Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam Lutowe mamusie 🙂
Urodzilam 16 Lutego sliczna dziewczynke o imieniu Alicja przez "awaryjne ciecie cesarskie" Porod mialam wywolywany i przy 6 cm rozwarcia serduszko przestawalo bic i caly porod skonczyl sie cesarka. Bardzo sie ciesze, ze Ala jest cala i zdrowa. Mimo totalnego nie przygotowania sie psychicznego na ta operacje bardzo milo wspominam moj porod, mam nadzieje, ze wy tez 🙂 POZDRAWIAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochana 🙂 dawno cie nie widzialam 🙂

ja mam stresa do pt - maly ma wirusa - robi 5 kupek dziennie i to zielone z wydzielina. Bylam u lekarza - mamy lekarstwa i dietke 😞 do piatku obserwujemy co sie bedzie dizialo, ale znajoma mnie nastraszyla ze to moze byc rota 😞 😞 😞 😞 jesli tak to sobie nie wyabcze ze nie zaszczepilam malego 😞 😞 😞 siedze i rycze 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂

witaj larosanegra 🙂 dawno cię z nami nie było.
Monia nie rób sobie wyrzutów. Dzieci po szczepionce też mogą zachorować tylko objawy są łagodniejsze i się dziecko nie odwodni. A lekarka nie powiedziała czy to rota czy nie?
Trzymam kciuki żeby wszystko było ok i żeby szybciutko wyzdrowiał.
a u nas wczoraj to się okazało, ze to był brzuszek nie ząbek. Pawełek miał wzdęcia. a zdjęcie z nurkowania mega fajne. A nie bałaś się, że się zachłyśnie wody?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia próbowałam dać Pawełkowi marchewkę i jabłuszko. Ogólnie to ciężko nam z tym idzie, nie bardzo podoba mu się pomysł jedzenia z łyżeczki. Ale chyba trochę bardziej jabłuszko mu zasmakowało. Nic trzeba go powoli przyzwyczajać. Mam nadzieje, że z czasem polubi nowe jedzonko. Kupiłam tez kaszkę mleczno-ryżowa i chce dodawać do mleczka ale najpierw muszę smoczek odpowiedni kupić ba na zwykłe to jest to troszkę za gęste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...