Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Sobolinku dziekuejmy za zyczonka i dl aAni roniez wszytskiego naj od nas 🙂 :* 😘
Gabb ale on juz duzy i taki slodziutki no i juz pad od playa w reku heheh 😉 🙂 heheh i mam takie samusienkie krzeseko 🙂 baranek 😜
o Borysek tez dzis 5 miesiecy 🙂 Wszystkiego naj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂 🙂

U mnie już troszkę lepiej, ostatnio byliśmy na weselu i dużo osób (nie wiedzących o moim przygnebieniu z powodu wyglądu) mówił mi że dobrze wyglądam i chyba to troszkę mnie podbudowało, ale teraz biorę się za ćwiczenia chociaż poł godzinki dziennie 🙂

GRATULACJE DLA PIERWSZEGO ZĄBKA PAWEŁKA!!! 🤪 🤪 😘

i oczywiście WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla ALUNI, ANI i BORYSKA! 🙂 😘 😘 😘

Witaj Alwo jak dobrze że się odezwałaś i o nas nie zapomniałaś będziemy na Ciebie czekać wracaj szybko 🙂 🙂

Witajamy Kate z Patryczkiem 🙂 🙂

Mocin trzymamy kciuki za szczepienie Filipka

My mamy znowu nową umiejętność ostatni wam pokazywałam zdjecie jak Piotruś stoi na czworaka teraz robi to samo podbiera się na rączkach ale staje już na stópkach hehe śmieje się że szybciej zacznie chodzić niż raczkować i siedzieć hehe 😁 😁 😁

Dziewczyny mały ma temperature 38,5 nie wiem czy mam podać mu coś sama czy lecieć do lekarza. Wczoraj przespał większość dnia dzisiaj wstaliśmy 7:30 a o 9 już znowu zasnął i nadal śpi, od kilku dni robimy więcej kupek, gdzieś jak skończył 2 miesiące zawsze był jedna a teraz 2,3,4 ktoś mi powiedział że to ząbki ale nie wiem bo nic tam nie widać ani nie czuć, a i jeszcze dodam że śpi nie spokojnie co jakiś czas budzi go płacz, nie wiem co robic... 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edziu jak nie po szczepieniu i nie ząbki to może trzydniowa gorączka. Pawełek to miał dwa miesiące temu. Też miał taką temperaturę i po trzech dniach wyszła mu wysypka i samo przeszło. Oby nie jakaś jelitówka bo teraz to tez panuje. A kupki rzadkie czy normalne robi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiaw napisał(a):
Edziu jak nie po szczepieniu i nie ząbki to może trzydniowa gorączka. Pawełek to miał dwa miesiące temu. Też miał taką temperaturę i po trzech dniach wyszła mu wysypka i samo przeszło. Oby nie jakaś jelitówka bo teraz to tez panuje. A kupki rzadkie czy normalne robi?


Kupki robi takie w sumie jak zawsze mają ciemny kolor, teraz ma temperaturę 38 mierzoną w pupci a tam odejmuje się chyba 0,5 stopnia, w sumie miałby dobra temp. ale ma bardzo cieplutką główkę i marudzi nie wiem może to kolejny skok ale ta ciepła główka hmmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas chyba troszkę lepiej ale musiałam podać czopek miał temp. 39 minus te 0,5 stopnia 38,5 podałam o 16 i do tej pory już ma 37,2, wiecie może ile takie czopki działają?? na ulotce pisze żeby co 4h podawać, ale może mu przejdzie i już nie będzie trzeba tylko nie wiem ile ten czopek będzie działał. Biedny prawie cały dzień przespał a jak nie spał to leżał w bezruchu wpatrzony w jedno miejsce teraz przynajmniej troszkę się pośmiał aż mi troszkę ulżyło, oby mu to przeszło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia dobrze, że z Piotrusiem już lepiej. Oby tak zostało. Dużo zdrówka życzymy !!!

A mnie się udało znaleźć fajną restaurację niedaleko kościoła, w którym będzie chrzest 🙂 Już zadatkowałam żeby mi ktoś terminu nie zajął 🙂

Kasiaw ja gdybym mieszkała w domu z ogrodem też pewnie wzięłabym catering, niestety mam 80 m mieszkanie i po pierwsze nie chcę się narobić zamiast świętować (pewnie stałabym cały czas przy garach a mąż by się opiekował Anią) a po drugie, prócz Ani będzie 5 dzieci i nie chcę robić remontu po chrzcinach 🙂 a po trzecie NIE MUSZĘ GRUNTOWNIE SPRZĄTAĆ 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monic87 napisał(a):
Wygodna sobolinku jestes 🙂 choc gdybym ja miala mozliwosc to tez bym w restauracji zrobila 😁 ale u nas bylo w domu -70 pare metrow...to i tak super bo u mamy mialam 37:O

Wygodna chyba nie. Z tym sprzątaniem żartowałam 🙂 Wiesz, jestem po 4 skompilowanych operacjach nogi (i przed kolejnymi jak Ania zacznie chodzić) i muszę się oszczędzać bo inaczej sztywna noga albo wózek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 mam do Was pytanie mialo ktores z waszych pociech asymetrie? bo mojego syna lekarz rodzinny tak stwierdzil bo jak lezal na plechach i jak ona go pociagala za raczki to mnie unosil glowki. a teraz sam juz unosi bo wie o co chodzi. boje sie ze cos nie tak jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Edzia dobrze, że z Piotrusiem już lepiej. Oby tak zostało. Dużo zdrówka życzymy !!!

A mnie się udało znaleźć fajną restaurację niedaleko kościoła, w którym będzie chrzest 🙂 Już zadatkowałam żeby mi ktoś terminu nie zajął 🙂

Kasiaw ja gdybym mieszkała w domu z ogrodem też pewnie wzięłabym catering, niestety mam 80 m mieszkanie i po pierwsze nie chcę się narobić zamiast świętować (pewnie stałabym cały czas przy garach a mąż by się opiekował Anią) a po drugie, prócz Ani będzie 5 dzieci i nie chcę robić remontu po chrzcinach 🙂 a po trzecie NIE MUSZĘ GRUNTOWNIE SPRZĄTAĆ 😁 😁 😁 😁


Nie dziękujemy z Piotrusiem żeby nie zapeszyć, ale nie powiem przestraszyła mnie ta gorączka.

A w dodatku Damian powiedział o tym swojej mamie mojej "ulubionej teściowej" i w 10 minut przyjechali do nas eh nie lubię tego nikt ich o to nie prosił, ona czasem chyba czuje się jakby była jego matką i wiedziała wszystko najlepiej.

Sobolinku jestem twojego zdania co do takiej "imprezy" my też robiliśmy w restauracji nie narobiłam się, przyszliśmy na gotowe, nie zapłaciłam mega dużo i wróciłam sobie do czystego domku i nie musiałam po tym wszystkim sprzątać (a mieliśmy prawie 40 gości więc roboty by było), a teraz dwa nie w ten a we wcześniejszy weekend byliśmy na chrzcinach u Damiana kuzynki dziecka i oni właśnie robili w domku nie dość że był tłok to jeszcze gorąco i zamiast siedzieć przy stole i "świętować" to wszyscy wychodzili na ogród ta kuzynka zmęczona jej mama i babcia też więc co to za interes a w dodatku wydali nie wiele mniej niż my 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kateee6 napisał(a):
hej 🙂 mam do Was pytanie mialo ktores z waszych pociech asymetrie? bo mojego syna lekarz rodzinny tak stwierdzil bo jak lezal na plechach i jak ona go pociagala za raczki to mnie unosil glowki. a teraz sam juz unosi bo wie o co chodzi. boje sie ze cos nie tak jest 😞


Kate nie martw się każde dziecko przecież rozwija się w swoim tempie i jak sama mówisz sam już unosi główkę więc może już wszystko się poprawia, macie może jakąś kolejną wizytę u lekarza związaną z tą asymetrią??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...