Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
U nas chyba nastał czas szumnie nazywany 'buntem dwulatka' 😠 To co ta moja pipka wyprawia ostatnimi czasy przechodzi ludzkie pojęcie 😠 Rzuca się na ziemię, wrzeszczy, próbuje bić 🤢 Szokulec po prostu 😮 I jeszcze ta Jej 'niezależność' - wszystko musi robić sama. Buty- 'MI'(co w wolnym tłumaczeniu znaczy 'ja to zrobię' 🤪 ), jedzienie-'MI', kąpiel-'MI'; i mogłabym tak wymieniać bez końca 🤢 Dobrze, że chce być samodzielna, ale jak się człowiek spieszy to chciałby Ją wyręczyć i mieć święty spokój 🤪
A Maja przestała bić. Trochę cichną już nieco wrzaski, rzucanie się na podłogę zaczyna chyba nudzić hehe Oby to nie była jakaś cisza przed burzą bo już miałam czasami dość

Czyli jest światełko w tunelu hehehe Mam nadzieję, że i u nas problem szybko zniknie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Asia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
ogladnelam filmik jak rodzice zostawili 2 letnia dziewczynke na lotnisku bo paszport miala niewazny 😮 ludzie sa pojebani i to malo powiedziane
dokładnie 🥴
ja byłam w szoku jak to zobaczyłam 😞 🥴

Jak mi mama o tym opowiadała to nie chciałam wierzyć. Po powrocie do domu wrzuciłam temat w wyszukiwarkę i z podziwu wyjść nie mogłam 🤢 Jak można tak potraktować własne dziecko? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Jejku dziewczyny ja w poniedziałek wyjeżdżam sama z dziećmi nad morze jestem przerażona 🤪 🙃
nie wiem jak sobie poradze ale to chyba za póżno na takie rozmyślania 😉 😜
ale pomysle o Nusi która sama leciała z Marylką to mi lepiej... 🤪 😘
a właśnie NUSIA-jak Maryla zniosła podróż?ciężko samej z takim maluchem...? 😘

Asiu dasz radę 😉
Ja leciałam sama z moimi skarbami w styczniu. Stresik był hehe ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie 😎 Spisali się na medal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
ogladnelam filmik jak rodzice zostawili 2 letnia dziewczynke na lotnisku bo paszport miala niewazny 😮 ludzie sa pojebani i to malo powiedziane
dokładnie 🥴
ja byłam w szoku jak to zobaczyłam 😞 🥴
Też myśleliśmy z Adamem, że to jakiś żart 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Asia napisał(a):
Jejku dziewczyny ja w poniedziałek wyjeżdżam sama z dziećmi nad morze jestem przerażona 🤪 🙃
nie wiem jak sobie poradze ale to chyba za póżno na takie rozmyślania 😉 😜
ale pomysle o Nusi która sama leciała z Marylką to mi lepiej... 🤪 😘
a właśnie NUSIA-jak Maryla zniosła podróż?ciężko samej z takim maluchem...? 😘

Asiu dasz radę 😉
Ja leciałam sama z moimi skarbami w styczniu. Stresik był hehe ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie 😎 Spisali się na medal 😉
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Jejku dziewczyny ja w poniedziałek wyjeżdżam sama z dziećmi nad morze jestem przerażona 🤪 🙃
nie wiem jak sobie poradze ale to chyba za póżno na takie rozmyślania 😉 😜
ale pomysle o Nusi która sama leciała z Marylką to mi lepiej... 🤪 😘
a właśnie NUSIA-jak Maryla zniosła podróż?ciężko samej z takim maluchem...? 😘
my nie lecieliśmy tylko jechaliśmy autem 550 km. Maja tak średnio lubi jeździć długo samochodem. Szybko się nudzi ale jakoś udało się. I nie musiałam nawet wysiadać z nerwów na co ochotę mam często na o wiele krótszych dystansach 🙂 Fakt, że wyjechaliśmy po 4-tej to kielka razy zasnęła na krótkie drzemki. Sama jednak bym się nie odważyła. Chyba bym nie wypoczęła sama z dziećmi. Za wygodnicka jestem dlatego podziwiam. Oklask dla Ciebie Asiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Asia napisał(a):
Jejku dziewczyny ja w poniedziałek wyjeżdżam sama z dziećmi nad morze jestem przerażona 🤪 🙃
nie wiem jak sobie poradze ale to chyba za póżno na takie rozmyślania 😉 😜
ale pomysle o Nusi która sama leciała z Marylką to mi lepiej... 🤪 😘
a właśnie NUSIA-jak Maryla zniosła podróż?ciężko samej z takim maluchem...? 😘
my nie lecieliśmy tylko jechaliśmy autem 550 km. Maja tak średnio lubi jeździć długo samochodem. Szybko się nudzi ale jakoś udało się. I nie musiałam nawet wysiadać z nerwów na co ochotę mam często na o wiele krótszych dystansach 🙂 Fakt, że wyjechaliśmy po 4-tej to kielka razy zasnęła na krótkie drzemki. Sama jednak bym się nie odważyła. Chyba bym nie wypoczęła sama z dziećmi. Za wygodnicka jestem dlatego podziwiam. Oklask dla Ciebie Asiu 🙂
dzięki i dla Was również 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia Maryla dobrze znosi loty. troche marudzi jak zapinam jej pasy ale jak poczuje ze samolot rusza to wtula sie we mnie i spokojnie siedzi. pozniej probuje ja caly czas zajmowac czyms. mam na tel ponagrywane filmiki i piosenki dla dzieci. i slodycze jej daje, takie ktorych nie ma na codzien. teraz jak lecialysmy to kupilam jej kredki na lotnisku to mi pol samolotu wymazala. a i kolesiowi co siedzial obok babochy z nosa pokazywala i mowila bleeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Do mnie niedawno wpadła siostra ze swoją 4 mies. Julcią. Słodziak taki, że szok. Niestety totalnie przyzwyczajona do rączek swojej mamusi. Fajna na chwilę bo moje zajęte sobą i mam z głowy a z tą małą cyrk na najwyższych obrotach przez 24 h. Bardzo się cieszę, że Maja już jest taka duża i coraz bardziej samodzielna! Już bym nie chciała trzeciego malucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Do mnie niedawno wpadła siostra ze swoją 4 mies. Julcią. Słodziak taki, że szok. Niestety totalnie przyzwyczajona do rączek swojej mamusi. Fajna na chwilę bo moje zajęte sobą i mam z głowy a z tą małą cyrk na najwyższych obrotach przez 24 h. Bardzo się cieszę, że Maja już jest taka duża i coraz bardziej samodzielna! Już bym nie chciała trzeciego malucha

Własnie Miłosz był taki - ciągle na rękach. Nie wyrobiłabym gdyby drugie się takie trafiło, tym bardziej, że Miłosz potrzebuje dużo uwagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc laski

dlugo mnie tu nie bylo, ale nie mialam jakos kiedy, Gabi teraz spi wiec wpadlam na chwilke

Kasiu na wstepie gratulacje, niunia cudowna 🙂

My 2 tygodnie temu bylismy w Krynicy Morskiej, małej sięchyba podobało, bo nie chciała wychodzic z wody, ciagle chodziła i baby lepiła 🙂 pogoda nam dopisała, było az za gorąco....

Nusia pisalas ze twoja mała wchodzi w etap buntu, moja jest dokladnie taka sama, zbuntowana i wszystko chce robic sama - myslalm, ze tylko ona taka jest, ale widze ze nie jest sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
oj dziewczyny nie chcecie kolejnego dzieciątka? ja też nie chciałam i mam 🤪 i gdyby nie wpadka to bym nie miała swojej wymarzonej córci 🙂


no ja jak nie wpadne to sie nigdy nie zdecyduje:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Kasia napisał(a):
oj dziewczyny nie chcecie kolejnego dzieciątka? ja też nie chciałam i mam 🤪 i gdyby nie wpadka to bym nie miała swojej wymarzonej córci 🙂


no ja jak nie wpadne to sie nigdy nie zdecyduje:P

Hehehe Ja też tak mówiłam, aż po trzech latach z małym hakiem zatęskniłam za bobaskiem 🤪 I bardzo dobrze 😉 Nie wyobrażam sobie życia bez tej dwójki 🙂 Teraz się już tak nie zarzekam 🙃 Kto wie co mi kiedyś do łba strzeli 😁 W każdym razie przez najbliższych pięć lat marne szanse, bo spirala powinna stawić opór 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój mąż dzisiaj powiedział, że Miłosz robi się taki fajny, że to już nie są "zwłoki" - w sensie, że można z nim zacząć coś robić
Mnie chyba brakowało ze strony Darka takiego wsparcia od początku, wszystko robiłam sama, nie było ani razu takiego momentu by powiedział, żebym się wyspała a on zajmie się mały, w nocy tylko ja wstawałam. Tak dawał od siebie może jakieś 7% a ja 93%. Jak by było około 30% to bym była zadowolona.
Dlatego też mam lekkie obawy przed 2 dzieckiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa mam podobnie z Jackiem. zajmowal sie mala i nadal sie nia zajmuje ale nie tak jak ja bym chciala. w sumie jak byla mlodsza to zabieral ja zebym mogla odpoczac ale teraz juz nie da rady, bo i tak wlezie do sypialni i mi na glowe. jedynie to jak na zakupy sami pojda

wczoraj obcielam malej wlosy i nawet mi to niezle wyszlo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a wiecie moja też taka zbuntowana się zrobiła...wszystko sama, albo sama chce jeść, na sprzeciw reaguje płaczem i wrzaskiem...także widzę że to chyba taki okres przed skończeniem 2 lAT 😉
czasem jak widzę takie niemowlaczki to tęsknię za maluszkiem ale z 1,5 roku chcę jeszcze poczekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...