Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
joanna24 napisał(a):
HEJ u nas koleny dzień upałow narazie siedzimy w domku bo strachw ychodzic w taki upał z domu.kacper jest niegrzeczny cały czas sciaga opatrunek ale juz jutro zdjecie szwów wiec zobaczymy co chirurg powie.
my pewnie niedlugo nad morze na jakis tydzien pojedziemy do gdyni 😆
nusia ja wlasnie drugi poród wspominam gorzej niż pierwszy,fakt trwał krócej ale wszystko bardziej bolalo niz jak rodzilam seba.
a masz kontakt z blue albo kolo? co tam u nich?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
jestem po usg i co? mała waży już 3500kg i jest gotowa do porodu, tylko straszna z niej wstydziocha bo cały czas zakrywała buzię rękoma i jej nie widziałam mój gin śmiał się i powiedział że napatrzymy się na nią po porodzie i pytałam o te skurcze w udzie to powiedział że mała uciska mi jakiś narząd i dlatego i zażartował że zaprasza mnie dzisiaj na porodówkę bo ma dyżur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
jestem po usg i co? mała waży już 3500kg i jest gotowa do porodu, tylko straszna z niej wstydziocha bo cały czas zakrywała buzię rękoma i jej nie widziałam mój gin śmiał się i powiedział że napatrzymy się na nią po porodzie i pytałam o te skurcze w udzie to powiedział że mała uciska mi jakiś narząd i dlatego i zażartował że zaprasza mnie dzisiaj na porodówkę bo ma dyżur


no to czekamy na dobre wiadomosci 🙂 i trzymamay kciuki 😘
a wybralas sobie jak chcesz rodzic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu poczekaj jeszcze 8 dni to Marcel dostanie prezent na urodziny 😉
moja mówi pojedyncze słowa: daj, chcie, trzymaj, czesc, am-am, chodź, picie, piłka, lala, a co najbardziej mnie rozwala to to jak liczy- dwa, tsi, tery, piec...bo uwielbia łazić po schodkach i zawsze jej liczymy i skubana zapamiętała i czasem ni z gruszki i pietruszki chodzi po domu i se liczy 😉 ale od dwóch bo jeden nie umie powiedzieć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryla ma swoje pojedyncze wyraz tak jak Majka 🙂 ogolnie idzie sie juz z nia dogadac. a najbardziej mnie rozwala jak miesza angielski z polskim np nie ma ball:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
Kasiu poczekaj jeszcze 8 dni to Marcel dostanie prezent na urodziny 😉
moja mówi pojedyncze słowa: daj, chcie, trzymaj, czesc, am-am, chodź, picie, piłka, lala, a co najbardziej mnie rozwala to to jak liczy- dwa, tsi, tery, piec...bo uwielbia łazić po schodkach i zawsze jej liczymy i skubana zapamiętała i czasem ni z gruszki i pietruszki chodzi po domu i se liczy 😉 ale od dwóch bo jeden nie umie powiedzieć 😜
super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
Kasiu poczekaj jeszcze 8 dni to Marcel dostanie prezent na urodziny 😉
moja mówi pojedyncze słowa: daj, chcie, trzymaj, czesc, am-am, chodź, picie, piłka, lala, a co najbardziej mnie rozwala to to jak liczy- dwa, tsi, tery, piec...bo uwielbia łazić po schodkach i zawsze jej liczymy i skubana zapamiętała i czasem ni z gruszki i pietruszki chodzi po domu i se liczy 😉 ale od dwóch bo jeden nie umie powiedzieć 😜


swietnie, 🤪 a macie cos nagrane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Kasia napisał(a):
mam dość upałów 😞


przeslij je do nas a my ci descz wyslemy 😉

normalnie chyba zaraz sie poloze na chwile, mala tez polozylam, jest cicho, to chyba spi 😮 ostatniej nocy spalam 3 h wiec przyda mi sie lekka drzemka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Kasia napisał(a):
mam dość upałów 😞


przeslij je do nas a my ci descz wyslemy 😉

normalnie chyba zaraz sie poloze na chwile, mala tez polozylam, jest cicho, to chyba spi 😮 ostatniej nocy spalam 3 h wiec przyda mi sie lekka drzemka 😉


my wlasnie wszyscy wstalismy z 2h drzemki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu ja Ci z całego serca współczuje chodzić z brzuszkiem w te upały. Ja sama nie wytrzumuje mały tak samo a co dopiero Ty. Ale mam nadzieje że dzielnie się trzymasz:*

Dziewczyny jaki rozmiar pampersów noszą wasze dzieciaczki i jak miarowo u was jest??
My nosimy dalej Dade 4 a miarowe mamy 82cm i 10,2kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Kasiu ja Ci z całego serca współczuje chodzić z brzuszkiem w te upały. Ja sama nie wytrzumuje mały tak samo a co dopiero Ty. Ale mam nadzieje że dzielnie się trzymasz:*

Dziewczyny jaki rozmiar pampersów noszą wasze dzieciaczki i jak miarowo u was jest??
My nosimy dalej Dade 4 a miarowe mamy 82cm i 10,2kg 🙂
myy też 4 dada 🙂
my mamy 84cm i 12kg 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a o to jej postępy sama je, robi siusiu, rozbiera się, zakłada majteczki
dużo już potrafi powiedzieć i składa pierwsze wyrażenia daj am, odź sisi, papa buja buja ...
dostała się na drugi rok do żłobka już do starszej grupy średniaków
zmieniają jej się Panie opiekunki i tak się zastanawiam jak się z nimi pożegnać i podziękować
one są wspaniałe tak bardzo że jak tylko myślę że już nie będą zajmować się Anastazją to łzy do oczu mi się cisną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejku dziewczyny współczuje wszystkim mieszkającym na południu tych upałów, burz, ulew i podtopień
nie ma co ukrywać że jednak bliskość morza wywołuje to w okolicach Szczecina klimat bardziej umiarkowany u was po 30-35 stopni a u nas max 25
u was wielkie ulewy podtopienia powodzie a u nas jakiś tam lekki deszczyk dla ochłody który spadnie w nocy
różnica jest niewiarygodna
a my z mężem za każdym razem jak oglądamy wiadomości tego typu mamy wątpliwości co do naszych planów wyprowadzenia się na południe a konkretnie w góry
plany ostre mamy nadzieje że w ciągu najbliższych 5 lat kupimy tam działkę a później zaczniemy się budować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...