Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Mam nadzieje, ze zdam zA pierwszym razem 😁 heheh z piskiem to ja moge zapomniec o ruszaniu puki co mamy jedne auto i do tego z napedem na 4 kola wiec nie da sie ruszyc z piskiem MAciek juz tyle razy probowal i sie nie udawalo 😜 my jak narazie poruszamy sie mitsubishi autlanderem SUV takie ordzinne auto pakowne i puki co jak znalazl od kiedy wozek pakujemy ze soba 😆 a ty kiedy zmieniasz na inne ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Apokalipsa skoro masz już roczne dziecko ,to dlaczego wpisałaś dzisiejszą datę jego urodzenia?
A i jeszcze jedno to program był śmieszny ,czy żałosny ,bo to chyba różnica?
I jeśli można wiedzieć to kiedy go oglądałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka jesli mozna wiedziec to ile ci dali kasy z taki program-m ciekawa jestem czy sie oplaca? 😉 no i napisz cos o programie wlasnie znalazlam na youtube zwiastun 🙂
Ej no i dzis po tym czopku 4 pelne pieluchy kupki !!! 😲 Tak mocno moje biedactwo bylo zapchane !!
DO tego nie uwierzycie jak sie dzis wkur... az sie cala trzeslam jak galareta. Wczesniej pisalam o mojej sosiadce z gory, ze jej corka biega w kolko jak porabana przez 24h na dobe i dzis biegala strasznie wiec ja miotla do reki i bum bum w sufit !!! I po 10 min ktos puka mi do drzwi ja owieram z dzieckiem na rekach i patrze, ze to policja 😠 😠 i mowia ze ona zadzwonila bo ja stuka do niej w sufit. Jak ja sie wnerwilam to sobie nie wyobrazacie!!! To ja sie wstrzymywalam durna, zeby nie dzwonic bo z takich nie jestem, ale teraz to juz koniec pozamiatane niech tylko cos tupnie lub stuknie to odrazu dzwonie! Nawet nie wie co ona se narobila chce wojny to ja bedzie miala bezczelna sucz!!!! Sorki za wyrazy, ale mam taka zlosc na ta baiore !! 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i wogle dziewczyny takie mnie glupie uczucie dzis naszlo 🥴 nie wiem czy ktoras z was moze tak ma lub miala, ale ja dzis mam jakis taki strach, ze nie podolam, ze chce chronic Ale zeby nic sie jej nie stalo do konca zycia, a mysle ze nie dam rady. Jakis taki matczyny strach i tak dzis na nia patrzylam i ona taka mala bezbronna 😞 ehhh a ja jestem taka slaba psychicznie zeby sobie z tym wszystkim poradzic ciagle wydaje mi sie, ze za malo z siebie daje, ze moglabym wiecej ajjjj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
doberek!

My mieliśmy dzisiaj straszną noc, mały budził się co 2 godziny a w dodatku jak już zasnął to koło 4 jacyś idioci darli się na ulicy (kawałek od nas jest dyskoteka a my mieszkamy na głównej ulicy i zazwyczaj tędy wracają) i to nie żeby przechodzili tylko pewnie stali pod żabką i jeszcze usłyszałam głos dziewczyny "kuba zostaw mnie zostaw mnie pomocy" nie wiem co to było, masakra później zasnąć nie mogłam... Teraz ledwo żyję muszę zaraz sobie mocną kawę zrobić...

Nanusia słodki filmik jak Alusia się smuci jak Szymcio zaczyna płakać hehe 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka , nie jestem jeszcze tak zdolna jak Ty , jestem swiezynka na tym forum.. i mam prawo nie wiedziec co i jak , a poki co zalozylam konto zeby sie rozeznac .
Ten program ? Zalosnie smieszny 🙂 , na twoje nieszczescie czesto go powtarzaja , a raczej odcinek w ktorym braliscie udzial . Nie rozumiem jak trzeba byc zdesperowanym zeby wziasc w nim udzial .Masakra ... wspolczuje , ale mysle ze poprostu podpisalas papiery i zgode na to zeby wlasnie go powtarzali , bo watpie zeby bylo inaczej, zadzwon do nich i powiedz ze sobie nie zyczysz zeby byl w tv , chociaz pewnie sie zasmieja , bo pewnie takie mialas warunki jak zgodzilas sie wziasc w nim udzial

16 lipca 🙂 i teraz niedlugo ma byc znow Kasiu ... do obrzydzenia , z ta telewizja w kolko i to samo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a Ja znów po tyłach:/ heh rodzinka wpadła na długi weekend i jakoś znów brak czasu by z wami pogadać 😞 do tego młody taki maruda że trzeba go cały czas nosić 😞 ręce to mam już do kolan i bardzo boli mnie kręgosłup masakra. ale czego nie robi sie dla włąsnego dzieciaczka 🙂

Nanusiu doskonale cie rozumie z tymi obawami ja mam tak często to jest straszne bo takie myśli mi do głowy przychodzą wtedy że aż płakać sie chce 😞 nie jesteś za słaba psychicznie bo to częste zjawisko niestety. Czasem to czuje taki wielki strach że może mu sie coś stać i wyje jak głupia:/ ale to mija potem na szczescie ... no do następnego razu heh :/


No racja monic dobre masz wrażenie takie samo odniosłam 😞


Jakiś czas temu coś o wózkach pisałyście o wymianie. my w spacerówce już jakiś czas "jeżdzimy " o ile tak można to nazwać bo najczęściej to ją pcham pustom a mały u taty na rękach za nic w swiecie nie chce jeżdzić w wózku :/ zdecydowałam sie że go sprzedam puki jest w bardzo dobrym stanie i kupie mniejszą wygodniejszą dla mnie do znoszenia spacerówke. Rozkładanom z budom bo z tym wózkiem to tylko jedna wielka męka. Wystawiałam narazie na naszej takiej stronce jastrzębskiej a jak nie będzie efektu wystawie na allegro.

Zycze udanej, słonecznej i rodzinnej niedzieli dla Was moje kochane i waszych słodziaków :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj jak sie dziewczynki rozgadaly,juz nadrobilam co mialam nadrobic i teraz pisze 🙂
Nanusia ,ciesze sie ze Alunia w koncu zrobila ta kupeczke.Bidulka,ile musialo jedzonka zalegac w brzusiu.
Filmik boskiiii jest,az lzy polecialy,te wspomnienia ciagle a tu jeszcze taki kochany filmik.Szymcio placze i Aluni smutno takiego pierozka zrobila mmmmmuuaa:*A masz moze ten filmik co krecilysmy u ciebie ?? Jak lezeli w lozeczku razem co tak polewalysmy smiechem hehe??
A co do zlego samopoczucia 😞 tez go miewam mimo ze rodzina jest blisko,czlowiekowi nigdy niedogodzi a jesli chodzi o strach ze nie podolasz,rowniez go mam. AA rozumiem co przezywasz w zwiazku z powrotem do pracy,ale jak rozwiazesz to tak jak ostanio rozmawialysmy myslle ze bedzie git 🙂 A co do sasiadki heh,mialam okazje ja poznac osobiscie taka pigi amerykanska hah,widac ze falszywa cholera 🤢 Ja juz tam obmysle plan jak ja "znokaltowac" skutecznie i z wyrachowaniem :P

Alwo, nie doluj sie kochana bo wiesz ze to co Twoim zdaniem jest powodem zlego samopoczucia,mozna skutecznie zwalczyc 🙂 Ja juz sobie postanowilam,zapisac sie na jakis fitness tez mam pare kilo do zrzucenia 🙂 trzeba sie wziasc w garsc !! 🙂

Dziewczyny o co tu biega skad ta prowokacja ?? hmm dziwna sprawa 🤔

Zuzka odwazny krok,kurcze nie wiem czy bym tak porafila.I jak to ty zylas przez ten czas z inna rodzina ?? Na jakiej zasadzie?? A z Twoja inna osoba??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AAAA nanusiu , zdasz prawko napewno.Kochana jestes znakomitym kierowca czego sama doswiadczylam w pewnej sytuacji bez wysjcia i gdyby nie ty,chyba bym sie tam wykonczyla 🙂
A juz napewno niedotarlabym tak szybko do domu i zostala z tymi szczekajacymi psami :P heheh
A egzamin z teori to pesta,test dla przedszkolaka,Jesli chcesz zalatwie Ci wszystkie pytania.Daj tylko znac kiedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Są tacy ludzie, którzy wchodzą na fora i gadają głupoty. Zuzka napisałaś, że boisz się, że będziemy Cie oceniać i apokalipsa to wykorzystała i napisała to specjalnie, żeby sprawić Ci przykrość i spowodować kłótnię. Niektórzy po prostu nie mają własnego życia prywatnego i zajmują sie wkurzaniem innych.

Co do spacerówek to ja używam tej którą miałam dołaczoną do gondoli. Jesli chodzi o tzw. parasolki, to podobno są od roku. Bo mają miękkie oparcie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesć mamuśki w ten piękny dzionek, a raczej popołudnie.
My właśnie wróciliśmy z Ikei i pacynki zakupione.
Teraz zmykamy na basen,wię odezwę się później.
Apakalipsa ,czyżby twoja prowokacja nie wypaliła?Chyba naprawdę znalazłaś się w nieodpowiednim dla ciebie miejscu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dla mocnych nerowo:

dlaczego ktos taki moze urodzic dziecko...przeciez ta istotka nie byla niczemu winna...w takich sytauacjach powinno sie stosowac kare smierci, tylko nie jakies tam humanitarne sposoby - tortury!!!!!
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Matka-zabila-3-tygodniowego-syna-i-zjadla-czesci-ciala,wid,11357211,wiadomosc.html?ticaid=1cd78#czytajdalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny 🙂

My po weselu 🙂 Ula zniosła wszystko wręcz wzorowo. Jak Wam pisałam, zabraliśmy ją ze sobą. Jeszcze przed rozpoczęciem zabawy, przy pierwszym daniu położyłam ją spać w pokoiku, który mieli do dyspozycji młodzi. Niestety z tej racji był on co jakiś czas nawiedzany (a to coś zostawić, a to coś wziąć) i Ula ze dwa razy przez takie odwiedziny się obudziła, ale tak to sobie spała 🙂 Mieliśmy ją cały czas na nasłuchu (mąż miał słuchawkę w uchu i wyglądał jak tajniak hehe) więc mogliśmy się spokojnie pobawić, wiedząc że jak się obudzi to usłyszymy. Ominęło mnie kilka ważnych momentów wesela, gdy akurat karmiłam czy usypiałam Ulcię, ale to nic. Lepiej że z nami była niż mielibyśmy "na sygnale" do niej pędzić do domu. We wrześniu kolejne wesele i pewnie znów ją weźmiemy.

Na weselu była też ponad ośmiomiesięczna dziewczynka. Hałas niesamowity (zespół miał naprawdę głośno ustawione nagłośnienie), ludzi dużo, kolorów, świateł i w ogóle, a mama ciągała ją do późna po parkiecie. Maleńka wyglądała na zmęczoną i wystraszoną, aż mi jej szkoda było 😞 Ale mama widocznie wiedziała co robi... Ja tylko na troszkę wzięłam Ulę na salę, gdy jeszcze nie grali, a zastanawiałam się czy po takich wrażeniach nie będzie miała kłopotów z zaśnięciem, a tu taki... szok dla dzidzi.

Ciekawa jestem jak Evek się bawiła.
Ach, co do tańca to faktycznie jakoś tak inaczej. Ale i tak przyjemnie 🙂 Tym bardziej, że bardzo lubimy z mężem pohasać na parkiecie, a dawno nie mieliśmy okazji 🙂
Swoją drogą to w takich przypadkach to wygoda, gdy dziecko z butelki zje i można je zostawić komuś pod opiekę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nanusiu, dobrze, że w końcu Ala się pozbyła tego co ją męczyło. Tylko naprawdę uważaj z tymi czopkami, bo mogą rozregulować jelitka.
Tak się zastanawiałam od czego to zatwardzenie mogło być... Jak wprowadzałaś nowe pokarmy? Z tego co kojarzę, tylko nie wiem czy dobrze, to dość szybko wprowadziłaś kilka różnych pokarmów do diety Ali, i kaszka i owocki i warzywka. A wszędzie radzą żeby po jednym, powoli. Dziewczyn dzieciaczki jedzą już kilka stałych posiłków, ale one dużo wcześniej zaczynały. My też powoli zaczynamy rozszerzanie. Trzy dni jadła Ula dynię i jej kupka zgęstniała. Po dyni było OK i dzisiaj dostała ziemniaczka z brokułami. Na początek to dosłownie kilka łyżeczek. Dynia chyba bardziej jej przypasowała. Ale jak wrócimy do domu to zaczniemy z BLW 🙂 Bo do papek owszem otwiera buziaka, ale czasem mam wrażenie, że to tylko taki odruch i bardziej jest zainteresowana łyżeczką 🙃 A gdy jadłam nektarynkę czy pomidora i pozwoliłam jej poskrobać trochę, to była wręcz wniebowzięta i zawzięcie wsysała się w owocka/warzywko i skrobała swoimi ledwo co wystającymi ponad dziąsła ząbkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...