Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kurcze 🤢 Wczoraj była u mnie znajoma z córeczką(Sarah jest pół roku starsza od Tosiaka). Zawsze się fajnie bawiły a wczoraj w naszego gościa wstąpił jakiś diabeł 🥴 Na każdym kroku biła mi Tosiulkę 😞 W pewnym momencie doszło do takich rękoczynów, że Tonia ma trzy krechy na twarzy(ślady po zdartej przez pazurki skórze 😠 ), a do tego obdrapaną rączkę 😞
Normalnie byłam w szoku, bo jeszcze takiej agresji w wykonaniu maluszków nie widziałam 😮
Teraz wcale nie mam ochoty się z nimi spotykać 😠
Nie wiem jak się mam zachować... Bardzo lubię mamę tej dziewczynki... Szkoda mi mojej gwiazdeczki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mama reagowała poprawnie. Upominała małą, ale skutek był wręcz odwrotny 🥴 Sarah wściekała się jeszcze bardziej 😞 Sama mama była zdziwiona takim zachowaniem 🤔 Sama nie wiem... Spotykamy się dosyć często i dopiero od dwóch spotkań jest taki problem...
Mam nadzieję, że Tosia nie przejmie takich zachowań 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój Bartosz bardzo mało postepów. Porównując go do Mai zaczynam sie martwić. Mało mówi, prawie nic. nie nasikał jeszcze nigdy na nocnik....wiem ze dziewczynki niby wszystko lepiej i szybciej, ale myslałam ze on przy Mai jakoś szybciej bedzie sie rozwijał, a tu stoi w miejscu. Za to charakterek to on ma, daje popalic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U Was tylko 25 stopni a u nas dzisiaj AŻ 17 było 😠
My się pochorowaliśmy 😞 Tosieńka zasmarkana od rana chodzi a mnie boli gardło jak diabli 😠
Czy Waszym maleństwom też w trakcie infekcji delikatnie leci krew z noska? U nas właściwie za każdym razem tak jest, że jak katar to i ta krew idzie 🥴 Martwi mnie to, ale oczywiście tutejsi lekarze nie widzą w tym niczego złego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My sobie dziś z Tosiakiem zaserwowałyśmy upiększanie 😉 Tońka była u fryzjera(znowu cięłam Ją na 'boba'-podcinam Jej tył i zostawiam dłuższy przód; mam zamiar tak robić do czasu aż grzywka zrówna się z resztą włosków), a ja posiedziałam sobie u kosmetyczki 😎
Ehhh... Uwielbiam hehehe
Teraz nie mogę się doczekać, bo postanowiłam sobie przedłużyć i zagęścić rzęsy. Okazało się, ze koleżanka zrobiła sobie kurs i zrobi mi ten zabieg za jakieś śmieszne pieniądze - ale jestem napalona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Tośka, mimo całego tabunu lalek do zabawy preferuje auta, lego itp. Robi wszystko to co Karol, próbuje się wdrapać tam gdzie On. Rajstopy wydziera mi w rekordowym tempie 🤪 Zawsze chodzi rozczochrana 😁 Hmm... Raczej nie można Jej nazwać delikatną, 'dziewczęcą' małą kobietką 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeny dziewczyny za 4 dni mam urlop. 3 tygodnie... Ależ jestem podjarana na samą mysl takiego dłuuugiego odpoczynku 🙂 Na 2 tygodnie jedziemy nad morze. Już się nie mogę doczekać 🙂

Wesa Maja też dosyć słabo jada. Raczej jęczy i jakieś tam dźwięki wydaje ale to dopiero 1,5 roku. Natala też późno zaczęła gadać zrozumiale dla wszystkich. O nocniku też nie ma mowy. Raz zroniła bo ją w porę posadziłam. I wczoraj jak nalewałam wodę do kąpania (ona latała już na golaska) widziałam, że zraz... I zdążyłam posadzić ją na kibelek. Czysty przypadek zatem zupełnie. Za to wie, że robi w pieluchę bo po sikaniu lub kupce przynosi pampersa do zmiany. Nie martwię się jeszcze.
Podziwiam też wyprawy do fryzjera. Nie wyobrażam sobie jej na fotelu. nawet uczesać się nie da. Za to Natala swoje długie, do pupska włosy w tej chwili obcina do ramion... Zaraz wróci z tatą od fryzjera to Wam pokazę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Moja Tośka, mimo całego tabunu lalek do zabawy preferuje auta, lego itp. Robi wszystko to co Karol, próbuje się wdrapać tam gdzie On. Rajstopy wydziera mi w rekordowym tempie 🤪 Zawsze chodzi rozczochrana 😁 Hmm... Raczej nie można Jej nazwać delikatną, 'dziewczęcą' małą kobietką 🤪
Moja żadna nie jest kobietką 😉 Natala jak huragan wychowany na samochodach i robotach. Majka idzie w jej ślady. Nawet spinki we włosy wpiąć jej nie można. Słodkie sa jednak w tym. Natala nigdy bez kłotni nie załozy spódniczki i takich tam więc nawet na galowo do szkoły to u niej biała bluzka i spodnie i trampki. Sama taka byłam kiedyś więc nie walczę
Sąsiadki córeczka to Natali ulubiona koleżanka. Taka mała strojnisia, subtelna kobietka z wdziękiem.. barbie, kucyki, spineczki, różowe sukienusie, torebeczki 🙂 Słodka odmiana przy moich cudownych chłopczycach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryla tez chlopczur bedzie jak nic. wlosy wiecznie rozwalone i do tego krecone kazdy w inna strone 😜 a co do nocnika to siada na niego tylko kiedy ona chce i to najczesciej w ubraniu. tez kuma co to siku i eeeee bo mowi jak robi 😜
a dzisiaj rano ogladala ksiazeczke i mowi "apple" a pojzniej chcialam Jackowi pokaza to powiedziala "jablko" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny pocieszne te wasze dzieciaczki.
Bartek w przeciwieństwie do innych chłopców i waszych dziewczynek to taka delikatna panienka chodzi myje rączki co jakiś czas na paluszkach biega i zachowuje się tak jakby na prawde był jakąś dziewczynką taki mega delikatny się zrobił. Przytula się często i buziaki ostatnio wszystkim rozdaje......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miłosz w większości też gada po swojemu, potrafi powiedzieć tak, nie, mama, tata, dziadzia, baba, to, tu. Nie chce powtarzać. Nie męczę g, nie martwię się. Wie do czego służy nocnik i jak siusia to się łapie za pieluchę, a jak go posadzę na nocnik to nawet jak mu się nie chce siku to musi chociaż kropelkę wycisnąć 🙃 Kupkę woli do pampersa, ale na nocnik też zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest nasz stroj wakacyjny - niestety

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/p1070519v.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2039/p1070519v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...