Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
no,ale zeby was nie wkurzac, nie zawsze mam slodko :'D
Mala probuje mi sie rzucac w domu na podloge i pare razy zrobila to na chodniku jak jej zabraniam isc w kierunku , w ktorym ona chce...........zostawiam ja wtedy i odchodze ,wtedy leci za mna ,,,,,,,i w ogole nie chodzi ze mna za raczke , bo nie znosi tego, chyba mam w domu typ zosi-samosi , co potrzebuje miec swoja wolnosc i swobode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej fajnie ze troche mozna bylo was poczytac bo ostatnio to malo co pisalismy 😞
u mnie jest to samo jak seba ma zabawke to juz kacper chce wlasnie ta zabawke co ma kacper i na odwrót i trezba dziecku tłumaczyc a nie pozwalac na wszystko i jeszcze zabierac zeby dac wlasnie mu. 😉
u nas dzisiaj deszczowo wiec sobie troche w domku ogarniemy bo nici z dworku 😉
a co do siniakow to jeden na drugim u chlopakow 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
z moim mezem jest roznie. pomaga mi bardzo ale czasami ma taki dzien ze tylko go przez okno wyrzucic 😜
Justyna mala mi tez raz w samochodzi zwymiotowala. czyszczenia bylo ze hoho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
hej 🙂
z moim mezem jest roznie. pomaga mi bardzo ale czasami ma taki dzien ze tylko go przez okno wyrzucic 😜
Justyna mala mi tez raz w samochodzi zwymiotowala. czyszczenia bylo ze hoho

mi tez dużo pomaga ale ostatnio to bym go udusiła bo zrobił sie z niego leń!!!!!!!!
oczywiście kąpie Sonie robi zakupy itd.ale jakby tak miał cały dzień sam z dziećmi zostać to chyba by sie zapłakał 🥴
a najgorsza jest sobota i niedziela jak ma wolne to śpi do oporu a ja to co???nie mam niedzieli??/!!!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dajecie dzieciom makaron gotowany do jedzenia?
moja dwa razy po nim zwymiotowala? juz jej nie daje ,boje sie ,,,,,
nie gryzie go dokladnie tylko w wiekszych kawalkach polyka...kupilam jej nawet taki drobny dla dzieci-literki , dobrze ugotowalam ,a Klarunia i tak mi cale abecadlo zwrocila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Femmka napisał(a):
dajecie dzieciom makaron gotowany do jedzenia?
moja dwa razy po nim zwymiotowala? juz jej nie daje ,boje sie ,,,,,
nie gryzie go dokladnie tylko w wiekszych kawalkach polyka...kupilam jej nawet taki drobny dla dzieci-literki , dobrze ugotowalam ,a Klarunia i tak mi cale abecadlo zwrocila
ooo ja wlaśnie teraz pogniotłam widelcem Soni makaron taki zwykły do rosołu 🙂
gniote razem z marchewką i mięskiem z kurczaka 🙂
a na drugie ma sosik z kurczaka z koperkiem i tez z makaronem 🙂moja Sonia uwielbia makaron a ziemniaki nie bardzo i często też daje Jej np.kasze jęczmienną czy gryczaną z różnymi sosami 🙂
a tak w ogóle to dajecie juz wszystko dzieciom jeść??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja chyba daje wszystko ,procz tlustych rzeczy i sosow,,,, sami sosy rzadko jemy -od wielkiego dzwonu 😁,a jak juz to gotowe kupuje, bo swoich nie umiem robic i nawet nie probuje. Z reszta gotuje przede wszystkim dietetycznie ze wzgledu na meza wiec, my z Klarcia na tym korzystamy 😆
a! pizze juz probowala, tylko grzyby wyjmowalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Femmka napisał(a):
ja chyba daje wszystko ,procz tlustych rzeczy i sosow,,,, sami sosy rzadko jemy -od wielkiego dzwonu 😁,a jak juz to gotowe kupuje, bo swoich nie umiem robic i nawet nie probuje. Z reszta gotuje przede wszystkim dietetycznie ze wzgledu na meza wiec, my z Klarcia na tym korzystamy 😆
a! pizze juz probowala, tylko grzyby wyjmowalam
aSonia np.jak ma ziemniaki kotleta mielonego i np.troszke ogórka kiszonego(ścieram jej na tarce) to ten obiad dla niej za ''suchy''jest a jak troszke sosu zrobie to wcina wszystko 🙂a pizze też jadła troszke nawet wczoraj...hi hi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z MAryla mam problem bo na wiekszosc rzeczy ma alergie a zwlaszcza na te ktore uwielbia. tez nie przepada za ziemniakami i tak jak Asia napisalas woli jak amu jest "mokre" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też raczej większość rzeczy daje, oprócz smażonego, tlustego i sztucznego 😉
a makaron wciąga, nawet kluski od spagetti...ziemniaki z masłem ubóstwia, na szczęście prawie wszystko wsunie, a i tak jest chudziutka 🙃...swoją drogą ciekawe ile waży i czy nadal to bedzie 10 centyl, ale tego dowiem się w połowie czerwca...chociaż jak się ją nosi na ręku to już nie jest lekko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu Honoratko decyzja jest przemyślana, wiemy ze jeśli nie teraz to będziemy to odkładać jak najdalej i będzie tak że Bartek albo zostanie jedynakiem albo odłożymy to tak daleko że rodzeństwo będzie dopiero gdzieś za 7-8 lat a tego nie chcemy więc wolimy teraz będzie mała różnica wieku więc i mam nadzieje że kontakt będzie dobry 😉 Poza tym czujemy że to ten czas 😉

U nas w obiedzie podstawą jest zupa bez niej mały nie tknie nic, a tak to podstawa czyli ziemniaki coś zielonego(o dziwo je) i koniecznie mięso z sosem, sos robię sama więc nie nie jest za ciężki.
A jeśli chodzi o resztę jedzenia to je dosłownie wszystko ostatnio pałaszował z dziadkiem frytki rybę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej asiu ja daje nawet i z torebki i ze sloika te sosy do ryżu czy makaronu i nic mu nie jest 😉
Haniu a co do ciebie to ja wiem po sobie i kasia moze to powiedziec ze jest ciazko strasznie z dwojgiem tak małych dzieci.A kontakty pomiedzy chlopakami bywaja rózne ale najczesciej jest tak ze seba jest zazdrosny o wszystko i bije kacpra nawet z byle jakiego powodu pisalam ci juz i tym wczesniej ale jak sobie juz to przemyslalas to ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia ja wszystko robie sama. nie daje malej przetworzonych produktow (sami tez ich nie jemy). od czasu do czasu sloiczek dla dzieci dostanie. za duzo "smieci" w tych gotowych jest 😉
a spagetti robie tak - miesko mielone, cebulka, troche czosnku, pomidory bez skorki i warzywka jakie akurat mam np groszek i marchewka. przyprawiam bazylia itp i dusze wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja czasami robie na obiad dania typu pomysl na..ale tak jak Asia pisze 3-4 razy w m-cu 🙂
Sonia usnęła a potem do mamy jedziemy ''uciekamy'' przed Julitą i Nadią bo jak jesteśmy tam u mamy tez są dzieci ale całkiem inaczej jest bo mamy reaguja jak któres wyrywa zabawke to odwracają uwage i daje inną albo razem sie bawią 🙂
a u nas jak sie spotykałysmy to nawet jak miały takie same zabawki kupowalyśmy to samo np.identyczne zabawki do piasku,taczki,lalki to i tak Nadia musiała mieć wszystko a Sonia nic 😠
narazie sie nie spotykamy wcale 🥴
a tak wogóle to ile wasze maluchy śpią w dzień?i tylko raz dziennie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...