Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
właśnie wrócił mąż z pracy i przyniósł mi bukiet róż a w środku było serduszko w którym był złoty pierścionek i powiedział mi że to za to że urodziłam mu takie wspaniałe dzieci 🙂 normalnie jestem w szoku 🙂
Kasiu -Wielkie Gratulacje z Okazji Rocznicy 😘
A prezent super 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Promyku Maryla bedzie dynia tak jak w zeszlym roku 😜 kupilam jej stroj na 18-24 wiec bez problemu sie w niego zmiesci
moja cora ma przedziwny etap, bardzo bym chciala by juz sie skonczyl. nie chce spac ani w nocy ani w dzien
U nas ze spaniem póki co jest super 🙂
dzisiaj np.wstałyśmy o ósmej o 13.30 poszłyśmy spać i wstałysmy o 16.30 🤪tak Nam sie dobrze śpi 😜 😜 😉
no i o 21-ej Sonia poszła lulu a mama czeka na serial ''Przyjaciółki'' 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Promyku Maryla bedzie dynia tak jak w zeszlym roku 😜 kupilam jej stroj na 18-24 wiec bez problemu sie w niego zmiesci
moja cora ma przedziwny etap, bardzo bym chciala by juz sie skonczyl. nie chce spac ani w nocy ani w dzien
U nas ze spaniem póki co jest super 🙂
dzisiaj np.wstałyśmy o ósmej o 13.30 poszłyśmy spać i wstałysmy o 16.30 🤪tak Nam sie dobrze śpi 😜 😜 😉
no i o 21-ej Sonia poszła lulu a mama czeka na serial ''Przyjaciółki'' 😁 😁 😁


juz odkrylam czemu nie spi. infekcje ma bakteryjna. na jezyku cos jej wyskoczylo i giluchy zielone. jutro do lekarza z nia ide. jak nic jej nie jest to spi od okolo 20 do 7 rano i pozniej drzemka w dzien 2h 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Asia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Promyku Maryla bedzie dynia tak jak w zeszlym roku 😜 kupilam jej stroj na 18-24 wiec bez problemu sie w niego zmiesci
moja cora ma przedziwny etap, bardzo bym chciala by juz sie skonczyl. nie chce spac ani w nocy ani w dzien
U nas ze spaniem póki co jest super 🙂
dzisiaj np.wstałyśmy o ósmej o 13.30 poszłyśmy spać i wstałysmy o 16.30 🤪tak Nam sie dobrze śpi 😜 😜 😉
no i o 21-ej Sonia poszła lulu a mama czeka na serial ''Przyjaciółki'' 😁 😁 😁


juz odkrylam czemu nie spi. infekcje ma bakteryjna. na jezyku cos jej wyskoczylo i giluchy zielone. jutro do lekarza z nia ide. jak nic jej nie jest to spi od okolo 20 do 7 rano i pozniej drzemka w dzien 2h 😉
a no tak może coś sie ''uzbierało'' po wcieczce?wiesz jak to jest tu sie wody napije tu piasku spróbuje i potem jakieś cholerstwo przychodzi...moja lekarka to zawsze kazała smarować nystatyną takie pleśniawki czy podobne zmiany..zobaczysz co lekarz powie..
ZDRÓWKA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Przepraszam... Tak zniknęłam, ale Karol dostał ataku kaszlu i musiałam pędzić na górę. Cholerna astma 😠
Madziu mam nadzieję, że teraz będziesz częściej tu zaglądać i będziemy miały więcej okazji do małych pogadanek 😉
Ściskam mocno 🙂 Do następnego 🙂


Nic sie nie przejmuj, jak trzeba isc ,to trzeba 🙂 A postaram sie zagladac czesciej i na pewno bedziemy mialy wiecej okazji do pogaduszek 😆 A przy okazji zapytam sie jeszcze, bo wspomnialas o tym bolu kosci lonowej w pozniejszej czesci ciazy z Tosiulka, powiedz czy z tego powodu mialas jakies problemy przy porodzie? U mnie w sumie nie najgorzej, ale zauwazylam, ze dluzsze siedzenie i miednica, i krzyze jakby zesztywniale, ehh..

Dziekuje Kasiu za gratulacje i jednoczesnie gratulacje z okazji 4tej rocznicy slubu! A mezus piekny prezent zrobil a to, co Ci napisal - zwlaszcza, az mi sie lezka zakrecila w oku 😉

Kamila - tak wiemy, kto w brzusiu siedzi 🙂 Oskarek bedzie mial braciszka 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Haniu a za Was trzymam jutro kciuki. Na kiedy macie termin porodu wyznaczony jeszcze raz?
Milka - na kiedy Wy??




Madzia gratuluje chłopczyka w brzuszku 😘
Termin mamy na15-20 kwiecień 2013... już się zbieram do szpitala i to z takim stresem jadę że oj.


Dziekuje slicznie Haniu! Lepiej napisz jak tam po wizycie w szpitalu?? Wsjo ok??? Mam nadzieje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milka napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Haniu a za Was trzymam jutro kciuki. Na kiedy macie termin porodu wyznaczony jeszcze raz?
Milka - na kiedy Wy??

My termin mamy na 3 luty ale mam mieć cc wiec muszę isc kolo tygodnia dwóch wcześniej do szpitala. a Ty na kiedy?


Ja mialam pierwsza date wyznaczona na 3go lutego z Oskarkiem wdlg obliczen, a po usg mi zmienili na 2go lutego 🙂 A teraz date mamy na 4go stycznia (zmieniona z 3go stycznia - 1 dzien roznicy pff 😉 😉
No to gratulacje! 🙂 A cc z jakiego powodu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
Milka napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Haniu a za Was trzymam jutro kciuki. Na kiedy macie termin porodu wyznaczony jeszcze raz?
Milka - na kiedy Wy??

My termin mamy na 3 luty ale mam mieć cc wiec muszę isc kolo tygodnia dwóch wcześniej do szpitala. a Ty na kiedy?


Ja mialam pierwsza date wyznaczona na 3go lutego z Oskarkiem wdlg obliczen, a po usg mi zmienili na 2go lutego 🙂 A teraz date mamy na 4go stycznia (zmieniona z 3go stycznia - 1 dzien roznicy pff 😉 😉
No to gratulacje! 🙂 A cc z jakiego powodu??

wcześniej miałam cc i za mały odstęp miedzy porodami. ponadto Natka urodziła się duza (a 3 tyg przed terminem) a ja jestem drobna wiec nikłe szanse na to, ze urodzę sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
Hania napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Haniu a za Was trzymam jutro kciuki. Na kiedy macie termin porodu wyznaczony jeszcze raz?
Milka - na kiedy Wy??




Madzia gratuluje chłopczyka w brzuszku 😘
Termin mamy na15-20 kwiecień 2013... już się zbieram do szpitala i to z takim stresem jadę że oj.


Dziekuje slicznie Haniu! Lepiej napisz jak tam po wizycie w szpitalu?? Wsjo ok??? Mam nadzieje!!!



Madziu po wizycie jest tak że teraz nic nie wiemy czekamy do 20tc i wtedy na dokładnych oględzinach będzie postawiona diagnoza chodź lekarz podejrzewa wady rozwojowe dziecka. Więc nic mnie nie uspokoiły badania a wręcz przeciwnie bardziej zestresowały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
No masz racje, a do tego pewnie sama rana tez boli a tu juz nie tylko jedna dzidzia do opieki, ale dwojka 😞 Ale przynajmniej wiesz 'czym to sie je', moze tak lawiej, nie? Bedzie dobrze, byle dzieciaczek byl zdrowy 😘

czy ja wiem czy łatwiej. Ale przy pierwszym porodzie męczyłam się ze skurczami ponad 20 godz i już wiem, że cesarka boli mniej. Ale gorzej się dochodzi do formy. Nieważne, trzeba przeżyć i już 🙂
Haniu 3maj się, będzie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milka napisał(a):
nusia27 napisał(a):
tez mialam cesarke i nie zamienilabym jej na zwykly porod 😜 a tak sie wyzekalam cala ciaze. do siebie doszlam szybciutko, tylko do dzisiaj blizna potrafi swedziec albo piec przy dotyku

ta blizna to w ogole taka dziwna niby czujesz jak ja dotykasz ale to taki martwy punkt.


dokladnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...