Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Dziewczyny chciałabym małemu kupić tego pieska z fisher - angielsko-polski, co ma jakieś piosenki itp. czy któreś z Waszych dzieciaczków ma taką zabawkę? bo nie wiem czy sie opłaca kupować, czy mały sie zinteresuje

ja sie tez nad tym pieskiem zastanawialam jakis czas temu, ale dalam spokoj.
ostatnio kupilam fajnego kotka sporych rozmiarow. jak go poglaszczesz po karku, to mruczy i potem zaczyna mialczec. czujnik ma w buzi i jak jestes w jego zasiegu, to mialczy jak prawdziwy. na Kayi zrobil ogromne wrazenie i bardzo go lubi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka wam 😉)
Wesa gratulacje 😉) Ja jeszcze do egzaminu mam1,5mc ehh ciekawe jak mi pójdzie hihih
Moja Julka najlepiej sie bawi tym garnuszkiem fisher price a z peska tego nie bardzo sie cieszyła poawiła sie chwilke i poszedł w kąt.. Za to tym pieskiem http://allegro.pl/samby-interaktywny-piesek-bernardyn-oryginal-i1986420052.html bawi sie najlepiej ciagle chodzi i gwizdze i cieszy sie jak nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc wam....
ja tak z doskoku.....nie wiem co uwas bo nie mam kiedy czytac i w ogole tu zagladac
moja misia zaczela tydzien temu chodzic i zęby ją męczą, caly czas paluszki w buzce, ale gorączki i biegunki nie ma -twarda babka 🙂

co do szczeniaczka to tez stwierdzilam , ze za wczesnie na niego, on jest bardziej edukacyjny, za malutka jeszcze jest

w pracy jest ok, narazie nie narzekam, oby tak dalej to bedzie super

uciekam, trzymajcie sie cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a mi strasznie smutno 😞
moim znajomym którzy mieszkaja dwa domki dalej od nas zmarła wczoraj wieczorem córeczka Lenka...
miała 4,5 m-ca walczyli o Nią tak bardzo..miała wade serduszka i wczoraj operacje wszystko było ok a w nocy zmarła normalnie szok...
dzisiaj nie usne... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wesa gratulacje!
Justa my mamy takiego pieska ale tylko wersję polskojęzyczną i Maja też średnio sie nim bawi. Czasem włącza sobie te piosenki i tańczy do nich a tak to nie bardzo.
Asia smutne rzeczy piszesz 😞 na takie wieści to mi skóra cierpnie...jak w tv poruszali temat tej małej Madzi i pokazywali jej zdjęcie to ja zawsze ryczałam 🤢
u nas byli znajomi z córą, dziewczyny się się pobawily, sajgon zrobiły, a teraz Majka padła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki dziewczyny 🙂

Co do zabawki tosuper jest taki edukacyjny Kubuś puchatek, piękne bajki opowiada, dziecko siedzi wsłuchane, ma dużo róznych bajerów, nie tak jak inne zabawki trzy piosenki na krzyż i koniec. Tak jak te krzesełko uczydełko z FP zadna rewelacja, tyle ze bajki siedzi i na nim ogląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Dzieki dziewczyny 🙂

Co do zabawki tosuper jest taki edukacyjny Kubuś puchatek, piękne bajki opowiada, dziecko siedzi wsłuchane, ma dużo róznych bajerów, nie tak jak inne zabawki trzy piosenki na krzyż i koniec. Tak jak te krzesełko uczydełko z FP zadna rewelacja, tyle ze bajki siedzi i na nim ogląda.
Wesa daj linka do tego Kubusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Moja maja na zastrzykach, ma zapalenie ucha. Bidulka, tak mi jej szkoda, serce mi pęka jak przyjeżdżają pielęgniary a ona tak sie we mnie wtula, i prosi zeby jej nie kłuć bo ją to strasznie boli.
Biedna 😞wiem co to znaczy ostatnio Sonia miała Zinacef -zastrzyki to strasznie płakała.. 😞a jeszcze uszko pewnie Ją boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
wesa napisał(a):
Moja maja na zastrzykach, ma zapalenie ucha. Bidulka, tak mi jej szkoda, serce mi pęka jak przyjeżdżają pielęgniary a ona tak sie we mnie wtula, i prosi zeby jej nie kłuć bo ją to strasznie boli.
Biedna 😞wiem co to znaczy ostatnio Sonia miała Zinacef -zastrzyki to strasznie płakała.. 😞a jeszcze uszko pewnie Ją boli 😞
jeden dzień ją tylko bolało, bo sie nie rozwineło choróbsko do konca tylko sie zaczynało coś dziac, i zeby sie nie pogorszyło dostała zastrzyki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu gratulacje:*
Asiu współczuje znajomym.

Dziewczyny widziałyście jakie nowości wprowadził nam admin?? 🙂

U nas po weekendzie mieliśmy jechać do znajomych a skończyło się tak że poszliśmy z Adamem do kina i na kolacje do restauracji potem sobie pojechaliśmy nad jezioro i wróciliśmy do domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...