Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Zuzka od 2 dni mówi mama,mama albo amam ,amam 🙂jak kto woli.I chyba robi to świadomie bo jak dzisiaj byliśmy w Ikei to A został z nią przy stoliku a ja poszłam ,po kawę i był straszny płacz i mama,mama.
Zrobiliśmy coś jeszcze z A dzisiaj ,za co pewnie większość z Was mnie skarci i słusznie,ale wsadziliśmy małą na prubę do chodzika,który dostała i była taka radocha jakiej jeszcze nigdy u niej nie widziałam,chodziła po pokoju za Michałem i piszczała z radości.
Wrzucę filmik ale dzisiaj nie umiem bo mi komp,strasznie słabo chodzi.
Asiul strasznie jestem ciekawa jak pójdzie u Was ta nowa metoda jedzenia ,daj znać co i jak naprawdę odważna jesteś.
Nanka,jak czytałam Twojego posta jak waliłaś miotłą to pomyślałam,że w Stanach to aż dziwne że policji ktoś nie wezwał,no i zaraz potem doczytałam że jednak wezwała,nie popuszczaj babie walcz z nią ,a co..
Evek i Asiul ,zazdroszcze Wam zabawy weselnej ,sama bym na jakąś poszła,a tu się żadna okazja nie szykuje,ostatnio byłam we wrześniu zeszłego roku u siostry,ale w ciąży jakoś źle mi się tańczyło,mam jeszcze jedną siostrę ale młoda ma 22 lata i jakoś na razie nie planuje, 🙂
Zuza była dziś pierwszy raz na basenie,najpierw było wielkie zdziwienie,potem jakoś nie była specjalnie zadowolona,ale nie płakała,byliśmy na tym basenie sami ,ale po 10 minutach przyszła 4 dzieci i jak zaczęli skakać do wody to mała też się strasznie cieszyła,ona wogóle uwielbia towarzystwo dzieciaków i psów.
Byliśmy dzisiaj też na giełdzie samochodowej a tam jest stoisko z psami ,szczeniakami ,moje dziecko jak to zobaczyło to zapadło w jakiś trans,a jak tylko chcieliśmy wyjść to był płacz,A powiedział że gdyby miał pieniądze w kieszeni to by jak kupił 🙂, hahaha a potem weźmie tyłek do pracy a ja zostanę z 2 maluchów.
Dzisiaj to chyba tyle ,lecę do łóżka bo jutro może do Wisły skoczymy,a o programie napiszę jak naprawde znajdę więcej czasu ,bo to długa historia i postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania.
p.s. Zuza na razie okazuje brak zainteresowania pacynkami 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
apokalipsa napisał(a):
Bede robic to co uwazam za stosowne i wpisywac sie kiedy chce i co tylko chce

a ty Kasiu idz pilnuj meza ... a nie szukasz mnie po lipcowkach


Gowniaro nie pyskuj bo odpierdolic to ja sie moge jak sama ze chce a poki co nie mam na to ochoty ja pisalam grzecznie a wy na mnie naskoczylyscie ..
swoja droga , nie dziwie sie ze znajomi sie smieli bo tylko typowa wiocha pojdzie do tv, zrobi z siebie posmiewisko poczytaj na forach co napisali o was o udziale w tym programie


masakra!!


Żal, żal, żal i jeszcze raz żal!! Na początku chciałam być miła ale widocznie dla niektórych nie można!!
Dziewczyny ignorujcie co ta stara baba(sama się tak nazywa w tym co do nas pisze) piszę może nie ma z kim sobie pogadać bo nikt jej już słuchać nie może i szuka sobie miejsc gdzie może spowodować zamieszanie 😠 wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!
Swoją drogą upomina co do ostrzejszych słów a sama się pięknie wyraża i wiecie co to chyba nam powinno być żal jej maluszka że ma taka matkę!!

A wiochę to ty robisz swoimi postami Q... mać!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Sobolinku 🙂 fajnie ze jestes 🙂 i zycze udanej kontynuacji wypoczynku :*
Zuzka ,basen swietna sprawa 🙂 My jezdzimy,staramy sie jezdzic raz w tygodniu dla malego bomba 🙂 a co do pacynek,moze w koncu sie przekona 🙂 Pieski hm,wiesz nie dziwie sie wcale.Ja jakies 12 lat temu,bedac z rodzicami na targowisku,zobaczylam malego pudelka w takim duzym,glebokim pudelku.Od tamtej pory byl z nami i owladnal moim sercem,niestety Dorcia zdechla jakis rok temu 😞 I strasznie to przezylam,i strasznie mi jest zal ze juz jej niezobaczylam 😞 nie zdazylam.Zreszta kocham psiaki i kiedys napewno kupie Szymciowi.
Dzisiaj pierwszy raz wzielam kapiel z Szymonkiem ojjj ile bylo radosci 🙂 i wiecie co wlasnie dostalam okres ech.... ale fajnie bylo heh jak go nie bylo 🙂
Edzia nie ma co sobie podnosic cisnienia takimi przypadkami 🙂 ktos zrobil to celowo,sprowokowal nas 🙂 Miejmy nadzieje ze admin zrobi porzadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobrze Monic zrobilas tez jak czytalam te wulgarne posty to pomyslalam o adminie ! Jak mozna my tu sobie sie przyjaznimy od tak dlugiego czasu, a tu ktos tak bezpansko sie zjawia i jedzie po wszystkich jakby mial prawo!! ehhhh Nieladnie, naprawde nie ladnie!!! Mam nadzieje, ze wiecej sie cos takiego nie powturzy bo naprawde az mi bylo przykro to czytac. Wszystkie sie staramy szanowac itp nie dziwie sie, ze tak wszystkie zaregowalysmy 🤨
O Asiul pytalas o karmienie chyba jak narazie to jeszcze ja karmie, Karolla i Evek. Co do mleka u mnie to z rana mam najwiecej. Od kiedy ostatni raz sciagam mleko kolo 23, a potem mala je o 6 to produkcja sie zanizyla. Juz nawet nie mam uczucia szczypania 😞 Piersi nie sa juz nabrzmiale. Sciagam mleko w dniu co 3 h i sciagam z obu tylko 4 oz i to z jednej tylko ledwie 30 ml bo ta druga to zawsze byla "super cyca" heheh ale jak narazie nam wystarcza bo Alunia je po 4 oz co 3h.
Evek ja tez dzis dostalam prawdziwy okres bo wczesniej to tylko plamienia byly i nawet mnie tak brzuch muli 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monic oklask dla Ciebie 🙂 też o tym myślałam, miejmy nadzieję, że ta menda już tu nie zajrzy! Pisze, ze chciała wyrazić swoje zdanie miło, ale przecież wszystkie zauwazyłyśmy, ze coś jest nie halo, bo takich słów użyła, ze inaczej nie można było tego odebrać jak prowokacji! Może zazdrosna jakaś, może jej nie przyjęli do tego programu i teraz ma nerwa! Kto wie!

ZUzka fanie, ze tak twój skarbek woła 🙂 musi to być piękne uczucie 🙂 mnie zawołała tylko raz jak na razie i czekam na dalszy rozwój wydarzeń 🙂
Evek ja też kiedyś z siostrą wybrałyśmy pieska na targu takiego kundla, miała na imię Mika, leżała taka smutna i brudna w kartonie, nikt ją się nie interesował, tylko szczeniaczkami, ale my jak ją zobaczyłyśmy to powiedziałyśmy, że chcemy ją...niestety tata ją wywiózł dawno dawno temu, bo 4 razy miała małe szczeniaczki (biegała sama na dwór i się śmiejemy, ze z niej puszczalska była 🙂 bardzo za nią dłuuugo teskniłam a tacie do dzisiaj tego nie wybaczyłam 😞 Jakoś od tamtej pory już nie chciałam mieć pieska, ale pewnie jak Blanusia podrośnie to będziemy mieli 🙂
Zaraz jedziemy do rodziców, Blanka dzisiaj znowu o 4:20 pobudkę nam zrobiła, zasnęła dopiero o 7h, więc dopiero możemy się spakować i zjeść śniadanie. Nie wiem co jej ostatnio się pomyliło i tak wcześnie wstaje :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rzeczywiście nie ma co zwracać na nią uwagi. To zwyczajny tzw. troll forumowy, który stara sie wszystkich wkurzyć :-) Dobrze, że zgłosiłyście sprawę do admina.


Joanna, jak złapię jeszcze nienienie Borysa, to nagram i oczywiście wrzucę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejjj 🙂 padaaa :/ wiecie co, nie wiem jak w waszych miastach ale u nas sumujac cale lato byl moze tydzien pieknej pogodny.
Ja dzisiaj ledwo chodze,okres taki obfity ze wole siedziec heh i muli i muli.Nanus,tak myslalam ze to byly takie plamienia.Czyli wszystko powrocilo do normy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
widzę temat piesków poruszony ja miałam owczarka niemieckiego ale zdechła dwa lata temu to tej pory jak oglądam zdjęcia to łzy mi lecą eh... była jak członek rodziny 😞 😞

my na wiosnę planujemy powiększyć rodzinę, tylko teraz już nie chcę takiego dużego pieska chcę jakiegoś małego "leniwego kanapowca" hehe już dawno go chciałam ale
zaszłam w ciąże i to było wtedy ważniejsze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia90 napisał(a):
jeśli chcecie zobaczcie sobie poranne zabawy Piotrusia 😁 😁

http://www.youtube.com/watch?v=yjTznCSMFzs

super sprawa nie ma to jak dobra zabawa 🙂
ps. ale Piotruś ładnie już siedzi to o ile się nie mylę to siedzą już 2 szkraby tak??? Piotruś i Filipek
no i Alusia raczkuje no chyba że przegapiłam coś ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):
Edzia90 napisał(a):
jeśli chcecie zobaczcie sobie poranne zabawy Piotrusia 😁 😁

http://www.youtube.com/watch?v=yjTznCSMFzs

super sprawa nie ma to jak dobra zabawa 🙂
ps. ale Piotruś ładnie już siedzi to o ile się nie mylę to siedzą już 2 szkraby tak??? Piotruś i Filipek
no i Alusia raczkuje no chyba że przegapiłam coś ☺️


szczerze to nie wiedziałam że tak mu się będzie podobać jak będzie mógł sam jeść na początku to piszczał ze szczęścia, a ja przegapiłam i dopiero później zaczęłam nagrywać 😜
a mój mały zaczął raczkować jak skończył pół roku teraz to już zasuwa, a od kilku dni sam sobie siada z raczkowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...