Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej jestem już po wizycie kontrolnej z Frankiem wszystko w porządku
wracając weszłam do sklepu zabawkowego w centrum miasta żeby z ciekawości zobaczyć ile "zaoszczędziłam" robiąc zakupy przez internet
no i jestem w szoku
cena wózka zakupowego i kasy fiskalnej z artykułami a także mikrofonu były takie same jak na allegro czyli straciłam prawie 45zł na przesyłki
tak samo prezenty dla chrześnicy męża i jej siostry były w identycznych cenach jak kupione na allegro tam też przepłaciłam wydając na przesyłkę
do tego wózek zakupowy przyszedł uszkodzony bo lekko złamany pewnie rzucali paczką na poczcie ale mąż mnie przekonał żeby już nie bawić się w zgłoszenia szkody i odsyłanie tylko sklei mi wózek tak że nic nie będzie widać
już teraz wiem żeby sprawdzać ceny w sklepach a nie od razu kupować na allegro
można zaoszczędzić czas i pieniądze stracone na przesyłkach a także kupujesz towar i widzisz do od razu wiec odpada zmartwienie gdy coś jest nie tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Hejka 🙂
No to mnie Honoratka zaskoczyłaś 🤨też zawsze myślałam że przez internet(allegro,ceneo itd...)jest taniej... 🥴co prawda często wolałam zobaczyć ''na żywo''obejrzeć,przymierzyć itd. ale często zamawiałam przez neta 🥴 😲

no powiem że też niektóre rzeczy idę obejrzeć na żywo a później zamawiam i tak na necie ale dotychczas ceny były o wiele niższe nawet dodając koszt przesyłki
widocznie ten sklep chce konkurować z allegro a jego zaletą będzie właśnie możliwość obejrzenia zabawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a jeszcze co do zabawek to mam do was pytanie
czy wasze pociechy mają jakąś taką przytulankę co z nią śpią i się nie rozstają w ciągu dnia
moja Anastazja w ten sposób traktuje kubusia puchatka
śpi z nim w ciągu dnia często z nim chodzi, kubuś jeździ z nami do żłobka czeka w szafce w szatni podrużuje autem.. itd
zastanawia mnie ciągle kwestia higieny takiej zabawki
staram się go prać co 1-2 tygodnie - gdy mała zaśnie dostaje pod pachę kubusia zastępczego którego w ciągu dnia omija szerokim łukiem a ten właściwy kręci się w pralce
ale strasznie nie lubię gdy Anastazja czasem zabiera misia np do sklepu albo do znajomych
gdy jedziemy autem miś zostaje w foteliku
ale czasem wracamy sobie pieszo ze żłobka i wtedy miś zalicza wszystkie sklepy, murki place zabaw i tym podobne
czy macie takie problemy a może nie potrzebnie się przejmuje
mój mąż twierdzi że już dobrze by było żeby Anastazja nie miała takiego przytulaka i powinna już z tego wyrosnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honorata przykro mi, ze masz taka tesciowa... na twoim miejscu bym jej nic nie kupila.
Maryla ma takiego misia "śma" sie nazywa, jest z nia od poczatku. kocyk malutki z glowa slonia 😉 bardzo chcialam, zeby miala taka zabawke dajaca jej komfor. i rzeczywiscie misio czasami jest brudny, ale na szczescie Manka sama go do pralki wsadza. duzo nam pomogl jak zaczela chodzic do niani. bierze go ze soba i czuje sie chyba bezpieczniej przy nim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 kompletnie nie mam czasu siedzieć przed komputerem to i wiele się nie udzielam 🙂 co do Mikołaja to raczej prezentów sobie nie kupujemy jedynie dla Darka jakaś mała paczuszka ze słodyczami ( było tak zawsze i u mnie i u R. w domu no ewentualnie w tej paczce znajdzie się jakies małe auto na styl hot weels ) a pod choinkę to już sama nie wiem jakie będą prezenty :P

a tak na prawdę to wpadłam się pochwalić, że Darek od 2 dni chodzi do przedszkola 🙂 jest strasznie zadowolony. Dzisiaj jak chciałam go odebrać to nawet mi powiedział, że on jeszcze nigdzie nie idzie i żebym przyszła po niego później 🙂 i co mnie najbardziej cieszy mój wielki niejadek który jak zje coś w domu to istny cud w przedszkolu zjada całe śniadanie, i dwudaniowy obiad 🤪 i to wymiata wszystko z talerza 🤪 pewnie widzi, że wszystkie inne dzieci jedzą więc też je 🙂 oczywiście na leżakować to on zamiaru nie ma :P bardzo rzadko śpi w domu po południu to pewnie dlatego. Chociaż może za jakiś czas zacznie chadzać na drzemki w końcu teraz musi wstawać o 6.50 a zazwyczaj sypiał mi do 9-10 a czasem jeszcze dłużej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka Mamusie!!!
Nie mam totalnie czasu zagladać do was, ale właśnie mi się przypomniałyście:*
U nas ok, Maja do zerówki śmiga, łał ale zleciało. A Bartoszka nie dałam jeszcze w tym roku do przedszkola, dam go w nowym roku od wrzesnia. Będzie juz rocznikowo trzylatkiem.
Widzę temat Mikołaja. U mnie dzieciaki szalejją tak strasznie na niego czekają. Codziennie pytają czy już się zbliża, zaglądają za okno. Na Mikołaja na szczęście wydatku nie mam , paczki dostaję z pracy i to nie bylejakie takie na wypasie, także je znajdą pod poduszką. Ale choinka to już większy orzech do zgryzienia. Do zrobienia ogółem mam 18 prezentów podliczająć rodzinkę. Dla moich Bączków udało mi się ostatnio upolować taniej zabawki w Smyku. I dla Mai mam interaktywnego psiaka( marzył jej się) A bartoszowi zestaw dwóch aut dość dużych -wywrotka i kopara chyba- także to już mam z głowy. w przyszłym tyg idę polować resztę. i Juz pomału ogólne zakupy na święta.
Chatkę świątecznie juz ustroiłam, bo mam bzika na tym punkcie, została tylko choinka. ubierzemy po mikołaju jakoś 🙂
Pozdrawiam was serdecznie mamuśki...postaram się zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć laseczki 🙂
jestem po usg, dzidzia rośnie zdrowo, waży ok 430 g i będzie....dziewczynką 🙃 hehe także ja już w nic nie muszę się zaopatrywać 😉 Maja będzie miała siostrę, chociaż jak jej to mówię to się krzywi i mówi że chce braciszka 😎
co do imienia to z mężem w niczym się nie zgadzamy i pewnie będzie batalia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieci to są niezłe ..
pamiętam jak mój młodszy brat poprosił kiedyś mikołaja w liście o nowy zasilacz go gierki (były takie na dyskietki podłączane do telewizora) i jak dostał górę zabawek i tym podobnych to zrobił awanturę że nie o to prosił że mikołaj jest głupi i że go nie lubi hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
Gratuluję Kamila drugiej córeczki 🙂 będą fajnie się dogadywały 🙂
u nas śnieżyca świata nie widać 🙂 Mikołaj dotarł prezenty dał a dzieci zadowolone 🙂
Wesa kupe lat cię nie było 🙂 podziwiam twoje arcydzieła na Facebooku 🙂 zdolniacha z Ciebie 🙂
Aniu fajnie że Dareczek lubi chodzić do przedszkola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila gratulacje 🙂

Dareczkowi też Mikołaj zostawił pod poduszką prezent 🙂 później znalazł przy drzwiach następny 🙂 w przedszkolu Mikołaj też odwiedził dzieciaczki i przyniósł każdemu czekoladowego mikołajka i parę nowych zabawek takich przedszkolnych 🙂

PS. Darek zaczął spać w przedszkolu 🙂 bez problemu idzie z dziećmi do drugiej sali kładzie się i zasypia 🙂) 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam mamusie po weekendzie
ja nie wiem jak to jest że po 2 dniach pobytu mojej rodzinki w domu ja muszę później drugie tyle sprzątać hehe
ogarniam już od 6 rano
jutro mój mąż ma urodziny z tej okazji pojechaliśmy wczoraj do Szczecina wykupiłam mu masaż całego ciała bardzo mu się podobało
kobietka jak mnie zobaczyła to zapraszała nas razem do gabinetu bo specjalizowała się w masażach dla kobiet w ciąży ale bałam się bo już jakiś czas temu lekarz mi powiedział żeby odpuścić sobie takie masaże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie jak tam przygotowania świąteczne
my dziś byliśmy w lesie w Niemczech po choinkę
przywieźliśmy piękną 2,5 jodłę kaukaską ale nie obyło się bez przygód bo zatrzymali nas zaraz przy granicy żeby pokazać zaświadczenie że choinka wycięta legalnie
dobrze że leśnicy wydali nam takie zaświadczenie

to była zorganizowana akcja u mojego męża w pracy na miejscu w lesie był grill z kiełbaskami wielkie ognisko termosy z kawą herbatą grzańcem i różne pyszności w ciepłym namiocie
było super
Anastazja była przeszczęśliwa
patrzałam sobie na pogodę długoterminową żeby sprawdzić czy w tym roku jest szansa na śnieg bo chcemy jej sanki kupić pod choinkę jeszcze, ale nic z tego u nas szanse na śnieg marne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honorata super wypad po choinke 😉
ja mam nadzieje, ze sniegu troche bedzie, zeby Maryla mogla sie nacieszyc 😉
My mamy malutka, sztuczna w tym roku bo lecimy na swieta do Polski. Maryli sie podoba, a nabardziej podobaja jej sie mikolaje i malutkie swieczki w ksztalcie balwankow, reniferow i mikolaji. bawi sie nimi w rodzinke 😜
a i czekoladki powiesilam na choicke i Maryla sie od razu spytala, czy to sie je. powiedzialam, ze nie i na razie jest spokoj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...