Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dziewczyny od rana mam mega dylemat
moje koleżanki z pracy idą dziś na dyskotekę i ciągną mnie ze sobą
najpierw miały iść do pubu na piwo wiec powiedziałam że jeśli chcą pójdę z nimi siądę poplotkujemy a przecież alkoholu pić nie muszę
ale plany przerodziły się w wyjście na balety i one dzwonią od rana żebym poszła
mąż się wścieka choć mówi że wybór należy do mnie
sama nie wiem z brzuchem na baletach ...
one będą skakać tańczyć a ja się będę bała że mnie ktoś uderzy popchnie ..
chyba dyskoteka to nie miejsce dla mnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

bry 😉
my po przeprowadzce.
bylo ciezko. prawie wszystko rozpakowane, jeszcze tylko kilka kartonow z papierami czeka na komode.
nie zmiescilismy sie w luton vana przez Maryli zabawki, sama nie wiedzialam, ze tego badziojstwa ma az tyle. koles to nas sie z 5 razy pytal ile mamy dzieci.
w czwartek sprzatalismy stare mieszkanie i szorowalam wszystko az mi palce popekaly, bo landlord chcial miec posprzatane przez agencje (dogadalam sie z kolezanka, ktora ma agencje, ze mi rachunek przesle, a ja sama posprzatam). strasznie sie stresowalam, bo byly sciany brudne i zadrapania i jakies inne mini uszkodzenia. myslalam, ze bedzie sie czepial i bedzie chcial cos z depozytu zabrac, a on mial wszystko w dupie, bo mieszkanie sprzedal i mowil, ze jest w stanie takim w jakim je widzieli nabywcy i jego ojciec byl przy odbiorze i chodzil i dziekowal, ze jest w takim samym stanie w jakim bylo przed nasza przeprowadzka
nowe mieszkanie okazalo sie byc bardzo przytulnym, po wstawieniu naszych rzeczy. jest troche chlodniej, bo wiadomo pojedyncze okna.
a i mielismy wizyte jakiegos mega skurwielowatego sasiada z boku, bo mu 10 cm naszej anteny satelitarnej wisi nad jego plotem
a Marylka bardzo przezyla przeprowadzke. w poiedzialek byla bardzo skolowana. jak ja odebralam od kolezanki to zrobila mi jazde, ze nie w ta strone ide.
siusiu robila tylko w pampka na drzemce albo w nocy. w ogole nie chciala na nocnik usiasc. pierwszy raz usiadla na nocnik jak wrocilismy we wtorek po 22 z ikei.
jak wlaczyla moj telefon i zobaczyla, ze nie ma internetu to powiedziala, ze chce isc do domku. a jak w srode zobaczyla, ze Jacek komputer rozklada to sie mega ucieszyla 😜 dziecko techniki:P
teraz juz ogarnia, ze to jest jej nowy domek wczoraj jak poszlismy oddac klucze do starego mieszkania to nie chciala tam byc
a i mamy pralke z suszarka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny
ja chodzę zdołowana bo mąż zrobił 2 dni temu format laptopa i usunął mi wszystkie projekty dróg które zrobiłam od początku swojej pracy zawodowej
niby zgrał mi je na przenośny dysk ale jakimś cudem nie ma ich tam
wszystko będę musiała rysować od nowa 5 lat ciężkiej pracy ....
ryczę już 2 dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam poweekendowo
byliśmy w odwiedzinach u teściowej, zaprosiła nas już na święta
rety dopiero połowa listopada a tu już ludzie święta planują ale co tam
przynajmniej wybiła mojemu mężowi pomysł żeby zrobić święta u nas w domu na 10-12 osób brrr
nie podoba mi się tylko jedna rzecz, że od razu teściowa i jej córka zapowiedziały że "tylko prezenty dajemy sobie przed wigilią, każdy w swoim domu"
i ja od razu się zdenerwowałam bo nie po to chcę w dziecku pielęgnować różne tradycje, żeby później dawać jej prezent od niechcenia przed rozpoczęciem wigilii 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heh ja też dojrzałam Emilkę w okularkach, slodko 🙂
Honorata ale masz teściową...to co ona nie zamierza nic dawać chociażby Anastazji skoro każe Wam w domu rozdać prezenty?
Moja Maja to też ma już upatrzone zabawki więc problemu nie będzie...w grę wchodzą wszelkie ciastoliny, little pet shopy, duplo, świecący i gadający pony, wszelkie gadżety dla lalek więc jest w czym wybierać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
niestety Emilka jeszcze nie przyzwyczaiła się do okularków bo ciągle je ściąga, jeżeli jest czymś zajęta to pochodzi w nich dłużej a jak jej coś nie pasuje to ściąga 😞

co do prezentów to moje dzieci też chcą dostać wszystko co jest reklamowane na MINI MINI 🙂

Kamilko wiesz już kto się kryje w twoim brzuszku?

i jak się czujecie Kamilko, Honoratko? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
My w tym roku kupujemy prezenty dla dzieci tylko bo zgodnie uważamy że my wszystko mamy a kolejnej perfumy,kosmetyków itd. to nie zniose mój małzon też po prostu co nam potrzeba to sobie kupujemy na bieżco i tyle 🙂
A na dzieci to nam kasy braknie tyle mamy pomysłów a na dodatek jedna siostra ma synka pół rocznego to już dzisiaj paczka z zabawkami poszła a druga siostra ma też synusia ale ma dopiero 3 tyg 🙂 to kupiłam mate do zabawy i jutro mamy jechać po huśtawke 🙂a dla Soni zamówiłam na pierwszy ogień http://www.mazakzabawki.pl/data/include/cms/.product/6/9/10096/51YQMAtOxtL.jpg bo ona teraz tylko doktor Dośka Klinika dla Pluszaków 🙂czy wasze dzieci oglądają tę bajke?a jaki bajki oglądają w ogóle? 🙂

http://czaszabawy.pl/zapf_902462-chou-chou-lalka-wylecz-mnie-mamo-902462.html








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
ja też zamówiłam Anastazji tą samą lalkę bo od jakiegoś czasu lubi bawić się w doktora
do tego zamówiliśmy koszyk na zakupy i kasę sklepową z akcesoriami
http://allegro.pl/kasa-sklepowa-akcesoria-kalkulator-koszyk-hit-i3718342094.html
http://allegro.pl/wozek-sklepowy-duzy-moze-byc-dla-lale-na-zakupy-i3665930165.html
myślę jeszcze nad mikrofonem
http://allegro.pl/smoby-mini-mikrofon-glosnik-hello-kitty-zabka-i3728738778.html
a poza tym to mam jeszcze milion innych pomysłów
książki z wierszami lub dobranocki jakieś ładne
albo lego kubuś puchatek
albo wózek głęboki dla lalek
tylko skąd tu kasę nabrać ... 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do mojego samopoczucia to byłam dziś na glukozie
no i słodycz chyba nie grozi .. a nawet trochę by się jej przydało jak powiedział wieczorem mój mąż
na czczo miałam dziś 77 a po 2 h 111
ale numer który odwaliłam to był okropny
wyszłam z laboratorium po 2 godzinach i postanowiłam przejść się pieszo do domu
było tak pięknie słonecznie i mroźnie
spacerowałam ok 45min i gdy byłam już pod domem poczułam że kręci mi się w głowie
zanim doszłam do domu trzęsły mi się ręce że nie mogłam klucza w drzwi wsadzić
myślałam że mam strasznie wysoki cukier i już czarne mysli dotyczące cukrzycy
trzęsąc się cała złapałam za glukometr ledwo co się zbadałam
a tam 57 cukru masakra
złapałam szybko za bułkę i słodki jogurt po 15 minutach czułam się już lepiej
masakra chyba bym zemdlała za chwilę
nie pomyślałam o tym że mogę mieć za mały cukier, po glukozie nie czułam głodu
raczej byłam pewna że to jakiś skok cukru w górę brrr
przestraszyłam się nieźle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marylki ulubiona bajka na chwile obecna to Peppa Pig 😉
pod poduszke dostanie zestaw lekarski z ta swinka wlasnie a pod choinke nie kupujemy jej nic. lecimy do polski na swieta z nia po raz pierwszy i tam juz wszyscy z prezentami powariowali, wiec stwierdzilismy, ze nie ma sensu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas wśród bajek króluje Peppa właśnie i jeszcze tydzień temu bolek i lolek oraz król lew
Zazdroszczę wam rodzin które rozumieją że święta dla dzieci to wyjątkowy czas i że czekają na prezenty ...
mi już teściowa zapowiedziała że żadnych prezentów mamy jej nie robić bo i ona nic nie kupuje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do prezentów dla męża to mam już kupiony i czekam na dostawę prezent na mikołajki - kubka termicznego bo mąż dużo jeździ ostatnio
http://allegro.pl/contigo-rewelacyjny-termos-kubek-termiczny-i3715870543.html
a na urodziny bo ma 10 grudnia chcę go zabrać na super masaż relaksacyjny do spa baltica w Szczecinie
na święta ciągle mnie mąż podgaduje że chciałby Sony Xperię Z
ale muszę mu jak dziecku tłumaczyć że nie mamy na niego kasy
w abonamencie który nam wystarcza (59zł) kosztuje chyba 1300zł
zaraz dziecko nam się rodzi jest milion innych wydatków tym bardziej że mąż rok temu kupił nowego smartfona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej babeczki 🙂
ja się czuję dobrze, dzidzia się wierci więc to mnie cieszy 🙂
a wizytę mam za tydzień wtedy też w ciągu kilku dni gin zaprosi mnie na usg więc mam nadzieję że w końcu moje dziecię w końcu się pokaże 🙂
bo jak miałam 3 tyg temu to niestety odwróciło się tyłkiem 😉
my kupiliśmy na mikołajki zestaw mebelków dla lalek z ikea, bo uwielbia się teraz takimi rzeczami bawić, a na święta domek dla lalek drewniany z Chad Valley
a tak to reszta rodziny oszalała hehe i podzieliła się co ma kupić z tego co Mai podoba się z mini mini hehe więc to co u Was, TV wyznacza trendy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/doris-duzy-wozek-dla-lalek-funkcyjny-5w1-torba-i3726612689.html?utm_source=archiwum_allegro&utm_medium=Offers&utm_campaign=Product&utm_term=Dla+Dzieci-11763_Zabawki-11818_Lalki+i+akcesoria-11825_Wózki+dla+lalek-19472 ja myśle o tym wózku dla lalek 🙂Co o nim myślicie?co prawda ma wózki ale ten już taki ''prawdziwy'' 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
http://allegro.pl/doris-duzy-wozek-dla-lalek-funkcyjny-5w1-torba-i3726612689.html?utm_source=archiwum_allegro&utm_medium=Offers&utm_campaign=Product&utm_term=Dla+Dzieci-11763_Zabawki-11818_Lalki+i+akcesoria-11825_Wózki+dla+lalek-19472 ja myśle o tym wózku dla lalek 🙂Co o nim myślicie?co prawda ma wózki ale ten już taki ''prawdziwy'' 😉 😜

fajny też szukam wózka ale chyba mi kasy już nie wystarczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...