Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jak moje dziecko jest przyzwyczajone do ochraniacza nie mogę 😆 jak go wzięłam z powrotem do pokoju wypranego i suchego to ona od razu leciała na jego widok do łóżka, myślała, że go założę, a ja go położyłam na nasze łóżko to ona go ściągnęła latała z nim po podłodze a na koniec próbowała wcisnąć do swojego łóżka 😁 jak go zakładałam w jej łóżeczku to była cała szczęśliwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i leży już posłusznie w swoim łóżeczku 🙂 bez żadnego stęknięcia, jeszcze raz się powtórzę: kocham autorkę tej książki!! 🤪 oraz Ciebie Anka za takie info 😘 Lecę oglądać tv, buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
No i leży już posłusznie w swoim łóżeczku 🙂 bez żadnego stęknięcia, jeszcze raz się powtórzę: kocham autorkę tej książki!! 🤪 oraz Ciebie Anka za takie info 😘 Lecę oglądać tv, buziaki 😘

to super że Ci się tak Dziecię "ułożyło" 😜 Judyta szaleje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kamila ja smażę na oleju. A mierzyli Twoją małą dokładniej? tzn. wzrost, obwód głowy i klatki? bo ja jak byłam na ostatnim szczepieniu to tylko ją zważyli nic więcej. Ciekawe czego mogę się teraz spodziewać.

nie, tylko zważyli mi ją, już od jakiegoś czasu nic więcej nie mierzą...chyba do pół roku tak było..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a mi się spać chce...ale na szczęśie dziś już czwarteczek no i ostatnie dni stycznia, więc już pierwszy najgorszy miesiąc za nami...i w dodatku dostałam premię czego nie spodziewalam się od razu po powrocie hura 🙂
wczoraj kupiliśmy glucikowi fotelik do samochodu Maxi Cosi Tobi, super jest i Mai od razu przypadl do gustu 😉 aż w nim zasnęla i musieliśmy krążyć jakieś 40 min żeby sobie pospała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
Blue napisał(a):
Kamila ja smażę na oleju. A mierzyli Twoją małą dokładniej? tzn. wzrost, obwód głowy i klatki? bo ja jak byłam na ostatnim szczepieniu to tylko ją zważyli nic więcej. Ciekawe czego mogę się teraz spodziewać.

nie, tylko zważyli mi ją, już od jakiegoś czasu nic więcej nie mierzą...chyba do pół roku tak było..


No to u mnie też tak jest wtedy 🙂 dopiero na bilansie 2latka mierzą i wszystko badają, bo koleżanka była to mówiła, że wtedy to robią wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Blue napisał(a):
Wy mnie tu nie podglądajcie 😁


O jej mamuśka a masz coś do ukrycia?? 🙂


No pewnie 😉 😎 w tym roku będę mieć 25lat 😮 🙃

Stara Krowa ! ! !


Świnia!! ale obornik nam wyszedł 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anusia0608 napisał(a):
Hej wam 🙂
Powiedzcie mi o jakiej autorce mówicie i co robicie ze wasze dzieci tak ładnie spia??


http://merlin.pl/Kazde-dziecko-moze-nauczyc-sie-spac_Hartmut-Morgenroth-Anette-Kast-Zahn/browse/product/1,119509.html

ale na necie można znaleźć streszczenie w pdf tej książki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
dziewczyny a na co wy teraz szczepicie?
odra świnka różyczka?
a to szczepienie nie powinno być w 13-14 miesiącu?


Tak to jest w 13-14mieś. czyli teraz, bo skończyły 12mieś. więc zaczynają 13mieś. ja nie wiem może pójdę w 14 akurat po wypłacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny a na co wy teraz szczepicie?
odra świnka różyczka?
a to szczepienie nie powinno być w 13-14 miesiącu?


Tak to jest w 13-14mieś. czyli teraz, bo skończyły 12mieś. więc zaczynają 13mieś. ja nie wiem może pójdę w 14 akurat po wypłacie 🙂

to jest darmowe
chyba że chcesz jeszcze ospę wietrzną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny a na co wy teraz szczepicie?
odra świnka różyczka?
a to szczepienie nie powinno być w 13-14 miesiącu?


Tak to jest w 13-14mieś. czyli teraz, bo skończyły 12mieś. więc zaczynają 13mieś. ja nie wiem może pójdę w 14 akurat po wypłacie 🙂

to jest darmowe
chyba że chcesz jeszcze ospę wietrzną


Nie jest, bo ja mam to 5w1 i nie jest na czarno to jest płatne, więc pójdę w 14mieś. bo jeszcze te pneumokoki nas czekają, a wolę nie brać z kredytówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny a na co wy teraz szczepicie?
odra świnka różyczka?
a to szczepienie nie powinno być w 13-14 miesiącu?


Tak to jest w 13-14mieś. czyli teraz, bo skończyły 12mieś. więc zaczynają 13mieś. ja nie wiem może pójdę w 14 akurat po wypłacie 🙂

to jest darmowe
chyba że chcesz jeszcze ospę wietrzną


Nie jest, bo ja mam to 5w1 i nie jest na czarno to jest płatne, więc pójdę w 14mieś. bo jeszcze te pneumokoki nas czekają, a wolę nie brać z kredytówki.


Daria źle mówisz albo myślisz też myślałam że to jest te 5w1 ale jest bezpłatne te 5w1 jest płatne dopiero rok pop ostatniej dawce co miałaś 5w1 czyli gdzieś ok lipca tak jak u nas.
Ile u was ospa kosztuje, my zaszczepimy w lutym i kosztuje 140zł a pneumokoki i boje się tej szczepionki kosztuje 260zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny a na co wy teraz szczepicie?
odra świnka różyczka?
a to szczepienie nie powinno być w 13-14 miesiącu?


Tak to jest w 13-14mieś. czyli teraz, bo skończyły 12mieś. więc zaczynają 13mieś. ja nie wiem może pójdę w 14 akurat po wypłacie 🙂

DO MNIE SAMI DZWONIĄ Z PRZYCHODNI, A ŻE LECI JEJ 13 M-C WIĘ OK..
a ta szczepiona jest darmowa bo już wszystko w 1 jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny a na co wy teraz szczepicie?
odra świnka różyczka?
a to szczepienie nie powinno być w 13-14 miesiącu?


Tak to jest w 13-14mieś. czyli teraz, bo skończyły 12mieś. więc zaczynają 13mieś. ja nie wiem może pójdę w 14 akurat po wypłacie 🙂

DO MNIE SAMI DZWONIĄ Z PRZYCHODNI, A ŻE LECI JEJ 13 M-C WIĘ OK..
a ta szczepiona jest darmowa bo już wszystko w 1 jest


Kamila u nas tak samo jak przychodzi czas szczepienia to sami dzwonią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...