Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Zuzka to sobie urozmaicacie codzienność 🙂 A ta burza w Twoim otoczeniu po programie czym była spowodowana? Samym Waszym udziałem czy tym co się w programie działo? Cejrowski odszedł z Dwójki właśnnie dlatego, że nie płacili mu za powtóki 🙃 No i czekam na szerszy opis Twoich i Twojej rodzinki wrażeń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Alwo, nie dołuj się niepotrzebnie. Z kilogramami na pewno powoli sobie poradzisz. A z tymi naszymi dziećmi to tak jest, że chociaż je kochamy nad życie to czasami mamy ich dość 🙃 tym bardziej gdy jesteśmy z nimi 24/7 i taki kilkugodzinny oddech to coś czego możemy potrzebować, żeby oderwać się, nabrać sił i stęsknione do nich wrócić 🙂 A moja babcia powiedziała mi, abym nie myślała o Uli, gdy ją zostawię pod czyjąś opieką, bo wtedy dziecko bardziej przeżywa 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze, niezły monolog mi wyszedł 😜 Więc jeszcze tylko pytanie i kończę na dziś (tym bardziej że tak sama do siebie gadać to żadna przyjemność 😁 ).
Pytanie jest do mam karmiących piersią. czy nadal zalewacie się mlekiem? Ostatnio próbuję przestać używać wkładek laktacyjnych, ale gdy zbliża się pora karmienia to plama na bluzce gwarantowana, tak samo gdy pomyślę o karmieniu, albo gdy siostra opowiadała coś o dzieciach 😜 Szczypią mnie i mleko wycieka 🙃

Miłego niedzielnego wieczoru wszystkim i do zobaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka-jak kukielki przetestowane ??

Co do wesela to troszke odreagowalam w koncu potanczylam sobie bo hmmm dluuuugaaa byla przerwa 🙂 Szymonka postanowilismy nie brac ze soba i poczekac az troszke podrosnie 🙂 Asiul,dobrze ze u was obylo sie bez wiekszych marudzen.Ja mysle ze nasz Sajmi to nie zniosl by tego dobrze,wliczajac w to podroz heh 🙂 marudka ostatnimi czasy,wlaczyla mu sie na dobre 🙃
Ale cos wam opowiem.Na weselu na ktrym bylismy,bylo bardzo duzo hiszpanow z racji ze kuzynka Tomka pracuje i studiuje w Barcelonie.I byla tam taka jedna kobietka z trzy miesieczna maluska dziewczyneczka,doslownie kruszyneczka,Szymon jak sie urodzil to byl wiekszy 🙂 Do czego zmierzam.Owa mama wogole nie przejmowala sie niczym,powiem tak mentalnosc totalnie inna od naszej.Dzieciatko bez czapeczki-a wialo i to konkretnie z gloymi malutkimi stopkami i chodzila tak z nia na ramieniu z kata w kat,malutka strasznie plakala a ona nic.Godzina 2 w nocy malenka zasnela na jej ramieniu a droga mamusia postanowila wybrac sie na parkiet i potanczyc do "vmca" ,oczywiscie ze3 swoja spiaca pociecha hehe .
Nie powiem bo sama staram sie nieprzesadzac z ubieraniem itd ale bez przesady.My polskie mamy bylysmy w szoku heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka mi sie tez wydaje monic ze cos tu nie teges bylo jeszcze kilka postow wczesniej. Takze Apokalipasa dobrze, ze udalas sie na forum zgodne dla wieku twojej pocieszki. Troche tak nie ladnie wchodzic w parade i zaczynac komus uprzykszac NU NU!!!
Monic czytalam ten artykol !!!! Normalnie wes az mi sie niedobrze zrobilo. Co za durnie dali dzieko matce u ktorej stwierdzili depresje poporodowa i shizofremie !!! Idioci!! Malutki biedny anioleczek 😞
Asiul co do wprowadzania diety to nie wiem z kad masz takie info, ale ja czekalam zawsze 2 dni zanim wprowadzilam cos nowego. Np jak otwieralam sloiczek z marchewak to dalam kilka lyzek w jeden dzien, a na drugi dzien znowu marchew i czekalam na kupke ale po marchwi jej ciezko bylo i potem jak byla kupka dawalam cos nastepnego i tez 2 dni to dostawala to fakt, ze do tego zawsze byla na kolacje kaszka ale kaszke wprowadzilam jako pierwsza i jadla ja przez tydzien zanim podalam warzywka i wsio bylo ok. Ale ogolnie na moje oko zatwardzenie bylo spowodowane kaszka ryzowa bo jak ja tylko co zrobilam byla gesta i za doslownie kilka min robila sie z niej woda i ja dosypywalam wtedy zeby byla gestrza bo Ala wodnista plula i chyba to sprawilo, ze ja tak zapchalo ! Lekarka mi wczoraj powiedziala zeby kaszke narazie odsawic na jakis czas i same warzywka i owocki- duzo blonnika! Zobaczymy dzis zaczynamy od nowa Luska dostanie dynke dzis na obiadek. Mam nadzieje, ze to sie nie powturzy!! A czopka dalam doslownie tak tyci malusio i ladnie zrobil swoje- pierwszy i ostatni raz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie, ja juz z poznania wróciłam, kupiłam te pacynki! Są słodkie i też b]Blanusi się podobają, po kolei mi je wszystkie ściąga z palców i się cieszy 🙂 Kupiłam jej jeszcze klocki takie z pluszowe, w sumie to jestem niezadowolona, bo ludzi w cholere i nie było nawet jak wszytsko obejrzeć, no i bylismy z dziecmi więc wiecie o co chodzi...

postaram się wszytsko nadrobić, a trochę tego jest!
Alwo kochana jesteśmy szczęśliwe ale to nei oznacza, że nie mamy chwil załamania, zdarza się chyba każdej z Nas, że płaczemy po kątach, do podusi jak to sie mówi...zrób coś dla siebie, wymyśl cokolwiek! Idz do fryzjera, sauny, czy może zakupy! na pewno lepiej sie poczujesz! Jesteś cudowną mamą i nikt temu nei zaprzeczy! Ścisamy cię mocno kochana i głowa do góry! Pamiętaj pisz kiedy coś Cię trapi, zawsze będziesz tutaj miała poparcie!

Jesli chodzi o spacerówkę, to ja też sie zastanawiam czy aby nie kupić nowej, bo po pierwsze mamy małe autko 3 drzwiowe z małym bagażnikiem (opel astra) to jeszcze ten wózek jest po kuzynie i już jest zajechany, ze tak powiem - koła same skęcają, jest ciężki i muszę się nieźle napracować na spacerach żeby go nakierowywać na prosto! Ręce mnie bolą pozniej jak cholera (przynajmniej bicepsy se wyrobie) hehe tez nie mam pojęcia jaka firma jest najlepsza, wiem, zeby nie kupować tych z malutki kolkami!
Nanusia ten filmik jest słodki, Ala i Szymcio tacy mali, słodziaki, i jak on ją trzyma ładnie, pilnuje, taki opiekuńczy dżentelmen! 🙂 A te podkuwki to już w ogóle na łopatki mnie kładą!!! Oglądałam chyba z 10 razy i nei mogę się napatrzeć! 🙂 dodałam do ulubionych:p
A co do tej sąsiadki to faktycznie sucz, ze tak napiszę! Dobrze wie czemu miotłą uderzasz, chyba, ze jest na tyle głupia, ze nie skumała, że jej dziecko ciągle zakłóca Wam spokój! Ja też bym rozpoczęła wojnę! I cieszę się, że Ala już zrobiła kupki!!!! Teraz już powinno być wszystko w porządku! Będzie spała lepiej 🙂 A ten strach o Alę, powiem Ci, ze ja często o tym myślę, talk bardzo się o nią boję, martwię, jeszcze nie ma roku a ja już myślę co będzie jak dorośnie, jak ja ją uchronię przed złem, które czyha! 😞 Ehhh musimy być silne i nie myśleć o najgorszym! Na pewno będzie wszytsko w porządku!

Monic gdzie Ty to znalazłaś, Boże aż mi dech zaparło w piersiach 😞 Coś strasznego, aż ciężko uwierzyć!!!! Lekarze i policja czasem olewają takie sprawy i oto skutki! :[

gabb może nagrasz BOryska jak tak robi:p jak już pisałam, ja uwielbiam oglądać nasze dzieciaczki! Zawsze czekam z niecierpliwością na kolejne filmiki 🙂

Zuzka gratuluję odwagi 🙂 ja zawsze miałam problem z wygłoszneiem wiersza przy całej klasie, póznie z referatami na studiach, a co dopiero program w tv 🙂 Czekamy na relacje i jestesmy ciekawe co jak 🙂 A i nie przejmuj się żałosną przemową apokalipsy! Co to k... ma być, że się tak wyrażę! (przepraszam, ale to było przegięcie!)
Asiul wieczór panienski dopiero 27 sierpnia.
Noo chyba wszytsko nadrobiłam 🙂 niedługo do wyra uciekam, bo ostanio śpię po 4 ,5 godzin, Blanka sobie urządza pobudki o 4h lub 5h! Jutro znowu wyjeżdżamy do moich rodziców do czwartku, ale na pewno będę zaglądać, bo nie wytrzymam dnia bez czytania forum :p


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj dziewczyny, co za bulers , a ty Gab najpierw sie zastanow zanim napiszesz ze chamsko podjechalam jakas prowokacja , po pierwsze to nie jest twoje forum po drugie istnieje cos takiego jak wolnosc slowa , a ty nie bedziesz mi dyktowac co mam robic , jesli masz taka ochote to dyktuj swemu dziecku.Istnieja fora na ktorych mozna ustawic haslo i tylko dzieki niemu mozna co kolwiek przejrzec lub napisac , Napisalam w pierwszym poscie ze nie bede wam przeszkadzac , i nikogo tutaj nie powinnam skrzywdzic , kazdy ma prawo tu wejsc wiec twoja gadka leci mi kolo uszu...
a co do tego programu , to mam prawo stwierdzic ze ludzie ktorzy tam ida ,robia z siebie idiotow , program jest zalosny , tak samo jak Gab twoje zachowanie swiadczy tylko o braku kultury .. Sama zainteresowana nie byla zalosna , i nie napisalam nic o niej zlego . Wiec troszke sie do ucz dziewczyno bo ja nie mam twoich lat zeby sobie ucinac z toba rozmowa , od poczatku zaznaczylam ze jestem tu nowa i ze pojde na odpowiednie forum , ale jak widac , czytac ze zrozumieniem to wy nie macie


Joanna ...takie ladne dziecko a tak wulgarna matka wspolczuje .... nie unos sie tak bez potrzeby.

zegnam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Musze to napisac no musze, apokalipsa bez urazy ale nie czytalas wczesniejszych postow jakie umiescila jedna z naszych kolezanek a slowa Joanny byly tylko potwierdzeniem.Znam sytuacje tej sasiadki,sama ja poznalam i dokladnie nie ma lrzejszego okreslenia!!!!!! a wrecz pasuje mocniejsze :P.Wiec wyrazilas swoje zdanie a gabb swoje. To tyle 🙂 ZEGNAMY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 🙂 🙂 🙂 🙂
Strrrrrrasznie się za Wami stęskniłam!!!!!
Od dziś mamy net na wakacjach. Od razu mówię a raczej piszę, że nie czytałam postów wcześniejszych więc wybaczcie ale zacznę od dziś. W wolnej chwili poczytam, a jest tego MASA :-)
Dziś przyjechaliśmy z Pustkowa nad morzem do Szklarskiej Poręby. Nad morzem było różnie (2 dni non stop lało) ale wczoraj mnie troszkę podpaliło na plaży. Ania zniosła super 2 drogi w dzień (10h i dziś 8h) Morzem była zafascynowana, ale było na tyle zimno, że ani razu nie wystąpiła w swoich plażowych kreacjach 🙂Nad morzem było pusto, ale specjalnie wybraliśmy takie spokojne miejsce. A tu w Szklarskiej jest MASAKRA ale to przez ten długi weekend. We wtorek ma być już spokojnie. Co u Was? Jak spędzacie ten świąteczny czas?
Pozdrawiamy Was gorąco ze Szklarskiej Poręby 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Droga apokalipso. Obrazaj sobie nas ile chcesz- po nas to i tak splynie. Jednak ja proponuje Tobie douczenie sie, bo jak Ci mowia, ze nie jestes mile widziana to powinnas sie - ladnie mowiac - odpi****lic. I rowniez przyznam, ze bardzo sie ciesze czytajac Twoje slowa - ZEGNAM 🙂
Probuj swoich sil gdzie indziej. Buziaki kochana 🙂


Dziewczyny jutro sie odezwe bo mi fon pada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Pani już dziękujemy ,szkoda tylko ,że nie ma jej na lipcówkach 2010,chyba rzeczywiście jest taka niedouczona i nie potrafi rozpoznać sześciomiesięcznych dzieci od swojej córeczki która ma już roczek,swoją drogą współczuję takiej matki...
I droga Apokalipso jeśli oglądałaś program ,to wiesz jaki mam charakter i naprawdę nie jesteś w stanie wyprowadzić mnie z równowagi ani sprowokować
Dla mnie temat zamknięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bede robic to co uwazam za stosowne i wpisywac sie kiedy chce i co tylko chce

a ty Kasiu idz pilnuj meza ... a nie szukasz mnie po lipcowkach


Gowniaro nie pyskuj bo odpierdolic to ja sie moge jak sama ze chce a poki co nie mam na to ochoty ja pisalam grzecznie a wy na mnie naskoczylyscie ..
swoja droga , nie dziwie sie ze znajomi sie smieli bo tylko typowa wiocha pojdzie do tv, zrobi z siebie posmiewisko poczytaj na forach co napisali o was o udziale w tym programie


masakra!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...