Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jedyna zabawa która zajmie Barta na dłużej niż 3 minuty to ciągnik i zwierzątka, którymi bawi sie nawet i pół godziny.
Ostatnio jak strasznie padało przez kilka dni że w domku siedzieliśmy i lepiliśmy z masy solnej kuleczki i inne stworki mały był zachwycony 🙂


Kolo na brzuszku w kwietniówkach się pojawiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Laski mam wiadomođ Kolo jest w ciąży 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

hahaha no nie wierze. Jakoś ja na brzuszek nawet nie zajrzałam. Wole z wami poklachać troszkę 🙂
Natala lubi książeczki, tańczyć ostatnio non stop kaczuchy 😁 ewentualnie bajki jej włączam a tak to jeszcze rysuje i układa piankowe literki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jak przygotowania do zimy??
My co prawda zimę za oknem mamy ale taką tylko śnieżkowa 🙂
Kupiłam małemu kurtę i śniegowce brakuje mi tylko porządnej czapy i szalika zimowego ale i na to przyjdzie pora 🙂 A jak tam dziewczyny u was kupujecie komplety jedno czy dwu częściowe???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania ja kupilam sniegowce w lidlu, widzialam w reklamach ze w polsce tez sa. Ma kurteczki i babcia kupuje w prezencie komplet ocieplany. Czapa pasuje z zeszlego roku, a do eleganckiego plaszczyka kupilam jej beret i welne i wydziergam szalik 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my mamy komplet dwuczęściowy kurtke i grubaśne portki z tamtego roku 🙂
Mamusia moja kupiła jeszcze SONI dwie kurtki zimowe takąe może sie brudzić 😜o ile zdąży je ubrać bo jak narazie to pogoda masakra nawet wyjść sie nie chce 🥴
Dzisiaj kupiłyśmy kolejna porcje wełny i taka pani znajoma nam robi czapeczke,komin,getry...zajebiste kompleciki i cieplutkie 🙂takze jesteśmy zaopatrzone 🙂
a są takie ładne że sama bym taki chciała 😉 😎
szukałam ale niestety w sklepach wszystko oklepane i nie takie cieplutkie jak wełniane... 🙂
Dziewczyny dajecie dzieciom jakieś witaminy albo tran???.
🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...