Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka 🙂
na samym początku to chciałam podziękować za wsparcie DZIĘKUJĘ
co do samopoczucia to dzisiaj jest o niebo lepiej w ogóle weekend taki jakiś magiczny ,inny był pewnie zauważył że doła mam i postanowił to zmienić tzn. jak wrócił z fuchy to zabrał Nas na wycieczkę nad jezioro wróciliśmy wykąpał małego ,nakarmił , położył spać a ja miałam czas dla siebie no z pominięciem że kolację robiłam w nocy to już nawet nie będę pisać co się działo 🤪 ☺️ 🤪 niech ułańska fantazja zadziała hihihi i tak zrobiła się niedziela ja poszłam z małym i psem na spacer a mąż pojechał sobie na rybki a póżniej znów miałam czas dla siebie szok nie pytał się o nic jak ile po co na co i dlaczego po prostu zachował się tak jakbym zniknęła na całeeeeee 2 godziny 🙃 póżniej zapytał się jak sobie radzę bo mały już nie jest taki aniołek jak był kiedyś teraz chce gadać, bawić się ale nie sam tylko właśnie z kimś i doszedł do wniosku że częściej musimy tak robić żebym i ja mogła odpocząć 🤪 jasny gwint mało mnie z nóg nie powaliło jak to usłyszałam 🤪 zobaczymy jeszcze jak to w praktyce będzie 😉 jednym słowem trzeba kuć żelazo póki gorące bo się jeszcze rozmyśli 😜 i teraz jakiś grafik ustalić 😉
monic co do spacerówki to ja na razie używam tego 3w 1 a jeśli chodzi o tamten co piszesz tzn o tych 15 kilo to pewnie posłużyłby tak do 2 lat Filipka bo koleżanki synek 1,5 roku ma i waży 13 kilo a na 100% nie jest niejadkiem tylko po prostu przez to że biega to zwolniło się jego przybieranie na wadze
sorki skończę póżniej mały wstał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
alwo napisał(a):
hejka 🙂
na samym początku to chciałam podziękować za wsparcie DZIĘKUJĘ
co do samopoczucia to dzisiaj jest o niebo lepiej w ogóle weekend taki jakiś magiczny ,inny był pewnie zauważył że doła mam i postanowił to zmienić tzn. jak wrócił z fuchy to zabrał Nas na wycieczkę nad jezioro wróciliśmy wykąpał małego ,nakarmił , położył spać a ja miałam czas dla siebie no z pominięciem że kolację robiłam w nocy to już nawet nie będę pisać co się działo 🤪 ☺️ 🤪 niech ułańska fantazja zadziała hihihi i tak zrobiła się niedziela ja poszłam z małym i psem na spacer a mąż pojechał sobie na rybki a póżniej znów miałam czas dla siebie szok nie pytał się o nic jak ile po co na co i dlaczego po prostu zachował się tak jakbym zniknęła na całeeeeee 2 godziny 🙃 póżniej zapytał się jak sobie radzę bo mały już nie jest taki aniołek jak był kiedyś teraz chce gadać, bawić się ale nie sam tylko właśnie z kimś i doszedł do wniosku że częściej musimy tak robić żebym i ja mogła odpocząć 🤪 jasny gwint mało mnie z nóg nie powaliło jak to usłyszałam 🤪 zobaczymy jeszcze jak to w praktyce będzie 😉 jednym słowem trzeba kuć żelazo póki gorące bo się jeszcze rozmyśli 😜 i teraz jakiś grafik ustalić 😉
monic co do spacerówki to ja na razie używam tego 3w 1 a jeśli chodzi o tamten co piszesz tzn o tych 15 kilo to pewnie posłużyłby tak do 2 lat Filipka bo koleżanki synek 1,5 roku ma i waży 13 kilo a na 100% nie jest niejadkiem tylko po prostu przez to że biega to zwolniło się jego przybieranie na wadze
sorki skończę póżniej mały wstał



jejku to dobrze że się poprawiło u ciebie i że mąż postarał naprawić ci twoje samopoczucie 🙂 🙂 🙂 cieszę się bardzo 😁 😁 Też bym tak chciała, ciekawe kiedy D wpadnie na pomysł żeby mi pomagać przy małym on myśli że jak pracuje to nie musi mi pomagać przy małym 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia hehe Piotruś jest boski 🙂 mały słodziak 🙂

Oj dziewczyny co to była za okropna dziewucha buuu masakra jeszcze sie z czymś takim na forum nie spodkałam bleee bezczelna pi pi pi (nie będę się wyrażać) ale miejmy nadzieje że już będziemy ją mieć z głowy teraz 🙂

U nas weekend aktywny ciągle gdzieś to spacer to u mamy u cioci i tak minoł dziś troszke spokojniej bo zwariowana siostra wraca do domku hihihi 😉
Zajrze wieczorkiem i więcej popisze z wami teraz obiadek zmykam zrobić bo mój marudka usnoł 🙂 buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tak co do męża to my ustaliliśmy tak że w tygodniu kiedy on pracuje ja opiekuje sie małym wstaje w nocy a weekendy są dla nich i wtedy ja mam wolne 🙂 dobre rozwiązanie powiem szczeze i nikt z nas nie narzeka. U nas jest o tyle męcząco i ja potrzebuje czasem naprawde wytchnienia bo Dominik nie śpi nam w nocy prawie budzi sie co pół h :/ ostatnio wstałam do niego 16 razy wrrr masakra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
po pierwsze to wy na mnie naskoczylyscie bez powodu bo jesli umiecie cZytac to pochwalilam dzieci i napisalam co
sadze o tym programie , sama zainteresowana napisala ze reakcja znajomych nie byla zbyt mila, i jako jedyna nanusia i edzia normalnie zareagowaly dopiero potem poczytaly wasze oskarzenia i ja wyszlam na najgorsza , mam prawo sie wpisywac gdzie chce, nie obrazilabym
nikogo od gowniar ale skoro wy nazywacie
mnie od starej glupiej baby to nie bede na to spokojnie patrzec . ruszcie troche glowa bo ja nic zlego nie zrobilam . no tak jeszcze mlode jestescoe bo jak ktos wyraza swoje zdanie to od razu jest to prowokacja . jedyna edzia normalnei sie zachowala bo same macie takie
samo
zdanie na temat
tego programu ja jestem szczera i nie bede ukrywac tego . ladnie sie pozegnalam ale wszystkie na mnie najechalyscie
. i na skarge do admina , jeszcze troche i was
polubie ... Administrator poinformowal mnie ze dopoki nie dochodzi do grozb karalnych moge wyrazac swoje zdanie wszedzie gdzie chce ! wiec zajrze tutaj jeszcze nie raz . na nic wasze glupie gadki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kochane dokończę pózniej teraz słoneczko wyszło a mam brak w lodówce przecieru to wykorzystam to i skoczę do sklepu bo u Mnie zawsze po rosole pomidorówka jest hihiihhi nie lubię się przemęczać a już w szczególności w garach 😁 miłego dnia do wieczora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek napisał(a):
dziewczyny,mam pytanie,na jakim programie zmniejszacie zdjecia do aguagu ?? Bo ja probowalam na Irfan Viev ale cos mi nie wychodzi :/

Kochana ja nie zmniejszam zdjęć żadnym programem tylko te co chce zmniejszyć zaznaczam i robię wyślij do adresata poczty i wysyłam do siebie 🙂 Pic polega na tym, że program pocztowy pyta automatycznie czy zmniejszyć zdjęcia i wtedy wybierasz duże (chyba, nie mogę sprawdzić bo nie mam na tym lapku swojej poczty), byle nie oryginalne.I wysyłasz, i te zdjęcia w załączniku są w małym formacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek,
jeśli macie ochotę obejrzeć zapraszam,chyba ze coś znowu zle zrobiłam wrzucając te filmy 😁

http://youtu.be/sgruEYGbBPo
http://youtu.be/HsvXWN4MI6E
http://youtu.be/MVcUSTQZhzo
http://youtu.be/fteaL31HnhE
http://youtu.be/ABMKZxW9nLM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alwo napisał(a):
hejka 🙂
na samym początku to chciałam podziękować za wsparcie DZIĘKUJĘ
co do samopoczucia to dzisiaj jest o niebo lepiej w ogóle weekend taki jakiś magiczny ,inny był pewnie zauważył że doła mam i postanowił to zmienić tzn. jak wrócił z fuchy to zabrał Nas na wycieczkę nad jezioro wróciliśmy wykąpał małego ,nakarmił , położył spać a ja miałam czas dla siebie no z pominięciem że kolację robiłam w nocy to już nawet nie będę pisać co się działo 🤪 ☺️ 🤪 niech ułańska fantazja zadziała hihihi i tak zrobiła się niedziela ja poszłam z małym i psem na spacer a mąż pojechał sobie na rybki a póżniej znów miałam czas dla siebie szok nie pytał się o nic jak ile po co na co i dlaczego po prostu zachował się tak jakbym zniknęła na całeeeeee 2 godziny 🙃 póżniej zapytał się jak sobie radzę bo mały już nie jest taki aniołek jak był kiedyś teraz chce gadać, bawić się ale nie sam tylko właśnie z kimś i doszedł do wniosku że częściej musimy tak robić żebym i ja mogła odpocząć 🤪 jasny gwint mało mnie z nóg nie powaliło jak to usłyszałam 🤪 zobaczymy jeszcze jak to w praktyce będzie 😉 jednym słowem trzeba kuć żelazo póki gorące bo się jeszcze rozmyśli 😜 i teraz jakiś grafik ustalić 😉
monic co do spacerówki to ja na razie używam tego 3w 1 a jeśli chodzi o tamten co piszesz tzn o tych 15 kilo to pewnie posłużyłby tak do 2 lat Filipka bo koleżanki synek 1,5 roku ma i waży 13 kilo a na 100% nie jest niejadkiem tylko po prostu przez to że biega to zwolniło się jego przybieranie na wadze
sorki skończę póżniej mały wstał



Łał ,Alwo gratulacje dla za takiego domyślnego faceta,z kad Ty go wytrzasnełaś 🙂nawet czytajac Twoj post to sobie pomyslałam ze on chyba musiał poczytać co wczesniej pisałyśmy,mniejsza z tym jak do tego doszedł,zazdroszczę takiego kumatego męża 😉

Dziewczyny ja też jeszcze karmie piersia ,ale ja nigdy nie uzywalam wkladek bo nie musialam,a kupilam 2 duze opakowania jeszcze w ciazy,i teraz dalam je siostrze ,bo ona jest w 8 miesiacu a leje sie z niej juz od6 miesiaca i to tak obficie ze ostatnio jak sie obudzila w nocy to meslala ze jej wody odeszly haha
Co do halasujacych sasiadow to własnie dzisiejszej nocy sie przekonalam co to znaczy,a mieszkam w domu prywatnym.Naprzeciwko mojego domu mam bardzo fajnych sasiadow,jak zreszta wszystkich dookola,maja 3 synow w wieku 7,18,25 lat,rodzice w sierpniu wyjezdzaja zawsze na wakacje i ten 25 letni robi imprezy ale zawsze konczy o 22,a tym roku mlodszy postanowil poimprezowac,ale po 22 ,na dworze zaczely sie skoki do basenu,pomyslalam ok ja tez mialam 18 lat i swieta nie bylam ,ale jak ok północy zaczeli koncert na butelkach po piwie i gitarach to Adrian poszedł im zwrócić grzecznie uwage,ale oni tylko przestali grac ale nadal spiewali,a rano inna sasiadka pytala mnie jak Zuzia zniosla ta ciezka noc,ale nikt nie zwrocil im uwagi tylko my i znowu wyjdziemy na najgorszych i czepliwych, trudno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam ponownie 🙂
mały zasnął więc kończę gryzmoły te co zaczęłam rano 🙂
nanusia kochana mam nadzieję że i u Ciebie nastały lepsze dni i tak jakoś weselej na serduszku a co do Twojego męża to rzeczywiście mój przy Twoim to pikuś ,jeszcze do tego sąsiadka z innej bajki popieprzony babsztyl co do filmiku śliczne kurczaczki no i to wspieranie w płaczu 🙂 😉 🙂
Evek święte słowa trochę wysiłku i to co najbardziej dołuje da się zlikwidować wiadomo pierwszy krok najtrudniejszy ale jak już się zacznie to pójdzie z górki i z tygodnie na tydzień będzie coraz mniej na wadze 😉
gabb[/b ] brawo dla Boryska
monic co do linku otworzyłam nagłówek przeczytałam i w zupełności mi wystarczy 😮
zuzka co do mojego męża to on naprawdę kumaty potrafi być tylko czasami ciężko Mu pomyśleć 😜 fakt jest taki że zawsze mówiłam co mi na wątrobie leży a teraz jakoś mnie zablokowało chociaż pytał to się migałam i męczyłam się z tym ale to tak wiesz na własne życzenie 😉 a jeśli chodzi o córeczkę to jestem w szoku już w chodziku ??? ale z drugiej strony patrząc to już ładnie siedzi z nogami też wie do czego służą to może i pora aaa i widzę w kuchni już urzęduje gospodyni mała 🤪 a jedno pytanie syn w jakim wieku może pisałaś i przegapiłam
aaa no i widzę z wesela dziewczyny zadowolone pobawiły się super też bym potańczyła ale chyba najprędzej to na sylwka gdzieś trzeba bryknąć
uciekam herbatkę sobie zrobić 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alwo,mam 2 dzieci ze stycznia syn z 25,a Zuzia z 29 ale 13 lat różnicy 🙃
Ja też myślę że na chodzik to trochę za wcześnie i to było tylko na próbę,na razie się jeszcze wstrzymam,ale Michał też szybko był w chodziku bo jak miał skonczone 7 miesięcy,i to chyba nieprawda że chodzik krzywi nogi bo ma dłuższe i prostsze niż ja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia24 napisał(a):
a tak co do męża to my ustaliliśmy tak że w tygodniu kiedy on pracuje ja opiekuje sie małym wstaje w nocy a weekendy są dla nich i wtedy ja mam wolne 🙂 dobre rozwiązanie powiem szczeze i nikt z nas nie narzeka. U nas jest o tyle męcząco i ja potrzebuje czasem naprawde wytchnienia bo Dominik nie śpi nam w nocy prawie budzi sie co pół h :/ ostatnio wstałam do niego 16 razy wrrr masakra 😉

ooo super układ BRAWO
biedaczku ja to nie wiem co to nie przespane noce Gabryś prawie od początku był wyrozumiały dla mamusi 🙂 zasypia ok 20-22 i budzi się na jedzenie ok 4-6 i znów idzie spać tak do ok 7-8 😉 no chyba że ma jakiś zły dzień tzn. noc ale to naprawdę sporadycznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
alwo,mam 2 dzieci ze stycznia syn z 25,a Zuzia z 29 ale 13 lat różnicy 🙃
Ja też myślę że na chodzik to trochę za wcześnie i to było tylko na próbę,na razie się jeszcze wstrzymam,ale Michał też szybko był w chodziku bo jak miał skonczone 7 miesięcy,i to chyba nieprawda że chodzik krzywi nogi bo ma dłuższe i prostsze niż ja 😉

wiesz jak prostowałaś kijami to ma 😜 a co do chodzika to pewnie różnie ja jak miałam 10 miesięcy to nie dość że chodziłam to jeszcze wlazłam na 4 piętro sama tzn trzymałam mamę i poręcz i wlazłam
a co do wieku syna to kurczę duża różnica ale może i dobrze jedno zaraz wyfrunie to drugie zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kobitki mam pytanie znacie jakieś domowe sposoby na przypalone coś w piekarniku bo mam taką czarną plamę i niczym to dziadostwo zejść nie chce 😠 nawet kupiłam jakieś psikadło konkretnie do piekarników i grilla ale bez większych zmian plama jak była tak jest no może trochę jaśniejsza 😠 czekam na propozycję 😁 będę eksperymentować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Doberek,
jeśli macie ochotę obejrzeć zapraszam,chyba ze coś znowu zle zrobiłam wrzucając te filmy 😁

http://youtu.be/sgruEYGbBPo
http://youtu.be/HsvXWN4MI6E
http://youtu.be/MVcUSTQZhzo
http://youtu.be/fteaL31HnhE
http://youtu.be/ABMKZxW9nLM


Zuza świetne filmiki Piotruś oglądał z takim zainteresowaniem że szok chyba mu się Zuzia spodobała 😁 😁 ślicznie się śmieje i nóżkami ładnie przebiera, może fakt trochę za wcześnie ale ile radości przy tym ma aż żal odmówić 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka wymiata !! hehe Co do chodzika,jestem tego zdania, mozna sie obejsc bez niego -ale to tylko moje zdanie.Opiekujac sie dziecmi w Chicago,jeden z nich mial problem,urodzil sie jako wczesniak i oczywiscie terapie!! Terapeutki przychodzili dwa razy w tygodniu,cwiczyc jego miesnie glownie nozki i to wlasnie one wykluczyly chodzik!! Ich zdaniem moze powodowac wade ukladu stopy a po drugie dzieciaczek uczy sie chodzic na paluszkach a nie na calych stopach.Zuzka pisalas ze przetestowalas juz chodzik i wszytsko jest ok,tak ze jak zwykle nie ma regoly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...