Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aleee Was mało... 🤢
zapisałam dziś Maję do przedszkola na przyszły wrzesień...pójdzie rok wcześniej, co prawda potem będzie musiała zostać jeszcze raz w którejś grupie, no ale trudno.....nie mam co z nią zrobić.
Milka gratuluję synka, super będziesz miała parkę 🙂
Kasia córcia Ci rośnie jak na drożdżach, śliczniusia jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
aleee Was mało... 🤢
zapisałam dziś Maję do przedszkola na przyszły wrzesień...pójdzie rok wcześniej, co prawda potem będzie musiała zostać jeszcze raz w którejś grupie, no ale trudno.....nie mam co z nią zrobić.
Milka gratuluję synka, super będziesz miała parkę 🙂
Kasia córcia Ci rośnie jak na drożdżach, śliczniusia jest 🙂

Ano fajnie się udało do parki 🙂 Dzięki. Ja też się zastanawiam czy nie pośle Natki już za rok ale jeszcze się zastanawiam. Mamy w planach się wyprowadzić jeszcze przed narodzinami małego gdzieś do miasta to Natalia będzie miała więcej styczności z dziećmi. Bo teraz to taki trochę mały dzikus. Dzieci widzi tyle co 4 i 6 letnie wujostwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milka napisał(a):
Hania napisał(a):
[quoteMilka ja właśnie myślałam o podwójnym wózku ale doszliśmy do wniosku z Adamem że Bartek w tym nie chce jeździć więc to będzie zbędny wydatek.

no ja właśnie też się zastanawiam czy kupować bo to jednak jest wydatek. Ale jak uda mi się sprzedać ten co mam i w tej cenie kopić używany podwójny to chyba się skuszę.
Wczoraj byłam na wizycie i będę mieć SYNKA 🤪 🤪
A poza tym szyjka mi się skraca. Lekarka była w szoku, że prawdę mówię z tymi skurczami. Ale mnie wkurzyła;/
Ja mam do sprzedania podwójny wózek, woziłam w nim Maję i bartosza, między nimi 2 lata różnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Milka napisał(a):
Hania napisał(a):
[quoteMilka ja właśnie myślałam o podwójnym wózku ale doszliśmy do wniosku z Adamem że Bartek w tym nie chce jeździć więc to będzie zbędny wydatek.

no ja właśnie też się zastanawiam czy kupować bo to jednak jest wydatek. Ale jak uda mi się sprzedać ten co mam i w tej cenie kopić używany podwójny to chyba się skuszę.
Wczoraj byłam na wizycie i będę mieć SYNKA 🤪 🤪
A poza tym szyjka mi się skraca. Lekarka była w szoku, że prawdę mówię z tymi skurczami. Ale mnie wkurzyła;/
Ja mam do sprzedania podwójny wózek, woziłam w nim Maję i bartosza, między nimi 2 lata różnicy.

A możesz mi podać nazwę i wysłać na maila zdjęcia? [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
gratulacje Milka 🙂
Kasia przykra wiadomosc, trzymaj sie kobitko 😞
dzięki kochana
miał 27 lat i przegrał walkę z rakiem 😞


to jest najgorsze, jak choroba atakuje mlodego czlowieka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milka napisał(a):
wesa napisał(a):
Milka napisał(a):
Hania napisał(a):
[quoteMilka ja właśnie myślałam o podwójnym wózku ale doszliśmy do wniosku z Adamem że Bartek w tym nie chce jeździć więc to będzie zbędny wydatek.

no ja właśnie też się zastanawiam czy kupować bo to jednak jest wydatek. Ale jak uda mi się sprzedać ten co mam i w tej cenie kopić używany podwójny to chyba się skuszę.
Wczoraj byłam na wizycie i będę mieć SYNKA 🤪 🤪
A poza tym szyjka mi się skraca. Lekarka była w szoku, że prawdę mówię z tymi skurczami. Ale mnie wkurzyła;/
Ja mam do sprzedania podwójny wózek, woziłam w nim Maję i bartosza, między nimi 2 lata różnicy.

A możesz mi podać nazwę i wysłać na maila zdjęcia? [email protected]
wiesz co w przyszłym tygodniu postaram sie zrobić foty i wysłać zdjęcia, teraz mam wesele jestem świadkową i jestem zabiegana jak nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂
Chwilkę mnie nie było i weszłam tu dziś z nadzieją na dłuższą lekturę a tu taaaka cisza 😞
Kasieńko wyrazy współczucia 😞 To straszne... Taki młody człowiek...

Wy już myślicie nad przedszkolem? Ja przez chwilę też miałam taką zajawkę, ale jednak zdecydowałam się poczekać. Przez moment planowałam zapisać Tosiaka do pobliskiego przedszkola zaraz po skończeniu dwóch lat(na dzień, dwa tylko). Chciałam pomóc Jej językowo. Po dłuższym zastanowieniu doszłam jednak do wniosku, że jeszcze nie jestem gotowa 🤢 Z drugiej strony, widzę, że tak czy owak nie będzie Jej trudno, bo niemal codziennie przewalają się przez nasz dom tabuny przyjaciół Karola, więc osłuchuje się z angielskim każdego dnia. Tutaj jest też tak, że jak dziecko kończy 3,5 roku to idzie do przedszkola za darmo na 3 godziny dziennie, poczekam więc do tego czasu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Maluda zaczęła donosić na brata 🤪 Już Mu się nie upiecze żadne szturchnięcie, popchnięcie itp. Ostatnio przyszła do mnie żaląc się: ' mama ałć oko, Alol tutaj bam' hehe Pokazując przy tym, że dostała od brata 😁 Okazało się, że zderzyli się ze sobą w trakcie zabawy 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pisałyście też o tęsknocie maluchów za starszakami. U nas jest to samo. Tośka cały ranek nie może znaleźć sobie miejsca, a jak tylko pada hasło 'jedziemy po Lolka' to jest przeszczęśliwa 🙂
W ogóle ostatnio zrobiła się bardzo uczuciowa(szczególnie w stosunku do brata). Tuli Go i całuje jak tylko znajdą się blisko siebie 🙂 To takie słodkie... Uwielbiam te moje Robale! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
witam 🙂
wczoraj byłam na 18-stce brata z dziećmi została teściowa i dała radę 🙂

No to brawo dla teściowej, 3 szkrabów to nie lada wyzwanie 🙂
A ja muszę się pochwalić normalnie. Udało nam się znaleźć wynajem 🤪 W październiku się przeprowadzamy, bez mojego ojca wkońcu juhuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
witam 🙂
wczoraj byłam na 18-stce brata z dziećmi została teściowa i dała radę 🙂

Taka teściowa to skarb 😉
Ja mam jakąś schizę i nie potrafię zostawić moich łobuziaków pod opieką moich rodziców 🤢

Milka super! 🙂 Czyli jeszcze tylko miesiąc do wolności hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj z czego to już moja Tośka spadała 🤢 I na nic tłumaczenie-wciąż pędzi w niedozwolone miejsca 😠 A ostatnio przyśniło mi się, że wypadła przez okno(to było straszne, wybudziłam się i bałam się zasnąć żeby ten koszmar nie powrócił) i teraz tym bardziej chodzę i sprawdzam okna po kilka razy dziennie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...