Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Spóźnione życzenia dla wszystkich dzieci!
Ja cie kręce (jak to mówi moja Maja) ale się forum rozgadało, 3 tyg mnie nie było a tu 30 str do nadrabiania 🤪 u mnie pojawiają się te same dylematy co u Honorata, tzn. ws drugiego dziecka, ale zdecydowaliśmy że zaczniemy się starać od przyszłego roku, więc albo będzie jeszcze różnica 3 lat albo załapie się już na 4 😉
my też mieliśmy bilans i Maja jest wysoka i chuda hehe ma 91 cm i 11,5 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas bilans odłożony do odwołania z powodu miliona chorób w ośrodku i nie chcemy ryzykować ciągnięciem w siedlisko wirusowe zdrowego obecnie Bartka 😉
Odkąd mały pije mleko z miodem i łykamy tran to chorujemy mniej. Mnie cieszy to bardzo gdyż wkońcu mały organizm mojego brzdąca odpoczywa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
U nas bilans odłożony do odwołania z powodu miliona chorób w ośrodku i nie chcemy ryzykować ciągnięciem w siedlisko wirusowe zdrowego obecnie Bartka 😉
Odkąd mały pije mleko z miodem i łykamy tran to chorujemy mniej. Mnie cieszy to bardzo gdyż wkońcu mały organizm mojego brzdąca odpoczywa 😉


dobrze wiedziec Haniu, moj jakis kaszel zlapal 😞 Witaminki je, ale domowe i stare sprawdzone sposoby tez duzo daja 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
U nas bilans odłożony do odwołania z powodu miliona chorób w ośrodku i nie chcemy ryzykować ciągnięciem w siedlisko wirusowe zdrowego obecnie Bartka 😉
Odkąd mały pije mleko z miodem i łykamy tran to chorujemy mniej. Mnie cieszy to bardzo gdyż wkońcu mały organizm mojego brzdąca odpoczywa 😉


Darek też lubi mleko z miodem 🙂 tranu nie dajemy jak na razie, jaki dajesz Bartkowi ?
w sumie Daruś bardzo mało choruje z czego bardzo się cieszę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
Ojej, Honoratko 😞 Jakas zla passa? Co sie w pracy stalo? Mam nadzieje, ze szybko bedzie lepiej 🤨

W pracy chodzi o to, że szefostwo zatrudnilo drugą dziewczynę do pomocy mi. Miała mnie odciązyć od połowy drobnych pism i takich mniej ważnych. Sama brałam udział w naborze pracownika i w sumie wydawało się że bedzie to dobra kandydatka. Okazało się jednak że jest leniwa, pół dnia spędza na paleniu paperosów, drugie pół na oglądaniu filmikow i teledysków na youtube 🥴
Jako osobę bardzo ją lubię ale przez jej "styl pracy" muszę połowę rzeczy robić za nią, pilnować ją na każdym kroku żeby terminów nie zawaliła .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i jak zła passa to za jednym zamachem choróbsko mnie dopadło.
Mam ponad 39,5 stopnia i muszę siedzieć pracy bo szef uważa że moje stanowisko jest tak ważne że nie może nie być na nim nikogo. A ta druga wzieła tydzień urlopu i wyjeżdża z dziećmi na ferie.
Wiem że jakbym położyła zwolnienie to by jej raczej z urlopu nie ściągnął, ale wiem jaki byłby wściekły.
Postanowiłam że przyjdę dziś do pracy i mówię szefowi jaka jestm chora i że chciałabym zrobić co trzeba dziś zrobić i iść do domu no to powiedział że nie zabardzo .. bo to bo tamto 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wlasnie w urzedzie takie regulacje jak najbardziej powinny byc, ale poki co wszedzie tak jest, wiec mnie to nie dziwi. Ale jesli bedzie przesadzac z tym internetem, mysle ze masz jak najbardziej ku temu prawo (Ty czy ktos inny ponad nia), zeby jej zwrocic uwage, bo przeciez troche umiaru. Zwlaszcza, ze jest co robic, wiec obowiazki najpierw , przyjemnosci pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
p.s. poza tym widze, ze ona jest dosc odwazna, ze w nowej pracy sobie na takie cos pozwala 😮 A nie jest czasem na jakims okresie probnym? 😉

właśnie nie miała 3 miesiączny próbny ale dobrze grała przed władzą i dali jej na stałe
poza tym przez trzy miesiące nie narobiła sobie zaległości bo wiadomo miała lżej ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
MadziaW napisał(a):
p.s. poza tym widze, ze ona jest dosc odwazna, ze w nowej pracy sobie na takie cos pozwala 😮 A nie jest czasem na jakims okresie probnym? 😉

właśnie nie miała 3 miesiączny próbny ale dobrze grała przed władzą i dali jej na stałe
poza tym przez trzy miesiące nie narobiła sobie zaległości bo wiadomo miała lżej ..


a moze dostala sie po znajomosci. moze zwroc jej na to uwage, albo popros ktoregos z informatykow o zablokowanie takich stron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia nie sądze że to pomoże, tak pracuje się w urzędach .. GG internet są ogólnodostępne i nikt tego nie kontroluje takie są realia wszystkich państwowych miejsc pracy
Najbardziej denerwuje mnie to że ona ciągle przełącza te swoje filmiki albo teledyski jeden ciszej jeden głośniej i rozprasza mnie
a najbardziej to dobija mnie że nie chce wyłączyć dźwięków komunikatora gg i za każdym razem gdy ktoś do niej pisze albo zmieni status ryczy ten komputer jak głupi
JUż jej nawet pokazałam gdzie to wyłączyć ale ona odpowiedziała mi że woli miec włączone dźwięki
ehhh dobija mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Nusia nie sądze że to pomoże, tak pracuje się w urzędach .. GG internet są ogólnodostępne i nikt tego nie kontroluje takie są realia wszystkich państwowych miejsc pracy
Najbardziej denerwuje mnie to że ona ciągle przełącza te swoje filmiki albo teledyski jeden ciszej jeden głośniej i rozprasza mnie
a najbardziej to dobija mnie że nie chce wyłączyć dźwięków komunikatora gg i za każdym razem gdy ktoś do niej pisze albo zmieni status ryczy ten komputer jak głupi
JUż jej nawet pokazałam gdzie to wyłączyć ale ona odpowiedziała mi że woli miec włączone dźwięki
ehhh dobija mnie


moja mama pracowala w starostwie i mialam kiedys staz w uredzie miasta i rzeczywiscie nikt tego niekontrolowal...
beznadzieja
a przelozonemu nie mozna zglosic, albo jej cos wprost powiedziec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Honorcia - podziwiam Cie ,ze wytrzymujesz 🤪 Znajac moj 'temperament' to bym jej cos sama powiedziala 😜 Ale powaznie, zwroc jej uwage - jezeli Tobie to przeszkadza i Cie rozprasza, to masz do tego swiete prawo. A zawsze mozesz jej wlasnie powiedziec, ze to co ona robi na gg albo na youtube jest w ogole nie zwiazane z praca. A jesli chcesz bardziej dyplomatycznie, to znajdz jej cos do robienia z wyznaczonymi terminami. Jak bedzie znow sobie robic nic, to powiedz niby w zartach cos w stylu: 'Dobra, koniec tego obijania sie, czas zabrac sie za prace. Pani... prosze zrobic to i to nie pozniej niz na godz. ...' - wszystko z usmiechem na twarzy 😉
My mamy w pracy takiego jednego co lubi nie robic nic 😉 to juz chyba kazdy z nas mu zwraca uwage - czesto w formie sarkazmu, bo po co sie tylko denerwowac, jak mozna sie tez posmiac czy usmiechac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Nusia nie sądze że to pomoże, tak pracuje się w urzędach .. GG internet są ogólnodostępne i nikt tego nie kontroluje takie są realia wszystkich państwowych miejsc pracy
Najbardziej denerwuje mnie to że ona ciągle przełącza te swoje filmiki albo teledyski jeden ciszej jeden głośniej i rozprasza mnie
a najbardziej to dobija mnie że nie chce wyłączyć dźwięków komunikatora gg i za każdym razem gdy ktoś do niej pisze albo zmieni status ryczy ten komputer jak głupi
JUż jej nawet pokazałam gdzie to wyłączyć ale ona odpowiedziała mi że woli miec włączone dźwięki
ehhh dobija mnie


moja mama pracowala w starostwie i mialam kiedys staz w uredzie miasta i rzeczywiscie nikt tego niekontrolowal...
beznadzieja
a przelozonemu nie mozna zglosic, albo jej cos wprost powiedziec.

szefowi nie powiem bo nie wiem w jakich oni są relacjach a podejrzewam że ona świruje do niego ...
a jak jej mówiłam że przeszkadza mi ta jej muzyka i nie mogę się skoncentrować to na pól godziny się przyciszyła a później znowu robiła to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...