Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Kasia napisał(a):
dziewczyny to się nazywa bunt dwulatka, pocieszające jest to że przejdzie 🙂

hehe przejdzie w fazę buntu 3latka


A pozniej 4latka 🙂

Mojemu pewne wczesniejsze zachowania minely, wiecej mowi, mozna sobie z nim pogadac wiadomo, ogolnie superasny chlopczyk jest, kochany i w ogole, ale czasem (czesto!) rece na maxa pelne roboty 😮 Teraz jestesmy na etapie niesluchania - tzn ja cos mowie do niego, prosze zeby czegos nie robil (albo zrobil) i to tak jakbym sobie z powietrzem rozmawiala 😮 Czasem nawet na mnie nie spojrzy 😠 W efekcie musze sie powtarzac z 5 razy, zeby zareagowal a i tak jak zareauje, to odpowiedz jest: 'Nie' 😠 To raz, a druga rzecz jaka treaz przechodzimy, to to, ze moj Oskar nie tylko pelen energii za cala nasza 4ke chyba (choc zawsze tak bylo hehe 😜), ale jednoczesnie cokolwiek by nie robil, to wydaje z siebie roznego rodzaju odglosy. Nawet jak nic nie robi to wydaje odglosy! I nie bylob w tym nic zlego, gdyby on znal umiar 😞 Bo wiadomo, ze dzieciaczki ogolnie sa glosne 😜 Ale to jest non stop - i naprawde nie przesadzam - halas non stop 😞 I to czesto takie pierdoly - jakies odglosy strzelania, potem wymuszany glosny smiech , ale wiekszosc i zazwyczaj to jakies ciezkie naprawde do okreslenia odglosy NON STOP! Powaznie nie przesadzam 🤢 A jak Go poprosze, zeby sie juz uspokoil, to - jak po 5tym razie proszenia - w koncu przestanie, to norlanie nie minie minuta jak z jednego odglosu (jaki wlasnie skoncyl) zaczyna sie nastepny - nowy. I tak caly dzien 😞 Mowie Wam, ostatnio mi serio ciezko zostac przy zdrowych zmyslach 😮 Do tego Jaz zacznie wtorowac, to juz w ogole - choc On to naprawde takie spokojne dziecie, ze serio. Takze na chwile obecna jestem na etapie dziennego tlumaczenia Oskarkowi, ze sa pewne granice i jesli mama badz tata o cos prosza, to ma sie sluchac i zeby nauczyl sie tez nieco ciszej bawic albo ze nie kazda zabawa wymaga takigo 'halasu ustnego' (juz pomijam, ze on czesto Jarecika tym budzi). Dzienne i czeste przypominanie pomoglo nam wczesniej, wiec i teraz na to licze 😞

Wydaje mi sie, ze to wlasnie jakas faza. Od jakiegos czasy tez zauwazylam, ze bardzo czesto jak sie Mu cos powie, odpowie na pytanie itp itd, to On to szeptem pod nosem sobie powtarza tak, jakby chcial zapamietac. Trzeba uwazac co sie mowi, bo pozniej wykrozysta moje slowa przeciwko mnie hehehe 😜

Kasia - Ty masz trojeczke i w tym 2ch chlopcow - jak to u Was wyglada??? No i oczywiscie zdrowka dla Was!

A jeszcze Wam powiem tylko, ze Oskarek chyba w koncu zalapal jak nie kidac majtek 🤪 😎 Czasem nawet nie powie, ze chce, tylko slysze ,ze biegnie a po chwili dopiero wola ,ze zrobil i to bez kidania! I jestem z Niego bardzo dumna i az wierzyc mi sie nie chce, bo juz mialam wrazenie, ze juz zawsze bedzie kidal majty 😁 A wypracowalam sobie sposob taki, ze za kazdy raz jak zrobil kupke na ubikacje ALE BEZ pokidania majtek, dostal buzke --> 🙂. Jesli zrobil kupke na wc, ale pokidal - buzki nie bylo. Jesli uzbieral 5 buziek, wtedy cos dostawal od nas - zazwyczaj jakas czekoladke 🙂 No i nie wiem czy to to, czy znow dojrzal bardziej, czy jedno i drugie, ale zaczynam widzec swiatelko w tunelu 😜 Moze sie ktorejs ta metoda przyda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
Madziu mój 4 latek Marcel tak nie robi chodzi mi o odgłosy ale to fakt że cicho nie potrafi się bawić i często muszę go uciszać a gada jak najęty i dużo dużo pytań zadaje i dużo dużo gada czasami to tylko przytakuje bo mi się już nie chce odpowiadać.
Asiu dzieciaki oskrzelowe mają i przyjmują antybiotyk ale chłopaki już lepiej jeszcze tylko Emilka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu, wie, co masz na mysli z tym przytakiwaniem hehe 😉
Moj oprocz tych odlosow tez w sumie duzo mowi no i czesto 😜 😉 I wllasnie tak jak mowisz, ma tendencje do gosnych zabaw. Moze to jednak normalne 😜 😉 🙂
Zdrowka Emilko! 🙂
A przy okazji, z Waszej trojeczki, Emilka chyba najbardziej do Ciebie podobna, co? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
test zrobiłam wczoraj
a dziś Anastazja wręczyła tatusiowi laurkę w której napisałyśmy że bardzo go kocha i dziękuje mu za to że w lutym 2014 będzie miała rodzeństwo


Jejjj! Gratulacje Honorcia!!!! 😆 A jeszcze ost. post temu myslalas, ze nie jestes a tu taka inespozianka!! 😆
Bedziesz tak jak ja - styczniowka i lutowka! 🙃 😆 🙂
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
test zrobiłam wczoraj
a dziś Anastazja wręczyła tatusiowi laurkę w której napisałyśmy że bardzo go kocha i dziękuje mu za to że w lutym 2014 będzie miała rodzeństwo


Jejjj! Gratulacje Honorcia!!!! 😆 A jeszcze ost. post temu myslalas, ze nie jestes a tu taka inespozianka!! 😆
Bedziesz tak jak ja - styczniowka i lutowka! 🙃 😆 🙂
😘


W zasadzie to mozesz jeszcze byc marcowka, co? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
MadziaW napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
test zrobiłam wczoraj
a dziś Anastazja wręczyła tatusiowi laurkę w której napisałyśmy że bardzo go kocha i dziękuje mu za to że w lutym 2014 będzie miała rodzeństwo


Jejjj! Gratulacje Honorcia!!!! 😆 A jeszcze ost. post temu myslalas, ze nie jestes a tu taka inespozianka!! 😆
Bedziesz tak jak ja - styczniowka i lutowka! 🙃 😆 🙂
😘


W zasadzie to mozesz jeszcze byc marcowka, co? 🙂

jak liczę sobię z miesiączki to wychodzi 15 luty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GRATULACJE HONORATKO 🙂 możesz na walentynki urodzić 🙂 a wracasz na brzuszek?
jeszcze na ostatni mój post odpisałaś że nie jesteś a tu taka niespodzianka 🙂
"MELDUJĘ SIĘ W DWUPAKU" jak to fajnie usłyszeć 🙂
Wesa i jak spotkanie na żywo z Nusią?

byłam na kontroli z Emilką i jesteśmy zdrowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
GRATULACJE HONORATKO 🙂 możesz na walentynki urodzić 🙂 a wracasz na brzuszek?
jeszcze na ostatni mój post odpisałaś że nie jesteś a tu taka niespodzianka 🙂
"MELDUJĘ SIĘ W DWUPAKU" jak to fajnie usłyszeć 🙂
Wesa i jak spotkanie na żywo z Nusią?

byłam na kontroli z Emilką i jesteśmy zdrowi 🙂

hehe dobre pytanie czy wracam na brzuszek
powiem że wczoraj z nieśmiałością weszłam na lutówki 2014 i już dziewczyny zapisały ponad 20 stron 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Honorataka GRATULACJE 😘 😘 😘
A pracujesz normalnie?do kiedy masz zamiar pracować?Powodzenia życze 😘
Hania patrzyłam na nk ślicznie wyglądasz 🙂jejku dziewczyno ile ty schudłaś?niedawno co z brzuszkiem byłaś a tu taka szczuplutka jesteś 😘 😘 😘
Kasiu super że już ok 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Honorataka GRATULACJE 😘 😘 😘
A pracujesz normalnie?do kiedy masz zamiar pracować?Powodzenia życze 😘
Hania patrzyłam na nk ślicznie wyglądasz 🙂jejku dziewczyno ile ty schudłaś?niedawno co z brzuszkiem byłaś a tu taka szczuplutka jesteś 😘 😘 😘
Kasiu super że już ok 😘 😘 😘

witam
do lekarza idę dopiero 2 lipca i pogadam z nią
z jednej strony pochodziłabym jeszcze do pracy z drugiej czuje się ostatnio przeciążona i przemęczona więc chętnie bym sobie odpoczęła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratka gratulacje 😁
Asia a ja cie chyba nie mam na facebooku, znajdz mnie 😜
my jestesmy w pl i przywital nas piekny upal a teraz pada od 2 dni i zimno a ja z najcieplejszych butow zabralam baletki 😮 musze sobie cos kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
oo Honorata gratuluję 🙂 informuj nas tu na bierzaco!
jej coraz mnie tych niezdecydowanych z 1 dzieckiem zostaje... 🙃
nusia, justa...a kiedy Wy?


o słusznie zauważyłaś 😁 stycznióweczki 2011 z jednym dzieckiem to pomału wymierający gatunek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):

Hania patrzyłam na nk ślicznie wyglądasz 🙂jejku dziewczyno ile ty schudłaś?niedawno co z brzuszkiem byłaś a tu taka szczuplutka jesteś 😘 😘 😘


Asiu dziękuję 😘 A schudłam 22kg od wagi ciążowej czyli licząc od przed ciążowej spadło ze mnie 14kg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
oo Honorata gratuluję 🙂 informuj nas tu na bierzaco!
jej coraz mnie tych niezdecydowanych z 1 dzieckiem zostaje... 🙃
nusia, justa...a kiedy Wy?


o słusznie zauważyłaś 😁 stycznióweczki 2011 z jednym dzieckiem to pomału wymierający gatunek 🤪


Anka Kamila a kiedy wy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...