Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
postaw sie mezowi i zorganizuj sobie jeden dzien w tygodniu tylko dla siebie. zrob cokolwiek byle z dala od domu i dzieci 😉

ja nie mogę jeszcze jednej rzeczy wywalczyć w naszym związku - czasu wolnego tylko dla siebie
mój mąż jest bardzo aktywny ciągle chce gdzieś z nami jeździć gdzieś nas zabierać każdą wolną chwilę wiem że to dobrze
ale przychodzi taki moment że po prostu chciałabym pobyć SAMA
już nawet wymyśliłam sobie basen to zaraz kupił sobie karnet, poprosił swoją mamę żeby do nas przyjechała i chodzi ze mną ehh
a jak mówię że chcę coś cokolwiek zrobić sama to o tego nie rozumie


zapisz sie na cos na co maz nie pojdzie:P

ostatnio już mu powiedziałam że chyba zapiszę się na taniec brzucha żeby ze mna nie szedł to powiedział ze i tak pójdzie - popatrzeć 😠


a moze ty polez gdzies za nim, zeby na niego popatrzec i wstydu mu narobic:P

nie no właśnie problem polega na tym że on beze mnie nie chodzi nigdzie, woli ze mną albo z nami ehh


przerombane:P


bo on Was tak bardzo kamcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Asiu powoli do przodu Bartek rozgadany powtarza wszystko aż trzeba trzymać język za zębami bo wyłapuje nieodpowiednie słowa dla siebie. Jest małym niejadkiem który tylko wybrane rzeczy zje, mleka wypija ok 1litra dziennie lekarz nic na to nie mówi jedyne co to że dziecku taka ilość nie zaszkodzi, niestety ale smoczek jest dalej w użyciu 😞 spanie to hmmm ciężka sprawa w ciągu dnia godzina przed południem a potem ok 20 na noc i do 7rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Asiu powoli do przodu Bartek rozgadany powtarza wszystko aż trzeba trzymać język za zębami bo wyłapuje nieodpowiednie słowa dla siebie. Jest małym niejadkiem który tylko wybrane rzeczy zje, mleka wypija ok 1litra dziennie lekarz nic na to nie mówi jedyne co to że dziecku taka ilość nie zaszkodzi, niestety ale smoczek jest dalej w użyciu 😞 spanie to hmmm ciężka sprawa w ciągu dnia godzina przed południem a potem ok 20 na noc i do 7rano.
a jakie mleko wypija?bo tak dużo ok litra 🥴
my pijemy bebiko 4 rana ok 150ml i na noc ok150-180ml 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny co do ząbków to z Bartkiem odwiedzam dentystę co 3 miesiące już od roku i nasza dentystka nie ma nic przeciwko smoczkowi lecz w granicach rozsądku oczywiście, a próchnica butelkowa często występuje u dzieciaczków które piją tylko z but;i i to słodzone napoje typu soki, soczki, herbatki. Za każdym razem nam powtarza żebym pilnowała i pamiętała by mały w nocy nie pił z butli, jeśli już to wodę sama ale broń Boże słodzonych napoi.
Co do mycia ząbków to jakoś dajemy rade pierwszo ja szoruje je małemu a potem on "poprawia" po mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manini jest bardzo niedotykalska - damulka z niej nie bedzie. nie lubi jak jej sie myje zeby, czesz wlosy czy smaruje kremem. a wlosy to bardzo trudna sprawa. ma bardzo dziwna struktore wlosa, kreca jej sie i po kazdej nocy z kazdego loka jest dred zrobiony. czasami nawet po drzemce w dzien. kupilam specjalny szampon i odzywke i mam odzywke w spreju, ktora ulatwia rozczesywanie. zajmuje to z 10 minut, bo musze kazdy dredzik rozczesac tak zeby ja nie bolalo. najgorzej jak z Jackiem zostaje, bo on po prostu nie umie tego rozczesac i zwiazuje te koltuny w kitke z tylu glowy, albo lata caly dzien poczochrana 😁 az sie boje co bedzie jak do przedszkola pojdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
melduję się z rana
u nas z myciem ząbków jest różnie
raz Anastazja ładnie otworzy buzie da sobie wyszorować wszystkie zębiska przez minutę, raz tylko szuru - buru i zamyka mówiąc już nie ce
a czasami nawet nie da dotknąć zębów i tylko sama myje zjadając pastę ehhh



to moga sobie z Maryla reke podac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Manini jest bardzo niedotykalska - damulka z niej nie bedzie. nie lubi jak jej sie myje zeby, czesz wlosy czy smaruje kremem. a wlosy to bardzo trudna sprawa. ma bardzo dziwna struktore wlosa, kreca jej sie i po kazdej nocy z kazdego loka jest dred zrobiony. czasami nawet po drzemce w dzien. kupilam specjalny szampon i odzywke i mam odzywke w spreju, ktora ulatwia rozczesywanie. zajmuje to z 10 minut, bo musze kazdy dredzik rozczesac tak zeby ja nie bolalo. najgorzej jak z Jackiem zostaje, bo on po prostu nie umie tego rozczesac i zwiazuje te koltuny w kitke z tylu glowy, albo lata caly dzien poczochrana 😁 az sie boje co bedzie jak do przedszkola pojdzie

ja używam szamponu johnsona takiego zielonego ułatwiającego rozczesywanie, a mam co u Anastazji rozczesywać hihi
a tak poważnie Anastazja chyba nauczona jest czesania i zawsze daje sobie czesać czy warkocze czy kitki dzieki temu nie plączą jej się włocy w dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Manini jest bardzo niedotykalska - damulka z niej nie bedzie. nie lubi jak jej sie myje zeby, czesz wlosy czy smaruje kremem. a wlosy to bardzo trudna sprawa. ma bardzo dziwna struktore wlosa, kreca jej sie i po kazdej nocy z kazdego loka jest dred zrobiony. czasami nawet po drzemce w dzien. kupilam specjalny szampon i odzywke i mam odzywke w spreju, ktora ulatwia rozczesywanie. zajmuje to z 10 minut, bo musze kazdy dredzik rozczesac tak zeby ja nie bolalo. najgorzej jak z Jackiem zostaje, bo on po prostu nie umie tego rozczesac i zwiazuje te koltuny w kitke z tylu glowy, albo lata caly dzien poczochrana 😁 az sie boje co bedzie jak do przedszkola pojdzie

ja używam szamponu johnsona takiego zielonego ułatwiającego rozczesywanie, a mam co u Anastazji rozczesywać hihi
a tak poważnie Anastazja chyba nauczona jest czesania i zawsze daje sobie czesać czy warkocze czy kitki dzieki temu nie plączą jej się włocy w dzień


wlasnie z johnsona mam to wszystko a i tak sie dredziochy robia. daje sie czesac tylko w tedy gdy jest czyms bardzo zajeta, inaczej ucieka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej widze ze honorata zaczela pisac to ja sie też sie dołącze 🙂
Moze na nowo ruszy nasze forum.
U nas kacper tez chodzi w pampersie caly czas o nocniku nie ma mowy.Pije rano i wieczorem kasze bobowity mleczno ryzowa a czasami zrobie mu płatki na mleku to ladnie zje 🙂
seba dalej nam choruje jest troche poprawy ale czeka nas jeszcze dlugie leczenie 😞
A tak to wszystko po staremu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂
jak fajnie że wróciłyście na forum 🙂
sto lat spóźnione od cioci Kasi dla wszystkich dwulatków

Byłam ostatnio na bilansie dwulatka z Patrykiem, waży 12,5 i mierzy 92 co do mówienia to mówi dużo, śpiewa piosenki tj."ogórek" i też lubi" ona tu jest" a to zasługa Marcela bo go dużo uczy
nauka sikania też jest daleko w lesie, prędzej mi panele spuchną niż ona będzie wołał
mycie zębów lubi, ma wszystkie oprócz 5 w dzień nie śpi chyba że jest bardzo wymęczony albo jak jedziemy dłużej samochodem to uśnie, chodzi spać o 21 a wstaje o 8 w ciągu dnia nie pije kaszy tylko przed spaniem 210 kaszy mannej.

ogólnie tak jak Asia marzę o kilku dniach dla siebie ale mam utrudnienie bo ciągle karmię piersią Emilkę ona ma już pół roczku waży 7720 i 71 dł wyszedł jej pierwszy ząbek i już wychodzi drugi i jest bardzo marudna i wogóle mam mało czasu bo ciągle dzieci 🤪 teraz też już wstała i woła

pozdrawiam was wszystkie i w miarę możliwości będę zaglądała
na FB wstawiłam zdjęcia z urodzin( tort robiłam sama- miał przypominać pociąg hihi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale miałam do przeczytania 🙂
Darek jutro ma urodzinki, impreza odwołana bo chory dalej 😞

My z pieluchę zakładamy tylko na noc no i teraz też na podwórko. Ze spaniem w dzień to różnie raz śpi raz nie ma czasu na takie błahe rzeczy 🤪 wieczorem też różnie chodzi spać a rano wstaje między 8-10 zależy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzis pierwszy dzien jestem sama z chlopcami. R. juz od ponad godziny w pracy, konczy dzis kolo 16. W nocy Oskarek do nas przyszedl, ale oczywiscie jakos udalo mu sie katar zlapac i zaczal kaszlec - taki niefajny kaszel, suchy poki co, ale nieladnie brzmi - musze go obserwowac. Takze dzis pierwsza nocke zaliczylismy w czworke w 1 pokoju 😜 Mniejszy sie o 6tej obudzil, ale zasnal znowu po tym jak go na dol zanioslam 🤨 Gdyby tak starszy mi dluzej pospal, moze jakos udaloby mi sie Jared'a udobruchac i by zasnal u gory, i bym sobie dluzej pospala a tak kapucha. Ciekawe do ktorej wytrwam bez kawy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
daruś wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek 🙂

dziewczyny torta robiłam dwa dni 🙂
Madziu nie karmię już samą piersią zaczęłam dawać jej już zupki i deserki a ona ciągle nie chce mi pić z butelki, smoczka też nigdy nie ciągnęła bo nie chciała
zdrówka życzę dla dzieci 🙂

Asia wstaw jakieś zdjęcie Soni bo dawno jej nie widziałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...