Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
cześć mamusie dawno się nie odzywałam
Anastazja wyszła z gorączki
temperatura męczyła ją 5 dni 😞
dostała zapalenia dziąseł cała buzia wysypana aftami
no i ciągle gryzła palec co zaowocowało jakimś brzydkim zastrzałem
próbuję go leczyć rivanolem bo lekarzy wymyślił pumifucort lek który wcześniej dostawała przy odparzeniach 🤢
sama nie wiem

byłam u mojej doktor ginekolog niestety jeszcze w ciąży nie jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia - no o gratulacje odnosnie pieluszek 🙂 My wprawdzie pampersy pozegnalismy juz dawno temu, ale moj synus z jakiego powodu zaczal sie chyba cofac z tym zalatwianiem sie na wc 😞 Juz mu tak dobrze szlo a ostanio znow majty pokidane... Zalatwi sie na kibelek ok, ale i tak uda u sie wczesniej majty pokidac i powiem Wam, ze czasem to mi naprawde psychicznie slabo z tym walczyc, juz nie wiemy z mezem jak mu to tlumaczyc, zeby nie tylko zrozumial, ale przede wszystkim, zeby tak nie robil i sie stosowal 😞 Bo jak sie go zapytac, to on pieknie powie, ze tak nie wolno bo to, bo tamto... A za godzine powie, ze musi do ubikacji, sciagnie majty a na nich...rysy..Poplakac sie idzie, naprawde 😞 Dzis zas cos pokidal i R. juz mu tak obiecywal az sie ziscilo, i moj 4-latek dostal dzis na pupe...pieluche, jak dzidzi male... Naprawde mnie to zalamywac zaczyna 😞 A zeby bylo lepiej, na pytanie: 'I jak Ci jest w pieluszce?' odpowiedzial krotko i zwiezle - 'Cieplo'.. No i co teraz? Jutro bedzie u mnie health visitor do malego, to sie jej spytam, a noz bedzie w stanie mi cos doradzic. 🥴 Zastanawiam sie, czy to moze nie przez to, ze widzi jak Czarusiowi sie zmienia pieluszki i czy to nie z tego? Aczolwiek jak sie w koncu dzis zalatwil i dostal ladne majteczki w pilke nozna, to zaczal sie wysmiewac z pieluszki, ze to smieszne nosic pieluche (ktora i tak byla pokidana 😮 🤢 )..
Na szczescie kupa laduje w kibelku, ale zanim tam wyladuje, to majty czy pizamke zdola popaprac nieco. W takim tempie to ja nie nadaze z praniem, zreszta przebierac takie majty to zadna przjemnosc 🤢 🤢 🤢 🤢

Honorcia - zdroweczka dla malutkiej!!! No i pracujcie tam z mezem, pracujcie pilnie nad tym drugim bejbikiem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My też walczymy z pieluchami, robi się ciepło, mam nadzieje, że teraz pójdzie łatwiej 🙂 Ze smoczkiem pożegnaliśmy się dopiero jakiś miesiąc temu, ale jestem dumna z Miłosza - nie było tak źle jak przypuszczałam, w nocy obyło się bez płaczów, trochę gorzej było przy dziennym spaniu 🙂
Teraz tylko te pieluchy :/
Madziu ja myślę, że Oskarek tak reaguje chwilowo, bo jest dzidzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ja tez probuje odstawic pampersa, ale mozolnie idzie. dydyusia nie ma "baby ma dydusia" 😉 walcze jeszcze z mlekiem. ciagle pije jedno przed snem i jedno przed drzemka. i czasami o 6 rano dostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Sonia też pije mleko na noc rano i czasem w nocy 😉
i to nie zwykłe- tylko Bebiko4 a mi to nie przeszkadza przynajmniej tam są wszystkie witaminy itd 😉


Asia ja sie tylko boje prochnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nam też całkiem nieźle idzie z "odpieluszaniem"
tylko na noc mam pietra, chociaż od paru tygodni wytrzymuje i wstaje sucha
wczoraj byliśmy u rodzinki poza miastem i założyłam jej pampka ale wytrzymała 5h biedna i dopiero jak do domu weszliśmy zawołała że chce siku 😉 z kupą o dziwo gorzej bo woli walić w samotności i ciszy 🙃 ale jak ją przyłapie że się skupia to zrobi na kibelek...
a od września idzie do przedszkola, bardzo ciągnie do dzieci więc jestem ciekawa jak to będzie, bo z drugiej strony ma czasem chwile że chce się przytulić do mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć mamusie dziś mam jeden dzień wolnego więc postanowiłam wpaść na forum i coś napisać
Anastazja już chodzi i śpi bez pieluchy
siusiamy sobie "pod drzewko" to sprawia jej frajdę 😁
moja dostała sie na kolejny rok do żłobka, choć długo miałam dylemat czy dać ją do żłobka czy do przedszkola
w sumie we wrześniu będzie miała 2 lata i 9 miesięcy ale tak jakoś pomyślałam sobie, że nie po to Anastazja urodziła się w styczniu żeby być najmłodsza w grupie
tylko właśnie najstarsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mi się już nie opłacało zapisywać Mai do żłobka...przez rok będzie najmłodsza, ale już w przyszłym najstarsza...po prostu dwa razy pójdzie do grupy 3-latków.
Weszłam sobie na brzuszek czerwcówek i okazało się że dziś nasza Blue się rozsypuje, więc też szybciej jej poszło. A nie wiecie jak z Kolo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...