Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Kasia napisał(a):
witam 🙂
Mój Patryk już od dwóch dni woła siku i kupę więc przez dzień nie nosi już pampersa tylko jak idzie spać 🙂


super 🙂 Manka wola jak spac trzeba, sciemnia, zeby tylko z lozeczka wyjsc:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Kasia napisał(a):
witam 🙂
Mój Patryk już od dwóch dni woła siku i kupę więc przez dzień nie nosi już pampersa tylko jak idzie spać 🙂


super 🙂 Manka wola jak spac trzeba, sciemnia, zeby tylko z lozeczka wyjsc:P

Hehehe Milosz też wtedy woła 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A wiecie, co Wam powiem?? Po Oskarze zajelo mi rok, zeby uswiadomic sobie, ze chcialabm kolejnego bejbika. A teraz 2 m-ce po... i gdyby nie kasa, to bym chciala kolejna dzidzie...szybko 😉 😉
I teoretycznie wiem, ze najprawdopodobniej zatrzymamy sie na 2ce, ale jak bylam u lekarza na kotroli 7 tyg po porodzie, to jakos nie moglam sie powstrzymac, zeby zapytac, kiedy po cesarce bezpiecznie mozna znow zajsc w ciaze 😜 Powiedzialam jej, ze pytam z czystej ciekawosci.. Jak powiedzialam mezulkowi, to tylko wielkie oczy zrobil 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zrozumiałam to najpierw jako "lepsze rozwiązanie dla Anastazji" wiecie mniejsze różnica wieku lepszy kontakt rodzeństwa
a z czasem po prostu sama zaczełam bardzo chcieć 🙂
co do terminu to powiem wam że specjalnie teraz się wstrzymalismy w marcu żeby się w grudniu nie urodził dzidziuś hihih
a później to już cały rok mogę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂widze że tu wesołe tematy 😉
A u nas masakra Sonia już m-c czasu chora nie wiem już gdzie jechać i co zrobić żeby wyzdrowiała..
Najpierw kaszlała(osłuchowo czysto)i tak przez 2 tyg.pożniej angina ropna 10 dni antyboityk Klacid półtora tyg.przerwy i teraz od niedzieli znowu angina!i zastrzyki Biofuroksym naprawde już nie wiem jak jej pomóc nic kompletnie nie je jest tak słaba i wystraszona że żyć mi sie nie chce.
Honoratka-pamiętam że Anastazja tak chorowała długo napisz mi jak to u Was wyglądało i co pomogło?jak wyszłyście z tych choróbstw?
Acha i dziewczyny jak myślicie ile dni dziecko może nic nie jeść?lekarka(jedna i druga)nie widzi w tym nic dziwnego przy chorobie 🤨a ja już od zmysłów odchodze.POMÓŻCIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
My jeszcze nie pracujemy, na razie ta myśl luźno biega mi po głowie 😉


Justa - polata luzno, az sie zaciesni 😉 Mnie tak luzno latala przez jakies 2 lata 😜 Ale powiem Ci , ze jak sie juz zacznie myslec, chocby troszke, to ciezko pozniej to wylaczyc 😉

Honorciu - nie chcecie prezentu pod choinke? Hehe 🙂 Nie no, trzymam za Was kciuki 🙂 Anastazji bedzie razniej, nie bedzie sama. Wiem , co mowie, bo jestem jedynaczka i wprawdzie jak bylam mala to nigdy mi to nie przszkadzalo, ze nie mialam rodzenstwa i zawsze sie umialam sama soba zajac, ale teraz wydaje mi sie, ze fajnie byloby miec kogos 🥴

Asiu - nie wiem, co Ci poradzic 😞 Jesli ma angine, to moze ja gardelko boli, stad przelykanie jest nieprzyjemne i dlatego odmawia jedzenia? A moze przechodzi teraz taki swoisty okres (oprocz chorob), ze niejadek z niej? Ja tez to z Oskarkiem przerabialam 🤨 Samo przeszlo...,ale choroba na pewno w tym nie pomaga 🤢 Zdrowka dla Soni!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Już śpi moja bidulka 😞
Boże jest taka wymęczona że nie możemu na nia patrzeć próbuje sie bawić ale sie przewraca(dosłownie)jest blada okropnie i chudnie w oczach dzieki Bogu mleko wypiła.
Madzia napewno przez to gardło nie je ale już wzięłą siódmy zastrzyk to miałam nadzieje że choć troszke skubnie 😞ale nic odrazu ma odruch wymiotny i mówi że ją brzuszek boli 😞
jestem załamana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂widze że tu wesołe tematy 😉
A u nas masakra Sonia już m-c czasu chora nie wiem już gdzie jechać i co zrobić żeby wyzdrowiała..
Najpierw kaszlała(osłuchowo czysto)i tak przez 2 tyg.pożniej angina ropna 10 dni antyboityk Klacid półtora tyg.przerwy i teraz od niedzieli znowu angina!i zastrzyki Biofuroksym naprawde już nie wiem jak jej pomóc nic kompletnie nie je jest tak słaba i wystraszona że żyć mi sie nie chce.
Honoratka-pamiętam że Anastazja tak chorowała długo napisz mi jak to u Was wyglądało i co pomogło?jak wyszłyście z tych choróbstw?
Acha i dziewczyny jak myślicie ile dni dziecko może nic nie jeść?lekarka(jedna i druga)nie widzi w tym nic dziwnego przy chorobie 🤨a ja już od zmysłów odchodze.POMÓŻCIE

cześć Asiu
u nas rok temu Anastazja miała 2 tyg różyczkę a przy niej tylko gorączkę i wysypkę
póżniej po 3 dniach pojawiła się Angina przy której braliśmy 10 dni antybiotyk a po kolejnych 4 dniach angina wróciła
dostaliśmy zastrzyki i angina przeszła

w tym roku Anastazja miała bardzo wysoką gorączkę i od razu dostaliśmy zastrzyki bo mi mała wymiotuje antybiotykiem 2 zastrzyki i było już lepiej ale po 16 zastrzykach gorączka znowu wróciła i niby to była jakaś infekcja wirusowa a zastrzyki to antybiotyk który działa na infekcje bakteryjne

trochę to u nas było skomplikowane bo leczyli mi dziecko nie wiedząc co jej jest
osłuchowo było dobrze, gardło tylko lekko zaczerwienione

co do jedzenia to Anastazja nawet przy tej anginie dość ładnie jadła
nie chciała suchuch pokarmów typu chleb czy II danie obiadowe
ale zupkę, płatki z mlekiem, jogurty, makaron drobny z sosikiem albo ryż z sosem jadła

co do jedzenia to ja bym interweniowała bardzo szybko dwa dni nie jedzenia i już bym pojechała do spzitala jeśli lekarz by to bagatelizował
chyba że dużo pije oprócz wody soków przecierowych, jogurtów - spróbuj bakusia w takich saszetkach do picia albo innych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Już śpi moja bidulka 😞
Boże jest taka wymęczona że nie możemu na nia patrzeć próbuje sie bawić ale sie przewraca(dosłownie)jest blada okropnie i chudnie w oczach dzieki Bogu mleko wypiła.
Madzia napewno przez to gardło nie je ale już wzięłą siódmy zastrzyk to miałam nadzieje że choć troszke skubnie 😞ale nic odrazu ma odruch wymiotny i mówi że ją brzuszek boli 😞
jestem załamana.

jej już 7 zastrzyków i nie ma poprawy?
może powinnac skonsultować to z pediatrą?
zazwyczaj 2 - 4 zastrzyk pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć u nas tak jakby troszeńke lepiej zjadła pół jogurtu i 10 łyżeczek pomidorowej z ryżem 🙂
Honoratka 16zastrzyków to dużo 🥴cholera ja mam nadzieje ze na tych 10 sie skończy bo Sonia tak płacze że już nie moge...
Dziękuje za rady odnośnie jedzenia dzisiaj zupka z ryżem a na drugie sosik 🙂może coś zje.
Nusia-też myślaąłm że rosół ok i dałąm małej to zwracała okropnie 🥴
Lekarka mnie opieprzyła że rosół jest bardzo ciężki i dlatego zwracała 😲
nie wiedziałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
a wydawalo by sie, ze rosol jak najbardziej 😮
mi też sie tak wydawało np.chorym do szpitala to tylko rosół sie przynosiło 😉 😜
jestem przeszczęśliwa bo Sonia zjadła no połowe z tego co zawsze...ziemniaczki z sosem 🙂
Honoratka dzięki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...