ze to nie jest to bo miala by twarz wysypana ehh:/ Nie wiem jak dotrzec do niej ale nerwy mam jak cholera,,


moze huknij do niej raz a porzadnie niech zrozumie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas już po imprezie roczkowej. Było fajnie tylko Bartoszek coś nie bardzo się czuł, już w nocy miał gorączke a w dzin jakiś taki słaby. dopiero teraz pod wieczór się rozbrykał ale już padł.

Dostał dużo fajnych rzeczy, zabawek ale nie byle jakich.
Kszesełko uczniaczek z FP, takąwielką ciężarówke z klockami, taki samolocik interaktywny, jak znajde na alegro to dam linka bo jest rewelacyjny, zabawke do wanny do kąpania też fajną, koparkę, dwa ciuszki z H&M. No i troszke kaski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...