Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Doberek laseczki.
Alwo ,kochana właśnie po tu tu jesteśmy ,żeby sobie pogadac,wyzalic sie ,a nie tylko sobie słodzic.Chyba co druga z nas czuje czasami to co Ty,ja też często ryczę bo nie daje rady,a mam oprócz małej ,jeszcze 2 dzieci jak ja to nazywam do obrobienia ,też bym chetnie gdzies poszla sama,ale nie mam jej z kim zostawic.
Doskonale Cie rozumiem,jak moj Michal był maly to miałam tak dość ze nie moglam doczekac sie konca macierzynskiego i powrotu do pracy,a po 8 godz,nie chcialam wracac do domu,jak mial 6 miesiecy to zostawilam go na 2 tyg.mojej mamie i pojechalismy na wakacje,i tylko troche za nim teskniłam.
A i nie myśl że my to takie szczęśliwe i zadowolone jestesmy jak piszesz,mnie sie wydaje ze poprostu nie kazda ma tyle odwagi co Ty zeby napisac co ja trapi,chyba ze sie myle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Edzia90 napisał(a):
Dziewczyny czy któraś już zmieniła swój wózek na spacerówkę ale nie taką od wózka 3w1 tylko tylko taką zwykłą np. typu parasolka?? 🙂


Ja o tym mysle ,szczegolnie jak mam pakowac wozek do auta jak gdzies jade,ale w tym miesiacu chyba nie dam rady kasowo,muszze kupic podreczniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Edzia90 napisał(a):
Dziewczyny czy któraś już zmieniła swój wózek na spacerówkę ale nie taką od wózka 3w1 tylko tylko taką zwykłą np. typu parasolka?? 🙂


Ja o tym mysle ,szczegolnie jak mam pakowac wozek do auta jak gdzies jade,ale w tym miesiacu chyba nie dam rady kasowo,muszze kupic podreczniki


ja właśnie jestem na etapie poszukiwań ale też jeszcze z miesiąc dwa poczekam bo dopiero przeszliśmy na spacerówkę wózkową 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia90 napisał(a):
zuzka co z obiecywanym postem 😁 😁 😁??


Rany ,Wy naprawdę nie ustąpocie,a myślałam ze do rana wszystkie zapomna. Teraz karmie mała i pisze jedna reka ,potem cos skrobne 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu,ASIUL, wczoraj stwierdzilam ze chyba wiem co mialas na mysli mowiac ze nie wszystko z czego ciesza sie nasze maluchy jest dla nich dobre,po tym jak Zuza zajadała sie zwyczajna,i chyba się nie pogniewałas na nas 🙃 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia90 napisał(a):
Dziewczyny czy któraś już zmieniła swój wózek na spacerówkę ale nie taką od wózka 3w1 tylko tylko taką zwykłą np. typu parasolka?? 🙂


ja wczoraj w sklepie ogladalam i nie znam sie na tym...nie wiem jaka firma bylaby dobra...moze wy sie orientujecie

podobal mi sie mama's&papa's ollie...bardzo ladny, ale do 15 kg 😞 nie wiem czy na dlugo by mi starczyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do pakowania do autka - to nie mam z tym problemu - mamy bmw combi i ostatnio T mi kupil passata tez combi wiec sie bez problemu miesci...tylko ze mi sie to auto nie podoba i chce inne - powiedzial ze mi kupi 😜 😜 😜za jakis czas....ja chce spowrotem moja kochana honde...tylko teraz nie mysle o civic tylko chce prelude 😎 😎 😎ale bede kozaczyc 😎 😎 😎 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monic87 napisał(a):
a co do pakowania do autka - to nie mam z tym problemu - mamy bmw combi i ostatnio T mi kupil passata tez combi wiec sie bez problemu miesci...tylko ze mi sie to auto nie podoba i chce inne - powiedzial ze mi kupi 😜 😜 😜za jakis czas....ja chce spowrotem moja kochana honde...tylko teraz nie mysle o civic tylko chce prelude 😎 😎 😎ale bede kozaczyc 😎 😎 😎 😁 😁 😁


Oj Monic jak ja cię rozumiem,ja swoje auto sprzedałam ,bo w poprzednim miałam butle z gazem w miejscu koła, a jak sie wsadziło koło zapasowe do bagażnika to nie zmieścił by mi się mój kolosalny wózek,teraz mamy lagune combi ,i też uważem że jest okropna ,ja miałam PT cruisera,i to był mój samochód ,bo Adrian miał swój motor,ale on też się poswięcił i sprzedał go żeby kupić Michałowi motocykl żużlowy i cały osprzęt, bo młody jeździ na żużlu,cóż dla naszych dzieci zrobimy wszystko 🙂
Ja też za bardzo nie znam się na wózkach ale najważniejsze dla mnie zeby oparcie się rozkładało do leżącego,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monic ,nie obraź sie ale passat combi też jest brzydki 😜,za to honda super,walcz o swoje a co,My mamy jeszcze Toyote Yaris do nauki jazdy ,ale jak wsiadłam pierwszy raz do tego samochodu to się zdziwiłam jak można uczyć kogoś jeździć takim samochodem ,w którym jest taka ograniczona widoczność(nie widać maski,przeszkadza słupek boczny)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zdradzę Wam swoją tajemnicę,ale to nie dlatego że mnie prosicie tlko dlatego ,że poprostu mi głupio,bo wiem jaka była reakcja znajomych po programie tym bardziej ,że wcześniej miałam nadziejęże nikt tego nie będzie oglądał i nikomu nic o tym nie mówiłam, nawet moja mama
nie wiedziała,a potem to się działo.
3 lata temu ,postanowiłam na tydzień opuścić moją rodzinę i zamieszkać z inną.I powiem Wam tylko tyle ,że nigdy w życiu nie docenimy tak naprawdę tego co mamy ,jeśli tego nie stracimy,nawet na tydzień. 🙂Program nazywał się ZAMIANA ŻON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
No dobra zdradzę Wam swoją tajemnicę,ale to nie dlatego że mnie prosicie tlko dlatego ,że poprostu mi głupio,bo wiem jaka była reakcja znajomych po programie tym bardziej ,że wcześniej miałam nadziejęże nikt tego nie będzie oglądał i nikomu nic o tym nie mówiłam, nawet moja mama
nie wiedziała,a potem to się działo.
3 lata temu ,postanowiłam na tydzień opuścić moją rodzinę i zamieszkać z inną.I powiem Wam tylko tyle ,że nigdy w życiu nie docenimy tak naprawdę tego co mamy ,jeśli tego nie stracimy,nawet na tydzień. 🙂Program nazywał się ZAMIANA ŻON


Hehe niezły eksperyment zawsze zastanawiałam się jak to jest wczuć się w życie innej rodziny 🤪 🤪 jak się czułaś w tej roli?? I jak twoja rodzina zareagowała na tamtą kobietę?? A co do tego programu zawsze myślałam że to poprostu program w którym grają jacyś aktorzy, myślałam że to taka ściema na potrzeby wymyślenia nowego programu nie myślałam że to pokazują prawdziwe rodziny heh 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę chwilę czasu to coś skrobnę o programie jeśli jesteście ciekawe,a teraz zmykam bo na popołudnie zaprosiłam znajomych na grila,jakby co to zapraszam i Was,kurcze właśnie mi się przypomniało że karkówka w zamrażalniku 😲 😲
A Nanusia,tak sobie dziś myślalam o Aluni ,może ona ma to zatwardzenie od tego co Ty zjadłaś,wkońcu karmisz ją swoim mleczkiem,a pisałaś że lubisz czekoladę,ja też uwielbiam ,ale teraz nie mogę bo zuzia zaraz dostaje zatwardzenia,nawet jak zjem 2 kostki.
Dobra zmykam ,musze jeszcze posprzątać,jak znajdę czas to wpadne wieczorem.
p.s.czy któraś wie kiedy przyjdzie lato ? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka - jutro bo jedziemy na weekend 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

wiem ze passat jest brzydki - jeszcze w kolorze soczyscie zoltym to dopiero:P

a hondzia moja byla srebrna, obnizona na pieknych feluniach jak ja to mowie "z rancikiem"....cudo....jak tylko ja zobaczylam to sie zakochalam...no i w bagazniku umcy-umcy 😎
a i siedzenia kubelkowe byly - w 6 m-cu ciazy to T mnie musial ze srodka wypychac by mi sie udalo wyjsc....a przed passatem mialam polo - moj pierwszy samochodzik jaki sobie SAMA kupilam...rozowy (T mi malowal bo jest lakiernikiem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale tu dzisiaj cichutko 😮

Monic ten cytat taki... taki życiowy i słodki 🙂

A ja właśnie ukrywam się w sypialni (z laptopem oczywiście) bo nie dość że dalej nie odzywam się z D to jeszcze teściowie postanowili przyjść bo byli 10 dni na wakacjach i się stęsknili za wnuczkiem blllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🤢 hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
apokalipsa napisał(a):
edzia twoj Piotrus jest uroczy .. 🙂

moja ania ma juz roczek wiec nie tutaj powinnam sie wpisac , ale dziekuje , ja tylko na chwile tu zajrzalam nie chce przeszkadzac napisalam tylko co mysle 🙂 pozdrawiam mamusie


Dziękujemy 🙂

Jeśli chcesz to zostań z nami zawszę to dobrze mieć kogoś doświadczonego bardziej od nas tutaj 🙂 🙂

pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane 🙂
Apokalipsa dziekujemy z Ala za komplement 🙂
Zuzka ja to nie wiem co to za programy bo juz 7 lat polskiej tv nie ogladalam hehe 😁 takze nic sie nie martw. Ja uwazam, ze nie powinnas zalowac, przynajmniej cos innego dzialo sie w twoim zyciu 😉 Alowo kochana !!! Ty sie nie doluj pamietaj, ze wszystkie jestesmy z toba- aa ja tak mowie nie doluj sie, a sama od dwoch dni rycze po katach 🤨 Jakos tez tak opadlam z sil , nie mam czasu dbac o siebie bo wole zajac sie mala, zreszta przy obowiazkach jakie mam w domu nie starcza mi na to czasu. I ten powrot do pracy mnie doluje. Tak czy siak Alowo ja mam taka oponke na brzuchu ze uhuhu !!! nie wiem jak tego sie pozbyc wszedzie schudlam jak wczesniej a tu tak zwany "muffin top" bedzie dobrze- jeszcze jest czas zeby schudnac tak jak Edzia napisala jeszcze sie nabiegamy za maluchami 😜
Co do meza ja tez nie mam w nim oparcia ja go musze we wszystkim wspierac itp a on nic z siebie nie potrafi dac. Ostatnio jak sie klocilismy to powiedzial, ze on jak wroci z pracy to zyczy sobie 1,5 h odpoczynku zebym usunela sie z jego oczu i ze wtedy on naladuje bateryje i moze mi mala na chwile wziac 🤢 ciolek !!!!! Ale byla klotnia. W niczym mnie nie wyrecza wszystko sama robie i Alwo zazdrosze ci ze masz taka mozliwosc zeby zostawic malego w dobrych rekach !! Kozystaj puki mozesz kochana !!! 😉
No i dzis dalam czopek wlasnie niedawno- najpierw wylecialy twarde boki a potem pelna pielucha gestego tez z bobkami i widac ze to jedzenie co wczesniej dawalam bo w sumie na mleku od 2 dni jest samym takze to przestale bylo. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze dzwonilam do lekarza i powiedziala, ze jak kupka bedzie jedna na 2 lub 3 dni to jest ok, ale u nas juz ponad tydzien to trwalo. Takze juz po sprawie- mala wyla w nieboglosy, ale oplacilo sie 😁
Evek milej zabawy na weselichu !!
Edzia ja to sobie spacerowke daruje bo juz w sumie cieplych dni nie za duzo, to co mam wystarczy u mnie tak kozacko sie przestawia ten wozek na spacerowke ogolnie to jest spacerowka przerabiana na taka niby gondole 🙂 takze u mnie to zbedny wydatek.
Monic zazdroszcze, ze masz swoje auto, ja jak inwalida nawet jezdzic nie umiem, a na swoje auto musze zapracowac heheh, ale stawiam, ze za pare miechow juz prawko bede miec 😁
Ale chmurzsko na niebie az sie ciemno w domu zrobilo !!!c 😲 zaraz bedzie padac uciekam buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...